Snažíme sa od novembra 2017

happy9911
9. nov 2017

Ahojte, vytvorila som tuto temu aby som si mohla pokecat z niekym,kto je v podobnej sitacii a preziva to iste ako my dvaja s mojim manzelom..ale hlavne ja 🙂))).. Snazili sme sa uz pred mesiacom ale nevyslo to, skusame dalej.. Sme spolu 7 rokov a v septembri tohto roka sme mali svadbu...Manzel ma 29 a ja 23..zivotnaaa laska...🙂.. Dufam ze sa v tejto skupine,budeme podporovat a kazda si prideme na svoje ...Volam sa Adriana a budem rada ak tu spoznam taketo snazilky ako som ja 🙂 cmuk

laura1989
21. dec 2017

@veronika2703 to si môžem aj sama kúpiť ? Tiež by som vyskúšala 😍 nepoznám to 😱

laura1989
22. dec 2017

@veronika2703 Ahoj no aké máš tie výsledky ? 😍

laura1989
23. dec 2017

Dievčatá krásne sviatky Vám prajem a veľa úspechov do nového roka ❤️🍀
Nech sa Vám splní všetko čo si prajete 😊

veronika2703
23. dec 2017

@laura1989 ahoj..no niic, hcg kleslo, takze to bolo biochemicke 😢 tak nabuduce

laura1989
24. dec 2017

@veronika2703 je mi to veľmi ľúto 😔 veľmi nespravodlivé 😔
Prajem ti pekne Vianoce 🍀

annie89
24. dec 2017

Babeny 🙂 držím nám všetkým palce aj naďalej a želám krásne a pokojne sviatky ;) <3

veronika2703
24. dec 2017

Aj ja prajem krasne sviatky vsetkym! nech je ten buduci rok pre nas uspesnejsi! ❤️

laura1989
11. jan 2018

Ahojte no nejaké novinky v novom roku ?
Chcela som sa vás opýtať mala niektorá z vás už slabé krvácanie alebo hnedý výtok po ovulke ? 😱
To je nejaká novinka u mna a hneď musím podotknúť že uhniezdovanie to byt nemôže pretože som to mala už 2 dni po ovulke a aj minuly mesiac 😔 take malé cievky tam boli v tom tiež 😔

trinneo
12. jan 2018

@laura1989 no zatiaľ nič nové,....čakám či príde menzes tento mesiac alebo nie🙂

veronika2703
12. jan 2018

@laura1989 ahooj..ja zatial tiez nic novee...takisto cakam ci pride, alebo nie...s krvacanim po ovu som sa zatial nestretla...kedy mas mat MS?

laura1989
12. jan 2018

@veronika2703 až 27 mám dostať 😔 som čítala že to môže byt nejaká hormonálna porucha to mi ešte chyba fakt ale zase ovulku mám čiže neviem 😔

dna28
16. jan 2018

@laura1989
@hipollita

u nas s toho nic nebolo robila som si tri testy vsetky mali slabu druhu ciarku, menstruacia mi meskala 6 dni a nic na siedmi sa dostavila mrska jedna

lucinocka
16. jan 2018

@dna28 neudrzalo sa

janapiestany
16. jan 2018

baby ono to pride jak nebudete cakat 🙂 ja som s priatelom sa babatku nebranila ale ani sme nato netlacili urobil sa do mna asi len 3 krat a hned som otehotnela 🙂 treba to nechat plavat vsetko co ma byt to bude 🙂 hlavne verte 🙂 a teraz mame 5M Lilianku

laura1989
16. jan 2018

@dna28 och do pekla 😔 ale možno predsa len si aj napriek menstruacii ❤️ Silnú máš ?

dna28
16. jan 2018

@laura1989 veru silnu😕 nevadi ono to pride

janapiestany
17. jan 2018

@dna28 ja som mala menstruaciu pravidelnu a silnu do 5 mesiaca tehotenstva

laura1989
17. jan 2018

@dna28 je mi to ľúto viem ako sa cítiš príde určite ale mohlo by sa poponáhlať ❤️

veronika2703
17. jan 2018

ja som tiez dostala vcera..takze dalsi mesiac za nami 😏

dna28
18. jan 2018

akurat mam teraz dilemu.... svagrina na Vianoce oznamila, ze je tehotna. Vsetko by bolo fajn keby sme od nasej svadby boli ok ale niesme ona totiz strasne ziarlila, ze jej brat sa zeni skor ako ona. A dost mi to zneprijemnila. Teraz mam pocit, ze ked nemala prva svadbu tak aspon prve vnuca to by bolo v pohode vsak nech ma to mi je jedno. Len teraz riesim ci si nedat pauzu v snazeni nech aspon toto si uzije s plnou pozornostou....

laura1989
19. jan 2018

@dna28 v prvom rade by som myslela len sama na seba 😊 pauzu nepotrebuješ keďže nevieš kedy to klapne a budeš tehotná 👍
Ju by som neriešila svagriny vedia byt niejedy ako svokry do mna tiež stále podpichujú keby už konečne otehotniem 😡 ja hovorím len keď ja budem chcieť nie vy !

uniquegirl
19. jan 2018

ahojte 🙂 my sa tiež od novembra snažíme, zajtra si idem urobiť test, či je vôbec nejaký náznak (to je takdva dni pred ms), ale dúfam, že dačo bude, už by sme veĺmi chceli babátenko ...

lucinocka
19. jan 2018

@dna28 urcite by som neodkladala svoj zivot a svoje plany kvoli niekoho psychickym.problemom, ked dospela osoba musi byt v centre pozornosti a nevie sa s tym zmierit, nech vyhlada nejakeho terapeuta...

lula313
19. jan 2018

@dna28 určite sa už snažte, nevieš, kedy to vyjde a na druhej strane, nemusis hneď hovoriť, že si tehotna. Ja som to rodičom povedala až v 11tt a aj to som mala nervy, lebo to chceli hneď všetkým hovoriť, pritom ja s mužom sme boli dohodnutí, že ak by sa babatko malo narodiť postihnuté, tak si ho nenechame(mame na to osobne dôvody a vieme, aké je starat sa osobu v bdelej kóme 7 rokov a aké je to trápenie pre všetkých), takze ešte pred presvietenim NT, sme to nikomu nechceli povedat, aby sme nemuseli potom všetkým vysvetľovať a normálne sme sa za to s nimi hádali, lebo boli schopní nám každé dva dni volat, že kedy to už môžu hovorit😕

lula313
19. jan 2018

@uniquegirl ešte počkaj, mne vyšiel test pozitívne až 5 dni po meškaní MS, aby si nebola sklamaná ako ja, že to nevyslo pri pohľade na negatívne testy..

dna28
19. jan 2018

@lula313 @lucinocka @laura1989 Dakujem Vam baby. Veru mozem sa ja na vsetkych viete co ... Dolezite je co chceme my s manzelom. 🙂

dna28
19. jan 2018

@lula313 a je vse ok???

uniquegirl
19. jan 2018

@lula313 :( veď toto, že preto chcem skúsiť aby som aj potom nebola sklamaná, keď mi príde ms ....ale užpotom ozaj na to kašlem :D teraz už tretí týždeň beriem aj kyselinu listovú, tak tajne dúfam, že sa podaria koľajnice ...

lula313
19. jan 2018

@dna28 zatiaľ ano, sme v 31tt a vyzerá to na zdrave dievcatko😊

uniquegirl
20. jan 2018

Vidite tam aspon nieco? :-/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre