• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
No idem pridať nejakú fotečku,som odfotená :sunglasses:
13. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne,to sem dnes ešte nikto ani neťukol?Ja už mám za sebou odbery,zajtra poradna a vo štvrtok inetrné predoperačné...

Práve ranajkujem šunkový chlebík s mladou cibulkou-kým môžem,musím sa jej objesť :wink:
14. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko... ja som vcera zalahla a taaaak zle sa mi spalo tuto noc. cela som rozbita a od 7 sa snazim presvedcit ze este chvilku budem v posteli .. ale o 8 som uz aj tak vstala.. neskutocne ma boli na pravej strane dole, vcera ma tam pichalo cely den, dnes to preslo do krizov... tak som zvedava co z toho bude..... dufam len ze prcek mi tam niekde tlaci a ze nieje slepak alebo tak...
14. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tvojka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeee bruskooooo :wink: pekneeeee :wink:
14. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa ste tu :dizzy_face:

Peti,nooo,rastieme :sweat_smile:

Babul,dúfam,že to nebude nič vážne,ale ak by niečo,tak sa bež dať ukázať dokymu-pre istotu :confused: .A na prebdené noci si pomaly zvykaj,lebo o chvílu sa ti už nebude dať spať ...
14. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka.. sak to .. na toto sa netesim vobec.. uz teraz neviem ako si mam lahnut.. a co este len bude..
dnes ma to tam dole uz nepicha zatial.. len tie krize.. tak som zvedava co z toho bude.. snad nic vazne.. budem troska lezkat.
14. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,to unesies este???...moc velkeee uz :grinning:

babul,vsetky sme nejake trosky,kazdu nieco boli :sweat_smile:
14. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2009 o 10:34 • jujuju
Peti,už to nesiem ledva ledva...Ked si predstavím,že za normálnych okolností by som mala byť tehu ešte 4tt,tak neviem,kam by som porástla :sweat_smile:
14. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe mna uz nie.. bola som na wc.. a tusim to pomohlo ..hehehehehe ale nie , ale je to podstatne lepsie..
14. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,no to ta obdivujem ze s tymto behas este kade tade po vonku,ja ledva chodim uz teraz a to niesom zdaleka taka velka ,ako ty :grinning: :grinning:

babul,tak tam bol pes zakopany
:grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,neboj,kúpiš fúrik a budeš brucho nosiť na fúriku :grinning: ,ked už si budeš môcť dovoliť porodiť ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no ..hehehe teraz mi je sveta zit..
14. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano tvojka,som zabudla,uz sme sa o tom furiku bavili raz :grinning: :grinning:
ty ked chodis na pizzu,tiez tlacis furik? :confused:
14. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie,lebo ja sa odveziem až pred dvere pizzerky,tak už to nemám daleko :grinning:

Práve píšem s Mau,hned vám dám vedieť...
14. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Mauzi napísala,že zajtra by ich už mali pustiť domov,krpcov má už pri sebe,sú strašne zlatí -len spia a jedia,skoro vôbec neplačú.Zajtra sa možno na chvílu dostane aj na koníka,ked dojdú domov.
14. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,kedze ja uz teraz nevladzem chodit,ja si pizzu volam domov :grinning: :grinning: :grinning:

jej,super,tak mau uz ide domov...inak dost dlho tam bola
14. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtetuckovia, aj ja som vcera pridala fotoa vidim ze nikto si nevsimol, tak kuk, ci mi treba furik..idem obzriet to tvojkino banderko, fakt aj ja v dobrom zavidim jednak tie tt a jednk tu slobodu este, ja som tiez uz len doma, ale aj za to som vdacna, lepsie ako v nemocke..
ja spavam na boku, aj citim ako sa vtedy zacnu hniezdit, asi si hladaju polohu, ale prehadzujem sa v noci asi 100x, neoblezim a najdem sa aj na chrbte..
14. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojkato je ale brusino, ty si tiez narastla, to vyzera slubne na vahy, babule budu pekne baculky dufam..inak aj ja som mavala piercing v pupku, tak som zvedva co to spravi, zatial brucho nepraska, ale ved to maeste casu a flakam uz aj ja natieranie...a zacal sa mi jemne robit ten pigmentovy pasik :grinning:
14. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka.. ...kraaasne brusko .. hehehe az nato ze ja mam take a cakam jedno babatko heheheheheh

ale pacila si sa aj marekovi .heheheh fakt krasne
14. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janik ahoj,pekne brusinkoooo,mensie,ako moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kto si ma vsimnut,ze si dala foto,ked si nenapisala,ze si uz dala :slight_smile:

aj ja som mala piercing,ale zatial nic ,len dieru mam taku natiahnutu :grinning:
14. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,kde mame mici ??? nebola tu ani vcera tusim :confused:
14. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka moja a ty čo??? Obchádzaš tému FC??? :grinning: :grinning: :grinning:

Babulka ahoj. :slight_smile:
14. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ahoooj

mne dnes potom zas zacali tie bolesit.. zajtra idem k dr. nech sa na to pozre.. ale aspon ze kopeme ako divy
14. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimka,neobchadzam...teraz som len zapla kona,moc ste popisali a nechce sa mi citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sa mas?
14. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre Peťka- máš odpustené. :wink: Inak dnes vo fóre FC samé depky, tak tam radšej ani nechoď :confounded:
Ja zatiaľ v pohode- bola som sa trocha prejsť a som zvedavá, čo bude nabudúce na uzv, lebo mi hovoril, že nevie, či bude už punkcia, alebo ďalej injekcie. Čo ma budú napichávať do ďalších krámov, alebo čo???
Keby aspoň tých 100 vajec tam bolo, jak si Peťka písala. :slight_smile:
Idem kukať telku, potom mrkném na Vás. :slight_smile:
14. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak letmo som nakukla ,viem,ze negativne spravy su tam :pensive:

mimka,neboj,dobre to bude..ved si este len nejaky 8 den,nie?..ja som mala odber 13,tak mas casu este...nestresuj popredu

idem sa ja troska prejst po byte :grinning:
14. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno 8. Peťka. Tak sa pekne prechádzaj a nezablúď :grinning:
14. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,zabludit nemam kde :grinning: :grinning: :grinning:

co porabas mímka?
14. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule, ved mne nikto ani neveri ze cakame dve, ale co uz ja som cela taka krpata a chuda..dnes som sa objednala na ten treti screening, idem do GF lebo v ruzinovskej mali plno a dobre mi to vyslo, akurat na buducu stredu ked mam aj poradnu, takze to bude jednym vrzom a nemusim sa tam natriasat dva krat..
babul az teraz som pozrela tvoj album, to si bola v atelieri?lebo v inej teme som ta nasla a davala si tam link z nejakeho albumu ssissi a tie foto boli kraaasne, to je ten vas samorinsky atelier?
14. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok