Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
14. sep 2009

ninka nevadi...ide sa dalej ..takze sa budeme milovat o stosest 😉

kv3tka
14. sep 2009

ja som v pohodke,vobec ziadna depka,ani sklamanie s neuspechu....sme si s drahym povedali vela pekneho a pozitivneho....a verime,ze to pride,coskoro
pre mna je fakt velmi podstatne,ze fungujem....ovulujem....menstruujem....a uz len trpezlivost nam prinesie vytuzene babatko 😉

ninka,no vidis....aj ked clovek funguje....a nema problemy.....nieje to az tak jednoduche 😀 ...a ty pekne meraj,budem netrpezlivo sledovat tvoj grafik 😉 ...aby sme spolocne vylucili PCO 😉 ...teda skor to,ze neovulujes 😀 .... 😉

nina88
14. sep 2009

No, Bože, držte mi palce, aj ja si držím... 😀
Ale tak vidím,že teplotu mám nižšiu ako ten týždeň pred mrchou... To som mala stále okolo 36,9, takže to je celkom pozitívne znamenie... Cysta je fuč, takže tento mesiac o preteky... 🙂

nina88
14. sep 2009

Kveti videla si fotky, pár som ich pridala... 🙂

willi
14. sep 2009

...tak uz som tu...praca volala 😀

...kv3ti 😉 , nejdem Ti pisat, ze ma to mrzi, ale ze som rada, ze to beries tak v pohode - to je najhlavnejsie 😉 ...raz sa to podari 😉

...nina, pekne fotecky 😉

willi
14. sep 2009

...halooo - vrabcek, dufam, ze si to nezobrala tie nase nazory 😉

nina88
14. sep 2009

ďakujem 🙂

aduliak
14. sep 2009

no Kv3tka....Katka.... ☹ ale nabuduce sa to uz urcite podari!!! ja som dnes 27.DC, ale uz ma riadne boli brucho,takze zajtra mam aj ja mrchu tu 😠 predpokladam.... 😠

kv3tka
14. sep 2009

...tak Ninka,prave som pozrela...pekny albumik 😉 ....a teda musim napisat,ze ste krasna rodinka...ty kocka,muzicek sympos 🤐 ...a ta mala....ta je cela po mamke 😉

willi....urcite sa to raz podariiii 😉 to sa musi podarit 😀 ...ja tomu verim...vsetko ma svoj cas!!!

alzbeta.hod
14. sep 2009

přidávám se...

aduliak
14. sep 2009

Ahoj Alzbetka....

willi
14. sep 2009

...kv3ti 😉

...alzbetka - vitaj medzi nami snazilkami 😉

willi
14. sep 2009

...alzbetka - napis nejake infosky o sebe 🙂

kv3tka
14. sep 2009

a dzou.......grafik sa krasne rysuje....ovulka je na spadnutie 😉 ....tak sexikujte a sexikujte 😀

aduliak
14. sep 2009

tak nam nieco o sebe napis Alzbetka 🙂

willi
14. sep 2009

...aduliak - to je telepatia 😉

aduliak
14. sep 2009

no to ano willi 🙂 sme na jednej vlne 🙂

alzbeta.hod
14. sep 2009

no nevím co přesně byste rády četli... před 2 lety jsem začala s léčbou pravidelnosti ms pomocí Provery. Ta mi nepomáhala a tak jsem po 1roce zašla za dr s tím že nepomáhá. Zvýšil mi dávku a dvojnásobek a po této dávce jsem trpěla nevolnostma a kila šla rychle nahoru.... po 3 měsících jsem za ním šla znovu že to nechci. On usoudil že 7kg za 3měsíce je opravdu hodně a dal mi Utrogestan. Od března ho beru a teprve 3.ms jsem měla pravidelně po 28dnech. Takže se o mimi snažíme už od loňského srpna a zatím nic....

willi
14. sep 2009

...aduliak - tak, tak 🙂

...alzbetka - tak si medzi nami spravne, tiez sa tu niektore kocky snazia dlhsie ako rok - dva 😉

kv3tka
14. sep 2009

albetka ahoj 😉 ...takze sa cyklus upravil?...a stale beries ten Utrogestan?....a ovulku mavas....?

alzbeta.hod
14. sep 2009

ano upravilo se to, utrogestan beru stále ale ovu si chodí jak chce...myslím že byla tento víkend protože mě bolel podbřišek jak při ms.

willi
14. sep 2009

...s tou ovulkou je to asi u kazdeho rovnaky problem - odhadnut kedy bola..., ale myslim, ze nasa kv3tka by poradila merat Bt, ze kv3ti? 😉

kv3tka
14. sep 2009

....a neskusila si merat BT?....dalo by ti to istotu,kedy ovulka je.....je to obzvlast dobre pri takychto problemovych cykloch 😉

willi
14. sep 2009

...kv3ti 😉

...dnes tu moja telepatia asi funguje so vsetkymi kockami 😀

aduliak
14. sep 2009

no baby...este jedna "telepaticka zalezitost" a musime ist na kofolu 😀

alzbeta.hod
14. sep 2009

měřím bt ale zatím v tom nějak plavu tady je poslední grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

willi
14. sep 2009

...ale ja tu kofolu platim 😀 😀 😀

kv3tka
14. sep 2009

willi 😀 ...jako ma ty uz poznas 😀 ...ale tak ja na BT nedam dopustit.... 😉

aduliak
14. sep 2009

nejako sa dohodneme 🙂 kofolu by som si dala aj teraz.... som ale v robotke 😠
Alzbetka, v grafom sa nevyznam velmi, ale predpokladam,ze ovulka este nebola...kv3tka? 🙂

kv3tka
14. sep 2009

willi a zaplatis aj fernet? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre