Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
10. sep 2009

a pri prvom si si merala? alebo to islo vsetko ako po masle? 🙂

zuzana1979
10. sep 2009

ani pri prvej som si nemerala, to sme sa snazili asi pol roka ale nie nejak velmi intenzivne a nakoniec sa zadarilo, ked som to najmenej cakala. 🙂

aduliak
10. sep 2009

Zuzi, tak neboj, urcite sa coskoro zadari, ked uz mas jedno tehotenstvo za sebou.... musim a ist uz prec babenky, tak zajtra som tu opat 😀 pekny dnik prajem vsetkym

katka.he
10. sep 2009

aj ja pozdravujem vsetky a zaroven sa lucim..uvidime sa zajtra..pa pa 😎

nina88
10. sep 2009

Ak sa vám to teraz podarí, budú mať taký rozdiel ako ja s bratom... A ten je super... 🙂

kv3tka
10. sep 2009

ahojte,tak ja som spat 😉
ninka...nie nepila som 😀 ty opica 😀 ...a ten pokles teplotky.....nooo bol na tusim 9DPO....ale to nie ja,ale lauritka pisala,ze teoreticky to mohol byt implantacny pokles IP,teda uhniezdovanie 😀 ....cas ukaze a je pravda,ze ma laka testovat,ale doma nemam ziadny test....tak mam o starost menej,ako odolat 😀 ....do obchodu sa chystam az sobotu,tak ak nebude mrcha,kupim a nedelu testnem....alebo uz sobotu,bo sobotu ma milacik meninky a pozitivny tehutest by bol urcite najvacsiiii darcek 😉

nina88
10. sep 2009

Jéééj, tak to veru hej, isto budú // !!!! Ako mu to chceš povedať? Si plánovala niečo ,,špeci,, alebo len klasika: zlato budeme traja... 🙂

kv3tka
10. sep 2009

no neviem,bo taky darcek som planovala uz na jeho narodeninky....minuly mesiac a nevyslo 😠 ....ale bolo by fajn....a urcite,ak raz najdem // nebude to nic specialne...iba ak sa nerata,ze mu ukazem cerstvo ocikany test 😀 😀 😀

nina88
10. sep 2009

Ja plánujem niečo veľmi špecialne, lebo 1. krát to bolo strašné pre mňa a chcem si to vynahradiť... Je to moj sen oznámiť, že čakám bábo a on sa bude tešiť... 1. krát som bola sama, povedala mu to cez telefón (velká chyba, viem) a už nedvíhal potom, len sms, že ak si to nedám vziať, už ho neuvidím... Fuj, prečo ti to píšem, sa mi to vrátilo... 🤐

zuzana1979
10. sep 2009

no tak to ti aj ja drzim palecky, nech mu das ten najkrajsi darcek. 🙂

kv3tka
10. sep 2009

zuzanka ahoj....teba som tu az teraz postrehla,prepac....srdecne ta medzi nami vitam a tesi ma,ze sa to tu pekne rozprudilo 😀 .....takze drzim palceky,aby mala Lucka coskoro bratceka,alebo sestricku 😉

kv3tka
10. sep 2009

ja som tiez planovala nieco specialne,ale neak ma to preslo,viem,ze sa na nas novy zaciatok s babatkom tesi a myslim,ze je jedno,ci mu ukazem cerstvo ocikany test,alebo mu ho zabalim a previazem velkou maslou....reagovat bude rovnako 😉

kv3tka
10. sep 2009

jeeeej laurinka ma frajera 😵 .....no o chvilku si kup gulovnicu....na odplasovanie napadnikov 😀

nina88
10. sep 2009

To by som veru potrebovala... 🙂

kv3tka
10. sep 2009

na nete zozenies vsetko 😀

nina88
10. sep 2009

Ja to plánujem tak, že moj muž sníva o jedných teniskách puma-ferari a mne sa podarilo náhodou dostať k nejakým peniažkom, s ktorými som nerátala, no a majú také isté ,,mini,, tak tie chcem dať do tých veľkých a tak... 🙂 Dvojitá radosť... Vždy keď ich bude mať na nohách, spomenie si... Detinské? Nie, že? 🙂 Alebo hej? Mne sa to páči...

kv3tka
10. sep 2009

ninka.... 😀
ja mam tiez pod postelou(v kufri,co uz mame pobalene veci)....take male tenisky,biele,znacka nike a znakom Manchester United,co je oblubeny futbalovy klub mojho draheho....som ich kupila,boli dost drahe,ale neodolala som....a to ked mu dam...skolabuje 😀

nina88
10. sep 2009

To fakt??? Tak to máme podobné nápady potom... 🙂
Kveti tak ich vybal, v sobotu ich čaká premiéra... 😉

alzbeta.hod
10. sep 2009

mohu se přidat?

kv3tka
10. sep 2009

skutocne...prisaham 😀
vybalim,vybalim....ja mam v tom kufri viacero takych specialnych kuskov 😉 ....pre dietatko...ked nieco zbadam...neodolam a tu v UK su ceny fakt smiesne najma na znackove veci.... 😝

kv3tka
10. sep 2009

alzbetka.....vitaj 😉

nina88
10. sep 2009

TAK BABY JA LETíM, MAJTE SA TU... PAPA

kv3tka
10. sep 2009

babenky poradte mi.....aka farba steny sa hodi k slnieckovo zltej sedacke? 😕 ...renovujeme si bytik....kupili sme zltu sedacku....a nevieme sa zhodnut ako farba sa hodi....hmmmm....dajte neake typy 😉

kv3tka
10. sep 2009

ninka pa....tak ty mi uz neporadis ☹

kaceenka81
10. sep 2009

ahoj holky můžu se taky přidat?o první dceru jsme se snažili 2roky a ted se snažíme od listopadu 2008

kv3tka
10. sep 2009

jasne kacenka....kazda je tu vitana 😉

dzou
10. sep 2009

kveti my mame v obyvacke jablckovo zelenu 😀 a je to straaaaaaaasne kraaaaaaaasne kupis ju od duluxu a na chodbe je zlta... a mame open plan takze ich je spolu vidiet a vyzera to dosssst dobreeeeeee
no tak zatial este neviem ako na tom som, sorry ze som uz vcera nepisala ale nemala som naladu 😒 no este stale neviem ako to je s nami, lebo vcera drahy aj nieco naznacil ze asi koniec so snazilkovanim, ale potom sme vecer keskikovali a potapacov pustil dnu, tak neviem 😒 dnes sa chystam s nim o tom vazne porozpravat tak drzte palce 😉

kv3tka
10. sep 2009

ahoj dzou.....presne o takej uvazujem ja....krasna jablckovo zelena....ale drahy nechce 😠
....tak ti dnes drzim palceky aj na nohach,aby ste to vyriesili a hlavne vsetko dobre dopadlo....s Vasou situaciou 😉

dzou
10. sep 2009

diki no fakt je to super... my sme predtym mali taku nudnu kremovu a hedou na spodu(oddelene to bolo takou sadrou vola sa to ze dado mozno poznas 😉 ) a ked sme potom namalovali tu zelenu normalne sa cela izba akokeby rozsvietila a uz nikdy nechcem inu 😀 a zavesy mam take kreovo zlte a fakt to vyzera super
boze dnes hrozny den asi ideme predat moje auto a akuart dnes som sa trochu oprela o jednu garaz a trosku o oskrela 😅 ale fakt len tak trosku vyzera to skor ako spinave ale skoro ma porazilo 😠

kv3tka
10. sep 2009

ja som to tak videla v Glasgowe v Ikei....zlta sedacka a krasna zelena stena....tak to pekne spolu hralo....take veseleee 😀
takze den D....teda(Debil 😀 )....a ake mas auticko,preco predat? 😕

ja som dnes cely prelenosila,ja na jednom gauci a drahy na druhom 😉 ,vcera som si popratala,poprala...atd,drahy navaril....tak dnes len veget....ale zajtra uz do prace ☹ ....p r e c o???? 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre