Začínam s ovulačnými testami

veronikajajcayova
25. feb 2014

Ahojte baby.Zacinam prvy krat s ovulacnymi testami, zacala som hned po skonceni ms nahodou aby som nieco nepresvihla.No hned po prvom pokuse sa mi ta jedna ciarka ukazuje strasne slabo.Neviem ci to ovplyvnuje cas kedy ich skusam( vzdy o 18:00) alebo kvalita testov( aj ked som ich kupovala v lekarni)
Neviem teraz ci bude silniet postupne..Dakujem vsetkym velmi pekne..

viwy
13. mar 2014

@veronikajajcayova zatiaľ nie a dúfam, že ani nebude 😵

veronikajajcayova
autor
16. mar 2014

@viwy ahoooj 🙂 tak som sa testovala dnes rano clearblue a vysiel mi pozitivny 🙂Tak zatial este opatrne sa tesime 🙂 🙂

viwy
16. mar 2014

@veronikajajcayova jeeee, tak to som rada 🙂 😵 hlavne dávaj na seba pozor a prajem nech všetko klape ako má 😉

viwy
18. mar 2014

tak ako kočeny, ako pokračuje testovanie ovulačných testíkov? aj ja môžem začať opäť od začiatku, naša mala bublinka sa neudržala a prišla ms 😢 asi to tak malo byť...

my_angel20
24. mar 2014

@lverffy ahoj ešte máš tie testy a gel? ja by som to zobrala🙂

lverffy
24. mar 2014

@my_angel20 uz davno nie :(. Odporucam ebay.com tam najdes vsetko a za dobre ceny paa

sasena29292
26. mar 2014

Ahojte , ja som veľmi rada . Nakoľko vďaka ovulacnym testom sa mi podarilo otehotnieť. Dovtedy nič s teraz to konečne vyšlo . Nakúpila som si ich viacej teda . Jedna krabica mi zostala zn. Predictor fertility ( v balení je 7 kusov ) , tak ak by niekto chcel .predam za 6 € aj s obyčajnou poštou . Zároveň sa ospravedlňujem ak tento môj príspevok sem nepatrí , ale neviem komu tieto testy ponúknuť jedine prostredníctvom tohto fóra . Dakujem a držím všetkým palce . 🙂

erijan
13. júl 2014

@sasena29292 ahoj, mas este tie testy alebo uz su predane? 🙂

tinulienocka85
14. júl 2014

Baby, prosím Vás o pomoc. Nikdy som si nerobila ovulačné testy, až teraz prvýkrát som začala. Test mi ukáže pozitívny výsledok len vyslovene v deň ovulácie a potom je znova ďalší deň negatívny? Pretože 1 deň bol pozitívny a ďalší už nič..... Ďakujem za rady, nech som múdrejšia 🙂

sasena29292
14. júl 2014

@erijan ahoj . Uz ich bohužiaľ nemám . Držím palce v snaženi . 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre