Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
23. mar 2009

dobre ranko babulky, tak ja som uz v praci a zaciname krasny uprsany tyzden.
ja som veru pocula take otrasy, ze som nevedela, ci nam TV nespadne.... a potom som si uvedomila, ze to Jaru len sexuje 😵 😵 😀 😀

matusik111
23. mar 2009

ja prikladam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
u nas je to take pobiedne , normalne vam zavidim, ze si tolko sexujete doma 😵 😵 , ja to mam ako na pridel, ako somalske deti omrvinky 😵 😵 😵
Co uz, hlavne ze sa lubime a dako to vsetko zvladneme. Viem, ze uz mame ovulku za sebou, tak mozem cakat na dalsiu 🙂

matusik111
23. mar 2009

a kde mame shandy??? ta sa este trosku flaka 🙂 asi triedi tie fotky z piatku 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

ahojky matusik 🙂
a prežil to ten váš TV? no snažili sne sa 😀 😀 😀 neboj, ved aj mne skončia zlaté časy - stredu mi mužík už zase odchádza 😢

idem niečo porobiť, piatok som ani krížom slamu nepreložila 😀tak aspon dnes by som niečo mohla. ozvem sa tak okolo 11.00 😉tak dúfam, že tu budete obidve 😉

shandy
23. mar 2009

ahojte bambulkyyyy 😵 😵
jaru,tak zem sa otriasala veru. este teraz sa mi v praci stolicka pod zadkom trasie 😀 😀 😝
vidis jaru, ja som vravela, ze ten obrazok zrusia 😒 ☹ a pritom bol taky krasny.
matusik a nemas ty nejaku vysoku tu teplotu? hmmm? tak sa mi zda? 😉
ale jasne, hlavne ze sa lubite. zasa keksikovat nasilu asi aj tak nema vyznam 😎
ale prd fotky. cely piatok nam tu nic neslo, tak teraz mam toho ze dovi... 😠
ja mam draheho doma tento tyzden, lebo v stredu ide na operaciu ☹ 😒

shandy
23. mar 2009

a este grafik, aby som nezabudla
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jarulai
23. mar 2009

už som tuuuuuu 😎
shandy aj mne sa ten obrázok véééélmi páčil 😢 no ale aspon ten týžden sa tam udržal a spestril nám to tu 😉

veru tak, matusik, seksikovať na silu nemá zmysel. aj my sme sa minule s mužíkom bavili, že nechceme aby sa naše milovanie zmenilo len na to mechanické robenie detičiek. to by nebolo dobre, že 😔

inak - viete ako sa moj mužík potešil, ked som mu povedala, že si nemusí pri seksíku dávať pozor /a chytať spermošov?/ 😀 😀 😀

matusik111
23. mar 2009

tak som tu odskocila zas 🙂
mam trosku vysoku teplotu, ale to asi preto, lebo som uz hodinu pred vstavanim sa motala v posteli a nemohla som spat. Neboj, zajra sa to unormalni, ak sa mozrejme zas nebudem burtosit 😵 😵 😵
tak u Jarulky nastavaju vesele chvilky , sexikovat od rana do vecera. Popis nam trosku ako to u vas vyzeralo na prvy krat po takej dlhej dobe 😵 bolo to ako " ten krat po prve"
Shandy, tak ty budes mat muzika doma, aj ked bude na operacke ☹ a povies, nam aj ci je to moc zle , alebo je to len malickost?
A ja budem mat muzika doma uz od stredy vecera doma az do dalsej stredy,... takze tyzden 🙂 az na to, ze uz sa budeme milovat iba pre potesenie 😀

jarulai
23. mar 2009

matusik, aj pre potešenie sa treba občas pomilovať 😉 mne zase mužik od stredy do stredy pracuje - to je náhodička, čo 😨 si pripadám ako v tých filmoch, ked muž ženu podvádza, chodí akože na týždnovky a pritom chodí za druhou 😎
no veru máš pravdu - bolo to ako tenkrát poprvé 😉 😀 bola som trošku napatá /neviem prečo/, takže sa mužík musel trochu krotiť...ale inak - paráda... 😉 😀

shandy
23. mar 2009

ale to je normalne jaru, ze si bola napata. to mas fakt jak tenkrat poprve 😀 😀 😀 , normalne stres 😀 😝
hlavne, ze uz mozte keksikovat o sto dvesto. ja mam tusku, ze nas dve s matusikom este predbehnes a budes prva tehulka 😉
no mojmu drahemu idu vyberat kliny, co mu drzia labku a panvu, takze dufam, ze to dobre dopadne a ze si ho tam dlho nenechaju. najradsej by som ho nikde nepustila ☹ 😒 . ani po tom nebudeme moct keksikovat, lebo bude mat ranu nad pipikom 😒 , no ale hlavne nech je v poriadku, lebo keksikovat budeme potom ako o zivot 😵
jaru, veru je to take vtipne, tie nase "tyzdnovky" 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

no, shandy, ja by som nebola proti, keby som zase rýchlo tehu. len aby to už tentoraz dobre dopadlo 😉 ale prajem to samozrejme aj vám - neboj, dočkáte sa obidve 😉
to bude asi dosť náročné tá operácia - tak sa držte obidvaja. a čo tam po seksíku teraz, hlavne nech je potom v poriadku 😉

shandy
23. mar 2009

ani ja by som nebola proti, keby si tu rozvirila tehu virusky 😵 😵
neboj, dopadne to dobre, anjelik sa o to postara 😵
jasne jaru, dockame, ja to viem. len niekedy je to cakanie uz fakt otravaaaaa 😀 😝 , duplom ked kamosky okolo mna tehotneju tak, ze jeden pokus a je to..
no bude ☹ , dakujeme, budeme sa drzat navzajom 🙂 . ved to si aj ja hovorim, ze hlavne, nech je v poriadku...

jarulai
23. mar 2009

no ja tomu nášmu anjelikovi verím, že nás bude už tentoraz chrániť 😉 aj okolo mna to všetko nejako začína tehotnieť ☹ no ja to každej jednej prajem, len v tichosti závidím 😎 ale dočkáme sa, verím tomu 😉

shandy
23. mar 2009

bude, bude...
no ja tiez prajem im to, len si sama pre seba poviem, ze ake to je niekedy nespravodlive. a veru som si aj v sobotu trosku pofnukala, ked mi kamoska napisala, ze je tehula...boli sme akurat na prechadzke. este ze drahy to ponal ako maraton a siel 20 metrov predomnou, aspon to nevidel 😀 😀 , trvalo mi do vecera, kym som sa s tym nejako vo vnutri vyrovnala....

jarulai
23. mar 2009

shandy, presne. a mna by to ani tak nezobralo, keby sa nám toto nestalo... ☹ ☹ ☹ ale vravím - nech sú šťastní. mna mužík za to hned zahriakne - nerád ma vidí, že sa kvoli tomu utápam v slzách. a má pravdu - to mi nepomože, skor len uškodí a oddiali možnosť zase urobiť mimi...

a nahodme veselšiu tému, nie?

matusik111
23. mar 2009

babulky, tak ja sa este pridam k tomu, ze kamoska akurat zacina snazilkovat ,.... a ked mi rozprava, ze " dufam, ze nech sa nepodari na prvy krat, ze radsej by az ten druhy mesiac ".... mna len poty oblievaju, ze co by som za to dala, keby to bolo na prvy mesiac. .... ale to si clovek uvedomi, ked sa nedari a nedari a nedari.
A druha znama ( v rodine) , idu pracovat na druhom mimi, zacala s listovkou. .... Predpokladam, ze vsetci budu tehu a ja ostanem sama samucicka a s muzikom

a teraz ta lepsia tema : idem obedovat 😀 😀 😀 😀 😀 , lebo som haldnucka

jarulai
23. mar 2009

dobrú chuť!!!ja už papkám 😉 čo máš dobré?

shandy
23. mar 2009

😀 😀 😀 , veru obed je lepsia tema 😵 😵 😵
no matusik, to som si aj ja tak na zaciatku hovorila, ze kedy by bolo lepsie. ale teraz uz to vidim inak po tych x mesiacoch snazenia 😵 😵
neboj matusik, aj ty budes tehuliatko 😉 😵 😵

shandy
23. mar 2009

jo a teda dobru chut obom 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

babulky, všetky budeme tehulky - musíme veriť!!! a ja tomu verím!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

matusik111
23. mar 2009

tak ja som sa napapkala 🙂 , mala som kuraci spiz s ryzou. Taka som dopapana, ze ledva fucim.
A bola som v banke zistovat poplatky, to su take spiny, vsetky poplatky navysili, tak to musim dat na poradek 🙂

matusik111
23. mar 2009

ja som rada , ze vy verite , ze budeme tehulky, lebo mna to dako opusta to verenie. 😀 😀 Skor sa zacinam zmierovat, ako budeme chodit po vysetreniach a umelych oplodneniach. Ale ja vam drzim palceky, nech vas neprepadaju myslienky ako mna. Som hrozna, co ? 😀 😀 😀 vam to tu uplne kazim.

jarulai
23. mar 2009

aj ja už som napapkaná 🙂 nič mi nebolo ale je mi lepšie 😀 ja som mala pangasa na smotane so zemiačikmi - to nám včera moja maminka nabalila, tak ostalo aj na dnes 😉 😀 bolo to síce trochu viac slané na moj vkus, ale inak - mnaaaaam 😉 a dorazila som sa svojou pravidelnou dávkou kyselinky listovej 😀 😀 😀

shandy
23. mar 2009

tak uz aj ja som napraskana ze az 😀 😀 😀 ,
neviem, ci tu mam popisovat, co vsetko som mala na obed, asi radsej nie, lebo som toho pojedla tolko, ze az...
😀 no :- ja sa zmierim s oboma sposobmi, len nech sa zadari 😉
a ja verim, ze tiez budeme coskoro
😵 😵 😵

jarulai
23. mar 2009

matusik, ale si naša, bez teba by nám tu bolo smutno - že shandy 😉 a neboj, my budeme teda veriť aj za teba 😉

no shandy, tomu verím, že si toho zase popapala neúrekom - ťa poznáme aký si ty žrútik 😉 😀

matusik111
23. mar 2009

Jurulai a co je prosim Ta PANGAS ??? 😉 to som este nepocula nikdy.
V akej forme papas listovku? tabletky, alebo nieco ine? Ja uz papam od decembra a stale nic ☹

jarulai
23. mar 2009

matusik, pangasius je ryba, najlepšie je na nej to, že ju predávajú už bez kostí 😉 papám femibion 800 - a neboj, ja si ju už dávam rok a budem zrejme až do konca života, lebo doki mi povedal, že to je aj na tú moju trombofiliu 🙄

matusik111
23. mar 2009

Shandy, ved ty vyzeras na fotke take utle drbne dievcatko, kde by si ty vsetko popapala ????? 😀 😀 😀
Inak, dnes su 2 tyzdne , co som nezjedla nic sladke,.... to je silna viera ku chudnutiu 😀 😀 😀 😀 uz iba 2 tyzdne a dam si palacinky s cokoladou a so zmrzlinou 😀 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

pravda, mna to tiež napadlo, že shandy takto papá ako baník a určite mám miery 90-60-90 a brucho ako doska 😀 😀
to si dobre vydržala - gratulujem k bezsladkému týždnu 😀 😀 😀 ja by som asi umrela na hypoglykémiu 😀 😀

shandy
23. mar 2009

spravne matusik, neblabol 😀 😀 , my ta luuubime aj tak 😉, co by sme tu bez teba robili ty trdlo...

😀 😀 😀 , ja som vedela, ze ty ma isto odhalis, preto som sa bez mucenia priznala 😀 😀 😝 , ale sme mali akcny vikend, no tak potrebujem sa posilnit... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre