Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
18. nov 2008

Melisska velmi velmi ti to prajem a tentokrat to urcite vyjde 🙂 🙂 🙂 Oddychni si a hlavne nacerpaj nove sily 😉

melisska
18. nov 2008

babulka mas pravdu, vela rozpravať😀

papapa cmuk uz koncim bolia ma uz prsty od pisania 😀 😀 😀

babulka123
18. nov 2008

papapa a pekny vecer..

mici11
18. nov 2008

Pa Melisska 🙂

No Babulka skus mu to povedat, mozno ta prekvapi 😀 Ja tlacim jablko, z toho mi zvykne vytrovit. Idem pomalicky, bude zahrada a chcem si dat rychlo sprchu. Zatial pa a cmuk 🙂 🙂 🙂

babulka123
18. nov 2008

noooo heheheeh uz som s nim 10 rokov tak uz ho asi poznam.. hehehehe

pekny vecer cmuky zajtra sa ozvem

rebo
19. nov 2008

Ja som po OPU necítila vôbec nič. Ešte som po prvom chodila po nákupoch po meste. Normálne som prekvapená z vašeho písania, že ako to môže bolieť.

bobjan
19. nov 2008

Ahojte,

Rebo, ja som si po prvom OPU len ťažko sadala a vstávala, brucho bolelo. S chodením problém nebol. Ale v septembri som mala minimálku v Olomouci a celú cestu domov mi bolo zle, aj som zvracala. Ale k večeru to bolo v pohode. Brucho tiež bolelo. V niektorých CAR odporúčajú po OPU aj Ibalgin.

babulka123
19. nov 2008

ahojte, ja som uz ako tak v pohode, brusko tam dole uz mna neboli, len ked zakaslem, ale boli ma zaludok, taky divny tlak mam,.. aj brucho ako take ak ho stlacim , tak dufam a modlim sa aby sa nezacinal ohss... ale snad nie.. ved by mi to dr.povedal vcera na opu ak by nieco.... uvidime dnes

bobjan
19. nov 2008

Babulka, to je dobre. Čakáme na správičky 😉 😉

babulka123
19. nov 2008

budem informoat... neboooj

petkaerdal
19. nov 2008

ahojte,
melisska preco neveris Ket? ved je vela tehuliek,je rovnaka sanca,ako pri Et
babul ty co tu tak skoro?
mici no si dobra s tymi penovymi kolacmi 😖 ,mna napina na kazde jedlo,co si spomenie,ja neviem,co mam jest,moj stav sa mi uplne zmenil,hrozneeee
babul neboj sa,ved ty nemas pco,tebe nehrozi OHSS,to mas bolesti z toho,ze si dole dopichana 😉

petkaerdal
19. nov 2008

jeej,ja mam 9 pri mene 😀 😀 😀

bobjan
19. nov 2008

Petka, Babul nevydrží, čaká telefonát a my dobré správy, takže nech nevylihuje, ale píše... 😀 😀 😀

babulka123
19. nov 2008

petka... no nemohla som uz spat... hehehe hadaj preco???

dole ma to tak neboli ako hore.. to je horsie... alel zatial ani nepanikarim ani nic.. ved keby to bolo horsie tak je najmenej skocit do centra nech sa na mna pozru.. nemam to az tak daleko... a okrem toho mam skveleho gyndosa aj tu doma,takze tohoto sa nebojim

petkaerdal
19. nov 2008

babul cakam z tebou,cela nervozna,ja to prezivam,akoby sa to mna tykalo 😉

babulka123
19. nov 2008

bobjan ale ja vylihujem a pisem to je co ???

petka ja by som ti tak poradila co papat ale toto musis asi prezit sama... tazko sa ta soytat na co mas aspon chut alebo tak... ale vies tak ti poviem skoro kazda tehulka na zaciatku schudne.. uz viem preco..

petkaerdal
19. nov 2008

no nech pise,som rada,ze sa nudi so mnou 😉
ti verim moja,ze si nemohla spinkat,ved coskoro zavolaju,kazdu chvilku 😉
uzcite to nic nieje moja,len pockaj do zajtra a budes fit,tie rany po vpichu sa musia zahojit

bobjan
19. nov 2008

No to si presne ako som bola ja, po ET. Po OPU som šla do práce 😉
To je výhoda, to je fakt 🙂

bobjan
19. nov 2008

Petka, tak už skončilo u teba, že ti nič nie je?? No dúfam, že to také zlé nebude a všetko hravo zvládneš. Dúfam, že nájdeš to správne, čo ti bude pasovať 😉

petkaerdal
19. nov 2008

ja viem babul,ze mi nepomozes,len som netusila ,ze je to hrozne,rozmyslam uz od vecera,co si dam na ranajky,vsetko sa mi protivy...a ranajkujem asi tak,ze natriem vianocku dzemom,zavriem oci a jem,aby som nieco do seba dostala...no ved aj teba to caka coskoro,jaj,tak si prajem ,nech ti to vyjde,musiiiiiiiiii
ani sa mi nezda,ze by som schudla,ale mohla by som aspon 1kg,lebo tie saty su mi len len

babulka123
19. nov 2008

ja som vcerra volala so sefkou a teda urobila somm velmi dobre ze som doma... nezvladla by soom to.. takze teraz si musia poradit bezomna a je mi to teraz nejako jednoooooo....

aj doma mam toho viac ako dost, takze este chvilku si tu polezkam a potom jedenho dna..heheheh budem aj nieco robit..

babulka123
19. nov 2008

baby notebook na kolenach, na nocnom stoliku 1.5 l mineralky, nastartovany mobil a cakaaaaam...

bobjan
19. nov 2008

Babulka, len si to uži a pekne oddychuj.

Petka, šatičky oblečieš, obrúčky máte krásne a v piatok budem na vás myslieť 😉

petkaerdal
19. nov 2008

no bobjan,zase take hrozne stavy,ako Janka a mici nemam,ale uz viem,co je to mat zatazeny zaludok a citit ho v krku,ale sabla nebola ani jedna,ale zato zapcha ma trapi od transferu stale 😖
neviem,ci najdem nieco spravne,lebo absolutne na nic nemam chut a nasilu neviem zjest nic,lebo ma napina...ach jaj...
ale nestazujem sa,som rada za to,rada,to prezijem,hlavne,ze mam uz drobcov u seba...
som nejaka nervozna z toho piatku 😖
babul a ty nespekuluj,dufam ze po Et ostavas aspon 4 dni doma???
babul aj ja som v posteli a na pc,viem si ta predstavit 🙂

babulka123
19. nov 2008

jeeeeej vianocka s dzemom ... tak to by som si teraz dala... ja som mala rohlik so sunkou ...
ale dobre , aspon troska sa prinut.. moja kamoska s 2jkami babami ficala snad cele tehotenstvo na polievvkach.. to bolo co jej pomohlo...

a saty.. no jaj vlastne ved ty sa v piatok vydavas.. no tak to tak moc nepriberies.. hehehe este ich oblecies..

petkaerdal
19. nov 2008

babul cakam s tebou,ver mi,ze to prezivam rovnako ,ako ty....cmuuukkk
ja to poznam velmi dobre tieito stavy 😔
dneska idemem drahemu kupit oblek,lebo si bol isty,ze ten jeho krasny oblecie a neoblecie,pribral 😀
a kyticu zajednat,zajtra nieco navarim a upeciem

bobjan
19. nov 2008

Petka, nervozita opadne a bude dobre, užite si to 😉 Zápchu som od ET mala aj ja, ale s mrchou prestala. Myslela som si, že je to jasné tehu, ale nebolo .... škoda... ☹

babulka123
19. nov 2008

petka.. po ET ostavam do testu doma a kedze budem tehu tak asi az do konca roka.. len drahy to este nevie.. hehehehe uvidime ale do testu urcite.. neponahlam sa spat, lebo by som sa tam zblaznila...

bobjan sanzim sa....

petkaerdal
19. nov 2008

babul,nikdy som vianocku nemusela a uz na nej zijem tyzden a to prisaham,ranajky a vecera je vianocka s dzemom 😀 😀 😀
ja zase nemusim salam,tej som prejedena
babul,mne nechuti vovec nic,ani jedno jedinke jedlo a to ja som sa vzdy lubila napapat
tie saty su 38,mam icha natesno,ale do piatku ich obleciem hadam

petkaerdal
19. nov 2008

bobjan,ved prave ze niesom si ista,ci to nieje z utorgestanu ta zapcha
som nervozna z toho,ze neviem,co mam povedat 😀 😀 😀 ano alebo nie 😕
babul super,som rada,ze budes tu so mnou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre