Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Snažíme sa už 10 dlhých mesiacov, no zatiaľ nič.

Snažíme sa o dieťa
bezmena18
13. aug 2019

Ahojte žienky idem Vám opísať môj problém.. Práve teraz si sedím na posteli a uvedomila som si bože.. Véd my od novembra správame nechránene a ešte stále nič mam nepravidelnú ms.. Ešte sa mi nestalo za tieto mesiace že ani symptómy na tehotenstvo som nemala nič.. Keď si to uvedomím boli skutočne týždne keď so mňa dieťa ani nepomyslela nakoľko sa prerába chystáme svadbu menila som zamestnanie takže milovanie bolo stále ako vždy len s tým rozdielom že nebol čas myslieť na dieťa.. Lebo dosť som čítala že psychiky ovplyvňuje.. Doteraz som to nejak extra neriešila povedala som si ze mame čas a len to všetko stresuje ratanie dní behanie s testami nechala som to vždy na voľný priebeh.. Mam dosť turbulentny život všetko plynie rýchlo ani neviem ako ubehlo 10 mesiacov.. Až teraz som sa zastavila že uff dlhá doba a stále nič a sme obaja la mladý.. Ma niekto podobne skúsenosti ďakujem moc za odpoveď každej ženy ❤️

❤️

snehulienka8
13. aug 2019

@bezmena18 my sme sa k potomkovi dopracovali po 5 rokoch intenzivneho snazenia sa a mnohyyyych invazivnych zakrokoch... susedka po 9 rokoch, znama po 17 rokoch velkeho snazenia sa..

lucinka1988
13. aug 2019

@bezmena18 pri nepravidelnej ms pomáha bazálny teplomer, aby si vedela, kedy cca máš plodne dni...Držím palce!

snehulienka8
13. aug 2019

@bezmena18 ak mas nepravidelnu ms, tak urcite zbehni k lekarovi, nech zisti ci mas vobec ovulaciu..a ci sa nahodou nejedna o policysticke vajecniky..

maciatkoe
13. aug 2019

@bezmena18 prvych desat mesiacov, ked sme sa snazili som to brala horsie ako teraz, ked uz sa 4 rok snazime. Ale naozaj. Prve mesiace snazenia som sa aj rozplakala, ked mi prisla menstruacia. Teraz uz len mavnem rukou. A snazime sa s drahym dalej. Verime, ze IVF ktore planujeme podstupit, nam prinesie mimco.

neluskas
13. aug 2019

@bezmena18 ahoj, ja som tiež mavala nepravidelny menstruacny cyklus a strasne bolestivu menstruaciu. vyskusala som vsetko mozne z lekarne, ale bohužiaľ nic. nakoniec som sa dostala k prirodnym produktom a do cca 2 mesiacov sa mi cyklus upravil a dokonca menstruacia nie je uz bolestiva. ziadne bolesti a ani migreny, môžem len odporúčať

123369
13. aug 2019

@neluskas prosím aké prírodné produkty? Dáš konkrétny názov? Ďakujem

danushik
14. aug 2019

my sme mali podobny problem.. nepravidelna ms a snazisli sme sa 9 mesiacov....chodievala som nonstop na sluzobky do zahranicia, takze velakrat sa stalo, ze ovulka prebehla ked som bola prec.. nedala sa vypocitat, ovulacne testy ma prestali po tyzdni bavit... meranie teploty bolo vzdy nepresne.. jedine co pomohlo bolo skusat to skoro kazdy den...a jediny ukazovatel pre mna bol hlien... raz som sa rozhodla, ze si beriem dovolenku na mesiac a ideme to skusat..ziadne cestovanie, namaha, len oddych doma, sex a hned sa zadarilo... 🙏🏻

neluskas
14. aug 2019

@123369 ahoj, pisala som ti

123369
14. aug 2019

@neluskas ďakujem krásne 😊

miriam439
14. aug 2019

@neluskas Aj ja prosím názov tých prírodných produktov a tiež, kde sa dajú zohnať. Vopred ďakujem

neluskas
14. aug 2019

@123369 vďačne

mery2019
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika3136
15. aug 2019

Kamarátka skúsila Billingsovu metódu. Snažili sa viac ako rok, mala cysty, nepravidelný niekedy až 60dňový cyklus.
Pri tomto prirodzene do 3m otehotnela

carduelis
16. aug 2019

Ja som mala nepravidelnu ms kvoli neliecenej stitnej zlaze. Ale vedela som ake dni mam vdaka metode (Creightonsky model), kde si sledujem hlien (nieco ako Bilingsova). Nie je to narocne (treba si zaplatit kurz), ale pri nepravidelnej ms viem kde v cykle sa nachadzam, ci som ne/mala ovulaciu a kedy pride menstruacia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre