Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
11. feb 2009

hcg ma velmi siroke rozmedzie, myslim ze nejak az do 7000, takze tak..ale kamoska sa mi zda jasna..ci dve nechce?

mici11
11. feb 2009

No mi mame sexik tak 1 - 2 krat za tyzden, ale len tak light. Zatial v poho, uvidime po dalsej kontrole krcka, ci nam nezakazu uplne. ale vydrzime.

petkaerdal
11. feb 2009

to budu dve samozrejme,tie co maju jedno maju okolo 500 normalne hcg

babulka123
11. feb 2009

ale ano .. praveze sa bala ze bude len jedno koza.. hehehe
uz som jej pislaa tak som zvedava co mi odpise..

petkaerdal
11. feb 2009

kolke ivf bola babul?

babulka123
11. feb 2009

1x

janula13
11. feb 2009

Mici light? 😀 😀 😀 no ved my tiez sem tam dostaneme chut, ale ked ja sa bud zacnem smiat alebo ma niekde pichne a manzel odskoci , tak sa zlakne..a potom sa fakt uz len smejem ked ho vidim a je po srande 😀 ale nie, nestazujem sa, ved teraz som ja taka ze skor nie, je mi uz cudne s tym bruskom, ale zase celibat tu neprovozujeme 😀

petkaerdal
11. feb 2009

tak to je krasne,ze jej to vyslo..stastna to zena 😉

Jani,tiez niejak podobne sme na tom 😉 sranda to v posteli,co

janula13
11. feb 2009

babulky idem zehliiiit..

petkaerdal
11. feb 2009

uzi si to zehlenicko 😀

mici11
11. feb 2009

Jani 😀 😀 😀

Idem troska pracovat, potom nakuknem 😉

tvojka
11. feb 2009

Ahojte,
no ja kým som vás dočítala...uff 😝 .Ráno som mala byť o 7h na tom glukozovom teste,sedela som tam do 8h,kým došli sestričky,čo to robia!Bola som druhá,ako som došla a sestrička si pozbierala papiere a začala nás volať po menách...na rad som sa dostala 9 .Tá sladká voda sa celkom dala vypiť,mali sme v nej aj citron.Už som bola taká hladná,že som sa jej nevedela dočkať.Potom som si tam zas 2hod posedela a znovu krvička a zajtra budú výsledky.Teraz si pečiem žemlovku,aby som si stihla dať,ak by mi náhodou od zajtra zakázali sladké 😀
Všetky vás pozdravujem!

tvojka
11. feb 2009

Babul,ja som mala hcg 1445.Kamoška je jasná,som zvedavá,či nebudú 3.Ozaj,čo Pahu?Ako sa má?A Gregy ešte nezačala stimulku?

Ja chodím v noci minimálne 1x,niekedy aj 2x na wc.Väčšinou si potom idem niečo malé dať(banán,jogurt...) a lahnem naspäť.Potom čumím aj hod do plafona,lebo baby sa tak rozskáču,ako keby som im pustila dobrú muzičku...

Natieram sa ElastiQ krémom,brucho,prsia aj boky väčšinou 2xdenne.Zatiaľ bez strií,uvidíme dokedy.

babulka123
11. feb 2009

tvojka no co ti budem hovorit som zvedava aj ja , ide 27 na ultz. tak potom budeme vediet viac, ale urcite vam dam vediet...

pahu... hehehe zajtra ma odber... ma vela folikov, no uplna paradicka..
gregy, vcera som s nou volala ma sa dobre ale stimulku dava az niekedy na maj...musi dokoncit nieco v robote, potom jej drahy ide prec a potom idu este na dovolenku.. tak som jej to schvalila.. heheh

tvojka
11. feb 2009

Babul,dík za infošky 😀 .Všetkým držím palce!

Už som si popálila jazyk na tej žemlovke,neviem vydržať 😅

babulka123
11. feb 2009

juuuuj davaj pozor lebo ti bude zle...

a nechces poslat, ja to nerobim lebo to nelubim ale drahemu..
mam uz tak naucenych kamaratov ze ked robia zemlovku alebo drzkovu tak zakazdym zavolaju nech si pride alebo mu zabalia a poslu hehehe dobry kamarati..

petkaerdal
11. feb 2009

tvojka,tak ti sladka voda chutila 😉
zmelovku mnam mnam

tvojka,pamätam,ako si vravela pri mne,ze si vedela,ze to musia byt dve ,pamätas? 😀

tvojka a tebe nenatiera manzel prsia? 😀 😀 😀

tvojka
11. feb 2009

Peti,jasné,že pamätám.U teba som vychádzala z toho,že ti príliš skoro vyšli krásne // a u Janky z výšky hcg 😵 .Teším sa ,že sme nakoniec dopadli ako sme dopadli.
Manžel ma nenatiera,ráno neni doma a večer sa natriem väčšinou ešte v kúpelni po sprche...Pár krát som to na neho skúsila,nech mi natrie brucho,ale väčšinou to skončilo len pri prsiach 😀 😀 😀

tvojka
11. feb 2009

Babul,ja som taká pažravá,že nepošlem 😝 .Robila som len do malej zapekacej misky,pre mna a manžela stačí,ale aj pre snaživca😖...Ved ked máte takých kamarátov,tak im hádam stačí zavolať,že už dávno snaživec nejedol žemlovku 😀

tvojka
11. feb 2009

Peti,tá voda nebola nič moc,ale bola som už hrozne hladná,tak mi pomohla...Ale hodili by sa mi po nej nejaké chipsy 😀

janula13
11. feb 2009

tvojka, ved aj o prsia sa treba starat, to on tak pochopil, ze brusko zvladnes aj sama 😀 takze ten test sa da vydrzat?tak to si potom so sebou vezmem aj tie chipsy 😀

mici11
11. feb 2009

Tvojka ahoj, takze zemlovku? A aku s jablckami?

Inak mne sa drahy tiez najviac stara a natiera prsia 😀 😀 😀

tvojka
11. feb 2009

Mici,s jablkami a tvarohom 😉

čo už s tými našími chlapmi,radšej si tie bruchá natierajme samé 😵

mici11
11. feb 2009

Tvojka ano presne taku mam rada 😉 🙂
No brucho mi nenatrel ani raz 😀

petkaerdal
11. feb 2009

tvojka,aj ja sa tesim a velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉
veru,drahy nechal brusko na teba a o prsia sa postara on 😀 aky zlaty ,urcite aj moj bude taky,dneska mu to navrhnem
davas do jablcok aj trosku skorice?

petkaerdal
11. feb 2009

kukam tie sady do postielky,vobec sa neviem rozhodnut pre farbu,vsetky su pekne ,aj modre...
aka sa paci vam najviac??? poradte baby 🙂

tvojka
11. feb 2009

Peti,dávam aj do jablk aj do tvarohu škoricový cukor.
Ja som objednala žlté,také macíkové.Páčili sa mi aj jablčkovo zelené,ale dala som na výber mužíkovi a ten vybral žlté,tak som spokojná.

babulka123
11. feb 2009

z akej stranky ste objednavali??

mici11
11. feb 2009

Peti mne vies ktora sa paci, tu co aj mam 😉

mici11
11. feb 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre