Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
11. máj 2009

matusik, gratulujem k rekordu 😉

shandy, on už potom nemerá, ked zapípa - a po istom čase sám vypne, tak by som asi nič nezistila, by som ho vytiahla už vypnutý 😀 😀 😀 a je jednomiestny
sa nezdám taká šikovná, čo 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

no matusik to ani velmi cakat nemusime, mrcha je ista 😀 😀 😀 , ved ale nevadi, ja uz sa tesim na dalsi mesiac 😅 , len by mohla mrsisko radsej prist teraz, aby som asi aspon vikend uzila 😀

no ale aj ja som mala taky, ze potom sa sam vypne, ale 5 minut vydrzi zapnuty, pripadne skus 3, ale podla mna tam bude problem... 😉

jarulai
11. máj 2009

OK, vykuťam 😉 😀 som zvedavá, ale ked to povedala doktorka grafitačka shandy, tak to tak bude 😉 😀

shandy
11. máj 2009

😀 😀 😀 ty ides kutat? 😀 😀 😀 , ale ja som prdvedko. uz ma prdvedka caka len jeden cyklus a nieco s tym urobime, vsak to by v tom bol cert, aby sa nezadarilo 😀

jarulai
11. máj 2009

shandy, to nepoznáš? nechodíš na miletičku - tí vietnamci tak hovoria: vykuťaj, vykuťaj 😉 😀 teda u nás v TO to tak je 😉
a to som ťa akože degradovala, či povýšila, ty prdvedko 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

hehe, no vidim, ze tam zacnem chodit. teda na mileticku chodim ale len na zeleninu a ovocko, nem handry.

no povyyyyyyysila, poprosim od tejto chvile mi mozete zacat vykat 😀 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

to si uhádla, moja, to by sme nesmeli vedieť aké si ty číslo 😀 😀 😀 že vykať 😀 😀 😀 to je čo 😨 😀

matusik111
11. máj 2009

tak baby, vy tu rozoberate take tazke temy 🙂 🙂 a ja som este na Miletickej asi ani nebola 🙂 Neni su to Vajnory co su velkosklady cinske??

shandy, a ty sa uz chystas do CAR ? 😲 😕 uz buduci mesiac??? juj, to je dobre a zaroven by som sa bala. Priatel s tym suhlasi?

jarulai
11. máj 2009

matusik, nie, miletička je v centre - ja som tam blízko chodila do školy ale teraz ti nepoviem žiadny lepší orientačný bod, lebo sa BA strašne mení 😉

ale na "vykuťanie" ti stačí ísť do hocijakého čínskeho obchodu s handrami 😉

matusik111
11. máj 2009

to mas pravdu 🙂 😀 😀 😀 😀 ale inak, keby som vedela tak po cinsky ako oni po Slovensky, tak by som bola frajerka. Niektori su naozaj sikovni 😅

Idem do BA v piatok aj v pondelok ,... to aby som sa nenudila 🙂 tak omrknem "vykuťanie" 🙂

jarulai
11. máj 2009

no to je fakt - nadanie na jazyky teda majú 😉 😀 mne by stačilo keby som tak vedela po anglicky 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

ja a cislo? ako myslis nula? tak to suhlasim 😀 😀 😀
matusik a teda kedy ma prides kuknut, ked tu zasa budes, haaaaaaa?
😉
no dobre, tak ze ste to vy, tak mi vykat nemusite. staci ked mi budete onikat, dobre? 😀 😀
matusik hej chystam, lebo dokine som hovorila minule, ze sa snazime a ze to uz bude pomaly rok v juni a ona, ze ma posle do CAR ked sa nepodari do juna...ale este nam zostava posledny cyklus tento co bude 😀 😀
mojka drahy suhlasi so vsetkym, on chce mat straaaaaasne deticky. aj minule hovoril, ze videl taky protest proti potratom a ze ho to dojalo, ze ako my sa snazime a ze ako niekto moze ist na potrat... 😠 ☹

jarulai
11. máj 2009

shandy a neni on tehu? ked ho dojíma všetko 😉 😀 ale nie - je zlatý, že to s nimi takto prežíva 😉 a neboja sa. aj oni budú mať detičky 😉 😀

všímajú si inak - to onikanie 😀 😀 😀 a nie sú nula, oni sú dora 😀 😀 😀

matusik111
11. máj 2009

shanduska, tak vy uz idete zistovat co sa deje a kde je problem to je dobre,... drzim palceky, aby tam bola malickost, ktora sa odstarni a sup - bude tehulka z Teba.

ja sa chystam ku Tebe , az ked budem mat brusko, aby sme si mohli porovnavat, ktora ma viac spicate 😀 😀 😀 urcite pojdem na ambasadu v novembri, tak to uz dufam budeme bruskate, tak si dame randicko 😵

jarulai
11. máj 2009

OK, babulky, možem sa k vám bruškatým v novembri pridať?aj ja chcem byť vtedy už bruškatá

matusik111
11. máj 2009

jasne , ze sa pridaj ,.... ale musis ist do BA a pojdeme na kavicku 🙂 .... vlastne, kavu nemozeme, tak si dame cajik 😵 😵

jarulai
11. máj 2009

jasné - do BA idem už aj 29.5. - máme stretávku...a ja kávu aj tak nepijem a v novembri čajík dobre padne 😉

shandy
11. máj 2009

hehehe no vies ze aj ja mam niekedy ten pocit, ze je tehu 😀 😀 , napriklad tie nalady, alebo ta pazravost 😀 😝
dobre matusik, tak jesen to isti 😵 😵 😵 bruskata jesen hehe.
jarulka a ty ma tiez prides pozriet az na jesen? No toto... ☹ , beeeeeeeeeee
a oni su smutniiiiiiiiii ale krasne nam onikaju to sa musi nechat 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

no ja by som ich došla pozrieť aj teraz ale to predsa nemožeme matusik urobiť, že my sa už budeme poznať - to by nebolo ono na jesen 😉 a chceme byť predsa až bruškaté, nie 😉

shandy
11. máj 2009

no ja mam brucho uz teraz nafucane pred mrchou a okrem toho som zjedla prave tretinu cokoladovych keksikov, ked uz iny keksik nemaju, tak aspon tento...
no dobre, neurobime to matusik, bo matusik by potom nieco mohol urobit nam, suhlas 😵 😵 😵 , jesen to isti...teda mam co robit 😀 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

čo ty, ale ja...aj ked - ak by som bola na jesen len na začiatku tehu a bolo by to také isté ako predtým, už by ste na mne videli bruško 😉 ale ja chcem už nech je to normálne tehuuuuu ☹
ja som tiež nejaká nafúknutá - ale ja som sa dobre nevys... 😀 😀 😀

shandy
11. máj 2009

no mi hovor, ani ja som sa vobec...ja vzdy chodim po kazdom jedle a teraz volako nist...hmm, to tie predmrchovske blbe hormony robia 😀 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

ja nie že vobec ale nekvalitne 😀 😀 😀 ty si nejaká náročná - že po každom jedle 😀 😀 😀

inak - vraj každá debata končí pri hovnách 😀 😀 😀

jarulai
11. máj 2009

babulky, už ste išli? ja tu takto kvoli vám nadrábam a vy mi ani nedáte vedieť...tssss ☹

jarulai
11. máj 2009

babulky, tak ja teda odchádzam...
majte sa krásne a užite si pekný večer 😉
ráno neviem, či stihnedm nakuknúť, lebo máme zase nejakú seansu o 8.30 😝 ale pokúsim sa 😉
pa-pa

shandy
11. máj 2009

jarulka ja som musela letiet po auto do servisu a potom som mala anglinu, az teraz som nazad a nestihala som ti dat ani pa pa, ale aby si vedela, ze na teba myslim a rano ta budem nedockavo cakat 🤐 😵 😵

jarulai
12. máj 2009

dobré ránko 😉
shandy, v pohodke - ved máš aj iné starosti ako mna 😉 😀

no dnes ráno som merala dvoma sposobmi - tým, čo vždy a tým, čo si navrhla 😉 a výsledok? tým prvým bola teplotka 36,2 a tým tvojim sposobom bola 36,3 😀 😀 😀 zajtra to skúsim ešte porovnať s ortuťovým teplomerom 😉

dnes som tu len do 8.00, potom máme školenie, takže zase až okolo obeda 😉

shandy
12. máj 2009

dobreeee rano,
no tak to teda nahodou nemam ine starosti, len teba 😀 😀

vidis, ja som to vravela, tak skus merat tym novym sposobom a veru skus este aj ten ortutak 😀 😀, uvidime, co bude a ako bude 😀, ved to je divne, aby si mala take nizke poovulacne teplotky. Si po ovulke, ze? Ved predovulacne by si mala ako buchta vytiahnuta rovno z mrazaku potom...

tak ja dnes takto 😀 😀 😀 , ako som vravela, mrchana je tu tak zajtra, pozajtra 😎

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
12. máj 2009

jarulka, ty budes mudra teda, neprehanaj to s tym ucenim 😵 😵

matusik111
12. máj 2009

dobre ranko bambulky moje 🙂 Vcera som mala taky frmol, ze som nestihala ani citat a ani odpisovat. Ale zaspavala som s myslienkou na vas 😎 😵
Jarulka, tvoje tepolty su naozaj cudne, ak by sa to opakovalo aj buduci mesiac, asi by som to povedala doktorke, lebo toto tu este nebolo,. .... alebo prideme ku Tebe a budeme tu teplotu merat my, ak to nahodou nevies 🙂 😀 😀 😀

ja mam dnes takyto graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , keby to bolo tak vysoko aj buduce mesiace, tak by som sa nanhnevala, ale pri mojom minulom tyzdni boli hormony opako otocene 🙂 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre