Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
27. júl 2010

dnes sa zdá, že bude krajšie. aspoň tu u nás, slniečko už svieti. ale výkyvy sú poriadne.u nás v práci je celozávodná dovolenka. len ekonomické sa mozrejme a údržba pracuje..... tak ľudia nemajú moc pekné počasie. snáď sa to zmení, aby aspoň niečo z tej dovolenky mali

tanyja
autor
27. júl 2010

to majú viacerí celozávodnú aj moja svokra a kúpila si aj plavky, že čo ked pôjde niekam k vode 😀 , no svokor už vymýšľa kosenie a sušenie -super dovolenka 😀 😀 😀

ešte že ten môj chlap už znova chodí kamionom, to by stále bol aj on na lazoch , a mne to liezlo na nervy - nemohol sa venovať malému ☹ ☹
a svokre sa tiež už nechce také robiť ....nečudujem sa jej, ide to na nervy stále robiť to isté a nikam neísť

zuzana0612
27. júl 2010

kamarátka má tiež takú svokru a svokra, čo majú kilometre role a sadov a neviem čoho a nemá im už kto chodiť pomáhať. a tiež už prichádzajú nato, že sa im nechce. keď to zistiaobaja, tak je to ešte dobré, ale keď svokre sa nechce a svokor by len robil, tak to už je potom horšie.... musia sa nejako dohodnúť.... 😉

tanyja
autor
27. júl 2010

dohodnúť 😀 😀 😀 😀 u nich je toto slovo zaradené medzi cudzie slová, lebo svokor na tom zarába a svokra z toho nemá nič, oni si žijú ako dvaja cudzí ľudia - veľmi sa nerozprávajú, je to zvláštne, podľa mňa by mali navštíviť psychologičku... 😀
pomáhať veru že im už veľmi tiež nemá kto, okrem môjho chlapa, ale jemu sa nechce, len to nemôže povedať 😖 😖 😖 , jeho brat sa radšej zašije a sestra s mužom chodia iba na hotové a potom tie jej blbé rečí , ble 😠

zuzana0612
28. júl 2010

tanyja, ja si myslím, že toto sa deje v každej rodine. len sú tam rôzne obmeny...

tanyja
autor
28. júl 2010

som si vydýchla 😝 😝 , teší ma to .... 😀

zuzana0612
28. júl 2010

no tak neviem, či to je na potešenie.... 😀 ....ale nič s tým nespravíme... 😀 😀 😀

tanyja
autor
28. júl 2010

ja som to myslela sarkasticky 😵 😵 , a vydýchla som si

dnes sme boli dať urobiť malému pas , tak potom môžeme vycestovať , jupííííí 😵

zuzana0612
28. júl 2010

a kam sa chystáte? idete na dovolenku?

tanyja
autor
29. júl 2010

na dovolenku tohto roku nie, ale do českej zemi pôjdeme určite tak aj tam treba pas 😉
a ked pôjdem aj sama s malým tak sa dá 😀 😀

zuzana0612
29. júl 2010

to som nevedela, že je tam treba pre dieťa pas

tanyja
autor
29. júl 2010

pas treba všade, ked by som len išla na minútu do maďarska, tak musí ho mať, to je ako my máme občiansky a kedže dieťa nemá, tak musí mať proste pas , alebo je potrebné ho dať zapísať do pasu, ale naše dieťa bude mať vlastný, lebo ja nemám a ak by som išla bez drahého, tak aby sa dostal, drahý má, ale ak pôjde niekam do sveta - musí si ho zobrať so sebou

a kde sú všetky? sofokleska a lulu ??? lulu sa nenudí, má Jakubka a sofokleska?? no a viki určite má kopu práce, tak nestíha

tanyja
autor
1. aug 2010

moja téma akosi padá do zabudnutia ☹ ☹ , to tu nikto nepotrebuje povzbudiť, poradiť, prečítať si milé slovo??? 😒 😒 😒
☹ ☹

jankula
2. aug 2010

@tanyja Ahoj tánička, samozrejme, že každý z nás potrebuje občas povzbudiť a vypočuť si milé slovo, rozveseliť a nakopnúť na pozitívne myslenie 🙂 A čo trápi Teba? Aby som vedela, ako Ti spríjemniť dnešný deň a náladu? hug

zuzana0612
2. aug 2010

ahoj,
tanyja, všetci majú asi doma veľa práce, alebo dovolenkujú. a ja vieš čo riešim, a nechcem to takto vypisovať. mne už asi ani povzbudzujúce slová nepomôžu.... 😉 ....musí sa to nejako asi samé poriešiť.

tanyja
autor
2. aug 2010

@jankula ja síce niesom Tánička, ale tak sa volá moja mamina, krásne meno však? no mňa vlastne nič netrápi, len že akosi mrzla komunikácia na mojej téme, milé od teba, že si sa pridala k nám

@zuzana0612 pošleme si IP, jasné, nebudeme to tu rozpisovať

ja si tiež myslím, že baby sú na dovolenkách alebo majú veľa práce, to len ja sa "nudím" 😀 😀 a zavše sem zavítam 😵

zuzana0612
3. aug 2010

ahojte,
tanyja, poslala som ti IP. ja budem možno od zajtra potrebovať psychickú podporu..... 😀 . a možno potom tiež pôjdem na dovolenku. ale asi jedine sama.... lebo drahý mi včera povedal, že on bude v robote.... lebo vybavujú nové predajne. tak ma fakt potešil.... 😠

jankula
3. aug 2010

@tanyja: Naozaj krásne meno má Tvoja mami a určite aj Ty ;) Niekedy dedukcia nefunguje 🙂 Tak Ti želám krásny deň plný pohody na duši a radosti v srdiečku .... pripomeň si, aká si šťastná osôbka, čo všetko máš - zdravíčko, rodinka, priatelia, zázemie ... a aká si za do vďačná. Zhlboka sa nadýchni a vychutnávaj si život, ktorý je občas náročný, no je úžasný ... a hlavne taký, ako sa naň my pozeráme ... a aké myšlienky si v našich mysliach povolíme 🙂 Tak krásny deň plný krásnych myšlienok Tebe a všetkým členkám tohto fóra 🙂 papa

tanyja
autor
3. aug 2010

@zuzana0612 zuzi, aspoň budeš mať chvíľku pre seba a urovnáš si, čo je prednejšie a čo nie a samozrejme môžeš rátať s mojou psychickou podporou, som Ti kedykoľvek k dispozícii

@jankula ja sa v skutočnosti volám Romana, takto verejne som svoje meno ešte neprezradila, ale väčšina kolegýň z koníka vie ako sa volám, nie je to tajomstvo, a ja som veľmi vďačná za to všetko čo mám, máme krásneho zdravého syna, na ktorého sme čakali a bojovali 7 rokov, čo viac mi chýba ku šťastiu ??? to ostatné sú len omrvinky 😵 😵

tanyja
autor
7. aug 2010

zuzi, poslala som ti IP !!
dnes sú u nás oslavy - Koliesko a snažím sa vytiahnuť aj toho môjho chlapa, lebo mi nikam spolu nechodíme - povie, že jemu sa nechce , roztrhla by som ho za to 😠 😠
on ako nás má, s nami poriadne nikde nebol a mňa to štve a som rada, ked niekam vypadnem - celé dni doma sama s malým a on celé dni zase preč, nemá kedy byť doma --- ako to skĺbiť ?? 😉
budúci víkend chcem ísť do zoo v košiciach

zuzana0612
7. aug 2010

tanyja, aj ja by som brala nejaký výlet do zoo alebo nejaký zámok. škoda, že sme tak ďaleko od seba, mohli by sme ísť spolu... 😉

tanyja
autor
8. aug 2010

a u vás je vlastne len v blave zoo, to je dosť ďaleko, také 3hod autom určite nejako to vymyslíme 😀 😀
aký bol Kája ??? božský?? ukazovali ho včera v telke na jojke aj tri baby, ktorým sa koncert úžasne páčil

vika34
9. aug 2010

ahojte aj my sme už v BA ,teraz budem tt zarezávať a v sobotu zase odchádzam na tanečné sústredko,tak som nejaka rozlietanaá
nemám ani čas čítať čo nové,lebo mám na stole hrbu papierov
ináč sme sa mali fajn,ale dovolenka na Slovensku je tiež pekne drahá

tanyja
autor
9. aug 2010

@vika34 ahoj, vy ste teraz boli na dovolenke kde ? v grécku ? alebo si to mýlim s niekým iným ? susedovci boli v egypte a my nikde 😀 😀

vika34
10. aug 2010

@tanyja
Ved som písala,že dovolenka na Slovensku 😀
boli sme v Liptovskom Mikuláši

tanyja
autor
10. aug 2010

@vika34 prepáč, nejako mi to ušlo 😵 😵 , ale hlavne že ste si oddýchli

tanyja
autor
11. aug 2010

@zuzana0612 Všetko najlepšie
Veľa pohody, šťastné náhody,
žiadne nehody, významné dohody,
úžasné príhody, duchovné hody,
partnerské zhody a ďalšie výhody!

a ešte len to všetko najkrajšie a najlepšie Ti z úprimného srdca prajem 😉 😉

a aj ostatným zuzkám, ktoré k nám zavítajú

zuzana0612
11. aug 2010

ahoj,
ďakujem.... 🙂 😵 ...a som rada, že si Radimko pripil na moj sviatok.... 😉

tanyja
autor
12. aug 2010

dnes som sa odhodlala k jednej veci - konečne si idem urobiť opatrovateľský kurz 😀 😀 a nejako to pozliepame a vydržíme do konca septembra - 3x týždenne od 14 do 17hod a nejaké tie 4 soboty + prax , šajnu o opatrovaní mám - opatrovala som babky v rakúsku aj ujov, aj na vozíčku, s plienkami, s vývodom a to som hovorievala , že ja Nikdy nebudem opatrovať starých ľudí !!! a čím dlhšie som doma, tým viac ma to ťahá von ale samozrejme teraz nie, teraz ma radimko potrebuje a ja jeho, až keď bude väčší a ak nebude iná robota !!!
zajtra začínam

zuzana0612
13. aug 2010

tanyja, super 😉 . čím viac toho človek vie, tým lepšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre