Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
17. mar 2009

inak vcera som volala s tou kamoskou, co je tehulka a bola u toho vestca, tak aj z UZV jej potvrdili, ze bude mat dievcatko a termin porodu ma teraz presne ten, co jej povedal ten vestec 😀 😀 , to je sila...

matusik111
17. mar 2009

shandy, zajtra ked budes mat hore teplotu , tak pri rannom cikani sprav test, prosim prosim. Ved ide iba o test. Bud to tam je, alebo nie. Ale ja viem, ze si tehulka.
Mas doma testiky, vsak?

matusik111
17. mar 2009

jaaaj , to je super. Ze by som isla k nemu aj ja ? 🙂 Kde je ten vestec?

shandy
17. mar 2009

dobre mojka, tak kvoli tebe, ked bude teplota hore, tak si urobim testik, okej? jeden doma mam v zasobach... 😉 , pre klud v rodine 😀 😀
No on je tusim teraz v Nitre...aj ja uz uvazujem, ze by som mozno sla, zo zvedavosti.. 😵

jarulai
17. mar 2009

babulky, už som tuuu 🙂 som sa tvárila, že robím 😀
no neviem, či už na víkend bude čoro-moro, uvidíme aká bude táto mrcha. aj ked - ja by som nebola proti 😉

shandy
17. mar 2009

ved som si aj myslela, ze sa tvaris 😀 😀
no ja myslim, ze bude 😅 😵 😵 😵 , predsa len to uz bude skoro nic, hmmmm, tipujem, ze neodolate a ze sa eeecht zachveje zem, ze to budem citit aj tu, nielen matusik v povazskej 😀

jarulai
17. mar 2009

no ak sa bude dať - tak si píš, že to pocítiš 😉 😀

matusik111
17. mar 2009

Shandy, a tomu vescovi sa plati ? On to ma na zivnost? Lebo takym neverim. 😎
ja rosku robim,.... minuly tyzden som sa flakala a teraz sa to nahromadilo ,.... a neviem odkial 🙂

jarulai
17. mar 2009

inak, to by aj mna zaujímalo, ten všetec. no ktovie, čo by povedal mužík na to

jarulai
17. mar 2009

shandy, to akože podla hesla - dobrý šofér prejde aj na červenú?... 😀 😀 😀

shandy
17. mar 2009

matusik, plati, myslim, ze okolo 500 sk, ale splnilo sa jej uz co jej hovoril, aj minule..a ked ma cakacie lehoty pol roka az rok, tak asi na nom nieco bude 😉 , ale zivnost asi nie, neviem o tom...
moj drahy tym vestcom neveri, je voci tomu skepticky, aj ked mne sa splnilo aj to co mi o nom vraveli 😀 😀 , ale to mu nehovorim, nech si nemysli 😀 , jaru myslim, ze chlapi takymto veciam velmi neveria....
moj drahy otvara usta uz len ked ja uplatnim svoj 6. zmysel a potom sa nieco splni, tak sa ma stokrat pyta, ze ako som to vedela...no neviem, vedela 😵 ...
veru, veru, jaru, na cervenu je to vzruuuso, ale skor myslim, ze ked tak to bude taka oranzova, nie? 😀 😝

jarulai
17. mar 2009

no shandy, to tvrdil aj moj mužík, že jemu to nevadí aj na červenú...až jedno krásne ráno uvidel ako som nečakane dostala a prišlo mu zle - fajnovka, ešte dobre že nekrámujú chlapi, to by nás tu asi vela nebolo 😀 otvedy nemá také silné reči 😀 😀 😀

shandy
17. mar 2009

😀 😀 😀 , jaru, veru, veru, silne reci a skutek utek... 😀 😀 , typicke... 😝
baby tento clanok som nasla v temy grafy BT...fakt dobry... 😉

http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/zdr...

jarulai
17. mar 2009

shandy, teda fakt dobrý článok, slzy mám na krajíčku. presne je to tam vystihnuté a tie nálady - ani nehovorím. no celá ja.
takže ako to bolo - mali by sme klábosiť asi o niečom inom, než o snahe o mimi, nie?

shandy
17. mar 2009

no my sme na jednej lodi, mne to pomaha, ked vidim, ze niekto ma podobne pocity, myslienky ako ja a ze v tom nie som sama 😵 😵 , to je to, ze my co to zazivame to pochopime skor, ako ti, co tym nepresli alebo neprechadzaju 😀 😀 ,
a my? ved my tu len tak o pocasi tocime a o vyletoch a tak... 😀 😀 😀

jarulai
17. mar 2009

inak, to je fakt, že toto pomáha. mne po návrate z nemocky babulky na koníkovi teda riadne pomohli. aj vy tu. za to som vám vdačná 😉

matusik111
17. mar 2009

shandy, tak to si sem hodila pekny clanok,.... a na mna to sedi uplne.

shandy
17. mar 2009

tak vidite, ze sme normalne, ja som vam to vravela 😀 😀 😀 😝

matusik111
17. mar 2009

viete ako ma zoziera , ked svagrina za 2 mesiace ide rodit,..... neviem to vobec prezut . A som rada , ked ju vobec nevidim , a neviem si predstavit co sa bude diat ked porodi a vsetci budu nadsene gratulovat , pobehovat, a neviem co vsetko. To mame asi preto, lebo sme spokojne v zivote,..... a nemozeme mat vsetko ☹
a ubralo nam to na tom, ze sa trapime na konikovi

jarulai
17. mar 2009

sme, shandy, sme. aj ked sme závisláčky 😀 😀

shandy
17. mar 2009

no ale my za to nemozeme, mozeme??
ved kde dostaneme podporu, tam ideme. ak by bolo nase okolie empatickejsie a ohladuplnejsie, neboli by sme tak na koni 😉 , ale no tak trosku sme teda, ale fakt len trosku... 😀

jarulai
17. mar 2009

matusik a vieš ako mna trápi, ked som sa dozvedela, že moja známa je na začiatku tehu? vieš ako mi je? nedokážem sa na nu ani pozrieť, nie to ešte jej gratulovať a tešiť sa s nou. ☹ ☹

matusik111
17. mar 2009

naozaj je tento konik na nieco dobre. Lebo naozaj clevek tu moze vsetko vyplut von co ho trapi a co naozaj citi. V mojom okoli nikto netusi co sa vo mne deje. A som rada Jarul , ze nie som sama ..... ale nie ze by som sa vytesovala z toho, ze nedokazeme zniest tehotenstvo druhych .
Ja som presne nad tym rozmyslala, ze mna nesere az tak, ze nam sa nedari, lebo je to kratko , ale to ze svagrina, ktora bola uz skoro rozvedena, a su v stalych hadkach tak im sa podari dieta. A este nam povedia, ze to bude 2:0 .
Ja sa spolieham, ze nech porodi a ja sa trosku ukludnim a ustalim a potom sa zadari aj nam.

matusik111
17. mar 2009

a moj uzasny muzicek ma bohuzial nevie pochopit v tom co citim ☹ Takze vy ste 2 moje babulky, ktorym vsetko vyklopim a poplacem na ramene.

jarulai
17. mar 2009

matusik, ja to tej mojej známej prajem /teda známej - ona je z rodiny a to je to/, nech sú šťastní. len mne to hned pripomenulo moje mimi, že predsa my sa snažíme už vyše 2rokov a ako to dopadlo. a oni ešte len začali poriadne so snažilkovaním a už je to...a ked si predstavím tie reči, ked sa to dozvie aj zvyšok rodiny...no radšej ani nehovorím...už aj tak ma nemajú v mužovej rodine nejako zvlášť v láske a teraz...to budem asi ťažko znášať ☹

neviem prečo, ale ja verím tomu, že my nezostaneme ani jedna bez detičiek, že sme všetky tu schopné detičky mať a aj ich porodiť. stále mám taký pocit, že to dlho nepotrvá a budeme sa chváliť rastúcimi bruškami a pripravovať sa na príchod toho nového človiečika 😉 a to nevravím aby som vás upokojila, tak to cítim 😵 😵 😵

matusik111
17. mar 2009

zlatko moje , tak sa zas nas vsetky modli a cit to , ze budeme bruskate 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
17. mar 2009

matusik, modlím, neboj. budeme sa navzájom modliť jedna za druhú 😉
a kludne sa nám tu vyplač, ked budeš chcieť. my sme tu na to aby sme ťa podržali, podporili a boli pri tebe 😉
mna mužík chápe, on je tiež ešte nešťastný. a ked ma vidí plakať, tak ešte viec smúti. preto pred ním ani velmi nechcem plakať, nechcem ho už trápiť...
my musíme ísť dalej!!! a dokážeme to!!! 😉 😉 😉 😵 😵 😵

matusik111
17. mar 2009

to je povel do boja 😀 😀 😀 😀 , ja dnes idem testovat , kedy pride ovulka a ty tento mesiac si natrenujete ako sa sexuje, ak ste to nahodou zabudli 😀 😀 😀 a ten dalsi uz bude tehulkovy.
A shandy nekomentujem, lebo ta uz je tehotna-.

jarulai
17. mar 2009

no veru matusik, budeme musieť odstrániť tú pavučinu najskor 😀 😀 😀
a nemožme už tento mesiac aj niečo namiešať? nedovolíš nám 😉 😀

matusik111
17. mar 2009

relativne ano, ale zas ostanem tu uplne sama ☹ ale vies co, tak zoberem to z inej strany, .... Shandy zamiesala vo februari, ty mozes v marci, a ja si necham blaznivy april 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre