Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
23. sep 2009

drahy sa ma vratit zajtra v noci az tak neviem ci bude pani O natolko trpezliva 😀 😀
ake pekne dvojkove vyrocie 😀 😀 a shandy sa narodila 2. heho 😀 😀 😀

nellie_
23. sep 2009

aj nellie sa narodila 2. heho 😀 😀 😀
a dokonca 22-heho ma aj meniny..

to uz je normalne mysteriozne 😀 😀 😀

shandy
23. sep 2009

whaaaaaaaaaaaaaao, my sme ake dvojky. ozik aj kozy mam dvojky, to bude isto nejake znamenie 😀 😀 😀

matusik111
23. sep 2009

babulky, tu je kopec srandy vidim,... takze dvojecky sa vam zapacili,...a co tak dvojcata ??? 😵 😵
ja ten gel objednavam , lebo cakam mrchu. uz som si dako zvykla na tu mrchu kazdy mesaic, ze nic ine by som neocakavala.

Shandy, mozno naozaj to robi ten gynex, super, len tak dalej, Ja si fakt myslim, ze je to dolezite. Len rozmyslam, ze kde odisiel ten moj hlien , lebo ja nemam vobec nic.

shandy
23. sep 2009

matusik no aj dvojcata mozu byt 😀 😀
podla mna to robi gynex, lebo nikdy som taky natahovak nemala 😀 😀 . matusik, ale ty uz mas po ovulke. je mozne, ze ty ho nemas preto, lebo ty mas kratky cas od mrchy po ovulku a tebe sa ani nestihne vytvorit..lebo po ovulke mam aj ja suchoty... 😕 , ale zas niekedy mam aj ja suchoty pred ovu, to len teraz zahadne 😀

matusik111
23. sep 2009

ja som mala raz taky hlien v januari, vtedy som zacinala s gynexom. ale teraz ked mam gynex, nic sa nedeje 😒 , sucho furt 🙂 Preto sa tesim na ten gel a potom si tam budem odkladat spermosov, ked bude drahy chodit prec 🙂 😀 😀 😵 😵

Mala si odfotit taky dlhy 7cm hlien, lebo my to nepozaname 😀 😀 😀

nellie_
23. sep 2009

shadny neuveris ale ja mam dvojky... 😀 😀 😀 😀

tak toto je fakt uz sila... 😀 😀 😀

matusik111
23. sep 2009

baby, tak aj ja sa pridam ku vam,... ved aj ja mam dvojky 😎 😎 , tak nevyskakujte. 😀 😀 😀

matusik111
23. sep 2009

a viete co, ja vam musim napisat co som vcera spravila. Vcera vecer asi o 7:30 som vytiahla korbacky z mraziaka, lebo som mala na nieco chut. Potom ma napadlo, ze pistacie by boli dobre, 😉 , tak som zozrala cely balik. A v tom ma napadlo, ze mam chut na bombonieru, tak som aj tu zbachala. Tak som sa vecer o 8 dotlacila a s velkym bruchom som isla spat. To neviem, ci som niekedy spravila 😀 😀 😀 , taka pazrava, ze hruza.

shandy
23. sep 2009

no matusik pazravost + stupajuci graf, tak neviem, neviem 😀 😀 😀
no ja za to nemozem, tiez sa divim, ale pozitivne 😀 🙂 , najlepsie HCG pozitivne, ale na to mame este cas, ze ano.. 😀
tak my uz sme si sadli matusik, uz sme sa unavili z toho vyskakovania 😀

matusik111
23. sep 2009

ja netestujem, lebo nemam ´doma ani test. Minuly mesaic som dufala, ze z dovolenky oddychnuta v plnom elane sa zadari a nic, tak ja musim pockat na zasielku ovulacnych a 2 tehotenske testy 😎 . Baby, ved viete ako to chodi, stupa a stup a potom pride mrcha a sklamanie, to pozname, vsak ? 😀 😀
Ja byvam pazrava pred mrchou, ale to co som zozrala vcera, tak to bol fakt extrem. A zas som hladna, .... no , ale to som furt 😀 😀 😀

matusik111
23. sep 2009

a este som zabudla 10dkg sunky, 😀 😀 😀
sunka, korbacky, pistacie, bomboniera , to nedokaze hocikto 😀 😀 😀

tak ste si sadkali s vasimi dvojeckami ??? 😎 😎 , ja mam zas 111🙂 za menom

matusik111
23. sep 2009

babulky, dako to zacinate flakat ,... co tak??? zajtra tu budem iba trosiku a hlavne vecer pride muzicek. Idem teraz z prace, mozno som aj Shandy trumfla 😎 😎

matusik111
24. sep 2009

Tak teda dobre ranko,.... uz si tu pisem asi sama so sebou 😀 😀 😀 Tak moje grafy zas idu dole 😀 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

nellie_
24. sep 2009

dobre ranko 😀 😀

moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
asi budem nan nastvana ako ty matusik.. 😀 ja som cakala ze budem mat vyssiu teplotu.. dufam ze to zajtra esta padne a mam jasny anovulak... ☹ ☹ ☹
cakala som dnes aspon 36,9 - sice mi zas bolo nad ranom chladno.. asi si dnes tam uz dlhy rukav a nebudem spat iba v tricku... 😒

matusik aj tebe bolo chladno??? 😕

matusik111
24. sep 2009

Nelie, to ma mrzi ☹ ale ako sa hovori, nadej umiera posledna, tak treba verit ze sa to natahuje iba koli muzikovi a koli dovolenke. Tak mozno do nedele pride ovulka a vy budete uz taky rozcviceny 😵 😵 😵 😵
Mne zima nebola, ale jednoducho tie spermose zabijam , ale ked pride ten gel, tak uz budem hned tehotna v prvy mesiac. Ja tomu verim. A keby nahodou nie, tak Helios nam pomoze. Uz to nie je mozne a buduci rok musim byt tehulka,. Ved co mam rodit v 40 ??? 😲 😲 😲

matusik111
24. sep 2009

Akurat som si vypocitala , ze nas caka este 4x ovulka a ideme do Heliosu. a z toho 3 x s gelom. Takze som zvedava ako to dopadne.

Nellie, inak je to strasne, ked mat take dlhe cykly, Ja uz v pondelok mrchujem a ty budes este len ovulkovat.

nellie_
24. sep 2009

matusik hej je to to od veci take dlhe cykly ale ja som stastna ze aspon ich mam "ako-tak" pravidelne.. ved ked si spomeniem minuly rok, kedy som MS dostala iba po vyvolavackach.. tak ja som fakt stastna aj za taketo cykly.... 😉
a ja som nikdy ani pred branim HAK nemala ukazkove 28-dnove cykly.. mne aj laparkou zistili ze mi neskôr dozrievaju vajka... takze pohoda.. 😉

ved zajtra budem isto vediet ci ovu bola alebo nie... 😉 ak zajtra budem mat 36,8 tak mi ju ff vyznači.. 😉
prave som to skusala 😀 😀

matusik111
24. sep 2009

vidis to, a ja som taka nevdacna, ja ma cykly pravidelne a nedari sa nam a furt sa stazujem. Tak teda vecer sa zabambus do deky, pod perinu a teple ponozky a rano meraj minimalne 37 😵 😵 😵 , ak bude menej, skus iny teplomer 😵 😵

shandy
24. sep 2009

ahojte bambulky moje 🙂 🙂
matusik, tak to si ma teda trumfla vcera? si ma zastupovala v pracicke? 😀
matusik nezufaj, este stale moze zajtra teplotka vystupit a moze to byt IP 😉 , uvidime zajtra...
nellie a ty si to chytila od matusika? no ak ti zajtra stupne tak to podla mna bola ovu, treba vyckat...
prikladam aj ja ten moj divny graf http://www.fertilityfriend.com/home/251771
kym som tam nehodila pozitivny test, tak mi hodil ovulku na pondelok, co viem, ze urcite nebola 😔 😕 , asi by som nemala po ovulke egg, nie? inak este aj dnes ho mam 😀 😀 😀 uvidime na folikuloske dnes, co bude 🙂
nellie, tak pozeram, ze si ma predbehla s tou predpovedou ovule, tak ale som rada, ze mas rovnaky nazor a ze si to aj prakticky odskusala 😀 😀

nellie_
24. sep 2009

shandy no ked este mas eggača, tak podla mna ovu nebola 😉 ved po ovu zakonite eggac ide do teplych krajin volakde 😀 😀

baby mi zajtra ideme do tych tatier.. ale mne sa vôbec nechce.. nejaka som zdepkovana... 😒

a to bude asi tym ze mi dnes volala svokra, ze frajerka mojho svagra (ktory je rozvedeny a ma uz 2 deti) je tehotna.. ze sa im stala "nehoda"... takze uz si viem predstavit tie ich lutostive pohlady, kedze my sa snazime druhy rok a stale nic a im sa "pritrafilo" 😒
som si dnes aj porevala na vecku ked mi to zavolali.. akoze tesi ma to ved to bude moj synovec, alebo neterka ..len mi to pride nefer.. ze im sa len tak pritrafi... 😢 😢 😢

ach jo.. dnes so mnou nie je moc do reci.. zobralo ma to

shandy
24. sep 2009

nelinkaaaaa to je mi luto 😔 😔 🙄
ja ta uplne chapem, mne drahy minule tiez ako druhu alebo tretiu vetu len co prisiel domov zahlasil, ze jedni nasi znami tiez cakaju. tak ma to uplne zobralo....a ked som bola schopna o tom hovorit, poprosila som draheho nech mi take veci teraz radsej nehovori a on, ze im to neprajem a pod....proste to nevedel pochopit. asi som chcela od neho vela 😀 😀 😝
no veru eggaca stale mam a veru, uz ma trosku pobolieva vajecnik, tak mozno kym pridem na folikulosku uz bude folkik prasknuty 😉

jarulai
24. sep 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto

jarulai
24. sep 2009

uff, som vas konecne docitala - ste sa rozsupli 😉

takze si tu obdivujete zase vase grafy - baby, nechcete sa na to vyprdnut, nestresuje vas to? lebo ja chcem aby ste boli v pohode 😉 babatka chodia do stastnych a pohodovych brusiek 😉 😵

nellie, to mi je luto, ze ta to zobralo, viem ako ti je. kratko po mojom potrate sa znamym narodilo dievcatko a ja som sa to dozvedela az asi po 2mesiacoch - muzik mi potom povedal, ze on o tom vedel ale nechcelmi to povedat prave preto aby ma to nezobralo, vedel ako mi je...on mi taketo veci nehovori a ked, tak velmi opatrne 😉
neboj, nelli, aj my budeme coskoro pekne jedna po druhej hlasit, ze cakame pokladiky 😵

zajtra idem do toho TN na krv, tak sa mozno cez den ukazem aj tu 😉

zatial sa majte krasne 😵

nellie_
25. sep 2009

ahojte.. 🙂

ked sa sere, tak sa sere.. asi mam prvy anovulak tento rok... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
no coment... 🙄 🙄 🙄

dufam, ze aspon v tych tatrach bude pekne pocasie a troska sa odreagujem.. uz ma to zacina vsetko fakt stvat... 😔

shandy
25. sep 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
dopr...nellie, to je mi luto sakris.... 😔 😔 🙄 a nexces skusit ten gynex? mozno na tie femi uz si taka zvyknuta, ze uz ti telo na ne nereaguje...
nellinka moja klidek, vyvetras si hlavicku v tatroch a bude lepsie 😵 😵 😵 , noooo...
ja tiez cakam na pani O, asi dnes...lebo vcera som si robila ovu test a testovacia bola ovela silnejsia ako kontrolna, to sa mi este nepodarilo mat..aj ked ten graf mi teda tiez riadne skace a keby som si nerobila ovu test, uz davno by mi zaznacil ovulu 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
25. sep 2009

jarulka moja drzim ti palceky a budem rada, ked sa tu ukazes uz konecneeeee 😵 😵
cely tyzden na teba myslim, ze ti napisem a zistim ako sa mas, ale vymenila som telefon a nemam tvoje cislo. prosim ta hod mi ho do IP alebo ma prezvon 😅 😅 , dakujem

nellie_
25. sep 2009

shandy ja uz neviem.. asi sa vykaslem aj na kvapky aj na vsetko.... 😔

shandy
25. sep 2009

ale nooo nellie, jeden anovulak ta predsa nemoze zastavit 😕 😕

shandy
25. sep 2009

aj ked teda musim povedat, ze ta chapem, ja uz mam tiez stokrat za den chut s tym prastit 😔 😔 a asi by som to aj urobila, kebyze nechodim na tu folikulosku a nemusim merat 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre