Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
26. feb 2009

ale ja som dako cez obed nestihala a prepdpokladam, ze si uz isla domokov ☹
tak ja zajtr anepracujem, tak Ti prajem krasny den a aby rychlo presiel... a potom v pondelok sa tu vsetky stretavame 😵 😵

jarulai
27. feb 2009

matusik, to neva, ved si to inokedy vynahradíme 😉
tebe prišiel mužík už domkov, že? tak si to užite a v pondelok sa tu stretneme
pekný predlžený víkendík 🙂

jarulai
2. mar 2009

dobré ránko 🙂
aký bol víkendík? shandy vyoddychovaná, užili ste si to? kedy testujeme /určite ste došli 3 😉 /

matusik111
2. mar 2009

dobre ranko 🙂 , tak uz sme tu dufam v plnej parade vsetky 3 +1 .... tomyslim na Shandyne mimino 😵 😵 😵

matusik111
2. mar 2009

mne uz rano zas isiel muzicek do prace ☹ , tak zaciname zas dalsi tyzden. A inak, uz je to iba par dni a ocakavam ne vikend mrchu 😠 😠 😠
Jarulai, a Teba uz navstivila mrcha??? ci stale este vykuka poza rohu ??? 😀 😀 😀
A posielam aj graf .......http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

jarulai
2. mar 2009

ahoj matusik, moja mrcha asi niekde zablúdila alebo čo 😠 😠 😠 mužík sa smeje, že určite príde ked dojde aj on domov. to by som nerada, kedže on príde stredu a ja mám ísť piatok k dokimu na kontrolu /po 6týždnoch ☹ / a nechcela by som tú kontrolu odkladať.

a to sme tu zase len my dve 😨 😨 😨 kde sa nám tie dve /moncika+shandy/ zatúlali?

shandy
2. mar 2009

😉 ahojteeeeeeee bambulky, ufff musim to vsetko popozerat, co ste popisali..
velmi ste mi chybali, co je nove? nejaka tehulka, hm? jaru mrcha nikde?
hehehe, ze moje mimino matusik ty srandista... 😀 😀 😀

shandy
2. mar 2009

no vela ste toho nepopisali, len co je pravda, ale aspon toho nemusim tolko citat 😀 😉
matusik, dufam, ze depka ta uz presla...zatial mas nadej, minule si mala mrchu uz 22.DC, ze? a ako sa citis?
ja bieda s grafom, zacala som merat obycko teplomerom, lebo iny zatial nemam, uz tento cyklus s nim asi aj dako dokoncim 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
matusik, ja som este skoro na testovanie, ja si este pockam veru 😉 😀

jarulai
2. mar 2009

no vitaj nám, shandy 🙂 ako bolo? sme ti tu v tichosti závideli - teda my, čo sme museli pracovať 😀 ale priali sme ti to, neboj 😉

idem na obed, čo nevidieť som zase tu 😉

jarulai
2. mar 2009

už som tu, som sa dobre natlačila, ledvy fučím 😝

shandy
2. mar 2009

ahoooj jaru, super bolo, som si uzivala sniezik, slniecko a hlavne mojho draheho 😀 😀
ja som na vas myslela jaru, neboj, to ina zavislost toto 😉
mne hovor, ja som spratala vyprazany hermelin, opekane a tatarku a este aj polievku samoska 😝 , tak mne o fucani nehovor, ja uz ani fucat nevladzem 😀 😀
jaru ako to dopadlo s vyberom fotiek?

jarulai
2. mar 2009

už som myslela, že sa budem musieť dať liečiť zo závislosti len ja 😀 fotky som práve dala vyvolať. a dala som na teba + sa ešte ohlásilo pár ludí, ktorí chceli nejaké, takže sa mi to pekne rozrástlo
to ti nestačil ten sniežik tu 😀 ved nám ho tolko napadalo a ty sa nan ideš pozrieť do francie. čo sme afričania, že sme ešte sneh nevideli 😀 😀 😀 ale nie, jasné, že tam ho majú krajší 😀

shandy
2. mar 2009

no asi nieeeeee, vyzera to ze sme minimalne dve 😀
no ked ti mam pravdu povedat tak snehu bolo viac asi u nas ako tam. lenze je tam super freeride a moj drahy sa tam s kamosmi chystal uz dva roky, tak sa nedali zlomit 🙂 😀 , co uz s nim, aspon sa vyblbli a teraz bude kludnejsi 😀

jarulai
2. mar 2009

to ste boli celá partička? ja som myslela, že ste si len s drahým urobili takú romantikuš dovolenku 😀 to si mal vybíjať energiu pri tebe a nie na snehu...ccccc... 😀

shandy
2. mar 2009

ale prosim ta, my a sami? kdezeeee...furt mame nejaku skupinovu terapiu 😠 😀
no ale vacsinou trvam na tom, nech mame aspon izby oddelene 😉 😀
no boli sme styria, traja xlapi a ja 😅
rozmyslam, ci sme mali nejaku romantikus dovolenku, ale ani nie, on nie je taky romantikus typ. on by sa nudil, stale musi niekde nieco...vy sa kedy chystate na dofcu a kam?

jarulai
2. mar 2009

no naša dofča bude asi na malte - čistá voda, čistý piesok, len aby sa miešačka nepokazila 😀 😀 😀 teda fasáda alebo plot. 🙄 ale niekam by som rada, aspon na 4 dni a aspon tu na SK. no budem musieť začať hučať do mužíka 😀

jarulai
2. mar 2009

odchádzam - už som mala byť vlastne domka. nie že by som sa nejako ponáhlala, kedže je mužík ešte v robote, ale naša tigrica už bude hladná 😀
tak zajtra. pa-pa 🙂

shandy
2. mar 2009

no neva, hlavne ze sa mate radi. ved nie je ani tak dolezite kde ste, hlavne, ze ste spolu 😉 😵
tak pekny vecer moja, zajtra sa vidime. dufam, ze bude vacsi klud ako dnes 😀 😝
matusik a ty zijes? hmm?

matusik111
2. mar 2009

ahojte , ahojte a vitaj doma shandy.

matusik111
2. mar 2009

tak ja mam viac a viac prace .... mozno mi to trosu pomoze, ale stale ma to dako vsetko vytaca 🙂
ale ty sa pochval,... videla som pravidelny sexik 🙂 tak to je super, aspon vam vyslo spravne obdobie. 😵 😵 😵

matusik111
2. mar 2009

a co ste tu babulky spominali , ake fotky vyvolat a potom na dracku, aj ja chcem dake fotky 🙂 🙂 😀 😀

shandy
2. mar 2009

no hurrrrra aj matusik tu jee 😵 😵
no jasne, aspon volaco bolo pravidelne 😀 😀 , ved uvidime, ci to bolo spravne nacasovane. tak ci tak, konecne som videla svoj prvy pozitivny test, sice len ovulacny, ale dufam, ze aj tehotensky raz bude taky isty 😀
jaru sa pytala, ze ake fotky si ma dat vyvolat a zavesit do spalne.
matusik ty uchyle, ty xces mat jarkine svadobne fotky? tiez si ich zavesis do spalne? 😀 😀 😀

matusik111
2. mar 2009

jeeeeej, tak ty si si robila test??? a mikroskop nic???? nefunguje to na Teba?? Mozno si stale ovulkova 😀 😀 😀 .
tak to je dobre, ze ste mali kopec cas na sex, aj ked si sa lyzovat nemohla 😒 😒 😒 , ale ver , ze Ti bolo lepsie ako v praci 😀 😀

aj ja som si davala svadobnu fotku do spalne asi pred 2 tyzdnami 🙂 ja som si ju upravovala a zlepila 2 spolu .
Jaruali ukaz nam aku fotku si si zavesila do spalne 😎 😎 😎

ja uz na konci tyzdna budem mat jasny vysledok z tohoto mesiaca, ale bude to ako kazdy mesiac. Moc na to myslim, a moc sa z toho trapim, Uz som si v lekarni kupila lieky na odoslnost proti stresu na psychicku vycerpanost. Mala by som ist asi na drogy 😀 😀 😀

shandy
2. mar 2009

ty si dona, ake drogy, ja drzim palce, pozeram, ze minuly mesiac uz si mala mrchu v tomto case, tak drzim palec nech nepride. mojka letim na anglinu, tak sa drzkaj, ja ti este potom napisem, ale ty uz budes asi fuc. tak pekny vecer 😵

matusik111
2. mar 2009

ja by som sa tesila tiez, ale minuly mesiac som mala ovulku na 10 den, teraz som ju mala az 14 mesiac,... preto sa to posunula, a cakam ju podla normalu 🙂

matusik111
2. mar 2009

bezkaj na anglinu a uckaj sa. ja dnes padam o 17:30

shandy
2. mar 2009

no robila som si test, vies tie, co som ti spominala, ze som kupila na nete. robila som si tak cca od 10. DC, ale to bola uplne slabucka, tak som potom testla az 12.DC, bola trosku silnejsia, 13.DC rovnako ako 12. a potom 14.DC bola uplna tlstica, pre istotu som otestovala aj 15.DC, ale tam uz bola zasa slabsia, takze podla mna mam fakt ovulku v ten 15.DC, aj som vecer citila take pichanie, akokeby sa vajicko vykluvalo 🙂 , mikroskop na mna nefunguje, ani na to nemam trpezlivost, tak ak xces, ja ti ho poslem 😉

no tomu ver, ze mi bolo lepsie ako v praci. aj som sa opalila - podla okuliarov 😀 😀

matusik, ked pozries spatne, tak jaru to pisala presne, ze ktore fotky z mojejsvadby. A netrap sa, skus tie ovu testy, fakt je to dobra vec. alebo skusis ten mikroskop. nemozes sa trapit, lebo stale nevies, ci si sa vlastne uplne trafila do ovulky, skus to poistit este tymto. bud testy alebo mikroskop a teplotka, az potom po pol roku ziadneho vysledku mas narok na trapenie, ale tam sa moja ty nedostanes, lebo dovtedy budes tehu 😉 😵 , neboooj....

jarulai
3. mar 2009

dobré ránko, bambule 🙂
vidím, že ste ma tu dobre poohovárali 😀 fotky som už stiahla z mojejsvadby. ale tá, čo som si dala urobiť na takú velkú, tá je tam - č.4. len aby ste vedeli

babulky, nesustredujte sa tak na to, bude lepšie ak tomu zatial necháte volnejší priebeh. merajte dalej, ked chcete. ale milujte sa preto, že chcete, z lásky a nie preto, že dnes mám ovu, ideme sa milovať. ja viem, že je to ťažké, ale psychika hrozne vela urobí - pozrite na mna 😉

matusik111
3. mar 2009

dobre rano babulky 🙂 , vy ste take uzasne 😵 😵 😵 😵 A to naozaj sa vobec nestresujete, alebo to iba tak pisete 😉 😉
Ja by som bola rada, keby som to hodila za hlavu, ale ako ????? 😎 Viem, ze to nedokazem zmenit, ale stale to niekde v hlave mam.
Dufam, ze vas nenakazim 😎

matusik111
3. mar 2009

tak nikto tu neprisiel ??? ja zas idem teda pracovat a keby som sa nahodou zastavila , tak sa tu ohlasim. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre