Sójové isoflanovoidy ako náhrada Clostilbegytu

soldi
1. dec 2010

rozhodla som sa zalozit tuto temu, aj ked neviem, ci najdem odozvu 🙂 , na pomoc vsetkym snazilkam, ktore do seba nechcu pchat umele hormony. na to, ze soja sa da pouzivat ako prirodny clostil prisla @elllla na zahranicnych forach. mnohym dievcatam pomohla otehotniet, su to vlastne prirodne estrogeny. tak ak niekto chcete, napiste a ja a mozno pride aj elka, sa s vami podelime o nase skusenosti 😵

yasminne
7. apr 2011

@petula22 ahojcek vitaj spat 🙂 a budeme opat drzat palciska to je dorbe ze v CAR ta skontroluju skor minule to podla mna pekne presvihli 😒

yasminne
7. apr 2011

@miminkad neviem co mas na mysli aku variantu my sme skusali 1 IUI potom som presla na soju a teraz spat k IUI...laparku som mala pred rokom tam sa nedarilo tak nam odporucili prave to iui. takze tak 😉 urcite skus este soju 😉

yasminne
7. apr 2011

@berunka1975 jeeemine ty mas dvojicky??? kraaasa no drzim palce nech sa cim skor zadari a ste pripraveni na dalsie dvojicky ? 😀

yasminne
7. apr 2011

idem umyvat okna 😀 som sa doteraz setrila no a kedze nist, tak hor sa na vec. 😀 prajem pekny dnik!

miminkad
7. apr 2011

@yasminne no ci aj vam navrhli planovany styk som myslela.este tento mesiac skusim soju a potom uvidime.este skusime do brna na konzultaciu a potom sa rozhodneme,ako dalej

yasminne
7. apr 2011

@miminkad nie planovany styk praveze nenavrhli a nas to tiez akosi nenapadlo a mohlo nas :D ale to uz je jedno mozno to skusime po tych IUIckach este dohodnut...

yasminne
7. apr 2011

misia okna splnena, zavesy oprate vyvesene, zaclony v pracke 😀 spotena jak mys bezim do vane a sups do prace 😀 cafte sa

lucka_0906
7. apr 2011

@yasminne sikula 🙂 Keby si nebola tak daleko, mohla by si prist poumyvat aj k nam 😀

petula22
7. apr 2011

@yasminne Já jsem si o ten 9.tý den řekla sama, aby to vyšlo, už to nebudu riskovat a spoléhat na ně 🙂.

miminkad
7. apr 2011

@yasminne to som teda prekvapena.som inak zvedava,co nam navrhnu v brne

kathrin17
7. apr 2011

@zuztek este mi prosim povedz, ake mas priznaky....ako sa to prejavuje?Lebo neviem teda, ale ozaj sa nam uz dlhsie nedari a zacinam premyslat nad kadecim...budem ti vdacna za akukolvek odpoved.....

yasminne
8. apr 2011

@marrad ahojky prepac nejak mi usiel tvoj prispevok, dnes si 3dc? uz si pisala nieco o sebe?? ake mas cykly, sledujes si ouvulku? ak mas graf na ff posli nam ho, aby sme vedeli poradit so sojou 😉 skus napisat ....nikdy nie je neskoro aj ked by si zacala s uzivanim az zajtra 😉

yasminne
8. apr 2011

@nat28 ahojcek aj ty mi prepac ze odpisujem s oneskorenim 😉 takze plodny hlien je zpravidla v "case" ovulky myslim ten bilekovy natahujuci sa. ja ho mavam den dva pred OVU ... prv yden je sice bielkovy ale trha sa ale nadruhy den je uz ako zuvacka -natahuje sa 😀 ak zaznamenas tento bielkovy hlien treba snazilkovat lebo ako pise Soldi spermie maju v nom dlhsiu zivotnost. takze ides na soju? prvy krat?

yasminne
8. apr 2011

@petula22 a kedy bude ten 9. den? budeme drzat palce nech mas pekny folikul a kludne aj dva 😀

berunka1975
9. apr 2011

@yasminne ach fuuuu, to si ma zaskocila, neviem ci som na dvojcata pripravena, ja som ich mala ked starsia dcera mala rok a 10 mesiacov a poviem ti bola to riadna fuska a to som mala 21 no teraz by to bolo o hubu, no ale moj drahy vravi ze najprv jedno, potom dve a nakoniec tri, tak som veeeelmi zvedava 🙂

jania023
10. apr 2011

@yasminne ahoj ako sa drzis co ms?ja som uz myslela ze to vyslo a nakoniec 2 dni nato test snehobiely takze nic,mam este stale utros takze ms tak skoro nedojde vysadim ho o tyzden a pockam na ms

yasminne
10. apr 2011

@jania023 cauko ms mi prisla prave dnes, takze zajtra volam do CAR ake davkovanie mam nasadit. Ideme na 3IUI. Beries soju a potom utros? Ja som tiez tak dala prvy cyklus so sojou bo mi ostal utros po 1.IUI no takze som si robila na 15 dc od IUI test a bol negativny tak som vysadila utros a 4 dni mi vzdy trva kym sa mi ms spusti. a ty ako dalej??

jania023
10. apr 2011

@yasminne ja som mala nakprv tehu test pozit a o 2 dni uz negat..takze nic ja potiehnem z utrosom este tyzden tak aspon pretiahnem ms a lutealnu fazu na 20dni..potom idem na sr a ku dokimu nech mi da dalsi clostil plus utros a uvidi sa

yasminne
10. apr 2011

hmm a kolky dc si mala pozitivny test? takze si mala tento mesiac tiez clostil? bo ja tiez.... a kde zijes ak sa smiem spytat?

jania023
10. apr 2011

@yasminne ano amla som clostil 1x2 a na 11DPO test pozit a na 13 uz negat...ja zijem vo svajci takze tu je to trocha komplikovanejsie z lekarmi

steffany
10. apr 2011

ahojte babenky, chcem sa opytat, ci svojim lekarom hovorite o tom, ze beriete soju, napriek tomu, ze napr. mate predpisany clostyl...maju oni o soji vedomost ? oplati sa im to hovorit alebo nechat to radsej zahalene ruskom tajomstva 🙂 dikes

lucka_0906
11. apr 2011

Ahojte kocky,
mrknete na moj graf, pls? http://www.fertilityfriend.com/home/33d302
Druhy mesiac so sojou a ze by na mna nezaberala? 😖

yasminne
11. apr 2011

@lucka_0906 dobre rano 🙂 Luci pockaj este 2-3 dni podla mna mas mozno v tento den ovulku, skus si urobit OVU test!! pripadne odkontroluj hlien mozno mala si teplotny pokles a uvidis ci to nasledujuce dni pojde pekne hore 😉 ja by som vsak skusila rychlo dnes urobit ovulacny test okolo obeda 😉 drzim palec papa

yasminne
11. apr 2011

@steffany ahoj ja som lekarm o soji zatial nic nehovorila...ale uz tu boli dve babeny co to lekarovi spomenuli a ten to poznal a schvaloval to 😉 snad ti to pomohlo...

lucka_0906
11. apr 2011

@yasminne dakujem, poklade 🙂 zbehnem do lekarne a kupim test. Nejak sa neviem skamosit s BT 😒 😎

lucka_0906
11. apr 2011

@yasminne luci a ty ako? Od ktoreho dna zacinas s liekmi?

petula22
11. apr 2011

@yasminne Ahoj, 9.den mám ve čtvrtek, tak jedeme na UZ. Jsem na to zvědavá, minulý měsíc jsem měla ovulku zase 12.den a ted mi vychází 12.den na neděli....

steffany
11. apr 2011

ahojte kocky, prosim vas, ake mate skusenosti s folikulometriou ? Ja som bola prvy krat a šokol ma lekar, ked mi povedal, ze budem musiet prist asi 6-7 krat, s tym, ze kazdy ultrazvuk je za 20 €. Mate aj vy taketo skusenosti ? Vraj poistovne to nepreplacaju ...Dakujem velmi pekne.

petula22
11. apr 2011

@steffany Ahoj, a kvůli čemu tě měří? Já taky chodím na UZ na měření před IUI, a zatím jsme to trefili, že stačilo jen jednou. Zaleží podle toho, kdy ti vychází ovulace, ale 7x mi stejně přijde moc....

valilienka2
11. apr 2011

ahojte kočky ja som brala druhý cyklus sóju a ovu test negat úúúplne a teplota skáče ako na trampolíne a to som myslela že už bude ovu keďže minulý mesiac som ju mala na 14DC 😠 Tak jej dávam ešte pár dní ale je možné že ani nepríde potvora jedna, asi sa jej nechce a má jarnú únavu 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/340e5c

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre