Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
29. aug 2009

bibi... po ms 37?? to je dost vysoka... ja mam pocas ms a po ms vzdy nizku teplotu... a nemozes byt tehotna??? pocas ms si si nemerala? stava sa, ze je ms aj pocas tehotenstva....

nina, tak ja sa to tak skoro nedozviem, teda to tvoje potvrdenie ze si tehotna, o tyzden idem na dovolenku a na nete urcite nebudem ☹ tak dufam, ze o dva tyzdne si tu budem citat o tom, ze si v tom 😉

nina88
29. aug 2009

Black ja verim tomu ze mi to test potvrdi este tento tyzden, lebo muzova teta robi na novorodeneckom a kazdy mesiac mi bere krv, to je iste a este skorej sa to zisti jak z mocu

blackrose
29. aug 2009

nina a krv ti berie kvoli tomu, ze ci si tehotna???

xena323
29. aug 2009

ninka prajem ti to....

nina88
29. aug 2009

hej... 🙂 mam stastie ze niekoho takto mam...

nina88
29. aug 2009

A diky, ved aj ja to prjem kazdej z vas... 🙂

blackrose
29. aug 2009

to je fajn 🙂 to mas dobre tehotenske testy 😀

ok baby, idem spinkat, dobru noc a krasne snicky, ziadne nocne mory!

nina88
29. aug 2009

Dobru dobru...

petulka888
29. aug 2009

ahojte baby môžem sa k vám pridat???my sa snažíme 3. mesiac a v pondelok mám dostat a isto pridu, lebo ma straaaaaaaaaaaaaasne bolia prsia. a prosim kuknite sa mi na moj graf, je mozne aby bol taky smiesny, ze stale ta ista teplota????
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

diki 🙂

petulka888
30. aug 2009

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

a dnes zase ta ista teplota....

brisilda
30. aug 2009

petulka neukazuje nam tvoju teplotu ☹

petulka888
30. aug 2009

a ako sa teda vklada graf???ja som len skopirovala odkaz, mne to ukaze....

petulka888
30. aug 2009

neviem nejde mi to ani podla postupu ze zadat Sharing a potom Home page setup...neukaze mi tam tu adresu...
tak ju popisem aspon takto 8-14 DC teplota 36,4 stále taká istá...
15 DC stúpla na 36,6
16 DC klesla na 36,4 a označilo mi to ako den ovulácie...
17 a 18 DC rovnaká 36,7
19 DC 36,8
20 DC som nemerala...
21 DC 37
a od 22 az po dnes teda 27 DC stále 36,9 to znamená ze mám 6 dni po sebe rovnaku teplotu a mam digi teplomer a vzdy ju premeram 2 krat za sebou, lebo sa mi to nezda...
cyklus mávam 28 dnovy, takze zajtra by mali prist...tak uvidim ci to klesne alebo bude stále taká smiesna a rovnaká teplota, ved co pozeram krivky tak to kazdej lieta a ja ju mam do ovulacie rovnu a aj po ovulácii, len v okoli ovulácie je trosku hore dole...
myslite ze je to normálne...???? 🙂

brisilda
30. aug 2009

peti ja sa v tom nevyznam ja som s meranim estelen zacinala a zaroven aj skoncila 😀 pokila ti vyznacilo ovulku a teplota je dodnes 36,9 tak dufam, ze ju budes mat taku cim dlhsie mne sa tiez drzala dole a ked som to uz vzdavala tak vyskocila na 37,1 merala som az do vcera dnes uz nie naco ked ciarky na teste silneju 😉 a dufam, ze este budu silniet viac 😉 dufam, ze ti zajtra teplota stupne alebo sa bude drzat 😉 daj vediet a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kv3tka
30. aug 2009

ahojte...a krasnu nedelu prajem
peti....vlozis ho sem tak.....ze das sharing-home page setup....a skopirujes co je v tom ramceku: your charting.....a vlozis sem....tak sup,sup,nech keknem 😉

kv3tka
30. aug 2009

inak babulky hlasim,ze som 1DPO....ovulka bola vcera....okolo obeda som mala krasne pozitivny ovutestik a na vecer uz strasne ovubolesti......a dnesny vystup teplotky to len dokazuje: 😉
....http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
....ma potesila 😀 bo prisla v ten najvhodnejsi cas....s drahym mame weekend volna....a zhodli sme sa,ze nevytiahneme ani paty z domu....taka gaucova a postielkova kultura 😀

a teraz Vas idem docitat.....bo vcera som sem ani nenakukla 🙄

petulka888
30. aug 2009

lenže kv3tka mne to tak nejde, ved som presne postupovala podla http://merenibt.xf.cz/index2.html
, a neukáze mi tu adresu, neviem preco....tak preto som to rozpisala...

kv3tka
30. aug 2009

Peti napisem ti IP

petulka888
30. aug 2009
kv3tka
30. aug 2009

Peti ak bola ovulacia na 16DC....tak super.....hlavne je,ze sa ti teploty drzia stale hore.....dnes si kolky den po ovu?.....a nejde mi prihlasit sa na tvoj ff ☹

petulka888
30. aug 2009

dnes som 27DC...tak uvidime zajtra....

kv3tka
30. aug 2009

takze 11DPO.......mas pekne poovulacne teplotky....take snad aj tehotenske....ale uvidis,co urobi teplotka v najblyzsie dni...ak neklesne...kludne testuj.... 😉

petulka888
30. aug 2009

ja budem testovat najskor aky by tyzden meskala, lebo prvy mesiac snazenia mi meskala tyzden a ja som stale testovala a stale nic...pretoze mne nikdy nemeska, mavam vzdy 28 dnovy, sem tam 1 den hore dole, ale totobolo stresom, lebo to bol prvy mesiac...a co testov som minula...teraz aj tak skor nemozem testovat, lebo som si objednala cez ebay testy a tie dokedy pridu...
ale nieje to smiesne, taky rovný graf???

kv3tka
30. aug 2009
kv3tka
30. aug 2009

mala si to tam zle ponastavovane...uz by to malo byt ok.....

kv3tka
30. aug 2009

viem peti presne o com pises....my sa snazime 4cyklus a tiez som mavala presne 29dnovy cyklus.....a teraz sa mi predlzuje,ovulka sa mi posuva...minule som mala dokonca 37DC......ale meriam,viem kedy je ovulacia....plus pripocitam 14dni LF.....a viem na com som,ci mrcha pride....ci co 😉

petulka888
30. aug 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29538d

tak teraz skuste....

diki kv3tka

kv3tka
30. aug 2009

....a nieje to smiesne....ze mas take rovnake teplotky......je to uplne normalne....ved mozes kuknut aj na merenibt....su tam take rovne grafy....a dokonca aj tehulkovske

petulka888
30. aug 2009

ja viem uz som to pozerala...ozaj a este jedna otazka, preco niektore grafy maju tu cervenu ciaru co oznacuje ovulaciu plnu a ja ju mam prerusovanu???

kv3tka
30. aug 2009

....plnu ti vyznaci vtedy....ked si je isty,ze bola vtedy ovulka a ked si nieje isty,tak ju oznaci prerusovano 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre