Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
23. feb 2009

Tvojka, vidis ani mi nenapadlo ze ju uz bude mat v albume, tak ficim pozerat...ty ako?nakupila si nieco nove...inak aj ja uz zacinam mat upchaty nos vecer a tlacia mi na pluca, niekedy sa musim tak zhlboka nadychnut, mam pocit ze nemam dost vzduchu, docitala som sa, ze je dobre zdvihnut obe ruky na naplnenie pluc...

tvojka
23. feb 2009

Jani,no hned som to s tými rukami vyskúšala a fakt je to dobré 😉

janula13
23. feb 2009

no a ja som si pozrela karinku, je nadherna, fakt anjelik, krasne babatko 😀
hej, s tymi rukami mi to pomaha, MM nechapal co robim, pozeral ci mi sibe, ked zrazu dvihnem ruky 😀 ozaj a teba kedy caka najblizsia kontrola?

babulka123
23. feb 2009

ahojte prave som si spravila zemiakove placky.. mnaaaaaaaaam

petkaerdal
23. feb 2009

Jani,tak to mozes byt rada,ze vydrzis este,ja chodim iba cvrkat na wc stale 😅
Jani,palculienky sla dneska do nemocky uz lezat,uz v piatok bola otvorena,ked mi napise sms,hned ti dam vediet...ale coskoro to pride,som zvedava na jej deticky 😀

mici nas oklamala s tou fotkou 😠 😠 😠

petkaerdal
23. feb 2009

baby a to ste az teraz kukali malu Karinku? mala je ozaj velmi krasnaaaa 😀
ja som ju uz davno videla,som myslela,ze viete,ze ma foto v albume

Jani s tymi plucami to ja uz citim asi 2tt a ked lezim na chrbte,niekedy mi pride az tak,ze myslim,ze sa zadusim,musim hned vstat a normalne to rozdychat
dik za radu s rukami,skusim,ked sa budem dusit 😉

kedy idete na kontrolu kocky? ja tentokrat az o mesiac 😖

tvojka
23. feb 2009

Peti,no jeden myslel...čo tak nás o tom poinformovať,nech kukneme aj my...?

Ja idem na kontrolu o týžden v pondelok,dúfam,že krčok to dovtedy vydrží.

Babul,ty provokatér!Hned by som si dala placky,mnám!

babulka123
23. feb 2009

heheh musim troska..

neviem sa dospat.. neviem co je ale stale by som len spala a spala.. dnes som vstala o 9, o 11 som uz bola spat v posteli zobudila som sa o 13.
a teraz.. zas lezim , oci mi klipkaju.. ale bojim sa ze v noci budem potom tancovat..

mici11
23. feb 2009

Ahojte babenky,

Tak konecne som sa sem dostala. ale mi to trvalo, ze? Ale mali sme toho strasne vela. Som totalne vycerpana a aj kaslem a odisiel mi hlas, ale to este pred svadbou. Musim sa dat do kopy. Dost mi podrastlo brusko, a tlaci mi na zaludiok. Nieco zjem viac ako by som mala a uz vraciam 😝 A pribrala som 8 kg. Nejak to zacalo ist 😅 hore.
Pridam jednu fotecku, kde vidiet len saty a ked tu budete pridam aj kde ma vidiet celu, ale len na chvilocku.
A nehnevajte sa, ze tak neskoro, ale nic nestiham 😖

petkaerdal
23. feb 2009

tvojka,tak nabuduce dam vediet,uz nebudem mysliet 😀
neboj krcok bude v poriadku 😉

babul mozme tancovat spolu v noci,ja zle spavam,stale som hore 😖

mici 😒
idem kuknut fotky
a daj sa skro do kopy 😉

babulka123
23. feb 2009

hehehe peti budem na teba mysliet

petkaerdal
23. feb 2009

no dobre,spomeniem si aj ja na teba,ked budem strasit 😀

babulka123
23. feb 2009

baby.. 4.3. mi pridu robit okna ja sa tak tesim .. velmi

tvojka
23. feb 2009

Mici,tak šatičky som okukla,ale veľmi ich neni vidno.Kedy pošleš celú foto?Baby,mali by sme sa dohodnúť,kedy tu budeme všetky.Dajte návrh kedy a o kolkej a Mici sa snád prispôsobí 😀

Babul,tak to už budete mať pekne teplúčko,bez prievanu...závidím.

janula13
23. feb 2009

Peti, nuz ja verim, ze budem viac behat na wc aj ja, ale zatial sa da a spim celkom dobre, hlavne nad ranom sa mi da, ale zatial celkovo dobre, ale uz si podkladam paplon pod brucho ked som na boku lebo mam taky blby pocit ked sa mi to brucho tak preleje nabok, cudne...a co krpane kopu, uzivas si to? 😀 ja mam dnes opcit ze su hore s malymi prestavkami stale, akurat teraz je chvilku klud, ale tak sa furt z toho tesim 😀

Mici tak vyzeraju krasne, ale aj hlavicku by som chcela vidiet , ako si bola krasne opravena, ale vidim, ze lak na nechty si zladila dokonale 😀 a brusko sa pekne pod nimi crta 😀
Tvojka neboj, krcok zabojuje, ja dohovaram tomu mojmu, teraz mam uz poradnu o 2tt, nechapem, napisala mi termin do tej kolonky, ze predposledny mesiac, kontrola kazde dva tt, ale ved ja nie som v predposlednom mesiaci 😅

mici11
23. feb 2009

Baby ja som tu, takze... napiste kedy a pridam foto

tvojka
23. feb 2009

tak ja som tu tiež.čo vy ostatné???

mici11
23. feb 2009

budem nakukat, a ked tu budete aspon 2 tak pridam, mam to nachystane cize to bude chvilka 😉

mici11
23. feb 2009

babenky nechame to na zajtra 😀 , dosla nam navsteva 😒 tak dobru nocku

tvojka
23. feb 2009

ok Mici,tak pá!

janula13
23. feb 2009

no a mame po gabliku Tvojka 😀 nuz vydrzime do zajtra 😀

petkaerdal
23. feb 2009

mici,saticky su krasne,fakt super 😉

Jani,co kopu,uz nekopu,len raz som to zazila,stale len steklia,ja nechapem,ze to necitim,moze to byt pre väcsiu vrstvu speku na bruchu? blbost asi,ze...no nechce sa im,co uz
aj ja spavam uz s paplonikom alebo vankusikom medzi nohami a tak vseliak,vzdy sa musim nejak ulozit ,aby som sa citila pohodlne

tvojka
24. feb 2009

čafte,dobré ránečko!
Dnes som zas dostala zákaz vychádzok(mala som ísť na anglinu) kvôli počasiu,tak trčím doma.Ale budem dnes žehliť,lebo len periem a nežehlím a už je tam riadna kopa 😠

Mici,kedy tu dnes budeš?žeby sme si dohodli virtuálne stretko všetky a omrkli ťa celú...hmm?

tvojka
24. feb 2009

Fíha,baby,nepreháňajte to s dnešnou účasťou!Čo všetky robíte?

petkaerdal
24. feb 2009

ahojte 😉
moj vstal dneska skoro,tak sme boli nakupovat a planujem ist poumyvat byt
ozaj to tu nejako viazne,co vsetky robite,ked nemate cas 😝

tvojka a od koho mas zakaz? ake tam mate pocasie? tu je celkom fajn,sneh sa rozpustil a celkom sa oteplilo

mici11
24. feb 2009

Ahojte babenky,

Tak ja budem asi tu svadbu vyspavat cely tyzden 😀 , prisli sme domov az o pol piatej. Dnes som vstavala o pol dvanastej 😀 . Hlas sa mi uz ako tak vratil a s kaslom je to tiez lepsie. Dufam, ze do zajtra som fit, mam totiz predporodnu pripravu. Inak horucku nemam, tak by to malo byt Ok. A vy ako?

tvojka
24. feb 2009

Peti,no od manžela.Máme ešte dosť snehu a v noci začalo zas husto snežiť a všetko bolo zasnežené,tak aby som sa niekde nešmykla.Tak aspon čumím z okna,aké je všetko krásne biele.

Mici,tak to si pekne potiahla na tej svadbe 😝 .Ty máš už zajtra predpôrodnú prípravu?Závidím.Ja som sa až dnes odhodlala zavolať pani,ktorá to vedie na Antolskej(kde chcem rodiť),ale samozrejme sa jej neviem dovolať...Ja nechcem ísť cvičiť,len si čosi vypočuť o pôrode,kojení,pôrodnici...Tak to snád ešte stíham.

tvojka
24. feb 2009

Ozaj baby,dávate si odložiť pupočníkovú krv?Ja v tom ešte stále nemám jasno,ale pomaly by som sa už aj mala rozhodnúť... 😖

mici11
24. feb 2009

Tvojka ano zajtra zacinam tu pripravu uz sa velmi tesim, je to tam kde budem aj rodit a ideme pozriet aj na porodnu salu, je krasna nova. Mam tam aj nejake cvicenie, ale len take na fit lopte, skor dychanie a tak...Na normalne pre tehulky mi doky neodporucil. Pupocnikovu krv idem darovat do verejneho registra, bavila som sa o tom s viacerymi doktormi a studovala najnovsie poznatky a rozhodla som sa takto. Najprv som chcela pre nase babatko, ale vravim zmenili sme nazor.

tvojka
24. feb 2009

Mici,ak sa ti bude chcieť,napíš(môžeš do IP) prečo ste sa tak rozhodli a čo to obnáša,mať krv v tom verejnom registri...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre