• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
a to mas 2cyklus po liecbe ureoplazmy, vsak ??
26. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
v robote tento tyzden nemozem netovat, lebo nam idu robit rekonstrukciu serveru a nejaky ujko bude tento tyzden sledovat vytazenost servera, tak mi dal kamos echo ze radsej nech sa tento tyzden krotim :grinning:
ale od pondelka som tu zas :grinning: :grinning:

shandy ta tvoja kolegyna to je sila.. fakt jasna tehula este aj uhniezdovacie spinenie mala...uz aj test robila?
26. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, druhy matusik :wink:
no teda, to je v prdke, takto ti obmedzit konikovanie :angry: :grinning:
mi hovor nellie, som ju cely den presviedcala ze je v tom, ale kedze je amater a prd o tom vie, tak mi neverila samoska. ale uz kupila test a rano robi, tak potom vam dam vediet :slight_smile:
26. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :slight_smile:
no ked ste sa stazovali, ze sem nechodim, tak vas aspon kazde ranko pozdravim, ked vecer tu uz nikto nebyva :wink:

shandy, som zvedava na tu tvoju sikovnu kolegynu. lebo to sa hocikomu nepodari takto rychlo :dizzy_face:

prajem vam pekny dnicek :wink:
27. jan 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, takze je tu velka sanca na uspesny koniec a verim , ze sa to podari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uz nebudes ani potrebovat vysledky z Prahy. :dizzy_face: :dizzy_face:
Nelie, to je skoda, ze nemozes chodit na kona v robote, to je asi taka nudna praca :grinning: :grinning: :grinning: Ako sa to da vydrzat, nekonikovat ?? Ja to uz asi ani neviem :grinning: :grinning: Ale budeme sa na Teba tesit v pondelok , ked prides na nas zurknut :wink:
Jarulka, my sa moc tesime, ze chodis ku nam kazde rano, aspon vieme , ze na nas myslis a urcite si v pohodicke.
Uz aby sme boli na materskej a budeme konikovat spolu vsetky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, ani som nemala cas sem skocit, az teraz :rolling_eyes: , rano som bola u lekara na krv, tak som sa tam echt dlho zdrzala, ale doki bol uplne perfektny, ponukol mi jedno vysetrenie vo viedni, ze mi urobi a ked mi bral krv, tak mi nechal urobit aj zenske a muzske hormony a este aj komplet krvny obraz...takze cca o tyzden pojdem po vysledky...
no tak potvrdzuje, ze kolegyna tam ma riadne bakule, takze tehula ako vysita :wink: , len jej to este musim dat do grafu :grinning: , ked uz nie sebe, aspon jej tam dam to zelene + :grinning:
inak pekny dnicek ochechule :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :slight_smile:
ste sa vcera nejako nepretrhli v konikovani :grinning: :grinning: :grinning: no snad to dnes bude lepsie :wink: :grinning:
tak pekny prekonikovany dnicek prajem :wink:
28. jan 2010 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja som bola dnes mimo a citam, ze niekto sa zacne snazit a sup - tehulka. jeeej, to je pekne. Ze by nam priniesla "cudzia" tehulka stastie ???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Shandy, ty mas tak uzasneho doktora, aj ja chcem takeho. A to ake vysetrenie vo Viedni ??

Jarulka, asi Ta nepotesime, nebudes mat co citat, ale nevadi, ak budes mat cas, vecer po 20:00 budem mozno na skype :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
28. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda dievcata - to sa takto flakate? tusim tu klesa moralka bezo mna :grinning:
no nepotesili jste mne, ani já vas nepotesim :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra rano vas nepozdravim :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes nejako nestiham kua...tak vas aspon pozdravim, pusinkyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :slight_smile:
konecne piatok, ze :dizzy_face: uz mate muzikov domka? mne dojde az zajtra, ale to uz nejako vydrzime :grinning: :dizzy_face:
tak dnes to v robote uz neprehanajte :wink: :grinning: :grinning:
prijemny dnicek
cmuky
29. jan 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee, :dizzy_face:
veru ja uz mam draheho tiez doma, huraaa :slight_smile:
neviete ako maju vyzera zajtra cesty? bo by sme chceli ist smer povazska, ale neviem ci to nebude o hubu... :rolling_eyes:
inak uz mi prisli vysledky z imunologie ale este som ich nevidela :pensive: , bojim, bojim.... :pensive:
29. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky moje co vam poviem :fearful:

vasa moncika ide v marci na operaciu! koli tej celorocnej nadxe a strate cuxu.... nervy mam v prdely :sweat_smile: usla som od dr. ze si to musim rozmysliet ale pritom dobre viem ze to treba. to mam za to ze som manzela presviedcala nex sa nexa rezat :sweat_smile: sa mi to vratilo... teraz mam byt silna jaaaaaa :zipper_mouth:
29. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning:

Moni - verim, ze si teraz v strese ale neboj, urcite tu operaciu v pohode zvladnes :wink:

Shandy uz si videla vysledky??? urcite su to nervy ale verim ze dopadnu na 1* :wink: :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,
moncur neboj, prezijes to a hlavne ti potom snad bude lepsie :slight_smile:
nellie prisli veru :pensive: :rolling_eyes: no pozitiva a socialnu istotu necakaj :grinning:
nedopadli tak ani omylom, tak ale ja som mala tusku, ze to ok nebude...hmm
drahy uplne zly SPG - asthenoteratozoospermia - konkretne cisla - linearne pohyblive 19%, nelinearne 17%, nehybné 64%! morfologia - 91% chybnych spermii...+ aby toho nebolo este malo tak ma pozitivne ASA, teda drahy si vytvara protilatky proti vlastnym spermiam - 91%, odporucili nam keksik s kondomom 3 mesiace, ja som mala mierne pozitivne protilatky proti kardiolipinom, takze ja anopyrin 50 mg/denne prekoncepcne aj cez tehu...
a eventuelne kontrolu o 2 - 3 mesiace, s tym, ze nam odporucili zvazit IVF - ICSI...to je asi z toho vsetkeho zrejme, ze prirodzene by sme sa mohli snazit aj x rokov a cas bezi.....
30. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy, to je mi luto :frowning2: az mi slzy vysli ked som to citala. drzte sa a ked sa to nezlepsi tak IVF to isti :slight_smile:
drzim palce :dizzy_face:
30. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a este som bola na kontrole so stitnou zlazou ale oproti tej operacii mi to nepripadalo podstatne :fearful:

presviedcala so dr. aby mi vysadil lieky ze ix nexcem do konca zivota brat :sweat_smile: a on si tam zo mna robil normalne srandu :grinning: genialny doktor :slight_smile: sice som tym nic nevyriesila na mesiac pred buducou kontorolou mam vysadit tabletky a podla jeho slov, kazdy vecer sa modlit a dufat v zazrak :grinning: povedal ze nemam "spekulovat" uz len kolii tomu ze nemozem otehotniet... volil take slova ze som nevedela ci sa nam urazit alebo smiat :grinning:

to ma len tak teraz napadlo... muzika mam v robote a pravdepodobne pride neskoro lebo sa lucia s kolegynou.

dobru noc
30. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy... to je mi fakt luto... :frowning2:
ale zas treba to brat aj z tej druhej stranky.. konecne viete preco sa nedarilo a teraz je veda fakt taka vyspela ze prirodu okabatite a otehotnies pomocou IVF.. :wink: :slight_smile:
neboj nic, ja viem ze aj nam to prirodzene nepôjde... :wink:
ale aspon ste sa teraz posunuli o hooodne velky krok dopredu :wink:

tvojmu drahemu teraz robili prvy krat spermiogram?
31. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sundoliny :grinning:
moncika dikes, no ja som na tom bola asi rovnako, ked som to citala, ale co uz clovek narobi... :pensive:
moncika a ty mas co so stitnou? no ak beries na znizenu funkciu, tak ich prave naopak musis brat, ak chces otehotniet...
no jo nellie, co uz narobim, taky je zivot... :unamused: , no aspon uz nebudeme stracat cas a dohodneme rovno IVF niekde...
nellie ty ked sa nechas poriadne vysetrit, tak sa pride na nejaku prkotinu, ta sa vylieci a bude :wink:
no prave, ze mojmu druhemu uz robili teraz druhy krat spermiogram a ten prvy bola len mierna odchylka od normy, o par percent menej pohyblive, inak vsetko ok....bud ho urobili zle vo ferticente alebo neviem...totiz nechapem ako sa moze niekto dostat behom pol roka z hodnoty 70% normalnych tvarov na 9% normalnych tvarov...si myslim,ze sa ti maximalne moze zmenit vyrazne pohyblivost ale morfologia? neverim.....
1. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize odporucam nespoliehat sa na jeden SPG, treba ich urobit viac, aj ked si myslite, ze je dobry :slight_smile: pre istotku....
1. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: , ako ste vikendovali ? kopec snehu a mrazu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Shandy, veru , mozes byt kludnejsia, lebo viete v com je problem a nebudete stracat cas, aj ked ten Tvoj graf vyzera tak naaadherne, ze mi je az tazko povedat , ze by bol netehulkovy :unamused: :unamused: :unamused: , niekedy aj zazraky sa deju a prekabatia prirodu .
Mozno ten dobry SPG bol sposobeny tymi liekmi, a ze by to tak rychlo kleslo za pol roka ?? :frowning2: :frowning2:
Nelie, ako pokracujete ? co mate nove ?

Moncika, tak Ta caka operacia, .... pokial to ma pomoct , tak radsej cim skor a nebudes sa trapit. Kedy ide muzik na operaciu ?
1. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko matusik :slight_smile:
veru veru, vsade je kopec tych bielych sraciek :grinning: :grinning: :grinning:
no kludna veru som...uz s tym nic neurobim. ale urcite si nechame urobit este dalsi SPG...ratam s tym, ze to FG dokaslal, lebo v Podoli su profici. no tak ci tak si ho asi nechame urobit este raz v Prahe v Podoli, aj tak nam napisali, ze mame prist o 2 - 3 mesiace na kontrolu, tak sa zas nahlasime :grinning: a urobime vyletik v Prahe...
1. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kym pojdete na kontrolny SPG idete sa nahlasit uz do CARu ?
Ale nieco na tom je, ze ked sa nedari dakych 3 trafene ovulky, tak musi nieco v tom byt a je to super, ze to vedia zistit a pomoct skoro kazdemu paru.
Takze uz ostava iba kopec trpezlivosti :slight_smile: a jedneho dna to pride :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej, medzitym pojdeme do CAR. no 3 asi nie, ale po pol roku uz je to aspon na zamyslenie :grinning: :grinning:
no ten kopec bude musiet byt riadny - minimalne tatry :grinning:
1. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, ja som teraz na to prisla, ze sme mali spolu ovulku :grinning: :grinning: :grinning: , tak som zvedava, ako pride mrcha. Inak , ja uz chcem mrchu a teplota ide hore a hore. Neviem co sa deje mojmu telu :slight_smile: :grinning: :grinning: , keby som mala dovod, tak uz zacinam stresovat ,, ze som tehulka :grinning: :grinning:
Inak , predbezne si planujem 12.3. termin do CARu
Inak, vcera som si kupila sypany caj - venusa , je tam : hluchavka, alchemilka, medovka, lubovnik, matova vnat, pastierska kapsicka .... ze by to bol plodny cajik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko sundolinky :grinning:
Matusik, no teda, vidis? to je nahodicka :dizzy_face: :dizzy_face:
ja cakam cez vikend mrchanu :pensive:
fiiha, tak ja este uvidim kedy. 11.2. idem ku gyndovi sa s nim dohodnut, ze co a ako...a potom sa objednam do CAR, asi do GYN-FIVu ako to tak vidim :slight_smile:
matusik plodny cajik? no toto..ja mam este kopec alchemilky aj od kolegyne, takze ja mam caju a jajaaaaaaj :grinning:
2. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veru tiez cakam mrchu cez vikend, ale mame v piatok jednu akciu, tak sa obavam ze to budu zas tazke chvile. Ja to tak neznasam. Ja ked som bola este mlada, tak som si v ten den rozpravala a priala, keby som bola tehotna, tak nemusim prezivat tie krce :grinning: :grinning: :grinning: ,
Shandy, mne to stale nejde do hlavy, ze taky krasny graf ,.... juuuj, kazde rano ho kontrolujem, ze co tam pekne zapisese :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inak citala som tu temu, kde pisu aky CAR si vybrat ,... a Helios si chvalia a dochadzaju aj z BA. nechcete si to rozmysliet :grinning: :grinning: :grinning: , ze by sme sa tam spolu stretavali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a ze by sme si dali naraz IVF a spolu by sme lezali a oddychovali :grinning: :grinning: :grinning:
Shandy, ja uz neviem ci vobec nieco pomaha na plodnost, bud je clovek zdravy, alebo to treba vyliecit. Ale ja cez zimu pijem mooooc cajov a striedam to, hlvne bylinkove , a som ho nahodou objavila, tak ze si spestrim moje cajove MENU :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik nepoznam zenu ktora by sa tesila z toho, ze ma mrchu :grinning: . akurat asi iba taku, co sa boji, zeby nechcene otehu, vtedy ju vita s otvorenou narucou... :grinning: :grinning:
no ved ale vies, ja mam stale pekne grafy a co z toho :pensive: :rolling_eyes:
aj ja spehujem tvoj matusik neboj :wink:
no jo, ale to mne by vobec nevyhovoval helios. my pojdeme do GF alebo mozno Brno, ale asi to najskor skusime cez poistovnu v GF.
no matusik ono je to vzdy zazrak. ta kolegyna co otehu, tak jej vravel lekar, ze nech to uz dlho neodklada, lebo ze ona s jej maternicou bude mat problem otehu a to jej povedal koncom oktobra. a bum v januari uz bola tehula :grinning:
2. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tento graf mas extremne krasny , uplne je tehulkovy. Ale teda aj moj je ako tehulkovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nebudem horsia :slight_smile:
Aj Brno si veru chvalia, ale ze tam sa to musi platit :frowning2: , ved hadam pomozu tam v GF co najrychlejsie a uz nebudes musiet riesit nic ine.

Tak to je naozaj bohovske, :grinning: :grinning: tak my tu stravime kopec hodin na konovi a nic z toho a niekto ma diagnozu "problem otehotniet" a je rychlejsie tehotna ako sa stihne otocit.
Uz si zobrala od nej vsetky rady ??? :grinning: :grinning: :grinning:

Baby, ja neviem ci je to tym novym rokom, ale mne sa nechce tak robit a tolko toho tu mam. Ja sa asi zblaznim.
2. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning: :grinning:

vy ulievačky co sem nedavate grafy?? som musela lovit :angry: :grinning: :grinning:
shandy ten tvoj je fakt nadherny... :wink:

a co mala kolegyna s maternicou? ked jej doktor povedal ze nema odkladat tehotenstvo? :confused:
2. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok