Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

mimi1111
13. nov 2010

@ypsinkova takze najlepsie je asi na to nemysliet no keby to tak islo

ypsinkova
13. nov 2010

@mimi1111 nemyslieť na čo ?

mimi1111
13. nov 2010

@ypsinkova na tehotenstvo

ypsinkova
13. nov 2010

@mimi1111 neviem,či sa to vôbec dá,ak po tom túžiš

mimi1111
13. nov 2010

@ypsinkova ved prave tuzim po tom a stale myslim na to aj ked to chcem pustit s hlavy neda sa to

tanyja
autor
13. nov 2010

@ypsinkova tak to ste si super zariadili, ja som dnes tiež nevarila- bola som pri starkej, drahý v práci a večer jedol to, čo som varila včera a zajtra ideme na návštevu, tak tam dostaneme obed... dúfam 😀

@mimi1111 veru je to pravda, psychika ako napísala ypsinkova, verp vplýva na všetko , aj na tehu? máš nejaké starosti ohľadom tehu? zver sa nám

tanyja
autor
13. nov 2010

@mimi1111 ide to ťažko nemyslieť na to, tak si skús nájsť niečo iné čo ti zamestná myseľ

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja a ku komu idete na návštevu ? 😉

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja to veru mam chceme babo a nedari sa no pravdu povediac sa nam to ppo roku podarilo ale mimomaternice takze som o to prisla

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja teraz to nejde lebo ma ubija len to ze ked si spomeniem ze sme mohly mat babo a prisli sme o to

tanyja
autor
13. nov 2010

@ypsinkova k drahého krstným rodičom, zabíjajú.. možno niečo dostaneme 😀 😀 , ale nebudeme dlho, kvôli malému, aby si pospal, keď pôjdeme domov tak ako dnes.. iba sme naštartovali a už spal, pospal si hodinu a bol hore, došli sme domov a pýtal sa do postieľky, tak som ho uložila a spal ešte ďalšiu hodinu

@mimi1111 mimomaternicové nie je sranda, mala aj spolužiačka

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja aj nám tento týždeň priniesol známy kašu zabíjačkovú , ja to mám rada 😝

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja a otehotnela potom ak sa smiem spitat

tanyja
autor
13. nov 2010

@mimi1111 áno, má dve deti chlapcov a otehotnela vcelku rýchlo , neboj, podarí sa aj vám

@ypsinkova to je to, z čoho je potom húrik? alebo niečo iné?

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja húrik ? nerozumiem 🙂 🙂

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja dufam inak dakujem

tanyja
autor
13. nov 2010

@ypsinkova nevieš čo je húrik? v tom je kaša- ryža + zomleté vnútornosti + pečeň+ kože , či je to niečo také alebo niečo iné, u vás sa to asi volá jaternica, u nás húrik 😎 😀

@mimi1111 prečo len dúfať....... a kde pracuješ? máš náročnú prácu?

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja nie,také sme nemali ..čo ja viem,to bola kaša jednoducho 😀 ale kože tam isto neboli 😀

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja dufam lebo prestavam tomu verit aj lekar v nemocnici mi to povedal ze sa moze stat ze neotehotniem pretoze som prisla o jeden vajickovod nemam tazku pracu robim v obchode

tanyja
autor
13. nov 2010

@mimi1111 no ale ten druhý je funkčný, či nie? tak musíš vymeniť doktora za odborníka, ktorý vám dopomôže k miminku

@ypsinkova a čo myslíš, žeby urobili s kožami? kože sú všade, ešte aj v paštikách a to dokonca aj v "hydinovej" - čítaj zloženie 😝 , hneď ťa na to prejde chuť...

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja neviem ci je funkcny cakam na vysledky uvidim vymenila by som lekara ale odbornika dobreho nepznam

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja ja nejedávam pašteky z obchodu .. prešla ma chuť 😀 😀 😀 asi od 17ky som nebala nič také v ústach 😀

tanyja
autor
13. nov 2010

@mimi1111 pozisťuj si od známych kamarátok alebo na nete určite nájdeš, neviem odkiaľ si, ale určite sú dobrí odborníci

tanyja
autor
13. nov 2010

@ypsinkova a vieš ako sa robí kečup? tiež by ťa prešla chuť, ja ho už nejako nejem , a paštiky mi tiež nechutia, kupujem ich, ale pre toho môjho chlapa
no idem ja spať, vlasy mi už preschli tak idem - pa pa

mimi1111
13. nov 2010

@tanyja som s GA uvidim ci niekoho zozeniem dufam ze hej a pomoze mi

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja vidíš,ten mám rada a nebudem si ho odopierať ,na niečo zomrieť musím 😀

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja dobrú,pa

tanyja
autor
13. nov 2010

@mimi1111 neboj určtie áno, dnes sa dá kadečo vymyslieť

@ypsinkova mne ho môj chlap sprotivil - všade ho nakydá plno a potom mi to núka jesť 😖

dobrú nôcku, bis morgen abend

ypsinkova
13. nov 2010

@tanyja 😀 😀 on je taký kečupman ? 😀 😀
paaa

ypsinkova
14. nov 2010

dobré ránko,my sme dnes vstávali až o desiatej,potom som si trošku upratala a hodila sprchu a pôjdeme na obedík
pekný deň prajem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre