• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
ja by som sa zas bala testovat, aby som nevidela iba jednu ciarku a nebola smutna :confounded:
10. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati...uzi si zvysok dna :grinning:
10. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale som tu a uz som aj skoro urobila to co som mala....a tak priebezne stiham robit aj citat i vase postrehy+pisat :wink: ...a k tomu testu...suhlasim s tebou aduliak..aj ja by som mala strach a stale ked si ho aj robim mam....ale zivot ide dalej :grinning:
10. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze ide dalej, ale lepsie sa mi paci, ked mam este nadej a stale myslim na to, ze co ked som " v tom " :grinning:
10. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne, pokial by mi to meskalo, aj ja by som robila test :slight_smile:
10. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa nebojím, som asi realista, chcem veci brať také aké sú a keď sa niečo dá vedieť skôr, chcem to vedieť. To je ako vedieť, že sú výsledky z písomky a čakať kým sa odvážim tam zavolať... Nečakala by som, lebo ten pocit nevedenia je pre mňa horší ako vedieť pravdu, aj keď negatívnu... Som už raz taká... :unamused:
10. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ...asi tak adi..
10. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si povedala, ze ak mi to buduci tyzden nepride ( mam mat tusim utorok alebo stredu), tak v nedelu robim test :grinning: ale zatial mam priznaky, ze to pride :angry:
10. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v momente ked si ho robim....mam strach..alebo lepsie povedane, taky zvlastny pocit...mozno ocakavanie z vysledku alebo nieco take ..ale aj urcity strach..ale ako som uz povedala.... ked to nevyjde zivot ide dalej a ja tu pravdu musim prijat taku aka je...... :sweat_smile:
10. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si taka ako ja aduliak...ja mam dostat v sobotu a urobila som si ho vcera s negativnym vysledkom..ale co uz .... dalsie dni su este len pred nami a snimi aj nove moznosti :wink:
10. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba...chcela som napisat ze som taka ako aduliak.....sorry :confounded:
10. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, pockaj do soboty, a ked to nepride, skus pondelok-utorok, to by uz malo ukazat ... a priznaky nejake nemas?
10. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kari :grinning:
10. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz neviem pisat :grinning:
10. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nic ziadne priznaky.... akurat tak ze som nervna pred menzesom :grinning: ....aj ja robim strasne chyby...ty si v praci?
10. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v praci....este do 4 ... ale nemam tu sefa, tak to vyuzivam :grinning:
10. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tAK VIDíTE, ROBíTE TESTY SKôR, TEDA MINIMáLNE TY KATI... :slight_smile:
10. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, asi sa ku vam pridam, rozhodli sme sa, ze by sme chceli druhe babo a tento mesiac sme sa zacali aj snazit. zajtra cakam mrchu, tak som zvedava. zatial mam bolesti ako by mala prist, no ved uvidim.
10. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka...vidis, vidis aka som nedockava :grinning: ....som nepolepsitelna :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzanka.... vidim ze si moja rovesnicka:slight_smile:))...ja cakam mrchu v sobotu..ale ako si tu mozes uz precitat robila som predcasne test a bol negativny :frowning2: .....ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
10. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzka....
10. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak...aj ja som v praci do 15.30..doma net nemame ...a kedze som si sama panou v kancli nikto ma nerusi..no iba obcas niekto nakukne.... tak si popri praci s vami pismenkujem :slight_smile:
10. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Zuzi... Meriaš si bazálnu teplotu??
10. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati a aký test si si robila?
10. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj neviem ako sa volal...nieco ako modra sprava..alebo nieco take neviem...preco?
10. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ninka mas prekraaasnu dcerku
10. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, to nic neznamena, on ti skor ani nemohol vyjst. podla mna, kludne ti to este vyjst mohlo, priala by som ti to.
10. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JéJ ĎAKUJEM Kati... :slight_smile: Len zúbky má nejaké hnilé, mali sme sprostú doktorku, ktorá jej aj na sopel dala antibiotiká a takto to dopadlo... Ale cca za rok vypadnú a je to... :slight_smile: Je úžasná a hrozne mi chýba, je od nedele v tatrách s babkovcami, ale každý deň volá a kecáme... :slight_smile: našla si tam frajera Olivera, 6 ročného, tak babka má pokoj, furt sú vraj spolu... :slight_smile: čas letí, zachvíľku je dospelá, musím si to vychutnávať, kým sa pritúli a som pre ňu prvoradá...

Modrá správa? Tak to vôbec neber ako test... Nič ste nepočuli byby, žiaden test nerobila... :slight_smile:
10. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jediný overený pred mrškový je First step... Kamoške ukázal 5 dní pred...
takto vyzerá:

https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/2694/first-test-tehotensky-rychlotest_vyrobca_2194
10. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, nemeriam si, zatial, je to prvy mesiac co skusame.
10. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok