Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
9. jún 2009

Ibamy máš už pekné gulatucke bruško 😀 tak len tak dalej 😉 a dakujeme za tehu vírusíky 😉

iplusr
9. jún 2009

ibamy, dakujeme za virusy 😀
ale s tym bruskom by si ma nepresvedcila - to si sa len dooobre najedla 😀 😉 , ale fotky mas krasne 😵

gaby0205
9. jún 2009

Caute babule, no ja len tak na skok...strasne sa mi paci ze sa tak vsetky viete pekne povzbudzovat..tak nam vsetkym prajem aby sme boli coskoro tehu 😉 mi sa uz snazime od minuleho roku- November tak neiem neviem..teraz zacnem prvy krat brat clomid a snad sa nieco podary..a tak ako Fly napisala hlavu hore, i napriek tomu ze par z nas ma zdravotne probemy verim tomu ze sa nam to podarka a budeme mat miminka 😀

Ibamy a tebe gratulujem 😉

monana
9. jún 2009

Ahojte buduce tehulky. My sme sa tiez uz snazili, ale potom sme to museli prerusit .... 😒
Ale od jula sa znovu zaciname snazit a to na dovolenke - tak dufam, ze po pauze a pri pohodicke v takom peknom prostredi turecka to vyde 😀

jaruska8
9. jún 2009

Ahojte,
aj ja sa zapajam a dufam, ze budeme vsetky coskoro gulate. 🙂

funlucy
9. jún 2009

čaute kočky,takže sme sa "presťahovali"?Že budúce tehuľky chichi,no tak to už musí byť potom 😀
aj u vás je tak dusno?Ja som dnes zašitá doma,mám voľno,a žeriem práve gumových medvedíkov-a naozaj sa mi zdá táto téma akási veselšia,dúfám,že sa k nám pridajú aj ďaľšie baby snažilky-teda budúce tehuľky 😎

mimomu
9. jún 2009

ahojte babenky 🙂
som doma na skok 😉

flyangel
autor
9. jún 2009

Ahojte kočky...ako pozerám máme nové budúce tehulky...tak všetké vítam...ako sa maáte...mna dnes akosi bolí žaludok bleee...

mimomu
9. jún 2009

ahoj fly.....ja v pohode,z chvilu idem pre malu na tanecnu 🙂

jaruska8
9. jún 2009

No, máme sa fajn.🙂 Aj u nas je strasne teplo, manzel ma vola na pizzu. Tak uvidim, ale ani pohnut sa mi nechce.🙂

mimomu
9. jún 2009

mnaaaaaam pizza 🙂 ale nemozem ja 😝

flyangel
autor
9. jún 2009

Pizzu by som si aj ja rada dala...a co mimo dietujes??

mastulka
9. jún 2009

ahojte babulky... takze mame novu temu, dufam, ze pre vsetky bude stastnejsia 🙂 a aby som nezaostavala za ibamy a nemuseli ste tvrdit, ze sa nepodelim tak pre istotu plujem tehuvirusiky i ja, takze tfuj tfuj tfuj na vsetky snazilky, nech su z vas coskoro tehulky 😉 😎

mimomu
9. jún 2009

dakujem mastu....ale mna musite asi prist osoben poplut 😀
fly snazim sa 🙂

flyangel
autor
9. jún 2009

ahoj mastu...uz som ta davno videla...no co mimo co si dnes robkala?

mimomu
9. jún 2009

praca ble 😝
bola som malu vziat na tanecnu a este chvilu sme ostali vonku.
teraz sa sprchovala a do 20tej sa bude hrat.ja chcem kuknut ordisku mm ide na pivo 😉 🙂
a ty ako?

flyangel
autor
9. jún 2009

hmm este stale mam bolesti v podbrušku občas aj v krízovej oblasti ale už sa to dá...vcera mi bolo vecer zle...som sa prejedla jak mala svinka...a atb mi ostalo este na dnes ale už so m ich nedobralal lebo myslim ze silne krce v nohach mam z nich ako vedlajsi ucinok..ordisku aj ja budem pozerat a mm je v robote..

jaruska8
9. jún 2009

No, mne sa nechcelo ist. 🙂 Ja som si radsej pospala.🙂 Mam totiz nadchu a tak ma napada, ze asi to bude pricinou mojej menstruacie-nemenstruacie. 🙂 Ale pekny by bol iny dovod. 🙂

mimomu
9. jún 2009

ja tu mrchu z duse nenavidim 😝 😝 😝

mastulka
9. jún 2009

mimomu... ak by to pomohla tak to nie je problem, ak si samozrejme z blizka 😉

fly... no nejako sa mi nedari chodit na konika, v praci nam uz sleduju na ake stranky chodime a ked pridem domov tak na pc chodim len tak na otocku... ale teraz robim plnene papriky tak cakam kym sa mi to dovari 🙂

mimomu
9. jún 2009

mastu,dik za ochotu.......ale deli nas veeeeeela km 😉 🙂
a ty este pracujes?preco si nesla na rizikove?

matulik284
9. jún 2009

ahojte 🙂 no dnes bolo fakt dusno, ja som bola v BB na skoleni a normalne som unavena ako keby som okopavala celu zahradu 😀
ja tiez cakam ms, ale neviem ako mi teraz pride po tej operacii, ale uz ma velmi bolia prsia a aj podbrusko uz citim...teraz to tam mam vsetko take citlive...tak dufam, ze ms nebude moc bolestiva

mimomu
9. jún 2009

neboj matulik,nebude bolestiva 😉
ako dlho mavas bolesti pred mz?

pehinka
9. jún 2009

ahojte babule, dakujem tehulkam sa virusiky, hadam sa ujmu a pekne rozmnozia... 😉
ja mam zatial len taky nejaky chripkovy, ledva som to v robote vydrzala, tak pijem coldrex napoj, dufam ze pomoze..
taka som rada, ze tato tema je nova a ze som vas nasla, predsa lepsie sa pise, aj zapaja do debaty, ked sa to len rozbieha..

mimomu
9. jún 2009

jasne pehinka,daj si este foto a napis nieco o sebe-cokolvek 😀 😀 😀

pehinka
9. jún 2009

monana, v turecku je nadherne, boli sme pred dvomi rokmi, drzim palceky aby ste sa vratili uz aj s malinkym v brusku...my ideme na svadobnu cestu v auguste na zakynthos, bol to moj sen, tak dufam ze sa mi na nej splni dalsi a tiez prideme traja..
a aj ostatnym vam, hlavne tym, ktore skusate uz dlhsie, nech to konecne vyjde a najlepsie uz tento mesiac, tak dufam, ze sa tehotensky virusik uspesne rozmnozi... 😉

pehinka
9. jún 2009

mimomu, rada si dam fotecku, len teraz som na priatelovom laptope a nema v nom vobec ziadne fotky ulozene, tak skusim zajtra na pociteci mame ulozene...a inak, ako pozeram na tu tvoju fotecku, aj sa na seba celkom podobame... 🙂

mimomu
9. jún 2009

hihi 😀 😀 😀 tak budem cakat zajtra na dvojicku 😀

pehinka
9. jún 2009

tak dufam, ze ta nesklamem.... 😀

flyangel
autor
9. jún 2009

No kočky ešte ste tu?ci kazda pozera ordisku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre