• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
veru, aj my sme štastní, že nám to takto vyšlo. jedna známa, ktorá vedela, že snažilkujeme, mi tiež hovorila: neboj, do nového domu bude bábo. bosorka jedna :grinning:
jasné, nečakajte ked cítiš, že je pravý čas na bábo. aj ked s bruškom nemožeš nosit kvádre :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda dufam, ze uz bude nase babatko chodit aj do skolky, pokial budeme stavat domcek :slight_smile: Mozno v tom case budu aj dve babatka :grinning:

Inak, nieco Ti poviem, take tajne ..... a teda tym ostatnym co to budu citat..... este pred vianocami sa mi snivalo , ze som bola tehotna. Ja som normalne samu seba videla, ako mam brusko. Ja som sa zobudila taka stastna, ze jeeeej , budeme mat babatko. Potom som mrkla snar. a tam pisu ...... budu dvojicky :sunglasses: Nikomu som to nepovedala, lebo by sa ten sen nesplnil, ale takto som to iba napisala a to je uplne nieco ine :slight_smile:
15. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, stačí aj byt. ale máš to dobre naplánované - dalšie pomocné ruky na stavbu, to by ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
ptfuj-ptfuj, aj tebe tehu vírus, nech ti to výjde :wink:
teda ako tu sedím, už som vypila 1,5l bonaqui, predtým mi to stačilo na 2 dni, teraz si ju musím nosit každý den :confused: to mám závažie na tej poladovici :grinning:
15. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi to malinke je smedne ,.... chuda, este ani opicu nezazilo a uz ho aj susi :sunglasses:
byvas daleko od prace,
15. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
800m, chodila som na bicykli, ale mi to gyn.zakázal. tak mám každé ráno zdravotnú prechádzku :grinning: ked je mužík doma, tak ma zavezie - grofku :grinning:
ale vraj mám vela pit /nealkoholické samozrejme :grinning: aj proti zápche a vraj je to dobré aj na tie malinké ladvinky, čo vo mne rastú.
15. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas veru poriadnu prechadzku rano , cez take poriadne mraziky ranne,..... aspon budes zdrava,ak z toho neochories, ale hadam nie.
Treba robit tak, ako gynekolog nakazal. A ty mas dake rizikove tehotenstvo , alebo si uplne v pohode??
15. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ja som si tiez doniesla mincu z domu, ale vozila som ju asi tyzden v aute, tak je z nej velky kus ladu a od rana sa este neroztopila :confounded: :grinning: , jaru vela pi, to je fakt dolezite a ked si to mimi pyta :wink:

no inak my sme fakt niekedy trubky, planujeme kadeco, zivot ako z rozpravky, raz hento, potom tamto a ked uz mame priblizne, ako sme si naplanovali, tak zrazu chceme, aby nam to snazilkovanie hned vyslo... :grinning: , ani nie sme narocne :grinning: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, ja sa v zime dokážem tak obliect, že by ma ani neprestrelil :grinning: tak dúfam, že tehu bude v pohode, bicykel aj tak nie je vhodný a hlavne na ceste a v zime - no pohroma aj pre netehotnú, nie? gyn.vždy zakáža všetko, čo by mohlo sposobit pád.
15. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, shandy. mne moj mužík minule povedal, že:ked bude bábo, už budeme mat všetko, čo sme chceli. čo budeme chciet potom? kúpime si auto? :grinning: no a máme tu další ciel :grinning:
15. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jaru, bajk neni dobry v tehu. ja som sa tak v lete zrubala, ze som mala narazene 3 tyzdne rebra :grinning: , isto to za to nestoji...

tak, tak clovek si musi stale davat nejake ciele :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym chcenim mate pravdu, to aj mne muzik stale hovori, ze vsetko chcem a hned :slight_smile: a ked nemam, tak vyskakujem. Ze co bude dalsie , ked budeme mat babo :slight_smile:
Naozaj sme vacsina zien rovnake :slight_smile:

Ked bude jar , tak sa Ti bude chodit dobre do robotky, taka prechadzka ranna spravi iba dobre. A ja si myslim, ze vela teuliek sa tvaria ne nic nemozu a nerobia ziadny pohyb. Dobre si si to naplanovala.
jáááj,babulky, ved mne už skončila pracovná doba :grinning: ani sa mi nechce od vás, ale musím - bábo je už zase hladné :slight_smile: takže sa možem ozvat zase zajtra? síce zas tej roboty vela asi nespravíme, že? no ved uvidíme.
krásny večer vám všetkým prajem.pa-pa :slight_smile: :slight_smile:
tak pekny den , a pohladkaj babenko za mna pre tento tyzden . Ja neviem ci tu budem zajtra, Budem mat muzicka doma a mame na plane ist lyzovat. (ja piatky nepracujem :sunglasses: )
ale potichucku odmeram teplotu a napisem vam ju tu :slight_smile:
pa-pa a drzte sa. ja koncim o 16
15. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme aj tebe pekny, uzi si a davaj na seba pozor mamina :grinning:
15. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak si to uži a nedolám sa nám tam :wink:
15. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak sme tu ostali iba my. Ty si este v praci?
15. jan 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty ides na lyze matusik? a kam sa chystate? my chceme tiez, ale az v sobotu :slight_smile: i ked ja teraz lyzovat nemozem, ale aspon budem s drahym.... :grinning:
jo, makam veru, tak do piatej urcite :angry:
sa mas ze piatky nepracujes...
15. jan 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme lyzovat okres PB, neviem ci to tam pozans. A preco nemozes lyzovat? Co sa stalo ? :astonished:
ja uz iba par veci dokoncim a pojdem domkov, lebo muzicek mi pride asi okolo 19. huraaaa, ja sa tak tesim ako male detsko. :grinning: :grinning:
Niekto sa mi cuduje, ze ako sa tak stale mozem na neho vytesovat,.... to je asi tou laskou.
Vy ste manzelia alebo len spolu zijete?
15. jan 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam, trosku, poslem IP :slight_smile: , ... ale taky mensi uraz a teraz mam celu sezonu zakaz lyzovania :frowning2:
no mne hovor, ja sa tiez teskujem, draheho uz mam tu huraaaaaa, tak sa tiez budem za nim ponahlat.
no ked ho milujes, nie je co riesit... :grinning:
15. jan 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes bude veselo doma :slight_smile: , ved takto treba . aspon sa lubkame , ked uz babatko nemozeme mat.
15. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty este nejdes domko? :grinning:
15. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie ze by som ta vyhanala :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som veru mala byt naceste domkov a furt sa tu zamotavam,..... to je tak, cely den nic nerobim a citam konika. A na konci dna zistim, ze musim porobit kopec veci. to je kazdy den tak :slight_smile: ale uz hadam sa mi to podari do 10 min
15. jan 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: , ja to iste v poslednej dobe veru :slight_smile:
no keby si mi zmizla, tak preventivne si uzi lyzovacku a pripadne aj ine :wink: a davaj na seba pozor. :zipper_mouth:
tak potom v pondelok sa vidime. mne uz drahy hlasil prichod, tak sa budem tiez za nim ponahlat :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz naozaj odchadzam,-..... tak mam perny vikend, budem sa snazit aby dopadol podla mojich predstav :grinning: a v pondelok som tu urcite .
pa-pa a
povenuj sa poriadne drahemu, aby vam bolo teplucke, ked uz ten plyn nemame :slight_smile:
15. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jasne, papaaaaaa v pondelok si podame report :wink:
15. jan 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,no vy ste ale šikulky,ste tu toho popísali riadne,ani to asi všetko nedočitam :grinning:
matusik,no ja to mám úplne na dve veci,manžel je doma tak raz za tri mesiace na týžden-dva :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jarulai,ty moja veková kategoria,ja 28 tiež tento rok... :grinning:
vitaj shandy :sweat_smile:
kde ste všetky?to som tu večer len ja? :confused: ja cez den vačšinou nemám čas... :unamused:
15. jan 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dievčatá, ja už robím křoví v robote :grinning:
marietka, ty si tu dávno nebola, tak vitaj :wink:
a neviete,kde sa nám stratila moncika? zeby mala mužíka doma, tak nás nestíha :grinning: :grinning: :grinning: alebo je taká zažratá do prípravy svadby - už sa jej to blíži :slight_smile:
16. jan 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeeee bambulky, mariettka, dakujem. nic si z toho nerob, takymto sposobom fungovala aj kamoska a uz je v 10tt
:grinning:, sice im to dlhsie trvalo, ale predsa sa podarilo :wink:
no ja som sa vecer venovala drahemu :sweat_smile:
sice v praci, ale konecne je piaaaaaatok. huraaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tusim vam xybam :sunglasses: ... nikam som sa nestratila ale fakt ma maximalne vytazuju pripravy na svadbu,a tento tyzden mam poobednu.vecer somsi vas citala ale uz sa mi nexcelo odpisovat :sweat_smile:

jaru a ako sa citis? badas na sebe tehotenstvo?

drahy mi dnes pride :dizzy_face: len ho musim setrit koli tomu pondelnajsiemu spg :grinning:
16. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok