• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
ahojte ,ja som mala po puregon+menopur 21 vajok,18 oplodnených
2. okt 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no pekne ste sa rozpisali, doobeda nic a potom hotova lavina
dameli, vika - slusna uroda. Podarilo sa vasm nejake odlozit aj na KET?
3. okt 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici, ako dlho ti trvalo vybavenie laparky a v ktorej nemocnici - mna odkazali na Antolsku, som z BA? Zacinam aj ja nad laparkou rozmyslat, lebo lekar sa tvrail, ze ved akoze to nic nie je, len take dva male vpichy a aspon sa bude vediet, ako to tam vnutri vyzera
3. okt 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooojte, dnes budem out, tak s apozriem na vás zajtra domka. Majte sa krásne paaaaaaaaa
3. okt 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem vam pekny dnik.

Blucina IP :slight_smile:
3. okt 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny viken dievcence, petka difam ze das vediet ako si dopadla....
3. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: takitak aj petka drzim palce ako vidim ste na tom skoro rovnako :slight_smile: potom dajte vediet ako co :wink:
3. okt 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dakujem csillka,ja som bola dneska na uzv a foliky maju 19 mm,cize odber vyzera na utorok :grinning:
3. okt 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiiiii petka tesim sa,drzim palce aby si mala dost a pekne kvalitne vajka :dizzy_face:
3. okt 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petkaerdal, waw super pekne. A kolko ich tam videl doky?
Skipi, Csilla ako sa mate? :slight_smile:
3. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mici celkom ok diky za opytanie a ty ako pochval sa?ozaj petka zabudla som ze kolko folikov videl doki? :slight_smile:
3. okt 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam sa celkom dobre, dovybavovala som si dnes predoperacne a vsetko OK tak sa vytesujem. Uz nech je ta laparka za mnou. V nedelu ideme na oslavu a bude moja oblubena kacka, tak sa zase natlacim :grinning: :grinning: :grinning: Esteze som schudla 3Kg :grinning:
A ty budes ako vikendovat?
3. okt 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tak budes mat super vikendik :slight_smile: ja budem robit zajtra plnenu kapustu mnam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas bude vikendik taky polo oddychovy a polo pracovny..chcem povyberat zeleninku zo zahrady a tiez aj jablcka by trebalo pozbierat...a tak...aj popratat v byte a tak... :slight_smile: zajtra sme pozvany ku susedom na veceru totiz bude zabijacka..takze :grinning: budu same dobrotky :grinning: aj mne mi bolo treba schudnut ale...neak to nejde :wink:
inac tento mesiac idem po gonal este musim zavolat dokimu a objedna ma :wink: akurat teraz mam mrchu...
3. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla tak aj ty mas fajn vikendik :wink: . Plnena kapusta? To by si moj drahy dal, asi vam ho poslem ja mu to moc nevarim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cize pomaly by si sla stimulovat? Buduci mesiac?
3. okt 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mici posli muzika :slight_smile: :wink:
noo tak asi v novembri by som chcela stimulovat...dufajme ze to vyjde :wink: :slight_smile:
3. okt 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csila muzicek dakuje, mam si vraj brat z teba priklad a vyvarat tiez take dobroty :slight_smile:
Jasne, ze to vyjde, ina moznost NEEXISTUJE!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mici to si ozaj povedala muzikovi?? :sweat_smile: :grinning:
ja som myslela ze ten termin nam vyjde,ivf-ko jasne ze do tretice musi vyjst :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty kedy ides mici???kde ti budu laparku robit a kedy?
3. okt 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla,mici dakujem vam,za drzanie palcov budem to potrebovat :grinning:
neviem ,kolko ich tam bolo ,neratali sme to,ale povedal ,ze ich je vela..mna to inak ani nejako netesi,ze ich je vela...mna potesi viecej vajok :sweat_smile:
3. okt 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj petka nezalezi aby bolo vela..ale aj menej staci len aby boli kvalitne :wink: myslim na teba neboj :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny,blucina my sme mali aj PIGD ,takže po 6 dňoch zostalo 5 embrií vhodných na IVF,dve vložili a 3 zamrazili
3. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika ahoj to PIGD je konkretne co?bo sa vtom celkom nevyznam,robi sa to v akom pripade? :wink:
3. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PIGD-predimplantačná genetika embrií,to zoberú z každeho embria jednu bunku a vyšetria ju či nie je genet.poškodená a potom ti vložia iba tie embriá ktoré samozrejme vydržali 6 dní a boli o.k.,ale mne to bolo odporučené kvôli viacerým potratom a výsledok bol,že som znovu otehotnela,ale znovu potratila :cry: ,je to veľm :cry: i nákladné vyš.a neplatí ho poisť.
3. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem csillka :grinning: :wink:
3. okt 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vika,nieco som tusila ale takto to uz mam jasne :slight_smile: ano viem ze sa za to plati tusim cca.30 tisic ze?
petka niet zac aj ty by si mne drzala viem :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla povedala :grinning: on je pohodak :wink:
Petkaerdal, neboj urcite bude vela kvalitnych vajok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vika ahoj :slight_smile:
3. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mici ved ja len zo srandy :dizzy_face: kolko mas rokov inac ak mozem? :wink:
3. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si pis,ze budem,ked do toho pojdes...ako aj vsetkym ostatnym kockam
dufajm,dufam mici...
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. okt 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne petka drzime si palce a navzajom sa podporujeme -je to tak krasne a som rada ze mi kamoska doporucila modry konik... :slight_smile:
3. okt 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co robkate baby takto v piatok navecer? ja sa dost nudim doma sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla mam 31.A ozaj laparku mi budu robit 15.10. a u nas v nemocke, ale odporucanie mam z centra. A potom uvidim co dalej.
Petkaerdal idem zehlit popri telke :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nechce sa mi, ale uz musim. Takze dnes taka papucova kultura.
3. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok