Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
10. sep 2009

mail mas v IP 😉

katka.he
10. sep 2009

hej vdaka uz som ju odoslala...ja som sa ju uz pokusala aj zmensit..len nechce mi ju tam ulozit...vyskusaj ty..ak ta mozem poprosit...tvoj priatel vie o tom, ze si tu pises?

katka.he
10. sep 2009

kvetka...dosla ti?

kv3tka
10. sep 2009

ano Kati mam...idem ju zmensit a hned odoslem.....moment

katka.he
10. sep 2009

OK..ja teraz skocim na postu..a hned sa vratim... piste si aby som si mohla precita o vas nejake pekne spravy🙂)

kv3tka
10. sep 2009

zmensila som a odoslala...snad to bude stacit..... 😉 i ked mne ukazalo,ze fotka ma len 56,3kb....co vobec nieje vela...snad ti to uz pojde.... 😉

kv3tka
10. sep 2009

moj drahy vie,ze si tu pisem....a vobec mu to nevadiiii.....ved si pisem s kockami-snazilkami a on vie,ze sa snazim vychytat muchy....aby som otehotnela,co najskor 😉

aduliak
10. sep 2009

moj nevie, ani ze takato stranka existuje 🙂 on mi stale tvrdi, ze nemam stresovat, ze sme mladi, zdravi, ze skor, ci neskor to pride 🙂 a ja par dni pred mrchou nad tym rozmyslam stale, ci pride, ci nie a pozorujem sa 😀 a stale saham kolegyni na brusko, nech sa to prenesie aj na mna 😀

nina88
10. sep 2009

Kveti, ale ty už tehotná si... 😉

kv3tka
10. sep 2009

katka ale asi ti to nepojde,bo som si skusila dat tu tvoju fotku do mojho profilo a napisalo mi,ze mozem pridavat len fotky formatu JPG....a ta tvoja je format BMP ☹

nina88
10. sep 2009

Môj muž zas dostal ,,úžasný,, nápad, že nech počkáme do októbra, lebo si vypočítal, že by to mohol byť lev (ako on) a podla tabulky dievča a on chce babu levicu... 😒

kv3tka
10. sep 2009

jaaaaj ninka kiez by si mala pravdu,ale ja sa stale citim jak na mrchu 😠 ....

aduliak
10. sep 2009

kv3tka, ja si to iste ako Nina myslim tiez,aspon podla grafu 😀

nina88
10. sep 2009

Ale už na to podľa mňa aj zabudol, skôr si myslím, že ma tak predpripravil, aby som nebola sklamaná, ak to zas nevyjde... ALE to on nevie, že tentokrát sa to podarí... 🙂

aduliak
10. sep 2009

take pocity byvaju aj pri tehotenstve, takze mysli pozitivne!!! 😀 😀 😀 a sranda by bola, kebyze sme naraz 😀 kedy testujes?

nina88
10. sep 2009

Aduliak Kvetka to vie, vie viac ako my dokopi, že je tak ? 😉 Len to potrebuje počuť od nás, lebo keď sa to týka jej, neverí... Taký skoro identický graf mala petulka a kvetka s istotou tvrdila, že je tehotná, lebo mám trojfázový graf či čo a teraz to isté... že? že? že? ja si pamätám dosť... Ha 🙂

kv3tka
10. sep 2009

graf mam krasny,aj mne sa paci,no staci,ze teplotka klesne v sobotu...a je po sanci 😀
....ak budem mat sancu,tak budem testovat v nedelu 😉

aduliak
10. sep 2009

tak to mas pravdu!!! 😎

kv3tka
10. sep 2009

pamatas si dost 😀 ....graf mam podobny ako petulka,len ona uz bola 16DPO....preto sme vedeli,ze je tehula....ja som len 12DPO.....takze este tie dva rozhodujuce dni 😀

aduliak
10. sep 2009

tak drzim palce a v nedelu daj vediet!!!

katka.he
10. sep 2009

tak uz som tu kocky... kvetinka fotka mi dosla ale nejde mi ju ulozit a ja uz naozaj neviem preco...ale aspon ty vies ze existujem a ako vyzeram🙂))))))))))

kv3tka
10. sep 2009

a moja LF JE 13dni,teda minuly mesiac taka bola 😀 ...a na 14DPO pokles teploty a mrcha.....preto pisem,ze este 2dni 😉

aduliak
10. sep 2009

Kati, mas ju ulozenu v zlom formate.... 😠

kv3tka
10. sep 2009

aaano,viem viem,viem.....vysmiata,stihla blondinka 😉 ....aspon viem s kym pisem....

katka.he
10. sep 2009

😀 presne tak...priatelia ma volaju slniecko...

kv3tka
10. sep 2009

kati skus pohladat inu fotku...vo formate jpg 😉

nina88
10. sep 2009

A ten pokles a vzostup ako vysvetlíš? Vravela si, že to je uhniezďovanie... 😉 Alebo si pila, priznaj sa... 😀

kv3tka
10. sep 2009

idem ja na chvilku off...piste aby som mala,co citat.....za par minutiek som spat 😉 zatial papa

nina88
10. sep 2009

Kveti a teba to fakt neláka? 12 DPO ti test isto ukáže... Ja by som nevydržala... 😒

katka.he
10. sep 2009

kvetka...pohladam, ale doma..lebo tu v praci ine foto nemam... ale posnazim sa aby ste aj vy videli mna🙂
aduliak..vie...potrebujem ju mat vo formate jpg. .....ale ja sa s tym zajtra popasujem🙂))
kocky majte sa musim ist dokoncit jednu pracu ak ju stihnem dokoncit do 15.30 tak sa este ukazem, ak nie tak sa tu stretneme az zajtra a to s ocakavanim....ze sme vsetky v tom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre