Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
21. nov 2010

@janemari tak to si mala tuhé, obdivujem ťa, že si z neho nezcvokla !! klobúk dole pred tebou
a myslíš, že naozaj on požiada o rozvod? ja by som to urobila na tvojom mieste radšej sama !!

ja som bola raz príliš prudká a môj chlap k tomu adekvátne reagoval - poučila som sa - nenútim ho do ničoho a máme doma odvtedy pokoj - je perfektný otec a predtým nechcel malého ani okúpať a prebaliť, tak dnes to už robí - to som ho nenápadne donútila 😀 😀 😀 😀

však? ten malý je nádherný 😵 😵

janemari
21. nov 2010

@tanyja nezcvokla ale vela k tomu nechybalo,bola som uz psych.na dne a v poslednej dobe som brala lieky na nervy a pila caje na ukludnenie.Lebo ked celu noc nespis a potom rano mas ist do prace a manualne makat je to o hubu.Triasli sa mi ruky,nechutilo mi jest a pritom som priberala.

tanyja
21. nov 2010

@janemari psychika robí veľmi veľa a ešte si sa dala aj na mimi, v jadre si riadne silná osôbka - teda posilnilo ťa to , potom mimi vybozkávaj aj za mňa - je to nádherné, keď môj malý príde ku mne a dá mi pusu a hlavne keď mi ju dáva cez cumeľ v puse 😀 😀 ale oslintanú, ale to mi nevadí, je to úúúúúžasné

tanyja
21. nov 2010

@janemari @grecka prajem dobrú nôcku a sladké sníčky, pa pa

janemari
22. nov 2010

@tanyja myslela som si ze ked budeme mat dieta vela veci sa zmeni,alebo skor by som povedala,ze ked som sa vydavala som to brala,ze e to navzdy a preto to co sa nakoniec zomlelo beriam aj akosy ako osobne zlyhanie.Na druhej strane si uvedomujem,ze som to mala ukoncit davno.Ale ako mi druhy hovoria,je to tak ako to malo byt.Ze som otehotnela prave teraz preto,aby som dokazala bojovat a nakoniec nezostala sama.

tanyja
22. nov 2010

@janemari ahoj moja, čítam tvoje riadky a ty si silná osoba, dobre si urobila , on s tebou manipuloval a robil by to stále, ved ti to nakoniec aj povedal a hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré a to je tiež pravda
a ty nezostaneš sama, ešte časom príde nejaký normálny chlap a bude ľúbiť tvoje bábo ako svoje 🙂

tanyja
22. nov 2010

@grenka a ako sa má dnes naša grenka a maličký?? dúfam, že nie si v pôrodnici !!! dátum je síce pekný, ale ešte stačíš vylehovať 😀 😀

janemari
22. nov 2010

@tanyja nemyslim si ze mm necha nejakeho chlapa sa ku mne priblizit,Myslim,ze kazdeho odstrasi,tym ze mu bude rozpravat to najhorsie.

tanyja
22. nov 2010

@janemari snád sa nebude starať ešte aj po rozvode !!! neboj, to ty nedovolíš ! a keby mal mať na teba psychoteror - nahlás ho na políciu

janemari
22. nov 2010

@tanyja urcite mi neda pokoj ani potom,pokial budem zit,alebo on tak sa ho nezbavim a bude robit zle kde bude moct.Ved aj teraz ma sleduje kam idem,s kym sa bavim,co robim...

annamary27
22. nov 2010

@lubka0506 , @janemari , @tanyja ahojte,tak ET bude zajtra o 9.15 a zatial sa všetkých 7embryjok dobre delí. 😵 😵 😵

lubka0506
22. nov 2010

ahojte 🙂 Tak ja začínam s KET až v januári,lebo tento mesiac by to vyšlo presne na vianoce...takže dnes som vybrala injekcie,tabletky a čakám na január 😉
@annamary27 budem na teba mysliet,takže domov pojdete štyria že???? 😵 😵 😵

janemari
22. nov 2010

@annamary27 tak silno drzim palce aj za dvoch,tfuj tfuj tfuj aby to vyslo.
@lubka0506 myslela som na teba ze mam lieky na ET ktore som ani neotvorila,bola by som ti ich dala.

lubka0506
22. nov 2010

@janemari a aké?Ved ja som doktorovi povedala že tomu KETu moc neverím,ale povedal mi že mali pacientky ktoré nezostali po IVF tehotné a zostali po KET.

annamary27
22. nov 2010

@janemari dakujeme 😀 😀 😀

janemari
22. nov 2010

@lubka0506 neviem presne ako sa volaju teraz ale su na E.A mam aj puregon este ked bude niekto chciet.Mam to sice este v chladnicku u mm,ale ak sa nic nestane v dohladnej dobe sa budem stahovat a budem to uz mat u seba.

janemari
22. nov 2010

@annamary27 ozaj a pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
budem na teba silno zajtra mysliet a 7 je krasne ciselko 😉

lubka0506
22. nov 2010

@janemari mne dal Estrimax a Fraxiparine...

tanyja
22. nov 2010

@annamary27 tiež sa pripájam k tým, ktoré ti to v dobrom prajú,nech to klapne !!! tfuj tfuj tfuj 😝
@janemari ty ho spokojne môžeš udať za obťažovanie , nech si nemyslí, že všetko môže, treba ho stopnúť !!!

annamary27
22. nov 2010

@janemari hamiky-mnamiky ,dakujem ,@tanyja tiež vďaka 😵 😵 😵 😵 😵

janemari
22. nov 2010

@lubka0506 asi je to ten estrimax 😉
@tanyja este chvilocku,kym sa nevystahujem a potom uvidi ak neprestane.Ale kedze viem ze len potom zacne vystrajat necham ho nech sa prejavi a potom uz nebude problem vybavit zakaz styku s dietatom,ked bude agresivny a podobne

tanyja
22. nov 2010

@janemari proste vyčkáš na ten správny okamih, múdro 😉
@annamary27 za máličko a veľmi rada 🙂 🙂 nech máme veľa krásnych detičiek a naša janemari sa pridala tiež, je zlatá 😵

janemari
22. nov 2010

@tanyja asi tak nejako,aj ked by som bola radsej keby som mala pokoj 😉

tanyja
22. nov 2010

@janemari pokoj nadovšetko, jedného dňa sa ho dočkáš

lubka0506
25. nov 2010

🙂 ahoj babule🙂 kde ste zasa všetky????

janemari
25. nov 2010

@lubka0506 tu sme ,tu,len ty si taky nas tahac 😀 JA som viac menej teraz rozcitana a rozbehana 🙂

annamary27
25. nov 2010

@tanyja , @janemari ahojte,od utorka mám v brušku 2 krásne 100bunkové blastocysty,ktoré sa už aj drali cez obal von a ešte máme aj troch zmrazených potencionálnych súrodencov.jupijéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
25. nov 2010

@lubka0506 ahoj, tu sme, len ja som dnes bola na návšteve u jednej malej 2-mesačnej slečny - prišla kamoška z Trnavy k rodičom, tak sme aj my boli a ja mám doma stále veselo 🙂
@janemari ty nebehaj, pekne pomaly sa prchádzaj, ja som tiež stále behala a potom ma moja ženská dr sprdla, že mám chodiť pomaly, tak odvtedy chodím pomaly, no teraz už vlastne znova nie 😀 😀
@annamary27 tak nech teraz len pekne oddychujú a poriadne sa zahryznú a samozrejme rastú !!!

annamary27
25. nov 2010

@tanyja dakujeme 😀 😀 😀

janemari
25. nov 2010

@annamary27 waw takze dvojic supeeeeeeeeeeeeer 🙂
@tanyja ja by som aj behala obcas sa o to pokusim,len akosy mi to uz nejde,som nejaka nemotorna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre