Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
11. mar 2009

hi, dobru vyhovorku si nasiel tvoj manzel 😉 ale jasne ze vam to nesuri, tak naco ti bude robit spinu, ked si tak pekne popratala.
uz si zohnala firmu na skrinu?
ano drahy mi vonia ako babatko 🙂 paci sa aj jemu ta vona 😉

petkaerdal
11. mar 2009

som tu,moj zaspal 😖
Jani aj mne da tam baby vyduvaju do predu a vtedy mam tiez tvrde ,take napnute brusino 😀

petkaerdal
11. mar 2009

babulka to riesila Jani,presne tak 😉

mam hnusnu kyselinu 😖 😖

janula13
11. mar 2009

mauzos podcenila som ho, uz sklada, povedala som ze staci cez vikend, ale to ze budeme behat po navstevach a aobchodoch?o tom neviem, sice planujem do toho Merkury market behnut, ale to uvidim ci sa mi bude chciet mali tam celkom pekne zaclony aj obkladacky...a skrinu asi dame zase komandor ako tu prvu, nejak sa mi to nechce vsetko lustrovat tych firiem je strasne vela a tato je jedna z lepsich a ked som orientacne porovnala s inou o ktorej som si myslela ze je lcnejsia, tak ani nie je..takze navrhnem vnutro, a vonkajsok a ide sa na to, trva to 8tt, tak nech sa to stihne 😕
petka ja ho mam ako taku sisku, mne sa vyduva vzdy len jedna strana...

petkaerdal
11. mar 2009

aj mne sa vyduva vzdy len jedna strana,nikdy nie obe naraz a babo vtedy pekne citim v ruke 😀 toto je ale nove u mna tak 3-4 dni 😀
tie komodky si kupovala v tej Ikei Jani? tusim si vravela,ze tam

janula13
11. mar 2009

hej Petka v ikei, najprv som chcela take rustikalne, pockaj najdem link a poslem..

mici11
11. mar 2009

Babenky tak som tu, na predporodke bolo super,zas som o nieco mudrejsia 😉 . Inak vas docitat je fakt sila 🙂
No citala som si o tych stahujucich nohavickach, po cisarskom sa nemozu pouzivat az po zahojeni, ale inak naozaj si to moje kamosky chvalili. Ved ale kazda sme ina, ale ja ich vyskusam. A ked nie, tak ich nebudem nosit.
Budem prat tiez v lovele, dnes som kupila aj avivaz lovelu. Vraj je ste aj ariel kids, ale ze nie je taky dobry.
Prebalovaciu podlozku idem objednat tuto http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=12... dam si ju na postielku, aby som neprisla o chrbticu, ked sa budem velmi zohynat.
A vanicku mam presne tak ako pise Mauzos. Kamoska mala ten kyblik, po troj dňovom trapeni sa, utekali kupit obycajnu vanicku. Ale niekomu iste vyhovuje.

Vy furt vypekate, ja nie u nas by to nikto nejedol. Drahy ten len maso a ja sladke nemusim. teda okrem smotanovej torty a takych lahsich veci, to lubime 😉

petkaerdal
11. mar 2009

lebo som pozerala stranku Ikei,ale moc na vyber tam teda nemaju,jednej kocke som videla v albume dokonca taku peknu bielu izbu ,po skrini boli farebne kvietky a vobec to na stranke nemaju,ta sa mi pacila velmi...myslis,ze nemaju vsetko zobrazene?

mici a co nove si sa naucila,posun info aj nam,co nechodime 😀

podlozka je peknucka,ja som ich videla u nej aj nazivo 😉

petkaerdal
11. mar 2009

smotanovu lubime aj my 😉

mici11
11. mar 2009

Peti ano nazivo? Super, inak na to raj deti, maju vsetko peknucke 😉
No dnes sme po cviceni preberali porodne doby, kopec veci som nevedela, ale to by som sem musela napisat cely roman 😀

petkaerdal
11. mar 2009

si ale kamoska,ze si nechas pre seba,tak povedz nieco aspon take,co by sme mali vediet 😝
ano ona mala doma veci,nie vsetko,ale z kazdeho mala,ja som nevedela od nej odist a kupila som si u nej pekne ciapocky 😀

janula13
11. mar 2009

peti tak tuto som povodne chcela..

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S198...

janula13
11. mar 2009

a tuto som kupila, paci sa mi ze je taka moderna a nadcasova a hodi sa mi do chalanskej detskej 😀 ta prva sa mi zdala taka moc vyrezavana a romanticka a mame aj moderny byt, tak preto...kupila som dve, jednu 3suflikovu a jednu 4 suflikovu, manzel uz finisuje s tou nizsou a na nej asi budem prebalovat, vyzera to tak, ze ked na nu dam este podlozku, tak to bude akurat a to mi chce na to este vyrobit taky ten rozsireny pult ako na tej prvej, ale mozno ani netreba..

mici11
11. mar 2009

Peti hlavne nam zdoraznovala, ze ked nam povedia, ze netlacit, tak netlacit, lebo to bude horsie. Aj pre nas aj pre babatko. A ako predychavat a lezat medzi porodnymi dobami, aby sme nemali take bolesti...ale je toho fakt vela. Ak ta nieco napadne opytaj sa mozno budem vediet 😀 😉

petkaerdal
11. mar 2009

a ktoru si teda kupila,ked tu si chcela povodne,co si dala link?
tak ty budes pripravena,ako sa patri 😉

mauzos
11. mar 2009

a ja uz mam pozehlene 😀 ziadne cakanie do nedele 😝
jani pekna komoda 😉

petkaerdal
11. mar 2009

pekna je Jani,ale vyzera vysoka

mau,ty si sikula 😉

mici11
11. mar 2009

Mauzos sikulka, neprides aj ku mne??? 😀

janula13
11. mar 2009

Petka ale moja nema tolko suflikov ako ta na obrazku, mam dve ale nizsie..
mauzi dakujem, ja mamrada modernejsi dizajn, ale zase utulne, tak dufam ze to u nas tak raz bude vyzerat..tak sa uz tesim na pranie a zehlenie, ked to uz mam kam dat, MM uz sklada druhu..sikulo je to 😀
Inak maju ju v roznych farbach, petka aj ruzovkastu, pre babule, aj bielu..myslim ze na nete nenajdes vsetko ..
Ozaj a ked si pisala o zahe, mne teraz uz par tt nerobi az taky problem, nechapem, myslela som ze sa to este len zacne horsit, kedze brusko stupa, zatial len sem tam, hlavne ked sa prevalim v posteli..ale ked aj cez den, tak mi pomaha ked pochrumem par vlasskych orechov, skus...mozno pomoze..

mauzos
11. mar 2009

dakujem dievcata, ved mi to aj trvalo, mala som to tu rozlozene uz tri dni 😝
a Mici urcite nepridem, neznasam zehlenie 😠

jani v ktorej farbe ste kupili tie komody? manzel fakt sikulka, aj mojho bavia take skladacky 😉

mna uz druhy den hrozne pali zaha, neviem co sa deje. Este aj z vody 😲

mauzos
11. mar 2009

ja som si dala kupit v Ikei tieto skatule do komody a do polic, je to super na tie prtave ponozticky, ciapocky a tak http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9005... uz to mam v tom aj ulozene.
a este tieto podbradniky mi jedna babenka v dvojickach poradila http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1012... tiez su super, mam ich uz doma, ale na to je este cas 😝

tvojka
11. mar 2009

čaute,
ja kým som vás dočítala,tak už ani nevládzem písať.Konečne som všetko(takmer) požehlila a upratala do skrín a mám pokoj.Zajtra vám možno odfotím izbičku,ale až poobede budem doma...
Teraz už fakt nevládzem,nohy mám opuchnuté ako slon 😝
Všetky vás zdravím 😵 😵 😵

mauzos
11. mar 2009

ahoj tvojka, to si stihla vsetko pozehlit za jeden den? Ty si ina macherka 😉

janula13
11. mar 2009

Tvojka davam ti medailu a aj tebe mauzos, tak uz oddychujte tehule, ved sa musite aj setrit..
mauzi tie skatule som si kupila aj ja zaroven s komodami, aspon do jedneho suflika, a ked bude treba este dokupim, je to dobre kamoska mi to poradila, daju sa poprichytavat tusim k sebe, nech to nelieta...a tie podbradnicky su super, drzala som ich ze ich kupim, ale zase ze neskor... 😀
Inak komody mame v takej prirodnej, breza...ved raz pofotim..
tvojka uz sa tesim na foto izbicky 😉
mauzi sama som prekvapena, ze sa na to dal a zlozil obe, prave doskladal, aj popratal, nebol z toho vobec bordel az som prekvapena, tych par omrviniek pozametal a este aj riad prave umyva 😀 zlato moje 😉

Petka ked si pisala o tej bielej detskej, nemyslela si tu co ma Fedra, ta ju mala peknucku a bielu a vsimla som si ze asi vsetko z Ikei, sama som bola prekvapena ako to dobre vyzera 😉 mrkni ak sa ti chce, myslim ze to bola ona 😉

janula13
11. mar 2009

mauzos ked tak pozeram, tak je to asi ta farba ako na tom obrazku co som dala link...

petkaerdal
12. mar 2009

dobra ranko kocky 😉

petkaerdal
12. mar 2009

hned zrana preklep...dobreee 😀

petkaerdal
12. mar 2009

Jani,pekna je ta komodka a ked je aj nizsia,tak super
ani mna nepali zaha,len niekedy,niekedy aj tyzden nie,asi to mam len z niektorych potravin 😖a tusim z rajcin a jablk

Jani,idem kuknut tu izbicku,ta sa mi fakt velmi pacila

petkaerdal
12. mar 2009

Jani,to asi neni fedrina,alebo tam tu fotku uz nema,to bol pohlad z predu,skrina a nejaka komodka,vsetko biele a krasne farebne kvety po tom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre