Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
5. jan 2010

ahojte babulkyyyyyyyyy 😵 😵
joj ako ste mi len chybali 😅
matusik ja uz som tu 😀 😀 , aj ti ofrflem, ked sces 😀
inak vsetkym nam zelam, aby sa nam vsetkym splnilo v novom roku to, po com najviac tuzime 😵 😵
matusik no pozeram, ze na mrchu to vobec teda zatial nevyzera 😉
inak pocitala som, ze vsetky mali bohateho jeziska. matusik ma tu trosku poohovaral, tak musim aj ja 😀 😀 - matusik je velmi mila, zlata osobka a velka sympatacka 🙂 , skoda, ze bolo tak malo casu, ale odteraz vzdy ked budem u svokrovcov, tak sa na chvilu vykradnem, aby sme si mohli poklabosit 😀 😀

shandy
5. jan 2010

no a po dlhej dobe aj moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
5. jan 2010

inak vcera sme boli v prahe na tych imuno testoch, tak sa nam s drahym podaril celkom pekny vylet 🙂 🙂
vsetci tam boli velmi mili, takze nelutujem, ze sme sli. vysledok, ale aaaaaaaaaaz o dlhokansky mesiac...uffff 🙄

matusik111
5. jan 2010

shandy , tak Ta vitame medzi nami 🙂 , musis nam o tej dovolenke porozpravat a samozrejme aj o Prahe 😵 😵 😵

nellie_
5. jan 2010

no ahojte 🙂 🙂 🙂

shandy ahooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 chybala si tu a fakt dost 😉
takze ste boli v prahe na imunologicke?? a to kto vas tam odporucil??? takze o mesiac vysledky no som ja zvedava...verim ze to dopadne dobre 🙂 🙂

ja som dnes doma..vcera mi stacilo roboty 😀 😀 😀

nellie_
5. jan 2010

shandy a to sa ako robi??? z krvi ci ako???

som riadne zvedava co??? ale chcem to vediet, mozno to aj nas caka - rovnaky vylet do prahy tak chcem vediet ze ako to tam prebieha... 🙂

moncika15
autor
5. jan 2010

boze baby 🙄 ...............ja som sa vcera rozhodla ze vymenim silikon v kupelni medzi obkaldackami....uz druhy den sa s tym serem a konec v nedohladne,keby som tusila ze ma to prestane tak skoro bavit,kaslala by som na to 😝 nie,srandujem...niekto to musi spravit 😎

takze dohodnite sa kde a kedy sa stretnete a hor sa pomoct mi 😀

matusik111
5. jan 2010

moncika, to si sa moc nudila , ked si zacala vymyslat doma 😵 😀 😀

moncika15
autor
5. jan 2010

ahoj 🙂
no veru nudila a este aj budem 🙄

moj muzik hovori, ze ku kazdemu sviatku dostanem kartusu silikonu...lebo odkedy silikonujem odtedy ma ani nevidel 😀

matusik111
5. jan 2010

a ty este stale vianocujes ??

moncika15
autor
5. jan 2010

mala by som nastupit 7.1. ale ese stale marodkujem tak bohvie kedy sa vratim do roboty 😒
vy uz tu vsetky robite? 😕

matusik111
5. jan 2010

a s cim marodujes ??? dako mi to asi uslo .
Ja sa viac menej tvarim , ze pracujem, ale nechce sa mi a asi to dlhsie potrva, kym sa do toho dostanem. Ale hadam sa to podari do konca januara 🙂

moncika15
autor
5. jan 2010

nepisala som? 😕 ze som mala silvestrovat v nemocnici? bo mam zapal mexura a cikam krv 😒

do konca januara je este casu dost 😀

matusik,nemas recept na trdelnik?

shandy
5. jan 2010

matusik, tak v Praze blaze 😀 , presli sme vsetko, prasnu branu, staromestske namestie, malu stranu, karlov most, hradcany, novy svet, kampu, zlatu ulicku, no neviem ci si na vsetko vobec spomenien 😀 😀
nellie, ja som sa odporucila, kedze mam autoimunitne ochorenie, je tam vacsia sanca tvorby aj dalsich protilatok. tak som si povedala, ze naco cakat a objednala som nas, nech to mame z krku 😀 a ze si urobime vylet 🙂
nelka a ty sa teda dnes ulievas? no toto 😀 😀 a v akej si teraz faze cyklu? nellka no babam beru krv a chlapom spermosov 😉 , tak ja dufam tiez, ze bude vsetko ok, lebo uz ma asi slak trafi... 🙄
fuuuj moncurik chudiatko, to ti teda nezavidim, au to musi boliet...tak sa pekne liec a pi urologicky cajik.
matusik ani mne sa dnes nejako nesce, neviem cim to bude 😀 😀 😀

matusik111
5. jan 2010

mozno si aj pisala, ale nestihala som dako citat pred vianocami , tak neviem . a to si tale tak zle na tom?? Jam mam tiez mocak, ale uz asi vyse tyzdna, ale neni to silne, tak to liecim cajmi a liekmi,.

a to bolo az take zle, ze Ta chceli zobrat do nemocnice??

nemam recept na trdelnik ☹ , pozri na nete. a nahodou na pirozky ty nemas ??

shandy
5. jan 2010

jaaaj trdelnik mam najradsej pravy skalicky. to je mnamky 😀 😀
baby na ten mocak vam poradim - swiss mega brusinky, je to fakt dobre a potom uzivajte probiotika - specialne na opakujuce sa zapaly by mali byt tieto dobre http://www.dophilus.sk/?id=24

moncika15
autor
5. jan 2010

no ja ked som bola mala tak som s tym mavala problemy, bola som aj v nemocici a hadam rok som sa z toho liecila. tak ma automaticky posielali ale odmietla som 😅 uz je to lepsie ale vzdy ked vybehnem len na par minut von tak sa mi to vrati.v piatok idem na kontrolu tak dufam ze ma uz dlho doma nebudu drzat

ja som si dnes opisala recept na trdelnik ale nie som si ista ci som postihala vsetko (opisovala som z TV), myslim ze moj muz bude vediet recept na pirohy..opytam sa ho. myslis klasicke "olejom napite" pirohy plnene tvarohom,dzemom alebo mletym masom? 😀 mnam mnam

matusik111
5. jan 2010

uz som nasla veru recept na internete na pirohy v oleji vyprazane, a chystam sa to aj niekedy robit, mnam, strasne ich lubim, ale strasne sa z toho pribera 🙂 , takze musim to odlozit az na neskor, najskor zhodit vianocne kila a potom budu pirohy 😀 😀 😀

to som nevedela, ze mas taky problem ☹ , hada to bude lepsie a lespie.

Shandy , to som este veru v lekarni nevidela, tak hadam to budu mat.

matusik111
5. jan 2010

inak, to je chore, skusala som ovu test a je tam malilnky tie // , ved to nemozem mat teraz ovulaciu , aj ked vzostup bol ,... ale ak by bola dnes ovulka, tak kolajnice su asi silne.
Tak toto je uz chaos poriadny.
Zajtra rano odmeram, teplota klesne a budem kludna, pride mrcha a mozem zacat s chudnutim 😀 😀 😀

moncika15
autor
5. jan 2010

shandy,co mas? autoimunitnu co? uz ste v CARe? nejako som mimo 😅
mam na mesiac antibiotika a pijem urologicky cajxrumkam brusnice a vela vitanimu C,nexcem teraz uzivat nic ine ale tiez si kupovavam v lekarni nejaky brusnicovy preparat a urinal.

matusik111
6. jan 2010

dobre ranko, tak mame dnes sviatok , tak asi vsetky vegetime domka 😵 😵 😵

nellie_
7. jan 2010

ahojte... 😉

tak ja znova po dvoch dnoch v kancli.... 😒 asi mi bude chvilu trvat kym sa poriadne zabehem tu... 😅
a ked vidim tie kopy na stole - budem sa musiet do toho pustit...

shandy
7. jan 2010

dobre ranicko vam 😵 😵
monci ja mam autoimunitne ochorenie stitnej zlazy. v CARe este nie sme, tieto testy som si dala zobrat z vlastnej vole, prave kvoli tej autoimunitnej poruche, kedy sa mozu tvorit aj protilatky proti spermiam, vajicku a pod...tak o mesiac uvidime 😔
tento mesiac som uz jasna 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
pockame este do marca a ked tak potom pojdeme uz asi do CAR-u, uz to tak vyzera.. 😖

matusik111
7. jan 2010

dobre ranko babulky 🙂 vidim, ze sa to uz pracovne rozbehlo ☹
tak ja sa pridavam ku Shandy ,... aby nam smutno nebolo , vyzera , ze nas to naraz prepadne : http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

ale poviem, ze ked meram a viem kedy bola ovulka , tak som kludnejsia. Takza asi ostanem verna meraniu.

shandy
7. jan 2010

no matusik, ja viem, ze si kamoska, ale nemusis to prehanat...vobec by som sa nenahnevala, keby si ma s tou mrchou nenasledovala 😀 😀 😀
tak dufam, ze aspon jarulka to teraz zlomi alebo nelka, nech uz tu kliatbu tejto temy konecne prelomime... 😝

matusik111
7. jan 2010

Shandy, este ze by som si sama dopisala vyssiu teplotu zajtra 😀 😀 😀 , tak by mozno mrcha neprisla 😀 😀
Jarulka, Nelie, hlaste svoje stanovisko po vianociach 😵 😵 😵

nellie_
7. jan 2010

no ahojte koťuhy.. 😉

takze teploty vam idu dole...?? 🙄

no ja po vianociach hlasim ze tento cyklus nie je snazilkovsky nakolko MM mal fakt hnusnu chripku akurat cez ovu, takze plodenie slo bokom - mal vysokanske teploty...
no co uz narobime....
buduci tyzden mi ma dojst madam mrchata a potom uz konecne hadam aj ten preseed gel otvorime a prvy krat pouzijeme.. 😀 😀

shandy
7. jan 2010

matusik, to vobec nie je zly napad, takto tie teploty zmanipulovat 😀 😀 😀
sama si kotuha, ked si kotuha 😀 😀 , tak ale baby uz sa nekaslite a konecne tu niektora otehotnite, lebo uz je to fakt traaapne 😀 😀 😀

matusik111
7. jan 2010

mate pravdu , je to trapne, ked nikto nechce ostat tehotny 😀 😀 😀 , Nelie, nam uz dochadza aj gel a ty ho este len otvaras. 😀 😀 😀

nellie_
7. jan 2010

shandy ved to aj ja hovorim ze to je trapne 😀 😀 😀 😀

ale tak ja pri nasej frekvencii snazeni by som musela byt fakt ako Panenka Maria aby som ostala tehotna 😀 😀
takze zatial to tu musite vytrhnut z biedy vy... 😀 😀 😀

matusik inak to nie je zly napad napisat teplotu popredu a mozno sa ozaj umudri a bude naozaj taka ako si ju vopred zaznacis... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre