Môžu výpary z vyprážania ohroziť bábätko?

Ahojte,včera som dostala strašnú chuť na zemiakové placky,tak som ich aj spravila.Boli úžasné,no odvtedy ma vkuse bolí hlava-to je už druhý deň 😞 V nose akokeby som vkuse cítila tie výpary, plus mám bolesť v oblasti hrude. Okná som mala otvorené a robila som ich aj minule a nič mi nebolo..nechápem. Paraleny do seba pchať nechcem. Bolesť sa dá prežiť,ale - mohlo to nejako ohroziť bábätko?? 😞 Ďakujem.
zivika
18. okt 2013
@farfalleta neviem v kolkom tt si, ale to je v podstate jedno, tiez som v tehotenstve mala taketo stavy...najskor som na nieco mala strasnu chut a niekedy mi doslo zle uz len ked som si to varila, ani som to nakoniec nejedla, co ma z toho napinalo 🙂 inokedy som aj zjedla a bolo mi z toho spatne aj niekolko dni...a mozno ti nie je spatne z toho jedla, mozno je to z unavy...vela odpocivaj a pi vela vody...neboj prejde to a babatko to urcite neohrozuje...a ak ti bude spatne dlhsie, skoc k dr., moze ti zobrat krv, odmerat tlak...mozno mas malo zeleha, alebo nizky/vysoky tlak...hlavne bud v klude 😉
farfalletaautor
18. okt 2013
@zivika dakujem 😉 ja som sa tak trochu zlakla,lebo myslim,ze skor to bude z tych vyparov,potom som este cistila pec s dost silnym pripravkom...dufam,ze to bude ok.

Začni písať odpoveď...

Odošli