Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

effie81
25. okt 2013

@babaker tak este jedna pre teba.Baba sa pyta,kolko vajicok bude potrebovat na 3 kilovu penovu tortu,lebo doteraz robila iba 2 kilove a tam potrebuje 10 vajicok. 😀

babaker
25. okt 2013

@effie81 matematika asi nie je jej silna stranka....ach boze!zrejme nevie na pocitaci otvorit aplikaciu kalkulacky..napisat na kona je jednoduhsie...tie komentare musim vidiet 😎

effie81
25. okt 2013

ja som to necitala,ale toto mi stacilo..😀

babaker
25. okt 2013

@effie81 ta prva jej to hned vytmavila 😀 uz som sa zacitala aj do temy ako obliekat deti..tiez jej to tam hned jedna nandala...pri tychto inteligentnych otazkach ma pobavi, ked sa dotycna este aj urazi...aky pozicaj, taky vrat 😀

babaker
25. okt 2013

@effie81 koncert bol tiez super tema.... 😀 😀 😀

effie81
25. okt 2013

@babaker 😀D ja neviem,vzdy si myslim,ze to iba robia srandu a ked otvorim a precitam,tak musim skonstatovat ze veru to myslia vazne.Uz ani neviem ci sa mam smiat ci byt smutna..

babaker
25. okt 2013

@effie81 hmmm, to su tie protichodne pocity......apropo, vies ake to su?
Ked sa ti svokra zabije na tvojom novom mercedese.

effie81
25. okt 2013

ale toto ma absolutne chytilo..to sa fakt takymto zenam rodia deti???
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/zlaknutie-a-chytenie-tvare-bude-mat-babo-znamienko/

miaaa333
25. okt 2013

Baby, akurat som išla autom z práce. Myslíte, že benzínové výpary mohli ublížiť bábätku, ktoré ešte nečakám, ale raz možno budem?
nemala by som radšej už nikdy nevychádzať z domu?
ale čo spravím, keď sa mi pokazí mixér? ako ho dám opraviť? 😨

babaker
25. okt 2013

@miaaa333 a chytila si sa tvare, ked si prechadzala okolo benzinky?prave som sa dozvedela, ze tvoje babo tam moze mat v buducnosti znamienko 😀

babaker
25. okt 2013

@effie81 @miaaa333 nemyslite si, ze nasa spolocnost je vlastne velmi nezodpovedna?musime chodit do autoskoly, aby sme svojim konanim neohrozovali seba a ostatnych ucastnikov cestnej premavky....ale ked ma zena s iqve tykve dieta, ohrozuje CELU SPOLOCNOST!!!!!

miaaa333
25. okt 2013

@babaker radšej sa už nebudem chytať ničoho a nikoho. A budem už len doma, lebo veď aj tak ošpatniem keď budem tehotná. 😨

effie81
25. okt 2013

@babaker vzdy hovorim,ze zeny by pred porodom mali absolvovat kurz rodicovstva.Ja neviem,nieco kde by im boli vysvetlene aspon nejake tie zaklady.Ved si len zoberte,ze taketo potom vychovavaju deti.ani sa necudujem ze im davaju segedin v 3 mesiacoch a podobne veci..

babaker
25. okt 2013

@miaaa333 hlavne aby si nechytila nakazu IQ mixer 😀 ....co ak vedci prisli na to, ze je to prenosne?uz si prestavam byt ista...skusim zalozit temu "myslite si,ze citanie tem na MK ohrozi moje dusevne zdravie?"

effie81
25. okt 2013

@miaaa333 veru,ospatnies.😀 Ale kup si aspon zrkadielko,aby si mala,ked budes potrebovat a nebudes chodit von.test nebudes potrebovat.😀

effie81
25. okt 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/mozem-jest-jahody-pocas-tehotenstva/
prepacte,uz to tu nebudem zahlcovat,ale nedalo mi.
@zita19 hladala som kvoli tebe.😀

katkakovac
25. okt 2013

@effie81 no zbohom rodina... vorvaň v člne ide splavovať rieku.... 😀 nech sa nikto neurazí, ale v 9. mesiaci si viem predstaviť príjemnejší relax.
Aj ked, mne minule môj starostlivý ocino povedal niečo v tom zmysle, že už som v 4. mesiaci a nemala by som moc šoférovať.... 😀

miaaa333
25. okt 2013

😀 😀 😀 pojdem ešte dnes do lekárne pre zrkadielko a kúpim si nový mixér - ETA.
si myslím, že niektoré tu sú naozaj duševne choré, ale možno si to niekto myslí aj o mne. 😀

effie81
25. okt 2013

@miaaa333 vies ono to je tak,mi si myslime o ludoch v blazincoch,ze su dusevne chori a oni si myslia o nas svoje.Z ich pohladu sme zavretí my ostatní,len vo vacsom priestore....😀