Spontánne potraty v skorom štádiu a následné tehotenstvá

emuska08
9. jan 2015

Ahojte žienky. Určite nás tu je takých nešťastníc viac, nanesťastie. Chcem sa vás ale opýtať, ako ste to prežívali a čo vám nakoniec pomohlo dočkať sa rozprávkového konca. Držme sa, myslime pozitívne a prijmime minulosť.

22erik
18. apr 2016

Ahoj je tu daka žienka o ivf a zamknutom potrate ?

michellevendero
7. máj 2016

@rica1 Ahoj, ešte som Fraxiparin nepicha...až teraz mám Anopyrin 100 mg a to 0-1-0 a v prípade // okamžite volať na hematku do MT a prísť, čo mi urobia kontrolný odber a začnem s Fraxiparinom 0,6 už ho mám doma

rica1
7. máj 2016

@michellevendero lebo po tolkych neuspechoch podla mna si ho uz mala mat davno a hned ako // tak v ten den pichat

michellevendero
7. máj 2016

@rica1 teraz čakám na piatok 13 tého, ak budú // okamžite do MT

rica1
7. máj 2016

@michellevendero ale ak budu dve hned v tom momente by som si pichla a nie najskor do martina to az po pichnuti 😀 nechapem preco az teraz dali fraxiparin ja som teraz pri druhom tehu zacala pichat od ovulacie nakolko mi sama dr v martine povedala ze fraxiparin ma citujem blahodarne ucinky na uchytenie a zahniezdenie a div sa svete po trapeni pri prbpvom tehu toto druhe vyslo na prvy sup a picham fraxiparin ale len 0.3 a zacala som od ovu az kym som nenasla // a potom som pokracovala a na hematkuvsla az v 7tt

michellevendero
7. máj 2016

@fijalenka @rica1 mne vyšla alergia na: múka pšeničná, ražná a tuniak ++ a potom: vajce celé, lieskový orech, horčica, cesnak +

michellevendero
7. máj 2016

@rica1 poslednú ms som mala 13.04.2016 🙂 a 28.04.2016 som bola u gynďa na ultrazvuk, to som bola 16 DC a sliznica 8/2 a na pravom vaječníku megaaa veľký fólikul, ktorý večer cca 18:46 h. praskol...a od 23 DC to bolo 05.05.2016 mám po čúraní pri utieraní také hnedé špinenie...čítala som, že 5-7-9 DPO prebieha uhniezdenie

rica1
7. máj 2016

@michellevendero ja strasne drzim palce ale ten frax okamzite podla mna uz sa mal pichat davno

michellevendero
7. máj 2016

@rica1 mám napísať sms tomu Dr. z hematit z MT ??? Nechcem zas o mimčo prísť...veď posledné tehu skončilo 12.05.2015

rica1
7. máj 2016

@michellevendero urcite napis a pichaj hned neviem ci 0.6 ja som pichala a picham 0.3 ale pri prvom tehu mi dal frax moj gyno na moje vynutenie a na hematku som sla uz ked som pichala a aj tak sa u k azaloze musim pichat dokonca a teraz pri druhom som pichala ok a mzite

michellevendero
7. máj 2016

@rica1 ešte neodpísal 🙈

zuzicek88
9. máj 2016

@22erik ahoj mozno trosku pozde,no ja somtoto presila...

kim12345
9. máj 2016

@22erik ja som mala zamlc.potrat 3x po IVF

renata5
9. máj 2016

Ahojte baby ja som mala 2x tento rok abort dneska ma doktorka poslala na genetiku len neviem ake testy mi tam budu robit s krvi viete mi poradit?

22erik
9. máj 2016

@kim12345 a ani raz neprišli na príčinu ???

22erik
9. máj 2016

@zuzicek88 a uz si bola aj na druhom pokuse ? Ja mam ist opäť buduci mesiac

kim12345
9. máj 2016

@22erik nie bolo to v skorom štádiu tehu...10tt,8tt,9tt

22erik
10. máj 2016

@kim12345 bože to muselo byt strasne pre teba ☹️Chystáš sa aj na další pokus ?

mima283
10. máj 2016

Ja som prisla o babatko v 11tt. Ani vo sne by ma nikdy nenapadlo ze sa mi nieco take stane. Bolo to pre mna strasne to nebudem klamat. Chlastala som, skoncila na psychiatrii...hnus...potom som si ale povedala ze takto nic nevyriesim, dala som sa doporiadku a teraz mam krasneho zdraveho synceka. Ta bolest sa sice nikdy nestrati, nie je dna kedy by som nemyslela na mojho maleho anjelika, ale ten najuzasnejsi anjelik je tu pri mne kazde rano ked sa zobudim ❤ drzim vam vsetkym palce je to strasne ze sa deju taketo veci

kim12345
10. máj 2016

@22erik áno ešte ny som chcela zabojovať 😊

zuzicek88
11. máj 2016

@22erik my uz sme boli na umelom tri krat a treti ako samoplatci...

dziacka
5. sep 2016

@emuska08
Dievčatá, posielam vám môj príbeh na inšpiráciu:

http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

emuska08
autor
27. júl 2017

Ahojte dievcata. Pred cca rokom a pol som zakladala tuto temu. Vidim ze sem uz davnejsie nikto nic nepisal, tak teda napisem ja. Po 4 neuspechoch sa nam pred mesiacom narodila dcerka 🙂 Prajem Vam vsetkym vela stastia a vela sil! Dufam ze som aspon niektore z Vas povzbudila 🙂

no_co_uz
4. mar 2024

@emuska08 ahoj. Co ti nakoniec pomohlo donosit? Tiez stale potracam 5-6 tt a neviem co s tym :( nasadili nejaku novu liecbu alebo si dala nejaku dietu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre