Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
28. sep 2009

nellie, riaditelka nam uz odisla...ale aj ja som tuuuuu - neni ma vidiet 😀

tak ste si to uzili 😉 ja rozmyslam, co nachystam teraz mojmu muzikovi - zajtra mame 2roky svadby a v nedelu ma tie narodky - tot babo rad

jarulai
28. sep 2009

OK, idem teda domkov

majte sa tu krasne, zajtra moc nepopiste a vecer som tu 😉
pa-pa

nellie_
29. sep 2009

ahojte....dobre ranečko 😉 🙂

shandy
29. sep 2009

dobre ranicko 😵 😵
co evri, mne pribudaju akurat tak vrasky a sedive vlasy z toho 😀 😀 😀
nellie v sobotu sme nemohli ist, lebo sme boli na donovaloch, az vecer sme dosli do Tatier. Isto by sme sa spoznali, ved ty si stonoha, teba by som si isto vsimla 😀
ty donaaa 😀 😀 , ja som sla hore do sedla a este som si vyslapala asi do dvoch tretin na lomnicak, ale potom to uz zacalo byt huste a bola som sama, tak som radsej neriskovala 😀
gofrcu som si nedalaaaaaa 😔 , tak nabuduce 😀
my sme spali v Zdiari u kamosov, maju tam taky krasny penzion, tiez sme mali uplne luxusnu izbietku s plazmou a dvoma kupelnami 😀 😀
jarulka, tak mu daj tiez nejaky romanticky pobyt niekde a to bude darcek pre oboch 😵 😵 , jo a najlepsie cez plodne dni 😉
moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nelka ty ako? stale anovulak? 😔 🙄

nellie_
29. sep 2009

ahoj pani řidíci 😀 😀 😀 😀

vau takze dve kupelky.. ani by vam jedna nestačila čo??? 😀 😀 😀

no nechcem to zakriknut, ale asi to nebude anovulak... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
zajtra bude rozhodujuca teplota... 😉 ale verim, ze tento krat sa to uz so mnou nezahrava 😅

nellie_
29. sep 2009

shandy.... no veru veru mna by si si asi vsimla... 😀 😀 😀
som neprehliadnutelna v dave... 😀 😀

shandy
29. sep 2009

dve preto, ze jedna s vanou a druha so sprchovym kutom 😀 😀 😀 , ale veru dobre nam boli rano, ked sme sa ponahlali, kazdy si siel do "svojej" 😝
no ja verim, ze to bude ovulak, trosku to stuplo, tak snad 😉 , veriiiime tvojej ovuli, ze sa dovali 😀
nellie o tom nepochybujem, ze by som si teba nevsimla v dave 😀 😀

nellie_
29. sep 2009

shandy no to ste mali fakt super.. my sme mali iba jednu kupelnu ale tiez aj s vanou aj so sprchoym kutom... takze vlastne co ti ja zavidim, ved sme mali to iste 😀 😀 😀

no aj ja verim ovuli ze sa dovalila uz... 😀 😀 nie ze sa este len dovali, lebo to by nebolo dobre... tolke plodenie co sme praktizovali by vyslo nazmar.. takze verim, ze ovu uz prebehla.... bola by to tatranska ovula 😀

shandy
29. sep 2009

no vidis ty opica skorica 😀 😀
ano, ano dovalila, som myslela skor, ze sa potvrdi, cerveny krizisko FF vyznaci 😀
to by bolo ake super a este na dovolenke, cerstvy vzduch, to by bolo ditko ako lusk 😵 😵
a matusik dnes na nas prdka? 😕

nellie_
29. sep 2009

no aj ja uz som rozmyslala ze kde je herminka martinka... 😀 😀 😀

no ak zajtra neklesnem pod 36,8 tak bude ovu potvrdena.. veriiiiiiiiiim tomu ze to tak bude.... 😎 😎
dovôrujem svojmu vajčku... 😀 😀 😀 no ved nam sa tam zadarilo normalne ze plodenie 2x do dna.. sak co sme tam mali ine robit.. 😀 😀 😀

shandy
29. sep 2009

tak tak nellie, verit treba 😀 😀
a podmienky boli na to idealne, verim tomu, ze sa vesmirne sily spojili a nieco z toho vznikne. 😵 😵
herminka xce byt prcantom roka asi 😀 😝

nellie_
29. sep 2009

ja sa dnes taaaaaaaak nudim.... 😅 😅 😅
nemam tu sefstvo tak kaslem na vsetko.... 😀

matusik nie je nahodou zastupkyna riaditela?? 😀 😀 😀

shandy no nenahnevala by som sa tomu vesmirnemu spojeniu sil.. 😀 😀 akurat som zistila ze prvy krat mi sadli moje plodne dni s jonasovym vypoctom 😀 😀

shandy
29. sep 2009

hej, citala som 😀 😀 😀
tak to by sa to mohlo podarit 😉 , hmmmm 😅 😅 😅
matusik je moja zastupkyna?? jaaaaj jasne, ja som tu, tak ona maka 😀 😀 😀

nellie_
29. sep 2009

shandy no sak teraz si pridem tak schizofrenicky... 😀 😀
ze sme aj tu aj v bocianovi 😀 😀
to minule bola lilix taka zlata, ze preco tam uz nechodim...take mile to bolo od nej ako mi napisala IP 😵 😵

shandy
29. sep 2009

😀 😀 😀 , hej, aj my sme s jarulkou tak chodili, ze do oboch, lenze tam to nejako viazne, tak sme potom zostali tu, lebo tiez sa nam nexcelo preskakovat do dvoch tem... 🙂

nellie_
29. sep 2009

no ved to.. ze v bocianovi to nejak viazne.. 😅
tak ja som tiez stale nasackovana tu.. teda hlavne vtedy ked je tu nejaky pohyb.. 😀 😀 😀
samu so sebou ma nebavi pisat.. 😀 😀

jarulka je beznetova v kancli.. ☹ a oriesok sa tiez nejak odmlčala... 😅

shandy
29. sep 2009

ja tiez budem musiet, lebo mam toho celkom dost a drahy mi oznamil, ze mozno v piatok si mam zobrat dovolenku, tak musim teraz zamakat 😀 😀

nellie_
29. sep 2009

shandy no tak makaj.. sak do osmej (ci dokedy to robis) mas casu a casu... 😀 😀 😀
ja uz za 20 minut prasim domov 😎 to je vyhoda nas obycajnych 😀 😀

shandy
29. sep 2009

juuuha tebe je hej 😀 😀 😀
neboj, ani ja dnes nebudem dlho, maximalne do siestej 😀

jarulai
29. sep 2009

ahojte babulky 🙂
zase som vas asi zmeskala, co ☹ no idem si vas aspon precitat

jarulai
29. sep 2009

no pozeram, ze dnes tu boli len "stare dobre schizacky" 😀 😀 😀

aj ja chceeeemmmmm plodiiiiitttttt 😵 uz nech dojde ten moj manzelik - a dufam, ze bude aj mrchana vtedy a slahne ma 😠

ozaj - dnes mame vyrocie 😵 rano, len co som oci rozlepila, mi moj muzik poslal take krasne vyznanie, az mi slzy vyhrkli 😵 😵 😵

matusik111
29. sep 2009

ahojte babulky, vidim, ze som vam chybala 😀 😀 😀 😀 , ja som bola cely den mimo PC , ale myslela som na vas. A vcera bol muzik doma, lebo v cechach bol sviatok.

Tak Nellie je uz tehulka ???? To je super. pekne vam to vsetko spolu klaplo 😵 😵 😵 😵 a to plodenie budete dlho spominat 😵 😵 😵 😵

Shandy, takze ty teraz cakas na vysledok a inak, uz zacalo aj druhe vajko fungovat ??? alebo stavis iba jeden vajecnik.
Baby vy ste si chceli spravit spolocne rande bez nas v tatrach , pekne od vas. Jarulka, asi by sme sa mali stretnut v tom TN 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

dobre ranko 😀 😀 😀

matusik to kde pisali, ze som tehula??? 😀 😀

jarulka, no manzelik je riadny romantik 😵 😵 😵 😵

a babyyyy - fanfary - tram ta ra raaaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀 😀

matusik111
30. sep 2009

Neluska, takze ovulka si predsa pockala na luxusne postele v Tatrach. A nechcela by si nam ukazat snazilkovanie , nech sa s Tebou tesime ako ste sa krasne trafili ?? Iba ak mozes 😵 😵 😵

Dnes budes tiez mimo, ale poobede sa tu urcite ukazem. Dnes idem na poiliciu na vysluch 😀 😀 😕 😕

nellie_
30. sep 2009

matusik, ze ste to vy tak ja vam to ukazem 😉

ty co si porobila ked ta idu vypočuvať????? 😕 😕 😕

nellie_
30. sep 2009

no takze nase plodenie je teraz na chvilu zverejnene 😉
vcelku sme sa hadam strafili.. tak som zvedava.. aj ked ja si myslim, ze ovu bola na ten 26DC ale to je v podstate jedno - den - hore/dole... hlavne ze bola 😎 😎 😎

shandy
30. sep 2009

dobre ranicko pani vratnicka 😀 😀 a ostatne 🙂
pripajam grafik 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
jarulka gratulujem k vyrociu, tvoj drahus je romantik 😵 😵 , neboj ved to coskoro spolu oslavite 😉
matusik vajecnik mi fici zatial len jeden - ten pravy, ved co som lava?? 😎 a coze si vykonala, ze ta vypocuvaju?
😕, no a veru hej cakame, ale zelene + tento mesiac nie 😔
nellie ja som to vedelaaaaaaaaa a este aj ten jonas a presne vasa romanticka dovolenka 😀 😀 😀 😀 😀 , huraaaaa
nellie super snazenicko, akurat ako bolo treba 🙂
no ja od dnes zacinam brat hormon SZ, pretoze sa mi protilatky zdvojnasobili a podla slov endokrinologa to moze byt pricinou, preco sa nedari...tak uvidime 🙂

nellie_
30. sep 2009

shandy takze mame skoro rovnaky cyklus.. budeme prezivat "elefku" spolu 😀
ty si 5 DPO a ja 3 DPO 😎 😎
takze hormonujes. to je dobre.. ja si tiez myslim ze u teba to bude iba prkotina lebo mas krasne grafy.. 😉
inak nebolo by od veci keby to teraz obidve ukoncime // 😉
to by boli potom tatranske deti.. 😀 😀

shandy
30. sep 2009

huraaaaaaaaa, tesim sa, ze na nu nebudem sama 😀 😀
no veru prkotina, ale vies co mi to dalo roboty sa k tomu hormonu dostat? no ufffff
jooooj veru to by bolo super, ale ja tomu velmi neverim, lebo TSH som mala cez 3 a mala by som ho mat nizsie...no ale zazraky sa obcas deju, uvidime. ej veru taki tratranci by neboli zli 😵 😵 😵 , mali janosici 😉

nellie_
30. sep 2009

shandy no vacsinou to byva iba taka protina.. ja asi pojdem teraz po mrche ku zenskej a vydupem si hormonalny profil.. lebo nezda sa mi to kušér, ked mam ovu tak neskoro... bude tam nejaky zadrhel urcite... a to som bola taka stastna uz ze mam 30-32 dnove cykly s ovulou na 17DC.. nuz ale co narobim.. po tom chorvatsku to nejak neviem dat dokopy zas..
ale na druhej strane (musim sa utesit 😀 ) hlavne ze ovulujem.... 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre