Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
31. mar 2009

a k tym menam - mne sa ich paci strasne vela, hlavne dievcenskych (Anetka, Terezka, Tamarka, Sonicka, Lucka, Vanda...). z chlapcenskych Šimon, Matej, Alan, Patrik...

iplusr
31. mar 2009

tu na to odpurucaju zazvorovy caj - pit po duskoch a jest v malych davkach - tak, ako mastulka odporuca.

mastulka
31. mar 2009

jo jo prax ma naucila 😀 a zazvorovy caj to som este neskusala... ked na nieco take narazim, vyskusam... 🙂

ibamy, my sme mali sefovcov z bratislavy vcera na navsteve a dnes sa uz vo vlekom prepusta, dufam, ze nepridu zas tak skoro 😅

ibamy2
31. mar 2009

ja viem, ja cely den nieco pijem a jem naozaj po troske... - mozno by viac pomohlo, keby sa vsetci rano osprchovali, aby nemuseli v MHD ani inde zavanat dodaleka a robit mi tym neuveritelne muky 😉

ibamy2
31. mar 2009

mastulka - dokelu, to je ina brutalita s tym prepustanim 😲 snad to u nas tak nedopadne 😔

iplusr
31. mar 2009

tak to hej, keby vsetci dodrziavali hygienu... aj mne pride zle, ked na mna niekto v mhd dychne cerstvym rannym dychom, alebo smrdi po nejakom 'borovickovom osviezovaci dychu'. a cigaretovy dym nemozem vystat uz teraz. neviem, co budem robit, ked budem tehu. asi budem chodit so zapchatym nosom 😒

ibamy2
31. mar 2009

iplusr - ten cigaretovy dym je pre mna hotova pohroma. fajciari mi teda nikdy nevonali, ale teraz je to uplna katastrofa...

mastulka
31. mar 2009

ibamy tak to by bolo perfektne... urobime letaky a v sobotu na volbach ich mozeme rozdavat 😀 😀
no u nas je to bezne, ze na konci mesiaca takto natesno dostaneme pocty ludi ake maju zostat a chudaci veduci sa musia trapit s tym kto pojde... v akej sfere pracujes? ja na mzdovom, a cela firma vo vyrobnej

iplusr
31. mar 2009

u nas prepustali pred vianocami. pekny darcek pod stromcek 😒 . v novom roku malo byt druhe kolo, ale trochu ta to utriaslo.
ibamy, ale vas, ako tehulky prepustit nemozu. ci ano? ako to je?

flyangel
31. mar 2009

cauko byby 😉

matulik284
31. mar 2009

ahojte kocky 😉 tak ako fly ms dosla alebo nie? 🙂

flyangel
31. mar 2009

ahoj matu...noo teraz asi pred hodinkou dosla 😖 ale ja som to cakala...ale ved to nic...tesim sa na dalsie snazilkovanie 😀

micabo
31. mar 2009

to prepúštanie v dnešnej dobe.. no niečo strašné... ja si neviem predstaviť, že by som ja alebo mm ostali bez práce... hypotéka na krku... bolo by to mooooc tažké.. ani sa mi mysilieť na niečo také nechce ☹

ale k veselšej téme.. kočky ja pocitujem takú velikánsku tužbu po babätku, ani neviem či je to normálne... aj vy ste to tak preživali a čo Vaše polovičky... Môj chce ale bojí sa... šak chlap... aj zo svadby mal obavy a ako mu je dobre teraz každému rozpráva 😀

matulik284
31. mar 2009

fly tak treba optimisticky, ved nabuduce sa isto podari a uz budes aj zdrava a budete sa veeeela snazilkovat 😉

mastulka
31. mar 2009

fly matulik ahojte 🙂

iplusr nas ako tehulky nemozu prepustit, ale keby sa v tom chceli rypat, tak podla zakona tehotna zamestnankyna je taka zamestnankyna, ktorá o tom písomne informuje vedenie, alebo veduceho a dolozo potvrdenie od lekara...

to som vycitala v zakone, tak som si to pre istotu dala dokopy a dnes som to odovzdala, keby chceli zacat spekulovat, ako sa ma zbavit 🙂

matulik284
31. mar 2009

ahoj mastulka 😉

flyangel
31. mar 2009

AHOOOJ MASTULKA...MATULIK JA TO NEBEREM TRAGICKY...ved bola som aj chora kvoli tomu som mala aj bt graf blby takze kedy bola ovu som len tipovala...noo len nech skonci ms im skor a cez vikend uz hor sa na snazilkovanie 😀

matulik284
31. mar 2009

ja viem fly...ved to je super 🙂 ja sa zacinam uz trosku bat lebo v podstate od jula mame nechraneny styk a stale nic..aj ked sme sa moc nesnazilkovali....

flyangel
31. mar 2009

matu a nechraneny styk co znamena?prerusovany suloz alebo ze ste sa vobec nechranili a spermijky skoncili tam kde by povodne mali? 😀 😀 😅

dindulka
31. mar 2009

ahojte babulky , fly tak tak správny prístup, hlavne, že ta mrška prišla a vieš, že je všetko ok a potom hor sa na snažilkovanie 😅

flyangel
31. mar 2009

ahoj dindulka asi tak noo ...ja mam nastastie pravidelny cyklus 28-29dnovy...ale nie som sklamana...ved ako pises snazilkovanie je super 😀 😀

matulik284
31. mar 2009

fly obcas bol aj prerusovany, ale vacsinou skoncili tam kde by povodne mali 😉 😀

angelds
31. mar 2009

sorry baby - mame dnes u nás frmol - lebo zajtra mame EU kontrolu - takze mozno nebudem tak casto - dopredu prepacte - 😉

flyangel
31. mar 2009

noo neboj ved vtedy ste mozno netrafili ovulku 😉 ved uvidis budes onedlho tehu aj ty... 😀

angelds
31. mar 2009

musim ist ahojte mozno vecer

dindulka
31. mar 2009

inak, je to sila 😒 , že môžeš ostať tehu len počas ovulky, teda je tam najväčšia pravdepodobnosť 😅 , ja keď som sa o tieto veci nezaujímala, lebo som brala HAK myslela som, že tehu môžem ostať hocikedy, aj mimo ovulky aj keď s menšou pravdepodobnosť , teraz mám však pocit, že sa mám spoliehať len na ovulku 🙂

matulik284
31. mar 2009

to je mozne fly, lebo mne ovulka skace, teraz sa mi pravdepodobne posunie o tyzden

flyangel
31. mar 2009

no matu ved prave preto mozno ste sa netrafili...a teraz budes merat bt? 😉 dindulka ved jasne ze mozes otehotniet cely mesiac lebo skoro nikdy nemas istotu ze mas ovulku a niektore otehotneli aj pocas ms,alebo mimo ovulky..ale to sa predpoklada ze bud bola posunuta ovulka alebo zena mala ovulku v priebehu mesiaca 2krat...napr. ak nemas cyklus 28dni ale 30-35dni je moznost ze ti za ten cas dozrelo druhe vajicko v dobe ms 😀 a preto je to tehu pravd.aj pocas ms

matulik284
31. mar 2009

merat zacnem asi od buduceho mesiaca...lebo teraz som nemerala od zaciatku. No tak ja mam ten 30 - 35 dnovy cyklus...tak to mozem aj cez ms mozno otehotniet 😀

flyangel
31. mar 2009

no mozno ano mozno nie je to indi vindi 😀 ale mozete sa o to pokusat aj pocas ms 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre