Ktorá značka detského kočíka je podľa vás tá najlepšia?

sandrittta
12. aug 2011

Ahojte maminky, práve začínam pozerať nejaky ten detský kočík a som z tých značiek a všetkých testov troška mimo. 😒 😒 Potrebujem poradiť,ktorý je podľa vás ten najlepší??? Potrebujem zohľadniť aj to, že moje mimčo sa narodí niekedy začiatkom januára, čiže vôbec neviem či mám riešiť vaničku a na akú dobu je potrebná, keďže v zimnom období nejaké dlhé prechádzky nebudem praktizovať a mám k dispozícii vaničkový kočík Chicco (Bohužiaľ neviem komplet názov) po sestre. Cena samozrejme nehrá rolu ale viem, že aj značkové kočíky v testoch neprejdu a považujem za zbytočné investovať 50% ceny len do značky kočíka, jednoducho chcem kvalitu. 😉 Ďakujem za vaše cenné rady.

stefkebisje
12. jan 2016

Osobne som mala Joolz Day. Perfektny kocik... Najprv som mala Bugaboo ale ten som po mesiaci predala. Su to velmi podobne kociariky, Bugaboo mal ovela lepsie accessoires ale nevyhody: nizky, kazdy pes ti cumi na dietatko. Pre mna velmi negativny bod. Je trosku tazsi ako Joolz a denne ho nakladat a vykladat do auta... uff, aj 200g naviac je vela. skladaju sa oba rovnako a su priblizne rovnako skladne. Co mne ale vadilo po celu dobu: cestovanie k rodicom a zanmym bolo v aute 6-10 hodin. a v autosedacke 0 sa to nesmie, lebo je to zle na klby dietatka. Vela ludi to nevie a hlavne nedodrzuje ale najviac 2 hodiny moze dieta byt v Maxi-cosi (autosedacke). Vraj Jane je jedina znacka, ktora ma tzv. autovanicku, teda hlboku cast kociara co sa pripne do auta, teda dietatko nemusi ist do autosedacky.
Asi by som kupila tento kociar ale ten u nas nedostat a nemala som preto porovnanie.

pata_pajt
20. jan 2016
Používateľ pata_pajt je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pata_pajt.

ja mam teraz tiez problem s vyberom kocika, presla som uz par, viacmenej sa vybavou velmi nelisili. ale kvalitou aj ano.

astarte123
22. jan 2016

Ja som sa rozhodla pre Moon nuova 2016, je vyrobený v Nemecku, má pevnú konštrukciu, jednoducho sa skladá, má krásny moderný dizajn, dobre sa s ním manipuluje, športová časť sa dá dať vodorovnej polohy a má hlboký dobre prístupný "nákupný" košík. Vrelo odporúčam. Cenovo nepatrí medzi tie najdrahšie, čo je jeho ďalšou výhodou. A rozhodne odporúčam predajňu a eshop www.aladdin.sk v Hlohovci, majú skvelý prístup a veľmi dobre sa s nimi komunikuje. 🙂

zdenka2244
29. jan 2016
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

ja som nas kupovala v predajni v kosiciach, od talianskej znacky a som velmi spokojna. velmi dobre skladovatelny, lahucko sa sklada a ja tak nemam problem ho nikam rychlo nalozit a pod. co sa tyka vnutra , matracka je velmi makka,

lena1989
17. mar 2016

Ja som tiež kupovala v KE neviem presne anex sa vola a je perfektný , nemám problém ho sama poskladať a to nie som najsilnejšia a je aj pekný

mia456
23. mar 2016

Damy, a nema niekto skusenost s kocikmi Mamakiddies ? Mne sa velmi paci kombinacia Prestige aj splna vela z toho co chcem, ale niekto nema reference.... Dakujem vopred

m_lucia
13. apr 2016

pre mna jednoznacne TFK

toto video ma namotalo:

https://www.youtube.com/watch?v=oE8OBoqwPxg
lavender273
14. apr 2016

Skusam googlit ale nedari sa mi ( alebo nemam trpezlivost ), ale na Slovensku nedostat Mountain Buggy Urban Jungle ? Ten kocik je strasne prakticky a ide ako tank. (Moje dve kamaratky na neho nedaju dopustit, a po odskusani aj ja ho idem kupovat ).

janifer
15. apr 2016

Hlboky kocik ak vyhovuje ten co mas, tak nekupuj. Toho cca polroka sa odveze aj v ojazdenom. Investuj radsej do kvalitnej autosedacky, ak cestujete, mozno ries ci sa bude dat nakliknut na podvozok kocika. Inak my sme prveho polroka cestovali s dietatom dost malo a potom nam tak vyrastol ze sa do autosedacky nevosiel. Cize dost vyhodene peniaze a hned sme kupovali velku autosedacku do 25 kg, protismernu Besafe ( su len do velkych aut). Alebo aj dobry fusak treba, asi najospevovanejsi je od Elodie Details, do minus 25 st. ja mam sice len flisovy Lodger bunker, ale posluzil, + vo velkej zime klasicky z ovcej kozusiny.

A sportak kupuj ked na to pride cas a spolu s dietatom si ho tam posad v obchode, ci sa do kocara vojde v bunde, vo fusaku... Ja som tiez spravila chybu ze som kupila drahy polsky kocik, cez katalog som ho len videla. bol sice kraasny, pekne hojdal, ale nepouzitelna sportova cast do panelaku a vytahu. Polske kociky by som uz nekupovala, nemaju napriklad dobre tazisko, ak mas dieta tvarou k sebe a dieta ak sa nakloni dopredu a zaroven mas na kociku prebalovaciu tasku, moze sa kocik prevrhnut. Ja som max spokojna s trojkolkami, lahke ovladanie jednou rukou, velke kolesa, taky Bumbleride Indie je super, na inspiraciu, aj ten Jane len pozor na bazarove, mavaju vysmatlane kolecka a loziska. Druhu trojkolku co mam je TFK Joggster twist, to je velka masina, sportovy kociar aj na korcule a behavanie, super nemecka kvalita.

marymares
26. jan 2017

Jednoznačne odporúčam market24.sk. Majú veľký výber a dobré ceny. Teraz majú aj super zľavy, takže stačí pozrieť 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/market24-sk/

momoqui
26. jan 2017

@stefkebisje ahoj, dietatko v autosedacke 0 moze byt aj na 6 hodinove cestu, avsak treba kazde 2-3 hodinky zastat a vybrat babo. My sme cestovali 2 tyzdne a teda viac ako 3 hodiny ani dospely nevydrzi kvasit v aute 🙂 Tie vanicky pouzitelne ako autosedacky su pohodlne pre male babo ale na druhej strane nie az tak super z hladiska bezpecnosti. A tiez vacsie dieta v tom uz nebude chciet byt, takze tak ci tak potom treba nejaku autosedacku ... Taku vanicku ma aj Concord, da sa v pohode kupit na SK. Ak sa nemylim, Jane je tiez bezne dostuona znacka na Slovensku.

misiacik_
28. jan 2017

@astarte123 ahoj,mozem sa spytat,ci ked nakliknes vanicku na konstrukciu,tak ci je pevna,alebo sa hybe hore dole...my sme ho kupili a vanicka tam nie je na pevno,tak neviem,ci to tak ma byt ☺ dakujem

jesika35
28. jan 2017

Stokke😉

astarte123
28. jan 2017

@misiacik_ ahoj, trochu sa to kývalo, ale nie nejako veľmi... ono sa to musí trochu kývať keďže to drží na dvoch miestach v strede...

anulienkalenka
21. mar 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja mám prvé dieťa a kupovalala som kočík na základe doporučení mamičiek z môjho okolia. Mám Dada paradiso Orchidea 2017. Používam ho len krátko, ale myslím, že som vybrala dobre. Je veľmi pekný a naše vozenie po meste úplne stačí. Zvláda meskú, výťahy, park. Konštrukcia je ľahká a pevná. A v baby-merci mi naňho dali 3ročnú záruku.

vrabceksbodkami
24. máj 2017

My premyslame o znacke Be cool. Konkretne sa mi paci Slide 3 top. Ako ostrielane mamicky myslite ze je to dobry vyber? 🙂

sylvia_l32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz