Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
10. sep 2009

ja by som sa zas bala testovat, aby som nevidela iba jednu ciarku a nebola smutna 😖

aduliak
10. sep 2009

ahoj Kati...uzi si zvysok dna 😀

katka.he
10. sep 2009

este stale som tu a uz som aj skoro urobila to co som mala....a tak priebezne stiham robit aj citat i vase postrehy+pisat 😉 ...a k tomu testu...suhlasim s tebou aduliak..aj ja by som mala strach a stale ked si ho aj robim mam....ale zivot ide dalej 😀

aduliak
10. sep 2009

jasne, ze ide dalej, ale lepsie sa mi paci, ked mam este nadej a stale myslim na to, ze co ked som " v tom " 😀

aduliak
10. sep 2009

ale jasne, pokial by mi to meskalo, aj ja by som robila test 🙂

nina88
10. sep 2009

Ja sa nebojím, som asi realista, chcem veci brať také aké sú a keď sa niečo dá vedieť skôr, chcem to vedieť. To je ako vedieť, že sú výsledky z písomky a čakať kým sa odvážim tam zavolať... Nečakala by som, lebo ten pocit nevedenia je pre mňa horší ako vedieť pravdu, aj keď negatívnu... Som už raz taká... 😒

katka.he
10. sep 2009

hm ...asi tak adi..

aduliak
10. sep 2009

ja som si povedala, ze ak mi to buduci tyzden nepride ( mam mat tusim utorok alebo stredu), tak v nedelu robim test 😀 ale zatial mam priznaky, ze to pride 😠

katka.he
10. sep 2009

ja v momente ked si ho robim....mam strach..alebo lepsie povedane, taky zvlastny pocit...mozno ocakavanie z vysledku alebo nieco take ..ale aj urcity strach..ale ako som uz povedala.... ked to nevyjde zivot ide dalej a ja tu pravdu musim prijat taku aka je...... 😅

katka.he
10. sep 2009

si taka ako ja aduliak...ja mam dostat v sobotu a urobila som si ho vcera s negativnym vysledkom..ale co uz .... dalsie dni su este len pred nami a snimi aj nove moznosti 😉

katka.he
10. sep 2009

chyba...chcela som napisat ze som taka ako aduliak.....sorry 😖

aduliak
10. sep 2009

kati, pockaj do soboty, a ked to nepride, skus pondelok-utorok, to by uz malo ukazat ... a priznaky nejake nemas?

aduliak
10. sep 2009

Kari 😀

aduliak
10. sep 2009

ja uz neviem pisat 😀

katka.he
10. sep 2009

praveze nic ziadne priznaky.... akurat tak ze som nervna pred menzesom 😀 ....aj ja robim strasne chyby...ty si v praci?

aduliak
10. sep 2009

v praci....este do 4 ... ale nemam tu sefa, tak to vyuzivam 😀

nina88
10. sep 2009

tAK VIDíTE, ROBíTE TESTY SKôR, TEDA MINIMáLNE TY KATI... 🙂

zuzana1979
10. sep 2009

ahojte baby, asi sa ku vam pridam, rozhodli sme sa, ze by sme chceli druhe babo a tento mesiac sme sa zacali aj snazit. zajtra cakam mrchu, tak som zvedava. zatial mam bolesti ako by mala prist, no ved uvidim.

katka.he
10. sep 2009

ninka...vidis, vidis aka som nedockava 😀 ....som nepolepsitelna 😀 😀 😀

katka.he
10. sep 2009

ahoj zuzanka.... vidim ze si moja rovesnicka🙂))...ja cakam mrchu v sobotu..ale ako si tu mozes uz precitat robila som predcasne test a bol negativny ☹ .....ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

aduliak
10. sep 2009

Ahoj Zuzka....

katka.he
10. sep 2009

aduliak...aj ja som v praci do 15.30..doma net nemame ...a kedze som si sama panou v kancli nikto ma nerusi..no iba obcas niekto nakukne.... tak si popri praci s vami pismenkujem 🙂

nina88
10. sep 2009

Vitaj Zuzi... Meriaš si bazálnu teplotu??

nina88
10. sep 2009

Kati a aký test si si robila?

katka.he
10. sep 2009

juuj neviem ako sa volal...nieco ako modra sprava..alebo nieco take neviem...preco?

katka.he
10. sep 2009

inac ninka mas prekraaasnu dcerku

zuzana1979
10. sep 2009

katka, to nic neznamena, on ti skor ani nemohol vyjst. podla mna, kludne ti to este vyjst mohlo, priala by som ti to.

nina88
10. sep 2009

JéJ ĎAKUJEM Kati... 🙂 Len zúbky má nejaké hnilé, mali sme sprostú doktorku, ktorá jej aj na sopel dala antibiotiká a takto to dopadlo... Ale cca za rok vypadnú a je to... 🙂 Je úžasná a hrozne mi chýba, je od nedele v tatrách s babkovcami, ale každý deň volá a kecáme... 🙂 našla si tam frajera Olivera, 6 ročného, tak babka má pokoj, furt sú vraj spolu... 🙂 čas letí, zachvíľku je dospelá, musím si to vychutnávať, kým sa pritúli a som pre ňu prvoradá...

Modrá správa? Tak to vôbec neber ako test... Nič ste nepočuli byby, žiaden test nerobila... 🙂

nina88
10. sep 2009

Jediný overený pred mrškový je First step... Kamoške ukázal 5 dní pred...
takto vyzerá:

https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/2694/first...

zuzana1979
10. sep 2009

nie, nie, nemeriam si, zatial, je to prvy mesiac co skusame.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre