• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
a pri prvom si si merala? alebo to islo vsetko ako po masle? :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani pri prvej som si nemerala, to sme sa snazili asi pol roka ale nie nejak velmi intenzivne a nakoniec sa zadarilo, ked som to najmenej cakala. :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak neboj, urcite sa coskoro zadari, ked uz mas jedno tehotenstvo za sebou.... musim a ist uz prec babenky, tak zajtra som tu opat :grinning: pekny dnik prajem vsetkym
10. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozdravujem vsetky a zaroven sa lucim..uvidime sa zajtra..pa pa :sunglasses:
10. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa vám to teraz podarí, budú mať taký rozdiel ako ja s bratom... A ten je super... :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja som spat :wink:
ninka...nie nepila som :grinning: ty opica :grinning: ...a ten pokles teplotky.....nooo bol na tusim 9DPO....ale to nie ja,ale lauritka pisala,ze teoreticky to mohol byt implantacny pokles IP,teda uhniezdovanie :grinning: ....cas ukaze a je pravda,ze ma laka testovat,ale doma nemam ziadny test....tak mam o starost menej,ako odolat :grinning: ....do obchodu sa chystam az sobotu,tak ak nebude mrcha,kupim a nedelu testnem....alebo uz sobotu,bo sobotu ma milacik meninky a pozitivny tehutest by bol urcite najvacsiiii darcek :wink:
10. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, tak to veru hej, isto budú // !!!! Ako mu to chceš povedať? Si plánovala niečo ,,špeci,, alebo len klasika: zlato budeme traja... :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,bo taky darcek som planovala uz na jeho narodeninky....minuly mesiac a nevyslo :angry: ....ale bolo by fajn....a urcite,ak raz najdem // nebude to nic specialne...iba ak sa nerata,ze mu ukazem cerstvo ocikany test :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja plánujem niečo veľmi špecialne, lebo 1. krát to bolo strašné pre mňa a chcem si to vynahradiť... Je to moj sen oznámiť, že čakám bábo a on sa bude tešiť... 1. krát som bola sama, povedala mu to cez telefón (velká chyba, viem) a už nedvíhal potom, len sms, že ak si to nedám vziať, už ho neuvidím... Fuj, prečo ti to píšem, sa mi to vrátilo... :zipper_mouth:
10. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ti aj ja drzim palecky, nech mu das ten najkrajsi darcek. :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka ahoj....teba som tu az teraz postrehla,prepac....srdecne ta medzi nami vitam a tesi ma,ze sa to tu pekne rozprudilo :grinning: .....takze drzim palceky,aby mala Lucka coskoro bratceka,alebo sestricku :wink:
10. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez planovala nieco specialne,ale neak ma to preslo,viem,ze sa na nas novy zaciatok s babatkom tesi a myslim,ze je jedno,ci mu ukazem cerstvo ocikany test,alebo mu ho zabalim a previazem velkou maslou....reagovat bude rovnako :wink:
10. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej laurinka ma frajera :dizzy_face: .....no o chvilku si kup gulovnicu....na odplasovanie napadnikov :grinning:
10. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by som veru potrebovala... :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nete zozenies vsetko :grinning:
10. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to plánujem tak, že moj muž sníva o jedných teniskách puma-ferari a mne sa podarilo náhodou dostať k nejakým peniažkom, s ktorými som nerátala, no a majú také isté ,,mini,, tak tie chcem dať do tých veľkých a tak... :slight_smile: Dvojitá radosť... Vždy keď ich bude mať na nohách, spomenie si... Detinské? Nie, že? :slight_smile: Alebo hej? Mne sa to páči...
10. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka.... :grinning:
ja mam tiez pod postelou(v kufri,co uz mame pobalene veci)....take male tenisky,biele,znacka nike a znakom Manchester United,co je oblubeny futbalovy klub mojho draheho....som ich kupila,boli dost drahe,ale neodolala som....a to ked mu dam...skolabuje :grinning:
10. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt??? Tak to máme podobné nápady potom... :slight_smile:
Kveti tak ich vybal, v sobotu ich čaká premiéra... :wink:
10. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohu se přidat?
10. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skutocne...prisaham :grinning:
vybalim,vybalim....ja mam v tom kufri viacero takych specialnych kuskov :wink: ....pre dietatko...ked nieco zbadam...neodolam a tu v UK su ceny fakt smiesne najma na znackove veci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka.....vitaj :wink:
10. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK BABY JA LETíM, MAJTE SA TU... PAPA
10. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky poradte mi.....aka farba steny sa hodi k slnieckovo zltej sedacke? :confused: ...renovujeme si bytik....kupili sme zltu sedacku....a nevieme sa zhodnut ako farba sa hodi....hmmmm....dajte neake typy :wink:
10. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka pa....tak ty mi uz neporadis :frowning2:
10. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky můžu se taky přidat?o první dceru jsme se snažili 2roky a ted se snažíme od listopadu 2008
10. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne kacenka....kazda je tu vitana :wink:
10. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveti my mame v obyvacke jablckovo zelenu :grinning: a je to straaaaaaaasne kraaaaaaaasne kupis ju od duluxu a na chodbe je zlta... a mame open plan takze ich je spolu vidiet a vyzera to dosssst dobreeeeeee
no tak zatial este neviem ako na tom som, sorry ze som uz vcera nepisala ale nemala som naladu :unamused: no este stale neviem ako to je s nami, lebo vcera drahy aj nieco naznacil ze asi koniec so snazilkovanim, ale potom sme vecer keskikovali a potapacov pustil dnu, tak neviem :unamused: dnes sa chystam s nim o tom vazne porozpravat tak drzte palce :wink:
10. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou.....presne o takej uvazujem ja....krasna jablckovo zelena....ale drahy nechce :angry:
....tak ti dnes drzim palceky aj na nohach,aby ste to vyriesili a hlavne vsetko dobre dopadlo....s Vasou situaciou :wink:
10. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki no fakt je to super... my sme predtym mali taku nudnu kremovu a hedou na spodu(oddelene to bolo takou sadrou vola sa to ze dado mozno poznas :wink: ) a ked sme potom namalovali tu zelenu normalne sa cela izba akokeby rozsvietila a uz nikdy nechcem inu :grinning: a zavesy mam take kreovo zlte a fakt to vyzera super
boze dnes hrozny den asi ideme predat moje auto a akuart dnes som sa trochu oprela o jednu garaz a trosku o oskrela :sweat_smile: ale fakt len tak trosku vyzera to skor ako spinave ale skoro ma porazilo :angry:
10. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tak videla v Glasgowe v Ikei....zlta sedacka a krasna zelena stena....tak to pekne spolu hralo....take veseleee :grinning:
takze den D....teda(Debil :grinning: )....a ake mas auticko,preco predat? :confused:

ja som dnes cely prelenosila,ja na jednom gauci a drahy na druhom :wink: ,vcera som si popratala,poprala...atd,drahy navaril....tak dnes len veget....ale zajtra uz do prace :frowning2: ....p r e c o???? :confounded:
10. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok