Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
25. aug 2009

Jasne willi, to vydrzim..ked sa nejedna o mozne tehotenstvo, tak som pokojna a vcelku aj trpezliva 😀 Ci budu vysledky zajtra, alebo o tyzden...aj tak to nic nezmeni, nie? Ovu je este daleko 😉 u mna.

No, ze vraj ano...len to nikdy nikoho netesi....

Barch, este depkujes?

A Reivka sa nam zase odmlcala, preco? Som zvedava na ovu testy, veeeeed 😉

kv3tka
25. aug 2009

ahojte....tak ja som sa prave zobudila 🙄 ...aj to ma drahy zobudil,ze je cas a ranajky su uz na stole....dokonca i obed stihol navarit...a ja som si len spinkala 😀

willi pekne si to napisala....ze sa mame tesit z toho,co zatial mame,ze sa zobudime,ze sme zdrave a mame pri sebe partnerov....s ktorymi chceme deticky,ktore urcite coskoro pridu 😉

bibi,takze odbery su za tebov....uz len cakat na vysledky....verim,ze vsetko bude v poriadku...a nic nebude branit k skoremu tehulkovaniu....
hadky patria k zivotu....a vies,co sa hovori : "Laska nehnevana-nieje milovana" 😉 ...

barchee....dufam,ze ta depka coskoro zmizne a prides naspat medzi nas 😝 bo tu bude smutno 😢

a ozaj,kde je reivka.....??? halloooooo reivka,kde si sa nam schovala,hmmmmm? 🤐

kv3tka
25. aug 2009

je tu niekto?ci mrtvo 🙄

bibi24
autor
25. aug 2009

Ahoj Kv3 - ja som tu, len pomedzi to pracujem, tak nie vzdy stiham sem dobehnut 😉
Uz mi je troska lepsie a nie tak smutno ako rano...

barchee
25. aug 2009

ahojky babulky 😀 dnes je už lepšie, včera som si dala 10 minút šlapania na orbitreku...fajne zo mňa tieklo, ešte som sa potom aj vyrevala 😀 no paráda 🤐 kúpila som si vitamín E, jedna kamoška mi poradila...snáď volačo pomôže 🙂 tak papán ráno kys.listovú a poobede Ečko 😉

bibi24
autor
25. aug 2009

Vraj E-cko je dobre aj pre muzov...neviem, ci nenanutim drahemu...aj ked momentalne ani nemam chut ho oslovovat drahy. 😠

kv3tka
25. aug 2009

ahojte....i ja som tu len tak zbezne....robim poriadky v zahradke s kvetinkami....a trosku chytam bronz 😀
tak to je super,ze ti je uz bibi lepsie....a aj barchee....to dvojite potesenie 😉 ....
E-cko je dobre pre muzov...a k comu pomaha.....naordinovala by som i ja...tomu svojmu.... 😉

my sme tesne pred ovulkou....teplotka uz klesla na moje predovulacne teplotky....tak koncom tyzdna je tu....takze zaciname snazilkovsky boj s kopcom novych cerstvych rybiciek 😉 😀

bibi24
autor
25. aug 2009

Kv3 a tento cyklus ti pride normalne, ci zase je posunuta?
E vraj posilnuje tvorbu spermii - su kvalitnejsie 😉 aspon myslim...

kv3tka
25. aug 2009

jaaaaj bibi...to by som i ja rada vedela 😕 .....dnes som 12DC....prave som robila ovulacny test a su tam sice obe ciarky,no ta testovacia slabsia....takze negativny....davam jej este tak 4-5dniii,tak snad cez weekend bude....a spravime si romanticky weekend 😀 😉 ...uz citim pravy vajecnik....a zacina to moje mokro v gatkach 😀 ....

tak,ak to nevyjde tento mesiac....drahy bude papkat E-cko.............idem ho oboznamit 😀 😵

bibi24
autor
25. aug 2009

Jaaaj, no tak som zvedava, ze ako ti to vyjde 😉 Ja tiez mavam od cca 12dc na testoch slabu druhu ciarku.
Ale ja mam este casuuu, ja som dnes len 4dc...hehe

kv3tka
25. aug 2009

....klasicky mavam ovulku okolo 15-16DC.....to len minuly mesiac sa tak posunula.....az na 21DC!!!!....ale zas keby sa posunie tak i tento mesiac-potesila by ma.....bo by mi to vyslo na 5.9.....a na tento datum mi to vyslo aj podla Jonasa 😉 😀

blackrose
25. aug 2009

Ahojte baby... od vcera rana som tu nebola a vy ste toho popisali ako do romanu! 😀
Hlavne vam chcem vsetkym povedat, aby ste nestresovali!!! Vsetko sa dobre skonci (resp. zacne) a budeme o chvilocku kocikovat 🙂
Mna tiez obcas chytia depky, ale rychlo to prejde a zase sa tesim do noveho cyklu snazilkovat. Nemusime mysliet na to ze nam nieco je! Sme zdrave, krasne a sebavedome zeny, ktore budu o chvilu tehotne. A hlavne bez prace nie su kolace 😉 tak sup sup zamiesit cesto 😅

blackrose
25. aug 2009

...no a mam na vas jednu otazocku. Co si myslite, ako casto treba skusat pocat plodnych dni?
Ja uz som pocula snad vsetky moznosti. Niekde pisu - kazdy den, inde zase aspon 3-5 dni pestovane spermie, inde kazdy druhy den a uz som dokonca citala aj to, ze treba skusat aj dva krat po seba po 45 minutach 😨
A som bezradna. Ze by sme to mali skusat kazdy mesiac inak? 😉

blackrose
25. aug 2009

bris... aj my ideme 5. 9. na dovolenku, tak dufam, ze by sa nam tiez mohlo pocas dovolenky podarit 😀 aj ked neviem ako mi vyjde ovulacia.... ci ju nebudem mat tesne pred dovcou... ved sa necham prekvapit 🙂

barchee
25. aug 2009

blackrose - ja si myslím, že to treba nechať na prírodu...sexujte ako máte chuť...či sa trafí zrelé vajko so spermičkou je náhodička...ja to už vôbec neriešim... 😉 poskúšali sme už aj 3 dni pauzu, aj každý deň, aj viackrát za deň aj neviem čo....proste treba sa na to vyprdnúť 😉 keď cítiš, že máš ovulku, tak sexujte podľa chuti 😉 je to všetko len a len o náhode...my s tým naším plánovaním voooobec nič nezmôžeme 😕 ako som už dávnejšie písala, šanca, že sa zrelé vajko stretne so silnou spermijkou v pravý čas, je každý mesiac 15-20 % ...takže čistá náhoda 😀

bibi24
autor
25. aug 2009

No Kv3, tak ktovie, mozno ti to vyjde aj tak 😉 A ty veris tej jonasovej metode? Ja neviem, co si o tom mysliet...lebo uprimne, podla mna zena nemoze otehotniet inokedy ako ma ovulaciu a to on predsa podla mesiaca nemoze vediet, kedy ma ktora zena. Jedine a to si myslim, ze by mohlo na tom nieco byt, ze je vyssia sanca otehotniet vtedy, ked sa ti ovulacia prekryje s datumom, ktory ti on vypocita...ale to moze vyjst a aj nemusi. A z kade mas vypocet od neho? Si si normalne zaplatila?
Ja by som si aj, ale bojim sa, ze je to len odrb, ako od ludi lakat peniaze....

Kv3 - a este ta chcem poprosit, prave som si obnovila svoju registraciu na FF a idem skusit merat BT prvy mesiac, tak potom keby som potrebovala nejake rady, mozem sa na teba obratit? 😉 Neviem, ako mi to pojde, bo tento mesiac bude same volno (tym padom neskorsie vstavanie), sluzobne cesty a tak...tak asi to meranie nebude velmi v presnu hodinu. Velmi to vadi?

bibi24
autor
25. aug 2009

Blackrose, podla mna to snazenie nechajte podla chuti, nalady a moznosti...mozete sa na to aj neviem ako pripravovat a nemusi to vyjst. Ak vies priblizne kedy bude ovu, tak skusajte tych cca 5 dni pred a potom ako vyda... 😀

karolina23
25. aug 2009

ahojte bris ja si myslim ze kazda zena ma ine priznaky na tehu neviem preco ale furt ma boli brusko raz pod bruskom vzdy ked nieco spapam ale nemam ziadne priznaky tehu akurat ze ma nenormalne bolia krize môze to byt aj PMS no uvidim do ms mam este 5 alebo 6 dni mne sa to vzdy posunie 😀

bibi24
autor
25. aug 2009

No a ja by som vcelku pristala, keby som mala ovu trosku skor tento mesiac a nie zase az na 21dc, lebo teraz nam to tak blbo vyjde, ze od mojho 16 do 21 dc (kedy zrejme bude ovu) budem akurat rozcestovana a neviem ako stihneme snazenie 😖 Vychadza mi to jedine, ze by sme mali teoreticky cas 16dc rano, 17dc vecer, 18dc rano (pred pracou, to bude fasa 😀 ) a mozno 21 rano pred odchodom na sluzobku...dobre nie? 😀
Jeden tyzden je takyto a nevychytim to prave s ovu...tomu sa vravi smola, dievcata. 😢

brisilda
25. aug 2009

karolinka tak to je jeasne ale jeden priznak ma kazda rovnyky a to, ze mrcha nepride 😀 s tym vitaminom E je dobre, ze sta zacali hadam aj pomoze ja ho uzivam na odporucanie lekarky vraj podporuje dozrievanie vajicka 😀 ak budem tehotna tak to hadam aj zabralo 😉 Barchee je dobre, ze si pozitivne naladena super tak hadam to konecne uz vyjde 😉

karolina23
25. aug 2009

E berie môj manzel ja len femibion 800 myslis ze by som mala aj E zacat uzivat? mne doktor odporucil femibion a E je na silnejsie spermie pre môjho manzela ze vraj take cosi ale niektore aj mrchu maju a su tehotne preco je to tak?

brisilda
25. aug 2009

karolinka ano maju mrchu no po vatsine je to vtedy ak bola ovu pred mrchou a neni to ta klasicka mrcha je to taka slaba proste ina ako klasicka mrcha 😉 zena ktora sa sleduje si to vsimne

barchee
25. aug 2009

presne tak...alebo to môže byť aj uhniezdením akurát v čase očakávanej ms...ale nie je to ms...ale krvička z výstelky maternice na mieste, kde sa práve uhniezdilo mrňa 😉 nie je to moc časté, väčšina žien si uhniezdenie nevšimne, lebo majú len mikrokrvácanie. Idem naservírovať manželovi Ečko 😀 v predstihu, keby to náhodou znova nevyšlo, aj keď do ďalšej ovulky je ešte že velaaaaaa časúúúúú 😉 dnis idú moje obľúbené seriáááliky...najprv kuknem na HBO-Tara a její svet, a potom na Jojke Kostiiiiiiii 😀 ...ešte pred tým by som mala ísť na orbitrek 🤐 😀

karolina23
25. aug 2009

aha no a uz som o nieco mudrejsia ja stale dufam ze sa nam to tentokrat podarilo ale zatial mi nezacali priznaky akurat bolest krizou ako pred ms a brusko tiez bolieva no neviem mozno hormony 😀

brisilda
25. aug 2009

kocky ja mam teraz taky bieloprievytny vytok tahaci ako by mal byt pri ovulke len je viac do biela 😖 myslite ze by som mala ovulku v case ked mam mat mrchu??? alebo sa hlasi mrcha????juuj sa sa uz tak velmo sledujem ako este nikdy predtym

diamond_doll
25. aug 2009

brisilda ked mozem ..mne zacal nedavno tiez taky vytok ..takej mliecnej farby je ..takze moze to by kludne priznak tehotenstva podla mna 😀

blackrose
25. aug 2009

Ja nechcem riesit a presne planovat milovanie, len ze neviem ci je pred ovu lepsia pauza na dozretie alebo nie... zbytocne nech neplytvame 😉

karolina, radsej cakaj na vynechanie a neznervoznuj sa. Este mas dost casu na priznaky. Ja som sa takto znervoznovala pol roka a nema to zmysel, pretoze tie priznaky si uz aj vsugerujes. Radsej na to nemysli, aj tak to nezistis skor... viem ze to nie je jednoduche, ale ked sa budes takto sledovat, tak potom budes len ovela viac smutna, ked to nevyjde... ale drzim ti palceky 🙂

brisilda, ovu mozes mat aj pred ms aj pocas ms aj hocikedy. Pre tieto pripady je dobre mat taky ten maly mikroskop na sliny. Ja som si ho minuly mesiac kupila. Vela bab vraj vdaka nemu zistilo, ze maju ovu pocas ms a po niekolkych rokoch sa im podarilo otehotniet. A ja mavam pred ms taky belavy vytok... ale nie tahavy priesvitny.

brisilda
25. aug 2009

diamond a ty si tehotna???? ak ano tak si ma potesila 😀
blackrose ja mam ten mikroskop no skusala som to len po mrche asi 4 den a bolo papradie potom pocas ovu ktora vychadzala podla kalendara a medzi tym terminom som mala bolesti ale nie vajecnikov ale brucha maternice + krize 😒 neskor sa to ukludnilo vytok minimalny skor neviditelny teraz ten vytok nemozem prehladnut tak ma hned napadla ovulka 😉 tento mesiac na mne matka priroda riadne santi raz ma bolia obe prsia potom len jedno a zase obe 😀 😀 😀 no kocky ved uvidime zajtra co to bude 😎

diamond_doll
25. aug 2009

No u lekarky som nebola este ale 7 testov mam pozitivnych tak snad som .....a vytok mam tiez taky ...hocikedy cez den mi to vytecie tak nosim toaletny papier medzi nohami 😀 mykoza by to nemala byt lebo ma nic nesvrbi ani nepali..

blackrose
25. aug 2009

no so mnou si tiez moje telo zahrava od kedy sa snazim otehotniet... cyklus sa mi pohybuje od 25 do 30 do vtedy som mala 27 az 28 dnovy. Pred ms mam take priznaky ako nikdy pred tym... preto uz ani vobec neriesim mozne priznaky tehu...
diamond tak ked mas 7 testov pozitivnych, tak to si urcite tehotna, blahozelam 🙂 ako dlho ste sa snazili? Alebo patris medzi tie, ktore sa ani snazit nemuseli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre