Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
23. okt 2008

dobre rano kocky,
vika ja idem este len na krv zajtra,konecne sa dozviem to krasne Hcg 😉
No matka vyzera to tak veru,kazdy mi to uz povedala,ze to bude parik...
tu radost nam musis opätovat 😉
jej supis,tak ideme do toho,co? kedy mas dostat menzes?

mataaa
23. okt 2008

Peti, neviem to presne, lebo si chodi ako chce, ale okolo 12.11. Tak do konca novembra by to malo byt fertig. Uz sa tesim. Som zvedava na urodu. Mam v tebe velky priklad. Aj si pred poslednou stimulkou nieco uzivala, nejake vitaminy?

rebo
23. okt 2008

No to by aj mňa zaujímali, tie vitamíny. Mne kyselina listová nerobí dobre. Strašne ma z nej bolia nohy a povraždila by som okolo seba kopec ľudí - som až nadmieru podráždená od nich.

mici11
23. okt 2008

Vika dakujem 🙂
Mataaa, ked som pocula srdiecko veru som sa aj rozplakala. Doky bol zlaty, pohladkal ma po ruke a povedal, ze nech sa uz nebojim. No ale furt sa nieco najde 🙂 🙂 🙂 🙂
Babenky uzivajte vitamin E 400 a pite alchemilku, mne to myslim pomohlo 😉 😉 😉

Mataaa, Rebo cakame ze nas budete nasledovat. Uz sa na vas tesime 🙂 🙂 🙂

mataaa
23. okt 2008

Mici, hned si to zajtra kupim. Alchemilku pijem aj pred menzesom, proti bolestiam.

mici11
23. okt 2008

mataaa 🙂 verim, ze to zaberie 🙂

petkaerdal
23. okt 2008

ahojte...
Matka okrem kyseliny listovej som neuzivala vobec nic,denne som pila liter 100% multi dzusu(prave som niekde citala,ze vytaminy velmi vela ovplyvnuju najmä spermie,tak naordunujte polovickam vitaminy)
a aby som dostala skor menzes som brala duphaston,tiez dostavam tak vseliak 🙄
mici, s tou alchemilkou ti davam za pravdu,aj ked pri stimulke som ju nepila a ani by sa tusim nemala,ale pomohla sestre ,upravila jej cysklus a otehotnala prirodzene ,tiez mala problemy
ano baby,cakame s mici,ze idete za nami 😉

petkaerdal
23. okt 2008

ozaj kocky,sla som sa objednat na zajtra do FC na krv a sestricka uz vedela z konika,ze som tehu 😀 😀 😀

mici11
23. okt 2008

petka to faaaaaaaaaakt?? 🙂 🙂 🙂 Oni to citaju?

petkaerdal
23. okt 2008

no to fakt,ja viem,ze to citaju uz davno,ale myslim len temu FC 😉 😉 😉
nudis sa ,ako ja?...ja prave zhanam nejake info o poistovni tu v rakusku,no budem mat dobre lietacky 😅

mici11
23. okt 2008

No polihujem, v noci mi bolo velmi zle a boleli ma krize a podbrusko a dnes to tiez nie je ziadna slava, ale vydrzim 🙂
Asi budem cely den pred telkou a s notebookom 🙂

mataaa
23. okt 2008

Petka ako dlho uz zijes v Rakusku.
Kupim aj k. listovu, aj ked dost jej zjem prirodzene v potravinach, mam rada zelene jedla - spenat, salatik,... uz som si kupila, kazdy den budem zuvat pri telke listy ladoveho salatu.

mataaa
23. okt 2008

A fakt nas citaju, teda temu Ferticent. lebo pri poslednom transfere sa ma sestricka pytala, ci sa zapajam.

mici11
23. okt 2008

No sranda. Ja chodim do Gyn - fiv a tam neviem ci citaju 🙂

petkaerdal
23. okt 2008

tak to vidim seba mic 🙂 ,som pred tv s notebookom na nohach a oddychujem tiez😉 sa ale mame,vsak? 😉
dneska nemam chut varit...
matka som tu asi 4,5 roka, s drahym sme spolu 4 roky...

mici11
23. okt 2008

Petka ako vravis, skoda ze nie si blizsie prisla by som na caj 🙂 , alebo ty 😉 . Ja dnes nevarim, mame este zo vcera a ja moc aj tak nejem 😝

petkaerdal
23. okt 2008

no to je skoda mici,by sme sa teda nudili spolu 😉
u nas sa vsetko zjedlo vcera,mne zatial chuti velmi,ja citim casto hlad,asi priberiem vela...
asi spravim len hranolky s niecim

mici11
23. okt 2008

ved aj mne urcite zacne chutit 😀

petkaerdal
23. okt 2008

uz som sa najedla fazulovej polievky zo vcera ,zvysok 😉 tak dufam,aspon vydrzim 2 hodinky...
co robis inak ?

mici11
23. okt 2008

Prisiel brat na kafe, tak s nim kecam. A ty?

petkaerdal
23. okt 2008

ja znanam stale nejake info,ale uz kaslem na to,bolia ma oci...
idem nieco pozriet v tv....

mici11
23. okt 2008

Ok zatial pa, potom nakuknem 😉

petkaerdal
23. okt 2008

tak zatim 😉

mici11
23. okt 2008

Ahojte, kde ste?
Ja so si uz oddychla a je mi uz lepsie. Ale to pocasko je hrozne, ze?

petkaerdal
23. okt 2008

ahoj..mala som pokazeny pc,tak drahy letel do servisu,ved by som to bez konika neprezila,ale uz to ide...uz som tu 😀 😀 😀
co si robkala?
ja idem rano na to Hcg,uz sa tesim na telefonat 😀

janula13
23. okt 2008

Petka, cakaaaaam zajtra netrpezlivo na to hcg 😀 😀 😀 tipujem okolo....co ja viem, tak na dvojcatka 😀

mici11
24. okt 2008

Ahojte prajem vsetkym pekny den 🙂

Petka netrpezlivo cakam, ake mas vysoke HCG 😉 😉 😉 😉

alicag
24. okt 2008

Petka tak tfuj.tfuj nech je to dobre moc ti držim palce.Ahned napiš ked budeš vediet.ja mam problem zo štitnou zasa pri stimulke sa mi rozštelovala a mam vysoke davky hormonov tak teraz na ketko nemožem ist až možno ak sa mi to stihne upravit na novy rok snad.nakukla som sem po dlhšej pauze a som rada,že som tak urobila
Zdravim všetky snažilky a bojovničky a samozrejme tehulky 🙂 🙂 🙂

mici11
24. okt 2008

Alicag ahoj, tak drzim palce nech sa ti to cim skor upravi a hor sa do uspesneho KET-ka 🙂 🙂 🙂

alicag
24. okt 2008

Ahoj Mici dufam,že to nebude dlho trvat. no som zvedava aka je predpriprava na ket a tak..... ešte som to neabsolvovala.bojim sa,že sa mi potom nemusi ani to jedine rozmrazit.ved všetko sa može stat.aj to sa stalo kočkam.aspon,že mam blastocistu zmrazenu. a inač gratulujem ti k tehulkovaniu teraz po dlhej dobe su tu len pozitivne spravičky 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre