Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
16. jan 2009

Jani,tak toto som nevidela.Ja som len videla,ako tam nasadzujú takú autosedačku,či čo.toto je dobrá vec.Trochu nepraktické,že sú bábätká otočené od teba,ale inak dobré.Lenže tento kočík asi v skutočnosti neuvidíme,že?Jedine na nete.Alebo vieš o niekom,kto ho má?

tvojka
16. jan 2009
https://www.youtube.com/watch?v=k7BmQYpOHAc


na tomto videu to vyzerá ,že sa celkom sklopiť nedajú.Neviem,možno by to nebol až taký strašný problém...Len keby sa dal niekde pozrieť naživo 😒

janula13
16. jan 2009

hej, to video som videla..a jednej babule by mal prist z USA kazdu chvilu, tak slubila ze poda info, tak ja podam tebe, ked ma poinformuje, ok?

babulka123
17. jan 2009

PEtkaaaa.... kraaaasnu svadbu .. uzi si to..

mici , pekne vyderanu oslavu k narodeninaaaam.

mici11
17. jan 2009

Petulka prajem ti kraaaaaaaaaaaasnu svadbu, budes naj nevesticka 😉 Tesim sa na fotecky 😉

Babulka dakujem srdiecko 🙂
Janulka 🙂

petkaerdal
17. jan 2009

ahojte baby,pridala som take domace foto,kuknite..uz pomalicky ideme sa fotit..nervozita stupa 😅

tvojka
17. jan 2009

Peti,si krásna,bruško pekne vykúka 😵

petkaerdal
17. jan 2009

no brusko je uz vidiet hihi...vlecku som zabudla spustiti 😀
viete,aka som nervozna..pomocccc

marione74
autor
17. jan 2009

ahojte, co to citam, Petka sa vydava? 🙂 Peti tak krasnu svadbu, nech Vam to vydrzi navzdy 🙂

babulka123
17. jan 2009

petkaaaaaa....naaadhera... super,. gratulujem.

marione74
autor
17. jan 2009

Babulka a ty sa ako mas? vsetko v poriadku?
Vidim ze sa Vam tu na temicke dari, tt rastu, tak to ma byt 🙂

babulka123
17. jan 2009

hej hej rastu.. toto je ta spravna tema kde sa tehulkuje..

nam je dobre, teda asi , lebo cely den mi je stale zle.. hehehehe predvcerom uz bolo dobre, vcera tak navecer, a dnes zas cely den.. niekedy si myslim ze to uz ani nieje z tehotenstva ale vazne mam nieco so zaludkom hehehe
no uvidime , 22 idem na kontrolu uz nech viem ze je vsetko ok. nejako to uz vydrzim ..

a ty ako kedy zacinas???

tvojka
18. jan 2009

Ahojte,
Babul,neboj,určite je to z tehu.štvrtok je tu cobydup,už sa teším na správičky od teba.

Peťka,dúfam,že ste sa dobre vyzabávali na svadbe.Babatkám sa lúbilo?

Januli,písala som taj pani,čo predáva Bubleride,vraj ked jej napíšem adresu,odkiaľ som,tak mi dá na niekoho kontakt,kto býva najbližšie mna,aby som mohla ísť kuknúť kočík.Prípadne aj u nej sa dá,býva niekde pri NR,tak to by mne možno vyhovovalo ešte viac.Alebo ho vraj aj môže poslať na skúšku,len s ním nemôžeme ísť von a ak sa nám nebude páčiť,tak jej ho do 5dní vrátime.čo ty na to?Dobrá ponuka,že?

petkaerdal
18. jan 2009

ahojte kocky,tak nasa svadba dopadla vyborne,super bavenica,len to bolo kratke...pretancovala som celu svadbu 😀 hadam to drobcom neuskodilo...foto nemam ziadne,lebo sme boli v atelieri a na fotaku nemam nic..

petkaerdal
18. jan 2009

mici a tebe ako dopadla oslava? dobre bolo???

marion dakujem,bolo uzastne...

fotky skusim nejake neskor pridat 🙂

janula13
18. jan 2009

ahojte, tak konecne som zalozila vybavickovsky album, ale zase mi nieco pribudlo, ved vies petka, tak pridam inokedy, aj ked manzel krutil hlavou, ze take somarinky davat do albumu, ale to on nechape, ze my zeny sa z takych tesime...
Tvojka, tak to je velmi ochotna pani, ja pockam par dni, ci ta babula ten kocik uz bude mat a popytam sa a jednak ta vystava a potom by som mohla ist tiez omrknut..ides nieco podniknut s tym kocikom?A na vystavu teda ides?ak bys si chcela, poslem ti cislo do IP, ak by si sa tam chcela stretnut, ja uz s jednou babulou to planujeme, zatial to vyzera ze pojdeme...
Peti, tak sup sem s fotkami, ja na ne tak zurivo cakam...

mici11
18. jan 2009

Ahojte babenky,

Tak konecne som sa sem dostala, cely den sme kade tade a bola som vytlaci t oznamka vo firne na tu bratovu svadbu.
No oslavabola uplne perfektna 🙂 🙂 🙂 do pol druhej sme sa bavili.
Petulka tesim sa, ze ste mali skvelu svadbu 🙂 🙂 🙂 A mala si kraaaaaaaaaasne saty, cela si bola kraaaaaaaasna ako babika 🙂 🙂 🙂 Tesim sa na fotecky 😉
Janulka ahoj 🙂 🙂 🙂
Co sa tyka vybavicky dostali sme este davnejsie postielku a teraz hniezdo s baldachynom, take to lehatko pre mimco, vanicku a od kamosky plno veci po malej. Takze o to menej mam kupovanie 😉 tesim sa s toho. Ale fotit sa mi nechce 😝 tak potom popridavam obrazky z netu 😉

janula13
18. jan 2009

jej mici, tak to si sa vysantila 😉
Super, ja som dostala len to co mam v albume a neviem ci mam ratat ze bude aj nieco ine ako vecicky, tak asi kupim vsetko sama...uvidim, ci niekto nenahlasi, ze nam chce nieco kupit 😀 😀 😀

marione74
autor
18. jan 2009

babul, ja som chcela 3 ivf vo februari, ale odlozim to asi az na marec, cize OPU a ET mi vyjdu cca prelom marca/aprila 😒 Co uz, vydrzim uz, cakame este na muzikove vysledky ci uz nema zapal v seminalnej plazme.

mici11
18. jan 2009

Ahoj marione 🙂 🙂 🙂 radi ta vidime 😉
Janulka no bolo suprovo 😀 Inak ja som sa potesila kolko sme dostali pre malu a vsetko v peknych neutralnych farbach 🙂 ale aj ja som dostala nausnice, retiazku s naramkom 😉

mici11
18. jan 2009

Jeeeeeeeeeeeej mame 5000 prispevok 😉
Jani mas kraaaaasnu vybavicku 🙂

janula13
18. jan 2009

mici dakujem, neviem ci je krasna, ale tesim sa z nej 😀 idem zalahnut, desne ma rozbolel zub, teda cela strana aj ucho, tak neviem co so sebou..dufam ze sa to skludni, inak sa ide zubnikovi... 😝 dobru nocku

mici11
18. jan 2009

Dobru nocku 😉

mici11
19. jan 2009

Ahojte, kde ste vsetky? Nevesticka nasa? 🙂 Aspon nas povytiahnem 😉

janula13
19. jan 2009

nevesticka dospava 😀
Ahoj mici, ozaj tebe je uz lepsie, davno si grckanie nespominala, uz to je za tebou konecne?mne uz byva celkom fajn, ale kyselinka neda pkoj a bojim sa, ze ked brusko este podrastie, len sa to zhorsi, ked mi babatka zacnu tlacit na zaludok..ale uz to nejak doklepeme..idem von, manzel mi zadal ulohu...idem na danove, priznat nas byt 😀

mici11
19. jan 2009

Janulka byva mi dobre, i ked v stvrtok a aj vcera som vecer vracala, ale to bude asi tym, ze mi nieco nesadne. To uz nejak vydrzim. Mna zvykne palit zaha, ale pomaha mi na to fatra. Jani tak uspesne priznanie a davaj si pozor u nas sa otrasne smyka ☹

petkaerdal
19. jan 2009

ahojte, 😢
tak aby som to ani ja nemala lahke,tak dneska v nemocke na uzv dr.nasiel pravemu dietatku na srdiecku nejaky bieli fliacik,povedal,ze nevie ,co to moze byt 😢 mam prist zase v na buducu stredu,ci sa to strati,ak nie ,tak budu zistovat,co to je 😢 😢 😢 takze mi je dneska na nic 😢
brali mi aj krv naq tie tripple testy
inak maju deti vsetko ostatne v poriadku,mavali rucickami
som strasne smutna a je mi do placu,strasne sa bojim,co to babätko ma...predtym to nebolo,alebo nemolo vidno,ked bolo malicke

babulka123
19. jan 2009

ahojte babulky... vela som tu teraz nebola lebo sme behali po navstevach a tak.. troska mi snad aj prechadzaju moje blbe dni teda castejsie mi je uz aj ako tak lepsie.. tak snad bude vsetko ok.

uz sa neviiem dockat strvrtku ... idem na kontrolu a na ulzt. tak sa veeelmi tesim

petkaerdal
19. jan 2009

Jani,to body s tym dlhym rukavkom,to biele su ake krasne,kde si to kupila?
a tie s mackom poh mam take iste,ale pyzamko 😉

babul ahoj 😉

babulka123
19. jan 2009

petka... neboooj vsetko bude ok... hlavne ze na to prisli uz teraz, aj keby to nieco bolo tak to vedia riesit.. aj ked osobne si myslim ze to nic nebude... hlavu hore milacik...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre