• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
idem teda pracovať :rolling_eyes: ozvem sa tak o 2 hodky, ked budem obedovať :wink:
19. feb 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no nie som sama taká úchylná, stretlo sa nás tu takých viac, aj matusik sa to už podarilo :grinning: :grinning: :grinning:

no boli sme s drahým včera takí nejakí rozlietaní /vybavovačky okolo PZP na auto + návšteva hypermarketu/, že som sa z roboty dostala domov až o 7.30 /večer, samozrejme :grinning: /no a mužík bol taký utahaný, že zaspal 7.35 :grinning: takže ani tutu-mutu nebolo :cry: no ved ja mu to zase dnes zrátam :wink: aj ked ešte stále musíme mať tú abstinenciu - už mi to začína liezť na mozog. sme sa ráno smiali, že to som už aj zase panna :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved jasne, tu je to samy uchyl :grinning: :grinning: , si robim srandu samozrejme... :wink:

no teda, tak hadam dnes sa podari. zasa keby si aj ty mala tutu mutu, to uz by sa aj zme zatriasla - matusik a este aj ty. no mozno aj tsunami by prisli :wink: :sweat_smile:
a do kedy abstinujete?
19. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my musíme abstinovať do mrvej mrchy - čo myslíš, prečo sa jej už neviem dočkať :grinning: :grinning: :grinning: teda mali by sme. niekto to nedodrží, ale je vačšie riziko prenosu infekcie. a to by sa nám zase odsunulo to snažilkovanie, takže radšej vydržíme ešte :wink:

už som dopracovala, netreba to zase prehánať, že :grinning: :grinning: :grinning: ved kto nič nerobí, ten nič nepokazí. a kto nič nepokazí, je najlepší a zalúži si odmenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, shandy, už tu nie si? :cry: :fearful:
19. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec si predsa píšem sama sebou? to je schiza :grinning: shandy, to tolko makáš? :fearful:
19. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeee, uz chapem, tak drzim palceky, nech ti pride mrcha co najskor :dizzy_face: :slight_smile:
no ja musiiim, neviem ci ideme na dovcu alebo nie, tak radsej makam ako srob :unamused: :grinning:
tu soom jaru, bola som az teraz papkat. neboj, ja ta neopustim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to dúfam, že ma neopustíš :wink: už som začala strácať nádej :grinning:
a kam sa chystáte? hmmmm, aj ja by som išla niekam. alebo si to naplánujeme až na leto, ked už budeme mocť v pohode snažilkovať a tam urobíme naše baby :grinning: dobre to mám naplánované, že :grinning:
19. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh, neboj, ja som ako virus, mna sa tak lahko nezbavis... :slight_smile: :slight_smile:
len skoda, ze nie tehu virusik :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no do francuzska sme chceli ist lyzovat, ale dnes sme zistili, ze su tam prazdniny a este nemame ubytko, tak som zvedava ci sa daco podari :unamused: . no my by sme mali mat akurat buduci tyzden PD, tak tiez dufam, ze bude prilezitost :dizzy_face: :dizzy_face: ,
jaru, dobre si to naplanovala, ved ine nam ani nezostava. keby sme to nechavali na nahodu, tak to moze trvat celu vecnost :slight_smile:
19. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani mna sa tu nezbavíte. ved som sem chodila aj tehu, nie? a aj budem :wink:
ved ja som vás aj oprskala tými tehu vírusikmi, ale to asi neboli tie pravé :cry: neboj, na budúce už budú a aj vám to pomože, ked vás oprskám, uvidíš :wink: ja verím tomu, že na druhý krát si tá moja maternica už dá povedať a dotiahneme to do šťastného konca :wink: a verím aj tomu, že to tentoraz nebude dlho trvať :wink: ani tebe, neboj. inak čestná snažilka som tu len ja :grinning: , vy na tom nepracujete tak dlho, že?
19. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee, ty si super :wink:
aj ja tomu verim, ze to tak bude. teraz si natrenovala ake to je, urobit hniezdocko tomu drobcekovi a uz to teraz pojde ako po masle uvidis :dizzy_face: . no my frcime bez ochrany od jula, ale tak ze aktivnejsie asi od oktobra, no asi skor decembra az :slight_smile: , to sme zacali aj viac keksikovat a tak...ale co viem, tak do ovulky sme sa trafili len raz a to minuly mesiac a vtedy to nevyslo....ja tiez verim, ze to dlho nepotrva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
óóóóó, dakujem :grinning:
no kde sa hrabete na naše 2 roky :grinning: :grinning: a to sme aj frčali naplno zakaždým ked sme boli spolu :fearful: čiže každý druhý týžden /poznáš to - manžel v robote, že :confounded: /a že sme my dvaja takí nenasytníci, tak ten týžden, čo bol doma, sme naplno využili :grinning: :grinning: :grinning:
ale vieš ako je to aj v tej reklame - že na dobré veci si radi počkáme. tak čakáme, že :wink: len by nám to nemuselo tak hrozne liezť na mozog, pravda :grinning:
19. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nzc :slight_smile:
no to hej veru, ved preto som aj ticho...nemam pravo frflat veru :grinning: . no my sme tiez na tom asi tak, ze sa po sebe vrhame pri kazdej prilezitosti....:grinning: :grinning: :grinning: .
veru, veru. ja to tak mam asi zo vsetkym, ze musim bojovat a zamakat. co uz, ale zatial sa vzdy oplatilo, tak verim tomu, ze aj teraz. no tazko na to nemysliet, ked mi tu biologicke hodiny tikaju ako casovana bomba... :grinning: , keby som nasla vhodneho darcu genetickeho materialu skor, tak by nebol taky stres, ale teraz...
19. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: že vhodného darcu genetického materiálu :grinning: :grinning: to by ma teda nenapadlo, drahého takto nazvať :grinning: ale hlavne, že sme ich našli.
ja to mám tiež tak so všetkým - či so školou, s robotou, alebo s plodením detí, že musím zamakať, inak ostanem s prázdnym. segra, ktorá ani nepomýšla na mimi, tá je v tomto úplne zdravá, maternicu má silnú, cyklus pravidelný. no jedného by šlahlo. sme si u dokiho robili srandu, ked mi nechcela sliznica za svet zhrubnúť, že si požičiam od nej :grinning:
19. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som tak nazyvala tie identity predtym ako som spoznala draheho, jeho by som s hrdostou nazvala "buduci tatino"... :dizzy_face: :dizzy_face:
presne, aj ja so skolou, robotou a toto tiez...uplne!! :grinning: :grinning: , no ja mam dvoch bratov, tak ti bi mi asi maternicu nepozicali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja sa tesim, ked uz tu vsetky budeme mat deturence :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tí by asi nepožičali - vieš akí sú chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
na to sa teším aj ja, tu budeme vypisovať, čo milé nám zase vyviedli, ako spinkajú a tak...jajajaj, to bude úžasné :dizzy_face:
19. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, hned by xceli nieco za to :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak, tak, tak
uz aby to bolo :sweat_smile: . ja som si dnes chytila tehotenske brusko, tak dufam, ze do mna presli nejake virusky... :sweat_smile:
19. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom pošli vírusiky aj mne, nebud žgrloš :wink: :grinning:
19. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeee
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak veru nebola nadsena, ked som sa dotkla, asi ju s tym obtazuje vela bab... :grinning:
ale ja by som dopriala ostatnym tu radost :sweat_smile:
19. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja :wink:
19. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mrk na moju svadbu a poradte - z *označených fotiek si neviem vybrať, ktoré si dať urobiťvo velkom do spálne :wink: poradte
vdaka
19. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si ich tam chces dat jaru? :wink:
19. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac paci prva a posledna :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozmýšlala som, že tak 3 bvedla seba by sa mi tam páčili. tak babo rad :wink:
odpovede čakám zajtra - stačí napísať číslo fotky potom :wink:
velice pekne vám dakujem.
no už utekám, drahý čaká... :slight_smile:
tak zajtra zase. pekný večer
19. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vravim prva a posledna a medzi to tretia :sunglasses: , ked teda 3 :wink:
papa a uzi si vecer, ja tiez o hodku a pol utekam za mojkom :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, spolubojovníčky :slight_smile:
ako sme sa vybuvali? ja som sa zobudila podráždená ako tiger, až som si sama sebe liezla na nervy :angry: ešteže mám doma mojho miláčika :wink:
tak čo, pozerali ste foto? vybrali ste si?
dneska mám menej roboty, tak možem konikovať aj celý den :confused: :grinning: :grinning: tak šup-šup sem, nech tu nie som sama.
20. feb 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko jaru,
no asi som tu zas len ja :grinning: , tak sa s tym zmier :slight_smile: , ufff teda radsej ta nebudem dnes provokovat :grinning: :grinning:
no ja ho mam tiez doma, huraaa, tak sa z neho vytesujem, ze az :dizzy_face: :dizzy_face:
fotky som vybrala vyssie..skoda ze nemam cas, by som ti z toho urobila dake umeleckejsie vo photoshope, mozno by to bolo take neobycajnejsie. ale co, pripadne neskor a vymenis ich :grinning:
aka napln prace, ze konikovanie... :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, už som sa ukludnila :grinning: že zmier sa s tým - ja som happy, že tu si, ty dora :grinning: :grinning:
a ešte mi aj dnešok zaplatia - to si zober :grinning: :grinning: ved ked tu takmer nikto nie je a ja som si nadbehla robotu, tak čo budem - koníkovať predsa, nie :wink:
20. feb 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesi ma, dora blazniva na drate :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ty si sikula o tom nikto nepochybuje. ja musim este teraz rano nieco surne vyrobit sefovi, ale potom uz som len tvoja :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok