Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
25. nov 2010

@janemari žeby to bolo tým bruškom ? a malý už kopká?
dnes mi malý odspal v kočíku - čo spáva len doma v postieľke, ale akosi nevydržal - ubehal sa pri kamoške na návšteve 😀 😀

tanyja
25. nov 2010

@grenka ahoj, ako ? dávno si sa neozvala , ako dopadla poradňa ???

janemari
25. nov 2010

@tanyja no rano ma este pobolieva ,potom sa rozhybem je ok,ale potom ked sa najem,vecer som uz ako balon 🙂

lubka0506
26. nov 2010

@janemari ponáhlaj sa pomaly!... 😉
@tanyja tak ty máš stále veselo?hmmm tebe je... 🙂 mna chytil upratovací zápal-vianočný 😀 😀 😀 dnes som mala pracovný den,chcem si porobit pred tým ako pojdem do práce. Mala by som íst od prvého.
@annamary27 som strašne rada...šetri sa a oddychuj!...dúfam že sa fazulky poriadne zahryznú! 😉
...ja čakám drahého po týždnovke už sa teším lebo mi bolo smutno 😎 pekný víkend... 😵

annamary27
26. nov 2010

@lubka0506 dakujem aj ja silno dufam.ja som zas dnes slamená vdova,lebo manžel šiel skoro ráno na poradu spojenu s chatou,tak dufam,že sa vráti v poriadku,ked hlásia sneženie.uži si drahého.

lubka0506
26. nov 2010

@annamary27 neboj užijem. Volal mi že si mám dat cedulku na plot že nepríjmam návštevy len do piatej... 😀 😀 😀 Zajtra pojde zasa do hory tak budem sama... 😒 Ale to prežijem... 😉
Ty sa ako cítiš? Nič ta nebolí???

annamary27
26. nov 2010

@lubka0506 cítim sa fajn,sem-tam ma pichne v brušku,vela vegetím,čítam drobcom rozprávky,spím,osemsmerovkujem,proste veget.o chvílu pojdem cez vychádzku so svokrou na nakup,lebo na zajtra vravia sneh a záveje,tak aby som nemusela isť do mesta.

lubka0506
26. nov 2010

@annamary27 nieže budeš tahat tažké nákupy!!!...inak to čítanie tých rozprávok je dobré,to by ma nenapadlo....chod sa vyvetrat a pekný víkend...papa

annamary27
26. nov 2010

@lubka0506 neboj,ja budem len platiť,hi hi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
26. nov 2010

@annamary27 to by som ti išla aj ja robit nosiča ked budeš ty len platit...to by sa mi páčilo 😀 😝

janemari
26. nov 2010

Ahojte,tak dnesny den za mnou a konecne vikend 🙂

tanyja
26. nov 2010

@lubka0506 ahoj, dnes ma odchytila kamarátka s malou na prechádzke a skončila som u nej 😀 😀 , vypila za pohárik červeného a išli sme s malým domov - takže zase veselo 😵 😵
a kde ti pracuje drahý že chodí na týždňovky? môj tiež chodí na týždňovky, takže malého si veľmi neužije a zajtra ide ešte na zabíjačku, tak sa znova neuvidia 😠

@annamary27 ty si si mala len vyberať, a svokra platiť a nosiť 😵 😵
@janemari mala si náročný deň? čo robíš cez víkend? ja by som mala ísť spať, lebo ráno sa mi nebude chcieť vstávať 😒

janemari
26. nov 2010

@tanyja tak zajtra upraujeme,pecieme a v nedelu oslavujeme 🙂

tanyja
28. nov 2010

@janemari ahoj, čo sa chystáte oslavovať? kto má aký pekný sviatok? ja som konečne vyspatá po voľbách - domov som prišla o 22.30 a nedopadli tak ako som chcela 😠 , môj kandidát nevyhral ☹

janemari
28. nov 2010

@tanyja tak konecne doma.Oslava dopadla dobre,bolo viacej oslavencov starka 75,starky 79.krsny meniny a co chvila narodeniny.Zajra nam drz palce,dufam,ze vecer pridem so spravou maaaame byt 😉

tanyja
28. nov 2010

@janemari ahoj, tak si trocha vypla, dobre to padne, ja som včera "oddychovala" na voľbách a stále som myslela na malého, ale bola som ho pozrieť a mala som aj obednú prestávku a keď vstal, tak ma nechcel 😀 , ale ťahal sa k mojej mame a dnes ma už pusinkoval , môj chrústik 😵 😵 😵
zajtra budem držať palce, nech si večer prečítam správu - že máš bytík , teraz bývaš u rodičov?

janemari
28. nov 2010

@tanyja ano zatial ano,nemala som kam ist ked ma mm vyhodil resp.ako to on hovori ze ma poslal k rodicom 😠

tanyja
28. nov 2010

@janemari u rodičov je ti teraz dobre, aspoň si pokecáš s maminou a spolu sa podelíte o radosti a starosti
moji rodičia bývajú vo vedľajšom vchode, ja môžem hocikedy odbehnúť na pokec 😉 , má to svoje výhody 😵 😵

lubka0506
29. nov 2010

ahojte 🙂
@janemari ako si dopadla s bytom???
@tanyja ako dopadla zabíjačka? 😎
...ja som dnes vystrojila manžela na týždnovku a som zasa sama len s mamou.Ešte mám dva dni PN a v stredu valím do práce. Chcela som íst cez vychádzku do mesta na nejaké darčeky ale nejdem nikam,lebo je vela snehu a stále sneží. Pojdem až zajtra. 🙂

annamary27
29. nov 2010

@lubka0506 ahoj,aj ja som chcela isť za mamou,ale nebudem riskovať na cestách,odišla som len na poštu podať papier na peniaze do roboty a hor sa domov,dnes je rizikový stupen 5,ale mi bude dobre v postielke s osemsmerovkami 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
29. nov 2010

@lubka0506 ahoj, zabíjačka dopadla dobre...sviňa to neprežila 😀 😀 😀 , máme zase trošku čerstvého mäska a klbásy sa údia, či dostaneme to nevieme... to je vždy prekvapko
dnes som riadila ako utrhnutá....vysávanie, prach, zmývanie, žehlenie, polievanie kvietkov a ešte so smeťami
a káva ma čaká na stole
aj môj chlap v noci odišiel a myslel, že za 1,5hod zájde do ZV a zašiel to za 4hodiny !!! šmýkalo sa, niekoľko stromov na ceste, musel veľa obchádzať , ešte že ho kolega navigoval
tu u nás teraz už nesneží, práveže pršalo a vpp upratovalo chodníky, tak sa už aspoň chodiť dá
ináč, ja väčšinu vecí kupujem cez internet a oplatí sa to lepšie ako z obchodu - pohoda, kľud a hlavne lacnejšie !!

@annamary27 ty radšej neriskuj v tomto počasí a pekne ležkaj v posteli s osemsmerovkami a dvojičkami v brušku 😀

annamary27
29. nov 2010

@tanyja poslušne hlásim,že vykonám ležkanie v posteli s dvojkami v brušku 😀 😀 😀 😀 😀 tááák sa mi poobede dobre spinkalo,niet divu,ved je vraj rizikový stupen č.5.Len škoda,že ako u nás pekne nasnežilo,tak sa to pekne celý den topí. 😒

lubka0506
29. nov 2010

@annamary27 no veru len ležkaj! 😉
@tanyja dobre všetko dopadlo len chudiatko svinka pozerá na vás z nebíčka ako sa napchávate meskom a klobásami 😀 😝
@tanyja hod mi sem nejaký link odkial objednávaš alebo do IP.Dakujem. 🙂
...u nás je momentálne -3 azo snehom je len robota!...júúúj nemám rada zimu. Momentálne mi je teplučko máme doma 24,5 stupna a ešte mám 3 ponožky! 😀 😀 😀

janemari
29. nov 2010

Tak kocky hlasim bytik uz mam,kluciky od bytu tiez a dnes sme sa boli popozerat co treba porobit.Bude tam roboty,rozhodli sme sa urobit kupelnove jadro,ale bude to uz na poriadku.A dalsia vec bola som sa dnes ostrihat takze uz nemam vlasy po pas. 😉

lubka0506
29. nov 2010

@janemari blahoželám k novému bytíku 🙂 a hod fotku aké máš vlasy... 😉 -zmena je život 😉

annamary27
29. nov 2010

@janemari gratulujem 😀 😀 😀 😀

janemari
29. nov 2010

Dakujem kocky,pofotim aj bytik ako vyzera teraz a potom po prerobeni.A vlasy?No chcela som asi nieco ine,ale az tak mi to nevadi,hlavne ze sa uz neprisadavam a budem moct nocit vlasy aj pustene nielen v cope 😉

tanyja
29. nov 2010

@annamary27 tak ten 5. rizikový stupeň sa dnes riadne prejavil... môj muž havaroval s kamiónom, našťastie sa mu nič nestalo, zajtra by už mal byť doma, spadne mi kameň zo srdca, keď príde a ja teraz vyjedám čokoládu na nervy
@janemari gratulujem k bytíku, budete krásni - nový bytík, nový účes, presne tak to má byť !!!
@lubka0506 ja väčšinou nakupujem na www.mimibazar.sk a aj ja tam mám obchodík , ID dám to IP

janemari
29. nov 2010

@tanyja dakujem,uvidime ako budu financie na prerabku.

tanyja
29. nov 2010

@janemari jadro vytiahne euráče z vrecka, my sme pred 2 rokmi prerábali kúpelňu - murovali, ale je to na stálo
a zase robiť podlahy a nechať umakart, tak to je blbosť, keď vieš, že raz to aj tak chceš urobiť, nás to vyšlo aj s novou podlahou v kuchyni a chodbe na 135OOOsk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre