Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
21. máj 2009

no ved zase niečo treba aj urobiť, nie...a ja som si dnes už asi svoje odrobila 😉 😀 😀 😀
a ved uvidíme, čo matusik - babulky musíme vydržať, tento mesiac sa to nejako ťahá, že...

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 , mne hej, aj do ovuly sa mi to taha a po ovule zasa, vlastne mam taku tahanicu furt 😠 😀 😀

matusik111
21. máj 2009

Jarulka, a tebe brali krv? Mozno Ti uz dnes povedia,..... Pani Jarulka, ste tehotna 😵 😵 , my by sme sa s tebou moc tesili 😎
Ja si myslim, ze pri tych vsetkych vitamomoch co papame, musia byt Tvoje vysledky ukazkove

matusik111
21. máj 2009

shandy, Tebe sa moze akurat hlinik natahovat 😀 😀 😀 😀 a to je az moc a moc a moc dobre 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

mi hovor o tej ťahanici - kukni na mna 😝 už som podla správnosti mala pomaly končiť mrchu...no ale aspon si možme viac užiť s mužíkmi, nie 😉 😀 😀 😀

matusik sa nám zakecala so smeťami 😀 😀 😀

shandy
21. máj 2009

matusik, ty to tehotenstvo jaru vsugerujes a nakoniec budes ty tehu 😀 😀 😀
ze hlinik 😀 😀 , hlinik se odstehoval do Humpolce 😀 😝
no matusik sa snazi smetiam nakecat, ze su isto tehu 😉 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 shandy, nerob, skoro som spadla zo stoličky od rehotu 😀 😀 😀 😀 že hlinik 😀 😀 😀 ty dora bláznivá 😀 😀 😀

matusik, to asi ťažko, že by im to povedal napríkla obsah B12 v krvi 😀 😀 😀 že teraz nevyrušujte, táto je tehu 😀 😀 😀 ty mi to fakt chceš vsugerovať...

matusik111
21. máj 2009

babulky, ved furt mi tlacite do hlavy, ze treba verit,..... takja tomu verim, ze jarulka je tehulka, .... sice som sa sekla trosku v tom pocte, ale dufam, ze mi to odpustis 😵 😵

Baby, vy by ste asi tiez chceli ist vysypat smeti na slniecko, tu je tak krasne, ze je to az blbe, ked sme zavrete v kancli,.... to je proti zdravemu rozumu, a potom musime doplnat zdravy rozum na konikovi 😀 😀 😀

jarulka, nepadaj zo stolicky, ublizis malinkemu 🙂 😵 😵

matusik111
21. máj 2009

mam na vas velmo - dolezito otazku,.... uz ste videli graf s takymi nizkymi teplotami aby bol tehulkovy ??? Ja nie, tak ja vas urcite nepredbehnem tento mesaic 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

matusik, bodaj by si mala pravdu 😉
no ved za to sme také krásne biele a veeeelmi premúdrelé, že jo 😀 😀 😀

shandy
21. máj 2009

matusik, tak ty to nevzdas co?? a smeti, cooo? su tehu? urobia test? 😀 😀 😀
jasne ze videli matusik a speci kvoli tebe idem nejaky vynurat na FF, dobre? 😉
skoda ze neopaluje monitor, zo mna by bol cernoch 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

no zo mna už by bolo uhlie 😀 😀 😀

matusik, ved aj ja nemám nejaké vysoké teploty, nie?tak čo potom vymýšlaš?

babulky, pomaly pojdem, potom dám vedieť 😉

shandy
21. máj 2009

okej micka, tak sa drz a ohlas sa hned. tfuj, tfuj, tfuj pre stastie 🙂

matusik111
21. máj 2009

to je dobry napad na zarobenie kopec penazi,... z monitora bude solarko 🙂 a ked budeme dlho v praci pred PC , budeme musiet ist domov, aby sme si tvar nespalili 😀 😀 😀
mne asi zacina trochu sibkat 😀 😀 , ale to nie je asi priznak tehotenstva 😵 😵

Shandy, budem stastna ak najdes tehulkovy graf s nizkymi teplotami, ale obavam sa , ze taky neni.

Jarulak, drzime palceky a cakame iba na Teba dnes ,... miesto stretavky j.... KONIK 😵 😵

matusik111
21. máj 2009

shandy, ty si uplne uzasna m ked si to pre mna spravila, a pozrela si grafy, tak ak uplnou naaaahoudou mi nepride mecha do zajtra a bude teplota viac ako 36,7 , tak rano spravim test,..... ale moc sa na to nespolieham pri mojom stasti .

😀 😀 😀 ale ja nemozem byt prva tehulka, lebo Jarulka si to zasluzi, tak asi radsej pockam 😵 😵

shandy
21. máj 2009

no asi to zatial viac vyzera na mrchu, ale uvidime zajtra, ak stupne teplotka tak tam sanca je a asi by som testla 🙂 🙂
ak to aj mrcha nebude, fakt sa mozes tesit z pekne dlhej LF 😉

matusik111
21. máj 2009

a na co je dobre taka dlha LF ?? 😵 😵 Nikdy ju taku dlhu nemavam, tak neviem
Viem, ze to vyzera na mrchu, tak asi vas nesklamem 😀 😀 😀 , potom by som uz nemala ziadne starosti a nahodou by som sa nudila 😀 😀

shandy
21. máj 2009

ale vies, zazraky sa deju a kazda sme ina 😉 😉 , uvidime co bude... 😉
no tiez neviem, ale baby pisu na konovi, ze dlhsia je lepsia 🙂

jarulai
21. máj 2009

no už som tu 🙂
takže: mám málo železa, tak som dostala dlašie drogy 😝 a na trombofiliu mám dalej užívať ten femibion, inak som úplne zdravunka 😉

matusik111
21. máj 2009

jarulka, super, my sme verili, ze si uplne v poriadku,.... par klincov si das na obed a vsetko bude dobre 🙂 🙂

shandy
21. máj 2009

huraaaaaaaaa super, tak to je v pohode, my mame doma dost stareho zeleza, tak ti mozem nejake poslat po tych kavovych lyzickach 😀 😀 😀
jaru a s tou stitkou, tam to kde skoncilo?

jarulai
21. máj 2009

shandy, asi tam, že ved som bola naposledy už OK, že netreba to ani sledovať 😉

a inak - aj doma mám dosť železa, tak možem oblizovať, vy doroty 😀

matusik111
21. máj 2009

tak potom dobru chut k tomu zelezu 🙂 a to si bola prvy krat na takomto vysetreni?

jarulai
21. máj 2009

no ano, prvý krát. ja som dokonca musela aj o mimi prísť aby mi vobec zistili krvnú skupinu - takto je to u nás ☹ 😠

shandy
21. máj 2009

no pekne, to je sila...a ty mas zlu krvnu skupinu, ci co? chuuudiatko nase....
hmm, no ked myslia teda, ze je to ok, tak to asi bude ok 🙂 🙂 🙂

jarulai
21. máj 2009

ja ti dám zlú krvnú skupinu 😠 nieeee, ja mám práveže dobrú - Rh+, negatív je špatný 😉 takže v tomto som OK 😉 nemožem mať zase všetko, nie 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre