Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
28. aug 2009

matusik ak nou budem kupim vam kazdej aj 5 poharov... 😀 😀 😀 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

wwwwaaaaaw, tak ja na tu stretavku idem urcite, ja milujem zmrzlinu 🙂 Neluska, pocitaj somnou , ze budem vycakavat // a samozrejme aj zmrzlinu 😀 😀 😀 😀

nellie_
28. aug 2009

no len sa netes moc.. lebo dostanes len do kornutka 3 za tu ovulu predpovedanu 😝 😝 😝

ja uverim, az ked vycikam // 😀 😀 😀 a to sa najskôr musi teplota udrzat.. aby som ja testovala 😀 😀

shandy
28. aug 2009

Nelka no mne sa nezda ten graf taky isty, no ale ved ukazeme. Nu, ale Nelka treba pocuvat zensku intuiciu a siesty zmysel....co ti ten hovori? 🙂
no ved to, to presne poznam, ze ona sa drzi hore svinucha a potom 14.dpo, krasny pad dolu 😀 😀 😀

nellie_
28. aug 2009

shandy ja neviem.... fakt neviem.. 😅 😅 co mi moja intuicia hovori, lebo ona si uz viac krat myslela ze sme tehu.. 😀 😀

je fakt ze tie bolesti su zvlastne, ale zas pred mrchou ma bolieva brucho aj krize, no nie tak skoro od 10DPO, ale az tak 13DPO...

no ved cez vikend sa to vyjasni... a vravim, pripravena som na vsetko takze pohoda.. 😀 😀 😀
a na tie pady som zvyknuta, takze mna neprekvapi nič... 😀 😀 jedine tie // 😀

shandy
28. aug 2009

teda presne ako vravis 😀 😀 😀 😀 😀
my sme uz na to vyvesenie cervenych treniek zvyknute 😀 😝
tak som zvedava, ako po vikende 😉

nellie_
28. aug 2009

shandy nas veru nic len tak lahko nezlozi... 😎

no to aj ja.. v nedelu rano po merani budem mat jasno 😉 vravim, to meranie je genialna vec.. ved ja som dnes vlastne 41DC, to by bolo stresov keby nemeram, a isto by som minula majland na testoch... 😀 😀 😀
tak pekne pohodička pohodaaaaaaaa 😎 😎

shandy
28. aug 2009

presne tak 😀 😀 😀
len ja neviem ci budem merat teraz cez vikend alebo nie, ked ideme do toho rakuska. ale asi kvoli tomu HP by som mala... 😔 😕 😀 , no co uz, este to teda vyderzam 😀 😀 😀
lebo som chcela, ze budem len do ovulky merat a potom uz prdim na to...nuz ale ked doki nakazal, nemozem mu to sabotovat predsa 😔

nellie_
28. aug 2009

shandy ano prikazy doktora musis respektovat.. 😎

idete na navstevu do rakuska??? tak budes mat zaujimavy vikendik... 😉

matusik111
28. aug 2009

inak mate pravdu s tym meranim,.... ze vela bab ma dlhe cykly, a uz stresuju, ze co sa deje a jednoducho sa ovulka omeskala o daky tyzden a hned je bordel v rodine 😀 😀 😀
To bola uzasna vec zacat merat,..... aj nasa Jarulka si to mysli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

Shandy, a nebidaj uz lyzovat idete do Rakuska 😀 😀 , mam kopec humoru a prezliekam periny .

moncika15
autor
28. aug 2009

ahojte,
ten 28.septembre je lepsi ale ak by sa dalo tak by som si poprosila o tyzden neskor alebo inokedy na moju rannu smenu 😅 prepacte ze som prieberciva ale ja by som vam tam fakt len driemala 🙄

a s tou mrxou po sexe to mavam aj ja tak. dokonca aj dnes vnoci sa mi zase spustil kramy.... take zvlastne boli tento cyklus 😒

prave do seba tlacim pohanku 😖 zevraj je to dobre na precistenie organizmu a aj v tehu sa odpruca koli vitaminom. a navyse to pomaha aj proti opuxaniu noh a krcovym zilam.... tak uvidim e co to za zazrak 😅
muzikovi som odvcera naordinovala omega 3...podstivo sa pripravujeme na IUI 🙂

matusik111
28. aug 2009

ja s tym problem nemam, mozme to posunut o tyzden neskor . Aspom bude vacsia sanca, ze viac tehuliek bude na stretku.
Shandy a Jarulka, mozno si spominate, ze sme sa rozpravali , ze sa stretneme pred vianocami ako tehulky ,.... takze , by bolo vhodne na tom zapracovat do nasho stretka 🙂

Moncika, a kedy mate termin na IUI?

Moja kamoska, ktoru som vcera spominala, tak uz je po zakroku, zobrali jej vajicka ale este neviem nic podrobnesie. teraz ide cakat 6 dni, aby sa oplodnili so spermiami, a potom to do nej vlozia.
Inak mi vcera rozpravala, ze bola na laparke a lezala v nemocnici 5 dni. To sa tak lezi???? 😲 😲 😲 😲

jarulai
28. aug 2009

ahojte babulky, este je tu niekto? ja som uz tuuuuuuu 😉 idem si vas precitat 😉

matusik111
28. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

moncika15
autor
28. aug 2009

aj jaaaaaaaaaaaaa

matusik111
28. aug 2009

ale ja musim ist za muzikom, uz ide domkov chudiatenko moje unavene,.... a zastavil sa u nasich, tak idem tam aj ja. Aby som ho mohla pohladkata dat pusinku. 😵 😵

matusik111
28. aug 2009

moncika, uz si vyspata? lebo ty to mas stale poprehadzovane

jarulai
28. aug 2009

huraaaa, tak zase mozme kvakat 😉 este mam par prispevkov docitat -ste sa rozsupli 😀

moncika15
autor
28. aug 2009

matusik, ako mysleis ze vyspata? nemam preco spat 😕

matusik111
28. aug 2009

ked mas tie tvoje smeny raz tak - potom - tak a zas onak,... ja by som uz nevedela,kedy mam spat a kedy nie 🙂

jarulai
28. aug 2009

no pre mna je ten 28.9. akurat, tyzden po tom uz budem mat zase domka muzika, tak to ja nechcem ho nechat samuckeho domka, chapete 😉

jarulai
28. aug 2009

ozaj babulky, viete co som dnes videla? bola som v nemocke zaniest krv a prave viezli sestricky na dvoch tych stoloch babatka - take to bolo krasne,take malicke, spokojnucke, kludne si lezkali vedla seba ako sardinky a spinkali, no nadhera 😵 az mi slzicky vybehli...amuzik, ked to zbadal, mi hovori- vyber si, ktore chces 😉 😵

jarulai
28. aug 2009

a babulky - dakujem vam vsetkym, ze ste ma podrzali - viete na co myslim 😉

moncika15
autor
28. aug 2009

jaru 😉 🙂

jarulai
28. aug 2009

vyzera to tak, ze sme tu uz ostali asi len my dve moncika, ze

nellie_
28. aug 2009

aj ja som tu herminky..... akurat som dosla domov...ale na dlho tu nebudem asi, drahy ma novu hru tak zavislači on.. teraz odbehol pred dom za kamosom ale ked pride tak ma bez milosti vyhodi 😅

jarulai
28. aug 2009

nieeee, nech sa tam s kamosom len pekne dlho zakecava, ja tu nechcem zostat samucka ☹

nellie_
28. aug 2009

ved este stale som tu...a vy nejak ste stichli 😅

jarulai
28. aug 2009

no ja ked tu nikoho nevidim, tak obkukavam aj ine temy a to sa potom tak trosku zacitam 😅 😅 😅 ale uz som tvoja 😉

inak - ja by som bola rada, keby sme to stretko fakt urobili u Anicky bylinkarky - lebo uz zacinam byt zufala 😠

nellie_
28. aug 2009

no uz dosiel tak ja sa lucim...nerada ale musim ist.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ahojte a krasny vikend....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre