Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
20. feb 2009

no babulky, ja radšej končím, lebo ma vykotí z toho. 20 minút otváram jednu tému, porazí ma 😠 😠 😠 😠 😠 😠
shandy - peknú dovolenku a vrátte sa 3 😀 užite si to
matusik, ty skoč na mužíka... 😉
babulky, pekný víkendík, v pondelok som tu. dúfam, že nebudem sama 😉

shandy
20. feb 2009

jaru, ahoj a pekny vikendik aj tebe, dakujem, dufam aj ja, ze sa podari 😀 😀 😅
dufam jaru, ze ti medzitym donde mrchana, aby ste sa snazilkovali uz aj vy a ze ked pridem, tak matusik uz bude tehulka 😉
paaaaaaa paaaaaaa cmuk

jarulai
23. feb 2009

dobré ránko, babulky 🙂 dnes tu bude niektorá? moncika sa nám nejako stráca - asi nemá čas.
mrcha cez víkend nedošla, ale mám pocit, že už-už by mohla prísť 😉
čo nové u vás?

matusik111
23. feb 2009

dobre ranko babulky, prikladam graf a idem citat co sa tu dialo stvrtok a piatok 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
23. feb 2009

tak som konecne vsetko precitala co ste tu napisali za tie dva dni 😉 , aj na mna ste nadavali , ked som sa neohlasila 🙂 tu u vas, ale to som odskocila, najskor do grafov a potom ku vam 😵 😵 😵 , nezabudla som na vas. nebojte sa.
Tak mi mame pekne vymalovane, novu obyvacku a vsetko take cacane. Muzik mi uz isiel do prace dnes rano ☹ veru mi je smutno.
a co je este horsie. my sme malo sexik iba v utorok - opakovanie Valentina 😵 😵 , a v piatok som ho musela naozaj znasilnit, lebo jemu sa voooooobec nechcelo, ja mam takeho leniveho chlapa , ze hruza 😠 😠 , Ved neviem ako sa nam vobec podari nieco splodit pri takom biednom sexe 😀 😀 . On si to asi nechava asi az po letnej dovolenke 🙂 🙂 🙂

matusik111
23. feb 2009

a ako to tu vyzera? shandy isla na lyzovacku???? tak to sa tam bude sexovat furt, no super, a myslim, ze ma aj PD. tak by sa moholo podarit a pridete 3 domov. 😵 😵 😵
Jarulai, a ty poctivo makas ?? 🙂 , muzika si uzivas doma? tak uz je mrcha na ceste? to je skvele, buduci tyzden uz mozete zacat na plno. To zas bude skakania od rana do vecera 🙂
a co sa stalo s Monciatkom? boli na tej kontrole a dostali aj vysledky?

jarulai
23. feb 2009

ahoj matusik, už som tu 🙂 mám toho dnes trošku viac, ale som odskočila ťa pozrieť 😉
mrcha sa ešte neukázala - hnusoba jedna 😠 😠 😠 to len príznaky sú. no tuším sa už opakujem 😀 mužík je ešte domka, stredu ráno mi odchádza ☹ ale dovtedy si ho užívam v rámci možností 😀 a dúfam, že ked bude v robote, sa tá mrcha u mna zastaví a potom sa mu už budem mocť venovať naplno...jaj, normálne sa teším 😎 a verím, že on ešte viac 😀

moncika, čo výsledky?

matusik111
23. feb 2009

takze poriadne makame obe 🙂 , ja som minuly tyzden vsetko odklada co sa len dako , lebo som sa ponahlala z prace rychlo domov, a tento tyzden to dobieham.
Tak praci zdar 😀

jarulai
23. feb 2009

no ja zase až tak nemeškám s tou robotou. ale urobiť to musím 🙄

tak sa ozvem zase neskor, tak za hodinku, OK? 😉

jarulai
23. feb 2009

už som na dnes skončila, už mi z toho zašibáva 🙄
ty ešte pilne makáš? v takom pokročilom čase? neblázni. pod sem, nech tu nie som sama 😉

jarulai
23. feb 2009

matusik, musim utekať, mužík ma už čaká na bráne 😉
tak zajtra 🙂

matusik111
23. feb 2009

ja veru makam o dusu , to je hrozne. .... a ja budem mat takyto chaos viac a viac az do Jula. Potom budem vegetovat. Tak ja sa spolieham na to, ze nebude casu mysliet na babo, a mozno sa pritrafi . Uvidime, uz to neriesim pre tento mesiac, lebo uz to mame za sebou 🙂

tak pekny vecer a hadam zajtra rano zas popiseme par riadkov.
Shandy isla do toho Francuzska?

jarulai
24. feb 2009

dobré ránko 🙂
shandy si už užíva Francúzsko 😉 joj, aj ja by som išla.
včera som sa pýtala mužíka, či by, v najhoršom prípade, rozmýšlal aj nad adopciou. ak by sme teda nemohli mať vlastné /čo dúfam, že tak nebude/. a on, že nie. že by sme v tom prípade zostali sami a chodili po dovolenkách 😀 inak - o tom sa lahšie hovorí, si myslím, ako urobiť taký vážny krok ako je adopcia. tiež neviem ako by som sa k tomu potom postavila, keby sme teda nemohli mať to vlastné mimi. ale ja verím tomu, že už ked sa nám to raz podarilo, tak sa podarí aj další raz 😉 😵 a ja som si vsugerovala, že to dlho nepotrvá 😉 a neboj, ani u teba to nebude dlho trvať 😉

jarulai
24. feb 2009

ozvem sa zase okolo obeda - ako vždy. teraz idem precovať aj ja /konečne/ 🙄

matusik111
24. feb 2009

dobre ranko,... tak dnes to vyzera, ze budeme iba 2 ???? Aspon viac popracujeme 🙂 a dobehneme vsetko ostatne 😀
Neviem, ako by som sa ja zachovala, ale manzel by nemal problem s adopciou, tak uvidime. Mna zas prepada taka depka, ze preco to je take komplikovane, a preco sa nam vobec nedari. Urcite bude niekde problem. V juni planujem ist na gyndu, nech nam spravia vysetrenia. Aj ked sa obavam, ze povedia , ze je moc skoro.
Naozaj na to myslim, viac ako by som asi mala. Rozmyslam, ze si dam buduci mesaic pauzu s konikom aj so vsetkym okolo toho. To je strasne,.... asi clovek nemoze mat vsetko po com tuzi ☹ ☹

jarulai
24. feb 2009

ale matusik, tak nesmieš rozmýšlať. ved aj my si zaslúžime byť šťastné, nie? nemysli na to ako sa to znova nepodarí, ale snívaj o tom aké to bude, ked už budeš tehu. to ti navodí pozitívne myslenie a ver alebo nie, pomáha to.ja už tiež tak myslím. snívam o tom a nesústredujem sa na to, že musí to výjsť hned nasledujúci cyklus 😉
včera som akurát prišla na jednu vec. v decembri, ked som bola na kontrole u dokiho, bral mi krv na tú trombofíliu a tým, čo všetko mi povedal, mi veru vela optimizmu nedodal. nevedel ani určiť kedy som mala ovulku.potom som poobede ešte dostala pokutu od dopravákov a navyše bolo plné mesto, obehla som 3 parkoviská, kým som zaparkovala. prišla som domov nahnevaná, no mužík bol vééééélmi prítulný a výsledok bol, že práve v ten den sme urobili naše mimi 😉
tak vidíš, vtedy mi robenie mimi ani na rozum neprišlo, potrebovala som len trochu pritúliť 😀

jarulai
24. feb 2009

už som zase tu, na dnes som dopracovala. netreba to prehánať 😀 ty ešte makáš? to sme toho vela popísali. shandy bude sklamaná 😀

jarulai
24. feb 2009

tak už končím, utekám domkov za mužíkom 😀 ráno mi už odchádza ☹ ☹ zajtra budeš mať viac času, či ani nie?
tak príjemný zvyšok dna a uži si mužíka ešte 😉

jarulai
25. feb 2009

dobré ránko 🙂 dnes som tu sama? ☹ matusik, nedojdeš? ☹ ☹ ☹ moncika, tiež nie? ☹ ☹ ☹

matusik111
25. feb 2009

ahojkaj ,... ja som tu nakukla, chcem Ta pozdravim 😀 😀 😀 ,.... neviem , ci sa vyznas v grafoch , ale pre dnes mi graf posunul ovulku na den , ked sme sa s manzelikom pomilovali.... Sice, bolo to take nemasle -neslane 🙂 ale bolo 🙂 😵 😵 Prvy krat sme sa trafili do ovulky - podla grafu.
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
25. feb 2009

Ja naozaj neviem uz co treba a co netreba na to, aby sa podarilo otehotniet. Ja mam ten problem, ze ja moc sexualne naladeneho manzelika nemam ☹ , Keby som bola tehotna, tak jemu to nebude ani chybat tych 9 mesiacov. 😀 😀 😀
Takze , cela aktivita viac menej zalezi iba na mne.
Ako to robis, ked snivas o miminu a nesustredis sa ako otehotniet?? To sa ako da?
V ten piatok, co sme to robili skoro nasilu, tak som nemyslela ze by sa nieco podarilo, lebo malo byt uz po ovulke niekolko dni 🙂 😵 😵

jarulai
25. feb 2009

nefungoval mi doteraz net - skoro ma šlahlo. tak dlho vydržať bez konika - ja už som asi závislá 😀 😀 😀
matusik, tak je tu nádej, že sa vám to podarilo 😉 vidíš, aj nám sa to podarilo vtedy, ked som nemala ani pomyslenie na babo.
ja si predstavujem aké to bude, ked už bude mimi tu. tie mesiace čakania sa v mysli dajú v pohode preskočiť, tomu ver 😀 no momentálne sa mi sníva, že už dorazila mrcha - toť moj najbližší ciel 😀 😀 😀 už mi zašibáva z toho čakania 😎

matusik111
25. feb 2009

ahojkaj, tak ja sa trosku hlasim, nechcem uplne vypadnut . Ved uvidime co bude .
a este ta mrcha neprisla???? 😠 😠 😠 ved uz by bolo na case, ved uz pride buduci tyzden manzel, tak nech sa to pekne stiha nacasovat.
A pridavas sa ku nam merat BT ???

jarulai
25. feb 2009

no už som práve myslela na to, že nám to tu trošku upadá tá debata 😉
mužík mi ráno ešte len odišiel, tak si týžden počkám na neho ☹ a dúfam, že tá mrcha tovtedy už bude za mnou, lebo ešte nedošla - hnusoba jedna 😠
ja asi nebudem merať BT, na to nemám nervy a ani sa v tom nevyznám 😉 my sme sa s mužíkom dohodli /neviem, či som to už nepísala/, že po tejto mrche, ked už nebudeme nútení abstinovať /konečne/, tak sa nebudeme nijako chrániť ale ani nejak extra snažiť - jednoducho, ak sa podarí - budeme radi, ak nie - tak po tých 3 mesiacoch začneme snažilkovať naplno 😉

jarulai
25. feb 2009

matusik, mne padla, tak zese zajtra - snád sa otrhneme od roboty 😉
pekný večer 🙂

matusik111
26. feb 2009

Dobre ranko, ze by som tu bola dnes prva ??? 🙂 musela som prist skor, lebo musim postihat kopec roboty, aby som mohla ist rychlo domov ..... dnes mi pride muzicek 😵 😵 😵
tak sa veru tesim.

matusik111
26. feb 2009

Piseme menej , aby shandy nemusela tak moc citat 😀 😀 😀

matusik111
26. feb 2009

halo halo ,.... jarulke sa nechcelo vstavat do prace ???? 😀 😀 😀 😀 , tak si sama popisem, pokial stiham

matusik111
26. feb 2009

tak dnes som tu asi naozaj sama,.... ☹ Shandy si uziva vo Francuzsku a myslim, ze mala mat aj plodne dni ,..-. takze u nich bude veselo z apar tyzdnov , uz to tak vidim.
Inak baby,... sme tu iba 4 a bolo by vhodne, aby apson jedna uz bola tehotna, lebo v kazdej teme sa ukazuje daka tehulka a u nas nikto ????????????????????? 😠 😠 😠 😠
Tak sup-sup, myslim, ze by to shandy mohla zacat vo Francuzsku, potom Moncik u doktora , a Jurulka sa dostane do pravidelneho cyklu a moze ostat tehulka.
A aby som nezabudla na mna, ja mozem byt niekde okolo vas 😵 😵 😵

jarulai
26. feb 2009

ahojkaj, už som tu 🙂 som ráno trošku dlhšie potiahla /teda som zaspala 😀, nemal ma kto zobudiť 😀 /tak som musela po príchode do roboty hned na to vhupnúť 🙄 ale už som ti plne k dispozícii 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre