• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
Horné Srnie tiež poznám:slight_smile:tam mám rodinku:slight_smile:moju tetu s maminkinej strany.
davka sme plánovali lebo pred tým som písala som mala MA v 7tt. A na Dejva sme sa snažili nejako 8 mesiacov cca. no to hej nebojkaj vy ste užasne žienky všetky čo ste tu aj vy raz budete a dúfam, že to bude čím skôr:slight_smile:
27. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa maj.prajem dobru noc a este krasny a teply vykend.pa a niekedy sa zasa ozvi.
27. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki doky aj tebe dobrú nocku a príjemný víkend :pensive:
27. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awokli domi :wink: :wink: :wink: aj ti si sa k nam pridala???tak to som moooc rada.... :grinning: :grinning: :grinning:

aoooojte babenky ...ako sa mi mate vsetky????
28. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojko lenušík:slight_smile:hej včera večer vak už dlhšie sem kuki, a chodím aj do iných snažilkovských. :wink:
Ako sa máš?
28. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam dobre len som dneska unavena...a ti sa mi mas ako????ozaj moja kupila som ti ten soda cream a ak by ti nevadilo tak ja ti ho prinesiem lebo ja idem koncom aprila domou na slovesnko...co ti na to???
28. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidime ze tu mikto neni tak ja teda idem...papa.a peokny vecer vam prajem :wink:
28. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bryyyyy vecer....dnes sa nasa tlenuska vydala, tak drzim palce... :wink:
28. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tlenuska krasne novomanzelske ranecko prajem :slight_smile:
Tak pis a opisuj :slight_smile:

A krasny manzelsky zivot,vela radosti a lasky :slight_smile:
29. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko:slight_smile:)

My sme hore dnes sme celkom dlho spinkali, pôjdem dokončiť obedík lebo poobede pôjdeme asi preč :confused:

nyya--Dakujem zlatko:slight_smile:už sa nateba teškám ani nevieš ako cicka:slight_smile:som ta večnosť nevidela :unamused:

tlenuska--Všetko len to najlepšie do spoločných krôčikov života:slight_smile:krásny život ti prajem :slight_smile:
29. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky :wink: :wink:

je tlenuska je dneska uz vydata mamicka :grinning: :grinning: tak prajem vsetko len a len to naj na spolocnej ceste zivota...

chymenita aj ja sa na teba teskam moja a strasne moooc...a toto bude prvy krat co uvidim davka tak sa aj na neho tesim :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ste tu niekto???
29. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak som na skok tu zatial sa nic nezmenilo stale sme len dvaja ja a drahy snad sa už coskoro podari
tlenuska blahozelam a prajem vela lasky stastia do spolocneho zivota
my sa mame ako tak stale sme v robote s drahym sa vidam rano ked idem z posltele a vecer ked prideme ale uz to dlho nepotrva aspom t ma tesi
29. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY KDE STE ????????????????????????????????,
31. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulu, si stale zaneprazdnena? aku mas pracu?
31. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahij ja robim v potravinach ale je taam jedna koleg ktora lubi byt na pn tak vtedy robim cele dni
31. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeee.je tu niekto.my dnes mame pekne pocko.teplucko.a konci sa mi mrsulda.huraaaaaaaa.
31. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja ju cakam teraz v piatok alee nemam zatial ziad priznaky
31. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa inak lulu mas?aj snazite ci uz to nechavas na nahodu?
31. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nie terayź to nechavame tak uz nemam sil a vy
31. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez neako na to kaslem.podari sa podari,nie nie.nechavam to tak na nahodu a do leta.ak sa do leta nezadari sme sa rozhodli ze ked prideme domou cez leto tak pojdeme na kliniku CAR v BA.baby myslite ze vytaminy budu mat aj v lekarni tu vceliu matersku kasicku?20 ideme domou na 2 tyzdne a chcem sa na to opitat.len neviem kde to mam hladat.
31. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, ja som tiez robila v potravinach a asi sa k tomu vratim ked pridem na slovensko...
lulu, asi to tiez vzdavam ako aj ty, uz nemam ani chut a ani silu na to mysliet lebo je to stale dookola... ovulka, mrhca, sklamanie, ovulka, mrcha, sklamanie, ovulka, ... :angry:
31. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam pocit,ze sme v tom stadiu vsetky....
31. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treba dievcata musime byt silne,aj ked je to tazke.nemysliet na to stale a snad to raz pride.ved nemozu byt stale len niektore stastne a my sklamane?no nie.ja sa lucim prednes.idem na ordinaciu ,panelak a potom sup vana teplucka.mozno este vecer nakuknem.zatial sa majte krasno.pa
31. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulky musime byt silneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ano ja uz tiez nevladzem, ale mam tu aspon vas a viem, ze sa nam to podari....tfujha :grinning:
31. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, jeden den sa nam to urcite podari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa ani nesledujem, normalne neviem z pamati kedy mi ma prist mrcha, inokedy som to vedela presne a teraz nie... som rada, ze som to ako-tak vypustila z hlavy :slight_smile:
31. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary treba, treba....lebo je to na palicu, takto sa trapit
31. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako ritulka... co porabas? pracujes?
31. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som v pohode, dnes som mala behacky hore dole a potom ma MM vytiahol von, tak sme sa isli vozit na motorke a bolo supeeeeer :grinning:
31. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok