Môžem jesť paštéky v tehotenstve?

kikaski
19. dec 2012

Baby, vraj by sa nemali, ale to ma fakt ani nenapadlo a zjedla som Pali s rožkami...no takú chuť som na ňu mala a neodolala som...ja už mám pocit, že tehotná nesmie nič, asi si urobím zoznam všetkého čo sa nesmie a už len s tým budem chodiť do obchodu ☹

aduskatt
19. dec 2012

tehotna moze takmer vsetko, ale nieco s mierou🙂

raszuz
19. dec 2012

jedla, som tu a môj malý tiež 🙂

masinka
19. dec 2012

urob si zoznam toho, co "mozes", ten nebude taky dlhy 😉
hlavne ziaden stres a vsetko s mierou, babo si pyta co potrebuje 🙂
pokial nebudes jest pastiku z konzervy s vydutym vieckom, tak ti to urcite neublizi ....

anniera
19. dec 2012

jedla som všetko na čo som mala chuť....aj o polnoci pikantnú pizzu s údeným mäsom a tak isto aj bryndzové halušky a všetko čo sa "nesmie" 😀 a ak som mala chuť na deci piva tak aj to som si dala 😀

kwetina
19. dec 2012

ja som si tiež dala..asi raz abo dva krát, bo som mala chuť..a tiež si myslím, že s mierou môžeš všetko 🙂

jerryjanka
19. dec 2012

všetko s mierou a nič sa nestane baby nebláznite 😀 😀 😀 😅

lalinko2010
19. dec 2012

jedz čo ti chutí, teraz nemyslím že surové mäso a podobne, všetko tak s mierou, ale veľkú tragédiu z toho nerob, hlavne jedz, aby drobec mal dosť toho a vitamíny, ale nie umelé, ale "skutočné" - ovocie, zelenina a občas zhreš, kľudným svedomím. a nestresuj!!! to najviac drobcovi ublíži, nie to čo zješ - paštéka a podobne.

erienka
19. dec 2012

prave som jednu dojedla 🙂

chmurkaxy
19. dec 2012

ahoj, ja som to spociatku strasne uzkostlivo dodrziavala, ked mi dali trosku petrzlenovej vnate do polievky, robila som ako slahnuta 🙂) a postupne ma to preslo, mala som uz aj pastety, ktore mi fakt chutia, parky jem dost casto, o klobase ani nehovorim 😀 maly rastie, ako ma, je spokojne vecne kopkajuce babatko a tak si nemyslim, ze by to malo nejaky strasny efekt. to je ako s hribami - jest by sa nemali kvoli tomu, ze keby mas otravu, nemozu ta ako tehotnu liecit. a to je aj s ostatnymi zakazanymi jedlami. jedine, na co si davaj pozor, su bylinkove caje ako salvia alebo palina, tie moztu byt stokrat horsie ako nejaka pasteta..

sendy111
19. dec 2012

hlavne bryndzu nemozes lebo mozes dostat listeriu

monyccka
19. dec 2012

ano, jedla som.

lubiduch
19. dec 2012

😀 to su somariny vsetko....ja pastety normalne nejedavam, ale ked som bola tehotna som bola "Buckovou" ako posadnuta 😀 dokazala som tu mensiu zjest za 1 den s 3 rozkami.....

natasin
19. dec 2012

No ja osobne by som kupovane pastety nejedla ani ked nie som tehotna... 😝

ianitka
19. dec 2012

vsetko, co som mala na svojom zozname "nesmie sa" (a zo zaciatku ho fakt dodrziavala), mi potom pravidelne servirovali v nemocke na rizikovom, ked som tam lezala... 😀 😀 😀 😀

xenicka13
19. dec 2012

tusim pecen neodporucaju, ale v kupovanych pastekach je asi tak 1% 😎

salma22
19. dec 2012

ano ked som mala chut tak som si ju dala...ale inak ju jedavam raz za rok

radlinka
19. dec 2012

nie 😀

bubutko
19. dec 2012

ja som tak isto bola posadnuta Bocikovou pastekou cele tehotenstvo, v tej nie je ani pecen. zjedla som jej teda na kila a mam zdrave babetko 🙂 mne ked dosla na nu chut, som nevahala vecer ist do tesca si ju kupit lebo mi bolo az do placu zo zufalstva keby som ju nemala; ako ok, zdrave to extra neni 😀 ale co je dnes vlastne zdrave? a jedla som okrem suroveho masa fakt vsetko.

clarissa
19. dec 2012

ja pecenovku v tehlicke 😅 😝 mnaam

roxy
19. dec 2012

Ja teraz jem vsetko ale z mierou...ale pasteku by som nezjedla ani keby ma mucili. Tu som ale nejedla nikdy. Nepaci sa mi z coho sa to vyraba 😒

malinkaaninka
19. dec 2012

keby sme videli ako sa paštiky robia,nejedli by sme ich ani za milion.
ak máš chuť,tak si daj a nepýtaj sa na nete.nejde o dávku heroínu 😉

berus222
19. dec 2012

cele prve tehotenstvo som fungovala na domacej pecenovej pasteke s mliekom a grankom. kazdy den som ju jedla a maly sa jej teraz tiez nevie dojest.

1234lubka
19. dec 2012

mozes jest co chces,,,,ja som jedla vsetko

usiko
19. dec 2012

ja by som pastiku nejedla ani keby mi za nu platili...myslim nikdy a nikdy som tosvinstvo ani nejedla..a nebudem davat ani detom.....je to hnus z coho sa tovyraba, plus kadejake konzervanty a tak....fuj 😒 😒 😒 😒

kilian
19. dec 2012

Nehnevajte sa kocky,ale ja to nechapem.ved tehotenstvo nieje choroba!!!

adri2211
19. dec 2012

vidno, ze pocas tehu, som moc na nete neficala, take veci co mozem a nemozem som vobec neriesila, jedla som vsetko na co som mala chut.

lucinocka
19. dec 2012

paneboze to na kazde jedlo budete zakladat novu temu? ja som nejedla nic, bola som vyhladovela, slaba na prisnej diete, na konci tehu som mala +4kg..a mojoe dieta sa narodilo s 3400g a nic jej nechybalo.. myslim, ze ani tvoje neumre ked zjes pasteku 🙄 🙄 🙄

gabuska36
19. dec 2012

moja jedz všetko....lebo potom keď budeš kojiť tam sa budeš trochu obmedzovať...takže smelo do chladničky.... 🙂

zuzi0911
19. dec 2012

Uplne vsetko moze tehotna.samozrejme s mierou

lin123
19. dec 2012

ahoj. ja som tiez velmi riesila co mozem a nemozem pocas tehu, pisala som si zoznam, lebo toho bolo straaasne velaaa...ale napokon som z toho mala taky chaos,lebo som sa docitala tolko protichodnych odporucani. Takze napokon som to poriesila tak, ze vsetko s mierou, ked mas velku chut na pastiku, tak si daj, len si nedavaj kazdy den, obmedzuj konzervy,lebo tie by sa nemali..ale nic strasne sa nestane, ked si raz za cas das aj take, co sa neodporuca...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre