Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
20. nov 2010

@grenka určite je malý v poriadku, dnes sú už ultrazvuky na vysokej úrovni a len maličké nezrovnalosti by ukázali
a tiež som si to priala každý rok a aha, darček ako vyšitý 😀 😀 😀

grenka
20. nov 2010

@tanyja pan boh nas ma rad 🙂 len teraz mam nieco s krvou-protilatky na figu a hemoglobimaz 106 co je dost nizky...uz na 3x my brali krv aj manzelovi,lebo nevedia ci si drobcek vytvara protil;ak nie takpo porode by mu museli vymenit krv...ale doky mi povedala ze to neni nic aby som sa netrapila.....

janemari
20. nov 2010

No a ja budem mat velkonocny darcek.

janemari
20. nov 2010

@grenka mate protichodne krvne skupiny?Ja mam A- a mm ma A+ tak som zvedava co drobec.

grenka
20. nov 2010

@janemari ja mam B+ a manzel 0- tak to by malo byt v poriadku....

grenka
20. nov 2010

@janemari ty pojdes po sibani ak to bude chlapcek 😀 😀 😀

janemari
20. nov 2010

@grenka no uvidime co to bude 😉

grenka
20. nov 2010

@janemari nech je to co chce ale hlavne zdravucke vsak 🙂

tanyja
20. nov 2010

@grenka už som to akurát prečítala, ináč som sa chcela spýtať že aké máte s mm krvné skupiny - protilátky sú problém ked ty máš - a mm + ako u janemari, ale to jej po pôrode pichnú injekciu a bude a malé bude mať asi žltačku, ináč že to nie je problém
u nás je toto ok, ja som + a mm - 😀
a keby ten ujo tam hore bol spravodlivý ( ja na neho neverím) , tak by nerobil mnohým babám taký napriek ako robí a mne to robil takmer 7 rokov.., už potom ho to prestalo baviť 😵

tanyja
20. nov 2010

@janemari a tvoj mm sa aj ozve ? alebo útlm? a čo nové s bytíkom?

ftinka
21. nov 2010

tak mam uz 2x penicilin v sebe a teplota je vyssia zatial o 0,1.... som pred MS a uvidime, ci sa mi teraz po prvy krat podari meranim vyzistit, kedy mam ovu 🙂

grenka
21. nov 2010

@tanyja my sme ten pripadco ty ja+\ mn 0- uvidime teraz ake vysledky pridu...mozno je to tym ze som aj chudokrvna....

tanyja
21. nov 2010

@grenka a doktorka nespomínala prečo to tak máš? ved normálne protilátky sa tvoria pri opačných RH ...
mala by si papať veľa veľa veľa,ak už ješ veľa, zeleninky či ti dala aj lieky na chudokrvnosť?
ja som nič také nemala , celé tehu bolo úúúúplne v poriadku , iba týždeň pred termínom mi zmizla plodová voda, ale ja som aj tak išla na cisársky, takže som išla rovno pod nôž

grenka
21. nov 2010

@tanyja ano papame aj lieky na zelezo.....skor som na ovoci,jablka,pomarance a mandarinky.....doky mi povedala ze tiez je je to cudne ale na rozbore sa im cosi nezda...ale genetiku som mala v poriadku aj glukozove testy....nechapem tomu...no ja uz druhy den citim bolesti popod brucho az do kroku....a mam taky pocit ako keby sa mi tam dolu uz roztahovalo 🙂

tanyja
21. nov 2010

@grenka kedy ideš do poradni? mne povedala doki, že som na 2 prsty otvorená, ale ja som nič necítila
malý bude Sebastian? a ako sa mal volať kým to ocko nezmenil?

janemari
21. nov 2010

@tanyja on a utlm?Ako par dni ano potom zacne ze rypat a vyhrazat sa.Klasika a chce este ziskat aj peniaze co som nasetrila. 😠
@grenka aj ja mam slabu chudokrvnost 😔

grenka
21. nov 2010

@tanyja mal byt TOBIAS 🙂 V UTOROK IDEME DO PORADNE 😉 A POTOM AKO RYCHLO SI PORODILA ALEBO DOKEDY?

grenka
21. nov 2010

@janemari a papas nieco?cim viacej tehu tym babo obera o vsetko,,,,, 😀

tanyja
21. nov 2010

@janemari on fakt nemá charakter, dobre , že už s ním nie si a tie peniaze, čo si našetrila - povedz mu, nie sú tebe, ale aj jeho dieťatku !! on je fakt magor 😠

@grenka kamarátka ma Tobiasa - pekné meno 🙂
no ja som išla iba na kontrolné sono a môj doktor mi zistil, že voda fuč a išla som 😀 😀 pod nôž, na sone som bola o 10hod a o 12.44 bol malý na svete 😀 😀

grenka
21. nov 2010

@tanyja 😀 ani nevies kedy ti odisla plodovka?uvidime ci sa este potrapime alebo porodime do konva tyzdna 😀 ved to ja este mozno zmenim v porodnici 😀 😀 😀

tanyja
21. nov 2010

@grenka 😀 nie vôbec neviem, chodila som síce často cikať, ale žeby to bolo tým ??? 😀 😀 to netuším ..
ja som tiež zmenila v pôrodnici meno 😀 😀
a dievčenské meno aké nahlásiš??

grenka
21. nov 2010

@tanyja vanesa ale aj ester sa mi paci 🙂

tanyja
21. nov 2010

@grenka Vanesky sú známe, ale Ester ? hm nepoznám, tak by som už vlastne vedela o jednej, ale chlapček je na 100% istý , však? ináč na MMB mám obchodík, ak by si niečo potrebovala, stačí napísať a aj tu na koníka, ale tu nemám veľa vecí
kočík máte aký? akej farby ?

grenka
21. nov 2010

@tanyja nie este nemame chystame sa kupit az ked sa narodi 🙂 tento nick mas ano?no doky potvrdil ze ano ale v utorok si to dam este potvrdit idem na velky utz.

janemari
21. nov 2010

@grenka nic zvlastne nepapam,magneziove tabletky kvoli tvrdnutiu bruska a mama calibrum ale nejem ho pravidelne.snazim sa skor v strave prijmat vsetko co potrebujem.
@tanyja spojenie on a charakter je nemozne.Cim dalej tym viac sa ukazuje aky je chrapun.Pred vcerom ma prosil ab som sa knemu vratila a vcera ako ma oberie o peniaze.a to nehovorim ako mi vykrikuje,ze dieta ma bude nenavidiet,ze ked vyrastie ze ma odvrhne a opusti a podobne.

grenka
21. nov 2010

@janemari ani ja som nic doteraz nejedla to az po 33 tyz.sa zistili tie problemy 😅

tanyja
21. nov 2010

@janemari preboha o čo mu ide? on vlastne ani nevie čo chce, alebo: stále si myslí, že sa k nemu vrátiš, lebo sa cíti nenahraditeľným , ty odolávaš a jeho reakcia - verbálna agresivita
ked ste boli spolu, bol takýto? to dieťa nebude chcieť jeho a nie teba, teba bábo už teraz miluje !!! a veru jeho nebude !! o rozvod si už požiadala ?

tanyja
21. nov 2010

@grenka @janemari pozeráte na joj cz má talent? teraz tam vystupovali brazil šou a tá baba je strašne chudučká, zo mňa by bola 4x 😀 😀 😀 a ukazovali ich aj s manželom - brazílčan a so synom - krááááááásny brčkavý čokoládkový , no nááááááádherné dieťa !!!

janemari
21. nov 2010

@tanyja povedal ak sa k nemu nevratim,uz nikdy neodidem a nebudem drzat hubu a krok tak sa rozvedie,hned po novom roku da ziadost na rozvod.Spraval sa tak aj predtym,ale ako som tehu tak je agresivnejsi,lebo uz somnou nemoze manipulovat.

janemari
21. nov 2010

@tanyja ano pozerala som to,brckavec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre