Sójové isoflanovoidy ako náhrada Clostilbegytu

soldi
1. dec 2010

rozhodla som sa zalozit tuto temu, aj ked neviem, ci najdem odozvu 🙂 , na pomoc vsetkym snazilkam, ktore do seba nechcu pchat umele hormony. na to, ze soja sa da pouzivat ako prirodny clostil prisla @elllla na zahranicnych forach. mnohym dievcatam pomohla otehotniet, su to vlastne prirodne estrogeny. tak ak niekto chcete, napiste a ja a mozno pride aj elka, sa s vami podelime o nase skusenosti 😵

milka1988
5. okt 2020
paallkkaa
6. okt 2020

@milka1988 cyklus mam 30 niekedy do 34 dnovy a ovulku mavam na 19 az niekedy 22 den

milka1988
6. okt 2020

@paallkkaa tak aj ja som mala 33-35 a ovulku na cca 20 dc. tak ak ma fakt fytosoja 45mg 1 tableta ( radšej im napíš mail a over si to )
tak si daj napr 4DC 2ks , 5DC 2ks, 6DC 3ks, 7DC 3ks, 8DC 4ks aj keď neviem či 4ks už nieje veľa na prvý cyklus. Až tak v tom zbehla nie som. Síce je to prírodné ale možno by som dala aj 8DC 3ks ( to je dokopy 3x45mg = 135mg)
mne prišla ovulácia hneď v prvom cykle skôr už na 16ty deň namiesto 20teho a tým sa mi aj skrátil z 35 na nejaký 30. Ale ak možeš skús násť radšej také kde bude mať jedna tableta menej mg aby sa ti to lepšie rátalo. Moje majú 28mg.

paallkkaa
8. okt 2020

@milka1988 dakujem. Schvalne som si objednala a dlho hladala s 100mg jedna tabletka, kvoli tomu, aby som nejedla tak vela tabletok...chapes, ja som truba, už su objednane. Takže si dam 1 tabletku denne

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mouse14
17. mar 2021

@stefania100 od prvého dňa cyklu

stefania100
17. mar 2021

@mouse14 Dakujem krasne, za rychlu odpoved 😊 cize od 1.dna cyklu tych 5 dni.....a potom opat az od dalsieho 1.dna dna noveho cyklu?

mouse14
17. mar 2021

@stefania100 ženy to užívajú rôzne buď celý cyklus alebo len čisto na ovulaciu 3Dc-7Dc a tabletiek je viac....napríklad mne to vôbec nepomohlo

stefania100
17. mar 2021

@mouse14 Dakujem krasne za odpoved 🤗

mouse14
17. mar 2021

@stefania100 za malinko, držím palce

mickey23
4. apr 2021

@paallkkaa
@milka1988
@stefania100
@mouse14
Ahojte holky, omlouvám se, ze vás označují všechny ale potřebovala bych poradit. Snazime se přes dva roky, mám za sebou jedno zamlkly před rokem. Teď máme již mít konzultaci v caru ale narazila jsem na toto téma. Myslíte si ze mužů koupit tyto tabletky když píšou ze obsahuje 1 tabletka 50g izoflavonu? Hledam něco co budu mít rychle dostupné, jelikož jsem dnes 1DC, ač jsem si tento měsíc delala neskutečne nadeje, ze jsem těhotná. A chapu dobre ze 100 izoflavonu je 1 tabletka clostilu? Takže když jsem brala 2clostily tak si mám brat minimálně 4 tabletky? Na clostil hůř reaguji a ovu mám až kolem 20DC, takže bych měla zkusit více? Třeba 6 tabletek? Děkuji mooooc za pripradnou odpověď🙏🏼🥺
https://www.drmax.cz/max-menoa-60-kapsli?gclid=...

30kvietok30
6. apr 2021

Ahojte, prosím vas o radu ako mam začať užívať fytosoju forte. Mam PCO, na Clostilbegyt som nereagovala, potom som prešla na stimuláciu hormonálnymi injekciami a následne mame za sebou neúspešne IUI. Beriem kyselinu listovú, inozitol, vitam D, E, zinok a začala som brat aj tinkturu z kotvicniku. Na diaberologii mi predpisali Stadamet (metformin), i napriek tomu, ze sa inzulinova rezistencia nepotvrdila. Uz naozaj neviem ako mam stimulovať vaječníky. Mavama dlhé cykly bez ovulacie. Teraz chcem prvýkrát vyskúšať Fytosoju. 1 tableta obsahuje 28mg. Prosim vás, poraďte mi v akých dávkach ju užívať 🙏 zajtra mam treti den cyklu.

geacelove
12. apr 2021

Ahoj, super diskuze. Díky moc za tip, chci fyto sóju vyzkoušet. Teď jsem zkoušela drmek a vypadá to, že vůbec nepomohl. Chtěla jsem prodloužit luteální fázi.
Prosím o radu - může se brát fyto sója (např. 3.-7. den cyklu) a myo-inositol dohromady? Chtěla bych zkusit. No vůbec nevím. Zkoušela jste některá? Děkuji 🍀

rootham
17. máj 2021

@soldi ahoj. Ešte bežîte v tomto fóre? Chcela by som sa s tebou poradiť. Vďaka

geacelove
18. máj 2021

Ahoj, brala jsem minulý cyklus ty izoflavony, nahrazovala jsem teda Clostil 50 - 0 - 50 v tom doporučeném schématu, kdy se bere 100 mg isoflavonů jako náhrada 50 mg Clostilbegytu. Dvě čárky na ovulačním testu byly moc pěkné, takové jsem zatím neměla. Ale teda těhotenství to neudělalo. Tak snad příště 😉

rootham
19. máj 2021

@30kvietok30 ahoj. Nasadila si si tu fytosoju? Je tiež premýšľam ako ju brať 🤦

milka1988
8. jún 2021

@rootham no ako uz si ju brala?

rootham
8. jún 2021

@milka1988 jo, tento cyklus. Na sone 11dc iba 3cm cysta 😕. Neviem, čo ďalej. Ani som nepriznala dr, že som takto sprosto experimentovala 😕

milka1988
8. jún 2021

@rootham uf tak to je blbe teda. Ale nepriposovala by som to hned tomu. Zeny mavaju cysty niekedy prasknu ani nevedia o nej, niekedy neprasknu a robia sarapatu. Ja som teraz uzivala fytosoju pred IUI a dnes som 12DC a uz mam 17mm folik. A to vzdy ovululujem az tak okolo 17-22DC ani clostil mi tak nezabral ako fytosoja.

rootham
8. jún 2021

@milka1988 tak to super. U mňa možno náhoda, neviem. No ja som mala pekné aj bez fytosoje či clostiku. Len som to chcela ešte vylepšiť...no tak som vylepšila 😕. Ja mám asi týždeň do ms, tak uvidíme aká bude tá. A dík opýtanie. Si moc zlatá 😘❤️

rootham
8. jún 2021

@milka1988 ešte ti poviem... Ja kolo 10dc som mala posledné mesiace 20 az 22mm foliky... Tak nechápem, čo sa teraz stalo ...😕

milka1988
9. jún 2021

@rootham neprekonala si covid alebo si sa nebola dať očkovať?

rootham
9. jún 2021

@milka1988 bože nesranduj. Neviem, že by som prekonala covid, snáď nie. Ockovana nie som.

azurova99
13. jún 2021

Ahojte, chcem sa spýtať beriem clostibegyt, každé 2 mesiace, teraz mám mesiac pauzu, môžem ten mesiac užívať fytosoju, mám Pcos,a viac ako rok sa nám nedari

milka1988
13. jún 2021

@azurova99 vies ze ho mozes brat iba 6x za život?
Nemusis brat fytosoju tento cyklus pretoze clostil ma ucinok aj mesiac dva po dobrani ešte ;)

rootham
13. jún 2021

@milka1988 cysta už na sone nebolaaaa 🥳🥳🥳😁

milka1988
13. jún 2021

@rootham tak to je super cize bud praskla alebo sa vstrebala aspon ze tak 🙂

rootham
13. jún 2021

@milka1988 veď to. No, ale nič zo snaženia tento mesiac. Nevidela ani žlté teliesko, čo posledne mesiace videla vždy 😕. Tak nič 😕. Inak vždy som mala foliky kolo 9dc a hneď 20, či 22 mm. Teraz nič 😕. Dr povedala, že ovu bola asi neskôr. Aj podľa hlienu teda. Rozmýšľam, či to spôsobila tá fytosoja. Čo myslíš? To sa mi moc. Nepáči. A teraz neviem, či ju v ďalšom cykle dať znova. Čo povieš? Dr povedala, že clostik teraz nechce písať. Mala som bolesti a nález v moči. Tak mám ATB. Nepriznala som tú fytosoju a som na vážkach, či si ju dať ďalší cyklus. Raď moja 🙏

milka1988
13. jún 2021

@rootham ja osobne by som to nepripisovala tej fytosoji ale ak mas blby pocit z toho tak neber potom.
Tazko povedat mohla si mat.proste iba teraz anovulacny cyklus co sa stava do roka minimalne raz 🙂

rootham
13. jún 2021

@milka1988 uvidím. Nejako sa už rozhodnem. Dík moc za radu. Ty ako postupujes? Ja už cítim, že prichádza ms...