Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
2. mar 2009

Mici, mame ziarlivcov 😀 😀 😀 tak pekne posluchaj a slofikuj, ja slofikujem v noci a hlavne rano, ani nenapisem o kolkej som sa dnes vyhrabala z pelechu 😀

mici11
2. mar 2009

Babul minulu stredu som trosku odpadla, tak si ma nechali v nemocnici na infuzkach, potom ma poslali na interne a spravili znova velky UTZ. Nastastie drobcek je v pohode. Ja mam nizky tlak a cukor, cize moj organizmus troska nestiha. Mam vela oddychovat, jest 5 x denne a aj cokoladu a beriem aj piridoxin. Asi tak

babulka123
2. mar 2009

janulka pochval sa .. ale skoro to ai nebolo lebo som myslela ze si u lekarky ked si sa tak dlho neozvala.
ale kde je peta? cely den tu nebola dnes

mici .. pekne.. to je hlavne z toho cukru.. sestra mi toto spravila tiez raz.. ale nastastie si stihla dat rychlo cokoladu tak neodpadla..
takze pekne papaj sladke.. ja ti poslem mozes zjest aj to moje , aj ho nepotrebujem az tolko. ale viem ze ty cokoladu nemusis... co by som ja za to dala.. hehehhe

mici11
2. mar 2009

Janulka tak tak. Ja som zvykla vstavat o pol dvanastej 😀 Ale teraz ako spavam aj poobede, tak vstavam okolo osmej.

Babulka snazim jest trosku aj sladke, uz by som nechcela aby sa to zopakovalo. Nic prijemne ☹ Ale uz je dobre, kazdy vravi, ze ved to je super ze mas jest cokoladu 😀 , no mne az tak nie, ale premaham sa.

petkaerdal
2. mar 2009

Jani,no ale prezrad nam o ktorej si vyliezla z postele😀
babul,bola som v tom obchode a tie dudle stoja 5,40,tak nejak,male flasky 5,20 ,velke 5,60,maju este aj gumove hracky asi do vane ,cierne,inak to super vyzera,cierna kacicka a mali aj take cierne tasky,mali tam toho dost,vsetko cierne 😝
a kupili sme dneska ten ohrievac na flasky,tak sa vytesujem novej veci 😉

petkaerdal
2. mar 2009

mauzos,tak salko som nenasla,len take v tubach na pitie,takze po vinekde,kupin na Sk a napecieme 😉

babulka123
2. mar 2009

petka a da sa ze by si mi kupila dudel a malu flasku ..???
moc by mi to pomohlo.. dakujem

petkaerdal
2. mar 2009

da,ked tam pojdem este,dam ti vediet,mozno uz tento vikend by som ti to mohla doniest,chystame sa domov,flasku mala alebo velku by si chcela a tie dudle su ale rozne,s lebkami a vseliake,ale vsetky cierne 😖

babulka123
2. mar 2009

flasku malu s ciernou lebkou a tak isto dudel s lebkou .. alebo s gitarou keby mali..
vikend.. noo nejako by sme sa potom stretli , ak by si mi zavolala ze vyrazate tak by som dofrcala do BA.

petkaerdal
2. mar 2009

to ti dam dovtedy vediet,ked tam pojdem a ked to kupim,dneska som bola len ceny omrknut,boli tam s lebkami,tak teda tie potom zoberiem,inak tie cierne kacicky boli tiez super 😖 vsetko,ako zo zahrobia 😝

janula13
2. mar 2009

tak ok, priznavam sa, vyhrabala som sa o 11.15 😅 to je zatial moj rekord 😀 ale stale si to zdovodnujem tym, ze predsa aspon babatka rastu a potom sa uz nevyspim 😀 a kedze bytik je cistucky a upratany, tak ani nemam take vycitky, este pojdem na balkony, ale pozeram moj oblubeny serial-Kosti 😀
peti a ky ohrievac si kupila?ako to fungujes tymi teplotami, je tam nejaky casovac?ci poistka?ja akurat rozmyslam, ze objednam do tych postielok tie sady, kym neminiem prasule na ine somariny..

babulka123
2. mar 2009

hehehe no ja by som take nechcela ale kamoska a jej priatel su tazky rokery a okrem toho pistik je uznavany gitarista tu na SK tak sa budu tesit.. a hlavne nieje to ruzove s hallo Kitty .. hehehehehehe

babulka123
2. mar 2009

a tym ze u nas sa to neda kupit tak budeme zase perfektniii hehehe dakujekm vopred

janulka ja kukam tiez.. mam to velmi rada..

petkaerdal
2. mar 2009

Jani,ty sa aspon vyspis,ale mne sa spat vobec neda a ani moc nechce,ja som stale hore uz o 8,nech robim,co robim...
este som to vsetko presne necitala Jani,ale kupili sme taky stred,za 25 eur,ale hned v obchode sme citali,ze pri dosiahnutej teplote sa to automaticky vypina,ale musim to prestudovat blizsia,tak dufam,ze vypinat bude 😀
inak je pekny velmi a pozerali sme tie sterilizatory,niektore ,co boli väcsie mi urcite ani do mikrovlnky nevojdu,ja asi kupim elektricky nejaky,viacej sa mi pozdava
babul a na sk to vobec nieje dostat? aj ta taska tam bola cierna s lebokou babul,ta co dlrzi teplotu flasky

babulka123
2. mar 2009

nieeee vobec. maju ich este v cechach na dobierku ale jeden dudel aj s dopravou cca 400 sk.. sak kde sme???

ja to potrebujem len ako mini darcek, tak z recesie.. takze .... to potom pre svoje babatko pojdem este asi nakupovat. heheh

petkaerdal
2. mar 2009

tak 400 je moc teda,tu boli nieco malo cez 5 eur...
a pre svoje chces tiez taketo nieco? mne sa to vobec nepaci 😖

babulka123
2. mar 2009

nieeeee ja len ze ten obchdod ako taky sa mi paci nieco pojdeme pozriet.. tak som to myslela.. nie ze by som chcela taky dudel.. bllleeee aj ked marek povedal ze on chce taky ten zubaty ze ho bude nosit pri sebe.. hehehe

petkaerdal
2. mar 2009

tak ten zubaty by som este brala,ako nieco ine,ale ten s lebkou ee
v tom SCS sa mi to videlo inak dost drahe vsetko

babulka123
2. mar 2009

neviem pojdem pozriet.. uvidime..
ten zubaty ssa mi strasne nepaci.. hehehe ale v ramci srandy. noooo mozno to 1x prezijem

petkaerdal
2. mar 2009

ved v ramci srandy by som mozno kupila...ale neviem

janula13
2. mar 2009

petka ja sa o osmej este len prevalujem na druhy bok, mne sa velmii dobre spi rano, zalomim ako babo...ten ohrievac vyzera dobra cena, ja som ich este nepozerala..
babul, ja zboznujem Kosti, to napätie a humor medzi nimi, ale aj z biologickeho hladiska ma to velmi bavi, kedze som mala biolu...

babulka123
2. mar 2009

presne to .. ja tomu sice nerozumiem lebo biolu nemusim ale velmi sa mi to paci..

a ja som taka ista.. rano musim dat ranajky cca o 8 ale skor ako o 10-11 tazko sa mi vsetava..

tvojka
2. mar 2009

Ahojte,
tak aj ja som tu.Kým som vás dočítala...celý víkend som nezapla comp.Bola som kuknúť sesternicinho syna(2mes) a mali sme perný víkend.V sobotu sme išli s partiou von,vrátili sme sa o 2h ráno a zasekol sa nám zámok,tak sme sa nevedeli dostať dnu!No a to nie je ako v BA,že zavolám Sherlocka aj o polnoci,nech nám otvorí zámok.Zúfalí sme sa teda vybrali na vinicu,kde máme taký viničný domček,ale od toho sme tiež klúče nemali,tak tam manžel liezol cez strechu(zhodil škridlu a cez povalu sa nejak dostal dnu).No baby,mne bolo až do plaču...Ja som potom vliezla cez okno.Ráno som tak isto vyliezla,keby ma videli nejaký susedia,tak si asi pomyslia,že mi šibe...Zavolali sme zámočníka a išli ho čakať k bytu.Manžel ešte preventívne vrazil do dverí a skúsil odomknúť a podarilo sa mu to!Skoro ma porazilo.O chvílu došiel zámočník,my už v byte a on zvoní od brány na bytový zvonček,že dobrý den,došiel som vám otvoriť tie dvere 😀 😀 😀 .Akože aká logika,že my by sme mali byť vymknutí na chodbe a on zazvoní do bytu...No sranda veliká. 😀 😀 😀

janula13
2. mar 2009

Tvojka to som sa bpobavila, aj ked verim ze tebe az tak do smiechu nebolo, ale dobra komedia 😝 😀 ale si dobra, tahat flam do 2rana, my sme v sobotu flamovali do 22 a mala som dost...

babula, ja ani nernajkujem, az ked vstanem, to by som uz nezaspala...

tvojka
2. mar 2009

No a ešte niečo k veci...
Dnes som mala poradnu,všetko je ok,krčok nezmenený,babatká rastú(1700g a 1900g),len sú otočené riťkami dolu,tak uvidíme,či si to ešte rozmyslia.A doky zas videl len jednu babu,tak fakt neviem,či to druhé nebude chalan... 😕
Urobil mi aj výter na streptokoka(alebo staphylokoka?) a v stredu mám ísť na krv.
Od včera sa mi tieto naše potvorky tak naťahujú v bruchu a kopú do mechúra(kedže tam majú nožky sa ani nečudujem),že sa bojím,či sa pri takýchto útokoch niekedy nepoštím.

No a všetky vás zdravím,ani neviem,čo som komu chcela...tak sorry. 😅

janula13
2. mar 2009

super tvojka, ved to uz maju ake krasne vahy, a aj krcok chvalim, ze nezahanbil, som zvedava co mne povie v stredu na ten moj, hadam nenarobi hanbu 😅 a tie kopance do mechura tie si uzivam aj ja, jeden mi na nom priam sedi, niekedy mam pocit ze s nim hraju futbal..
pocuj, ved parik by bol super, ja by som sa na tvojom nmieste tesila, ja uz nedufam, zeby nasim aspon jednemu odpadol pindurik..ale uz som taka zvyknuta, ze neviem neviem, co by som spravila, keby mi babulu zrazu zahlasili..ved uvidim v nedelu, ideme do HC na ten 3D...

tvojka
2. mar 2009

Jani,sama som sa čudovala,že som vydržala.Ale bola dobrá zábava,boli sme v novom podniku a sú tam pohodlné fotelky,tak mi bolo fajn.No a kým sme sa dostali do postele,boli aj 3 hodiny. 😝

babulka123
2. mar 2009

tvojka.. na to ze ta mali zasivat a ty si lezies cez okna.. no nie len susedia by sa cuddovali ale asi aj tvoj DR...hehehe ale vidim ze si si to uzila. a zamocnik.. noooo tazko na to nieco povedat. heheheheh

tvojka
2. mar 2009

Jani,ja by som ved nebola proti,len už som sa s dievčatami tak zžila a teda chudák chlap by nemal čo na seba... 🙂 Neutrálnych farieb máme minimum.
Neboj,aj tvoj krčok sa nenechá zahanbiť.Už sa teším na nedelu,čo nám povieš,ako bolo v HC.

janula13
2. mar 2009

nuz, mas vydrz 😀 Tvojka, ved ked to takto pojde, budu mat babatka do porodu aj do troch kil, ved to je parada, ja sa bojim, ze moji velmi nenarastu, na tom 3D on len foti, alebo mi aj dokaze potvrdit ze su ok a aake su velke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre