Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
29. apr 2009

zacnem si brat od Teba priklad 😵 😵 😵 , juj, u vas bude fakt veselo od teraz 🙂 az do utorka. Super vam to vyslo . Ja si myslim, ze teraz sa to urcite podari. Ja mam takeho tusaka, ze uz mrcha nepride a budes na vianoce iba s vylozenymi nohami na stole odfukovat 😀

shandy
29. apr 2009

😀 😀 😀 svokra vari dobre, ale na moj vkus trosku nezdravo 🙂
a nie to by sme nestihali taku rychlovku, lebo aj tak som uz hodku na obede, tak mam potom co robit...
jaru aj moj drahy hovori, ked som uz nahodou tak unavena, ze sa mi nexce. ze nenechaj sa rusit, kludne spi, staci, ze podrzis 😀 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

matusik, tusim mi fušuješ do mojich bosoráctiev 😀 ale bodaj by si mala pravdu 😉 budeme sa snažiť ťa nesklamať 😉

shandy, neviem, čo by ti povedal, keby mu pri tom ozaj zaspíš 😀 😀 😀 a ešte by si začala náhodou aj chrápať 😀 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

babulky, ja prchám ☹ mužík síce ešte asi neni domka, no segra ma tu nahána aby sme išli spolu 😝 otrava jedna otravná 😀
takže sa uvidíme zajtra ránko 😉
pekný zvyšok dna 😉

shandy
29. apr 2009

tak si uzi vecer jarulka, aj ked si uz asi prec, ja musim zas makat uffff, matusik, tak pekny vecer aj tebe, rano sa vidime 😵 😵 😵

matusik111
29. apr 2009

babky, a ked uz hovorime o tom " sprav si sam " .... ako to dokazete , aby sa vam ten "fesak " postavil, ked chlap nechce ??? ved to je v jeho hlavicke a nic s nim nepohne 😵

matusik111
29. apr 2009

Tak ste ma tu zas nechali ..... pekne od vas,... tak diem dokoncit robotu a pojdem domkov, ked musite tolko pracovat 😀 😀

shandy
29. apr 2009

no ja som zas na xvilku tu...
no matusik, pohrame sa trosku a je to 😅 😅 😅 , vacsinou to ide...tusim len raz sa nam stalo, ze to neslo, lebo sme dost pili a aj boli unaveni, ale inak sa vacsinou preberie k zivotu 😀 😀

jarulai
30. apr 2009

dobré ránko babulky 😉
cítili ste včera otrasy 😀 to teeeeeeda boli otraaaaaassssssssssyyyyyyyyy 😉 😀 😀 😀 😀 😀
matusik - moj bol včera aký unavený - prišiel rovno z nočnej a aj tak bol keksík 😉 😀 to ten profertil je asi taký riadny doping 😀 😀 😀 lebo "fešák" bol o hodinku v takom stave akoby týžden oddychoval 😉 😀 😀 😀 tak sa vyplatí dopovať 😉 😀

dnes budem do obeda zase za pracanta, jo 😉 a od obeda som vaša 😉

jarulai
30. apr 2009

ozaj - dnešná teplotka bola 36,3C 😉

shandy
30. apr 2009

dobre ranicko bambule 😵 😵
hehe, citila som jaru otrasy, veru aj nam pomohli, tiez sme potom sposobili dalsie otrasyyyyyyy 😀 😀 😀
no ja som bola tiez grogy, no ale nerozluc sa ked odchadza na jeden den 😀 😀
veru, profertil robi divy 😀 😀
jaru, takto vyzera grafik s ovulkou, tam kde sa ta cervena ciara pretina, v ten den bola ovulka 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
30. apr 2009

tize som tu zasa po obediku 😉

matusik111
30. apr 2009

dobre ranko babulky, ja som dnes prisla trosu neskor do prace, lebo som bola s mamou vyberat zastrcky a vypinace do domu 🙂 2 baby poslu kupovat chlapske veci, 😀 😀 😀 ale dobre to dopadlo.

ja pridavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 ,.....

shandy, ty mas nadherny graf 😵 😵 😵 😵 , uplne super, to ako robis , ked ide do takych vysok ???? aj ja chcem 😎 😎 😎
Tvoj drahy tiez uziva profertil??? Tiez vidis zmenu v posteli??? 😉

matusik111
30. apr 2009

Jarulai, mate pekny domcek , dobre ste si vybrali ..... a ten psik je uplne nadherny. Ja by som strasne chcela psika. .... Mam taky pocit, ze ked nemozeme mat babo, tak hadam aj psi bude stacit 😀 😀 😀

A ja som vcera zatvarala vsade okna, lebo som sa bala , aka to burka ide , ked vsade su otrasy ..... a to to prisiel muzicek z prace domov 😀 😀 😀 😵 😵 😵

matusik111
30. apr 2009

Babulky, viem ze makate poctivo, ale ja vam musim nieco napisat ........... vcera sa nieco stalo 😀 😀
Bola som u svokrovcov nieco zobrat a skoncila som so svokrou na pokeci az do 22:00. Tak sme tak jemne zacinali a skoncili sme , ze ich milovany synacik nema chut na sex 😀 😀 😀 . Tak bola sokovana aka je realita, lebo ja som bola v ociach ta zla, ktora nechce deti.
Tak sme si spolu poplakali , vyrozpravali a spokojna som isla domov. Asi by sa to nepacilo muzikovi, ked som ho takto oklepala pred mamickou, ale ked ja som z toho zufala ☹ ☹ co je na mne take zle, ked nema chut na sex pri pohlade na mna.
Tak aspon mam svokru na svojej strane co sa tyka tejto veci
😀 😀 😀 😀 , to nebyva casto, ze svokra chyti stranu neveste 😵 😵 😵

Ved som zvedava co sa ide u nas diat .... uz dnes pride muzik domkov 😵 😵

matusik111
30. apr 2009

Inak, som zvedava ako bude uzivat Zinok + Vitamin C ( som mu kupila a dnes mu to idem 😀 😀 dat ako darcek z lasky) 😀 😀 😀 a ak to bude uzivat, kupim mu aj ten Profertil , mozno sa necha ukecat aj na to jedno pri druhym. 😉

Tak idem aj ja nieco porobit, aby som zas nesedela iba na nete .

jarulai
30. apr 2009

babulky, ja som dnes už dopracovala - ma to brutálne nebaví 😝 ja som takááááááá nevyspatá - ja toho nojho chrápačika asi dorazím 😉 😀 najskor mi on chrápal do ucha o 106 a asi zobudil zým aj tigra, lebo potom štekala zase ako divá 😠no a spite pritom 😠

matusik, to čo sú za reči, že ked už nemožete mať detičky - to kto ti povedal 😨na také niečo nemysli, jasné - vždy je nejaká možnosť 😉inak - čo keby si sa s mužíkom porozprávala v tom zmysle, že či by sa mu viac páčilo umelé oplodnenie, ked robí drahoty s prirodzenou cestou - vieš čo myslím 😉

inak - ako pozerám tie vaše grafy - ved ja som mimo grafu s tými mojimi nízkymi teplotkami 😀a to meriem ráno ešte pod paplonom 😀 😀 😀ja som asi nejaký hibrid 😀 😀 😀 😀

shandy
30. apr 2009

ahojte micky,
no matusik, to je super, ze ta svokra chape 😵 😵
ja mam pocit, ze mam zapal, preto tie vysoke teploty. mala som zapal mocovych ciest a mam neblahe tusenie, ze sa mi to vratilo, resp. ze tie antibiotika co som brala nezabrali...
ale hej, drahy uziva profertil, lebo aj po tej operacii je treba im dat trosku vyzivu 😀 😀
veru jarulka ma pekny domcek, aj havka 😵
baby nebojte, ja uz som zmierana aj umelym oplodnenim, no co ved nebudem jedina 😵 😵 , hlavne, ze bude miminecko 😅
jarulka z tych teplot si nic nerob, to su pekne predovulacne teplotky. ja mam prilis vysoke...mna neber ako bernu mincu 😀 😀 ja musim byt furt nieco extra 😀 😝

jarulai
30. apr 2009

mojka, ako vieš, že sú predovulačné 😨 či akože všetky pred ovulkou sú predovulačné /aj 15dní pred nou, že 😀

matusik111
30. apr 2009

moj chlap ma jedno velke + , ktore vela chlapov nema,..... on nechrape 😀 😀 😀 😀 , ja si to neviem ani prdstavit, ze by mi za usami vrzukal celu noc 😀 😀

tak to ste rychlo dopracovali , ja som sa akurat rozbehla,... ale ste ma ukecali, ze netreba pracovat 😀 😀

matusik111
30. apr 2009

pred ovulacne teploty su vsetky nizke a ked pride ovulka, tak sa ide hore az do nebies,.... to musis ist s teplotou az na 37 . A ked budes merat cely cykus a este na 35DC bude nad 37 , tak si tehulka 😵 😵 😵 a budeme sa vytesovat.
Ved aspon uvidis, a pochvalis sa nam, ze ako sa Ti zhoduje kontrola u dokiho a meranie BT.
Shandy, Tebe sa ako zhoduje BT a ovulacne testy?? Vychadza to ?

jarulai
30. apr 2009

matusik, no on nechrápe celú noc a ani nie vždy - to včera prišiel po nočnej + 5hodinová vesta autom, v ktorom sa to nedá nazvať spánkom a aby nemal celý týžden stále prehodený, tak sa snažil vydržať hore čo najdlhšie - preto mal taký hlasný spánok 😉 😀 😀 😀 a ráno ani nevedel, kedy som merala /inokedy je vždy prv hore ako ja 😉

no snád by si už dnes nemakala 😉 😀

a už som z tých teplot dilinko 😎 no ved uvidíme ako sa to bude vyvíjať a čo povie doki

matusik111
30. apr 2009

uz ste bezkali na obed ??? tak ja vam prajem dobru chut a nech mate nieco fajnove ..... dnes ideme vecer opekat u mojich rodicov, tak sa tesim na klobasku,.... a dnes kaslem na dietu 😀 😀 😀
tak si dam aj obedik daky fajnovy.

jarulai
30. apr 2009

matusik, dakujem, ja som tuuuuuu, aj ked papkám práve 😉

matusik111
30. apr 2009

a co dobre papkas?? ja pojdem asi za 10 minut

jarulai
30. apr 2009

mužík si rozkázal vyprážaného pangasa so zemiačikmi - mnam, tak sa napchávam 😉

matusik111
30. apr 2009

minule som si kupila Pangasa , to je take vyborne ..... mnam , to je dobry napad. len nemam doma v mraziaku ☹ treba ist asi na nakup. Ale ten Pangas je celkom drahy ☹

ja som mala hovadzie na vine s ryzou...... a dako ma to unavilo 😀 😀 , hadam by som aj pospala.

jarulai
30. apr 2009

no je to výborné - mne to mužík kupuje v čechách po 100kačiek, a mám toho v mrazáku dosť /lebo on ked vidí, že je dobrá cena, kúpi aj 5kg 😉 😀 /
teda - aké špecialitky ty papkáš 😉 že by si nám z toho nafúkala 😀 😀 😀

matusik111
30. apr 2009

ja mam tiez muzika v cechach, musim mu povedat, nech to tam kupi,.... nevies nahodou v akom obchode nakupuje??
Robi Ti velke nakupy domov,??? tam je to lacnejsie. MOj muzicek sice nerad nakupuje, ale raz za cas vie spravit nakup.

jarulai
30. apr 2009

mne mužík nosí po 10kiloch cukor, oleje celé balenia...volala som mu teraz, kde to kupuje ale asi robí niečo vonku, lebo mi nedvíha 😢 tak utorok mi to pripomen a dám ti vedieť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre