Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Začínam s ovulačnými testami

veronikajajcayova
25. feb 2014

Ahojte baby.Zacinam prvy krat s ovulacnymi testami, zacala som hned po skonceni ms nahodou aby som nieco nepresvihla.No hned po prvom pokuse sa mi ta jedna ciarka ukazuje strasne slabo.Neviem ci to ovplyvnuje cas kedy ich skusam( vzdy o 18:00) alebo kvalita testov( aj ked som ich kupovala v lekarni)
Neviem teraz ci bude silniet postupne..Dakujem vsetkym velmi pekne..

karmela
26. feb 2014

@veronikajajcayova ahoj je to normalne,ze teraz máš slabú čiarku.Zalezi od tvojho cyklu aky ho Mavaš.Testuj v rovnaku hodinu a ciarka by mala silniet postupne 🙂 Ja mávam Napr.26 dňový cyklus a ovulacia mi vysla raz na 12DC potom až na 20dc a teraz posledne dva mesiace na 10DC.Kazda sme ina. 😉 Dam ti jednu radu ak budes mat uz druhu čiarku o dost silnejšiu ako teraz testik urob 2krat do dňa.Aby si vistihla vrchol.Musia mat rovnaku intenzitu alebo najlepsie ak je silnejšia ako kontrolná 🙂 Potom po pozitívnom teste hned robit lásku alebo najlepsie aj pred ovu 😉 Drzim palce

lverffy
26. feb 2014

Ahojte dievcata chcem Vam dat do pozornosti - ponukam specialny lubrikacny gel na podporu pohybu spermii spolu s 15timi ovulacnymi testami za 25€ - velmi rychlo som otehotnela a ostalo mi to vsetko doma zabalene/nepouzite - budem rada ak to niektorej pomoze. Vramci BA doveziem. PAPA

hennyinnsbruck
27. feb 2014

Ja som tiez teraz zacala s testami, na 16DC mi vysiel pekny duch, vcera na 17DC takisto. Tak dufam bude silniet 🙂

viwy
4. mar 2014

ahoj dievčatá, aj ja som tento mesiac začala s ovu testami... dnes som 18 DC a testy boli negatívne, asi len 2x som mala duchov, ale fakt, že som sa na tu čiarku musela sústrediť aby som ju videla... začala som testovať asi až od 11 DC a nie každý deň, takže môže byť, že som ten správny deň prešvihla? mám ešte 2 testy, tak neviem či ešte testovať alebo už neskoro...

selia1979
4. mar 2014

ahojte ja som tiez teraz na testoch sialene to lezie do penazi a ja mam zase stale dve ciarky akoby to bolo ze sa da otehotniet ....neviem preco to nedokazem ked som plodna cely mesiac 😀

rada sla som k lekarovi a ten mi povedal ze.....ak napr. 8.3 mi zacne menstruacia tak 8.4 kedze mam 30dnoví cyklus od tohto datumu si mam spetne preratat 16 dni cize najplodnejsie dni mam 24.3 a to 24 hodin pred datumom a este 12 hodin po datume
tak sa budem v ten den testovat a zistim ci mal pravdu .....tie co maju klasika 28 dnovy cyklus tak na 14 den si to je potrebne takto odratat.

veronikajajcayova
autor
6. mar 2014

@viwy ahoj 🙂 no asi to bude tym,ze si netestovala kazdy den.Ja som pre istotu zacala od skoncenia ms.Ak sa mi druha palicka zacala ukazovat tak aj dva krat za den..No ide to riadne do penazi :(:(

viwy
6. mar 2014

@veronikajajcayova ahoj 😉 aj ja si to myslím... každá máme ovu ináč a ja som testovala len medzi 11 a 18 DC, takže môže byť, že som ju mala skôr alebo neskôr... skúsim kúpiť nejaké testy u nás na Slovensku lebo momentálne som v Nemecku a 5 ovu testov ma vyšlo na 14€( a to som ich kupovala v supermarkete) vôbec netuším koľko stoja u nás, tak snáď budu o niečo lacnejšie... na druhý týždeň idem ku gyn., tak buď mi oznámi, že sme zamiesili alebo nie... a nechám si poradiť, čo a ako ďalej... 🙂

veronikajajcayova
autor
6. mar 2014

@viwy no ja som myslela ze mam tiez posunutu ovulaciu ale ovi testy mi vysli presne na den ked som ju mala.Takze som nimi nezistila ziadnu novinku..Nehovorim,ze su zle..U nas stoji 6 ks tusim do 6€ a ja som minula 3 baliky..Dnes skusim posledny kedze mi ovulacia skoncila a uz len to cakanie ci sa podarilo alebo sa ide odznova :(
Drzim palce!!! 🙂 kedy cakas ms?

viwy
6. mar 2014

@veronikajajcayova tak to je super, že ti testy potvrdili ovu...pravdepodobnosť, že sa vám podarilo zamiesiť je veľká, držííím palce 😉 je horšie, keď testuješ a nič ☹ inač 6€ je super cena 🙂 nakúpim si ich viac a budem testovať celý mesiac 😀 ms ma doraziť na druhý týždeň v stredu a v utorok idem na gyndu, tak uvidím čo mi povie... hádam by tam už mohla niečo vidieť, či je to skoro?

veronikajajcayova
autor
6. mar 2014

@viwy No asi este len z krvych testoch zistia ci si tehotna alebo nie.Na ultrazvuku to este nemusi vidiet..Tiez sa pozorujes? To cakanie je hrozne,ze?
No neviem ci sa podarilo.Aj minuly mesiac sme sa snazili prave v tom case a nic..Mne ma ms prist az o 11 dni tak sa asi zblaznim dovtedy 😒

viwy
6. mar 2014

@veronikajajcayova aj my sa snažíme už dlhší čas a nič ☹ najhoršie to bolo asi minulý mesiac, keď sa na teste objavil duch a potom dorazila mrcha v plnej kráse s neskutočnými bolesťami... tento mesiac som si povedala, že sa už nebudem pozorovať, ale nejde to 😕 😀 dosť často mám bolesti v podbrušku, ale inač nič, takže neviem... myslela som, že to pôjde hneď, nikdy by ma nenapadlo, že to bude také stresujúce 🙄 presne ako píšeš, to čakanie je hroznéééé!

veronikajajcayova
autor
8. mar 2014

Aj ja si stale vravim ze nebudem sa pozorovat.A nejde to.Dnes aj mna boli podbrusko ako by som mala dostat ms ale ta ma prist az za 9 dni..No neviem, nemam nejake pocity ze by to mohlo vyst.Uvidime..
Aj ja som si myslela ze hned otehotnem 🙂
Drzim nam palce!! 🙂 Daj vediet ako si dopadla 🙂

viwy
12. mar 2014

@veronikajajcayova tak hlásim, že krvné testy potvrdili našu malú bublinku 🙂 zatiaľ to nejako ešte spracovávam 😀 dúfam, že sa nič nezmení... držím moc palečky aby ťa to tak nečakane prekvapilo ako mňa(nás) 😉 čím menej to čakáš, tak fakt to príde...jupí

bubu4125
12. mar 2014

kočky, je dobré testovať cca od toho 10DC...ja som dopadla takto...na 12DC som si myslela, že ktovie kde je ešte ovu, pretože test bol skoro biely...a na 13DC som mala riadne pozitívny...a podľa teploty sa u mňa ovu určiť nedala...držím palce kočky... 😀 😀 😀

lauritka
12. mar 2014

@bubu4125 zajtra by si mala stupnut 🙂

bubu4125
13. mar 2014

@lauritka zlatko,pridávam do môjho albumu fotku grafu... A stúpnuť kvôli čomu?

veronikajajcayova
autor
13. mar 2014

@viwy jeeeej!!!! Myslela som na teba!! Velmi sa z toho tesim..Ja este 4 dni musim vydrzat,aj ked je to tazke 🙂 a si si aj test robila?

viwy
13. mar 2014

@veronikajajcayova ďakujem 😉
prvý test som si spravila deň pred návštevou u dr., 4 dni pred ms a na teste bol duch, ale úúúúplne slabučký a dnes čo je ešte deň pred očakávanou, no už neočakávanou ms, tak opäť duch, ale už o dosť silnejší... zajtra máme rodinné stretnutie, tak by sme to chceli oznámiť lebo cez víkend cestujeme do Nemecka, ale sme na vážkach 😕 či to nie je skoro... aby sme ich zbytočne neplašili 😲 mala by som byť približne v 3 týždni a 5 dni 🙂
Ak si tak nedočkavá ako ja, tak si skús kúpiť citlivejší test a otestuj sa 😉 možno príde prekvapenie 🙂 ja som mala stále testy z DM, supermarket..., tak tiež rozmýšľam, že zájdem do lekárne a kúpim si Clearblue 😕

veronikajajcayova
autor
13. mar 2014

@viwy som nedockava hrozne :( som 4 dni pred ms ale bojim sa este testovat :( aj ked uz mam myslienky vsade 🙂 sle neviem,zevraj to zena citi ked je tehotna..A ja necitim nic :(
A ci to povedat..No povedz,preco nie!!!!!!! 🙂 🙂

viwy
13. mar 2014

@veronikajajcayova vraj to žena cíti, ale ja medzi tie nepatrím ☹ je to zvláštne, ale minulé mesiace som si bola na 99% istá, že to vyšlo a nič a tento som to nejako neriešila, síce príznaky som na sebe pozorovala a spozorovala, ale pripisovala som to ms a sú z toho 2// 🙂
jedine to vie moja mamka, ale teraz je na rade druhá babka a to bude dosť husté... no aspoň že svokor je fajn 😀 😀 a spol
Potom daj určite vedieť, že čo a ako 😉

viwy
13. mar 2014

hlavne holky nestresujte keď sú ovu testy negatívne... mne nevyšiel ani jeden a aj tak budeme mať našu vytúženú bublinku 🙂 myslím, že stačí pravidelne milovanie 🙂
viem, že sa mi to teraz ľahko hovorí, ale tiež som bola jedna z vás čo testovala a bola pri každom neg. testu sklamaná...

sono2
13. mar 2014

@viwy a ja som práve s tymi dm spokojná. Som si kúpila v lekárni testujem testujem a nič ani duch. A kúpim tie z dm a zrazu čiara ako hrom. Čo to boli testy neviem ale bolo ich päť a ani jeden mi neukázal že začína ovu.a pri tých krásne po hrubej čiare začali čiarky blednúť. Možno to bol osud a ja som v tom. Ale skôr nie, nič necítim.

viwy
13. mar 2014

@sono2 nič si z toho nerob, keď nič necítiš...neverím, že každá žena niečo cíti, ani ja som nič necítila a je tam 🙂 ale počula som už od viacerých báb, že testy z DM sú fajn... tehu testy som mala z DM a ovu z Realu (supermarket) mne to nedá a pôjdem si kúpiť Clearblue 😅

veronikajajcayova
autor
13. mar 2014

@viwy aj ja citim priznaky ms.Neskutocne ma bolia prsia..Boli ma podbrusko.Jedine co nezvyknem mavat pri ms je unava a boli ma cele telo akoby som mala mat chripku.Unavena som ale neskutocne..Ale to moze byt aj jarna unava :(

sono2
13. mar 2014

@viwy a tie sú lacnejšie alebo? Tie v dm stoja teda 13 a je ich tam päť

satanka1
13. mar 2014

@sono2 pekne ukazuju aj ovu testy z lekarne Dr.Max....maju ich pod ich znackou,je ich tam 7 a stali okolo 6€.Vo febr.mali akciu 2+1zadarmo-dalo sa to aj kombinovat..napr.dva ovulacne,jedny tehotenske.Pani hovorila,ze to mozno bude platit aj v marci.

viwy
13. mar 2014

@veronikajajcayova tehu bolesti,príznaky sú dosť podobné ako pred ms, až teraz vidím ten rozdiel... bolesti v podbrušku som mala tiež a stále ho mám dosť citlivé, hlavne to pociťujem po jedle 😕 tak bolesti chrbta, kríže a naliate, ťažké prsia a všetko začalo asi tak týždeň pred ms, len možno bolesti v podbrušku začali o pár dni skôr a únavu veľmi na sebe nepozorujem, ale je pravda, že okolo 21 hod. mám nutkanie na spanie a nebaví ma ani telka 😀 takže aj tie tvoje príznaky sú dobrým znamením 😉

viwy
13. mar 2014

@sono2 tiež som mala 5 za 13 alebo 14€

veronikajajcayova
autor
13. mar 2014

@viwy 🙂 no uvidime teda.Snazim sa nerobit nadej tak musim vydrzat :( mozno v nedelu skusim test 🙂 a byva ti aj zle teda?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli