• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 

@zuzana0612
@tanyja
1000 ľudí, 1000 názorov ...
30. nov 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mňa by zaujímalo, čo by ste @stanca22 robili, keby tvoj muž ostal doma nezamestnaný. to by ste žili ako? z čoho? a keby ste ešte deti do toho mali. zo vzduchu? ale hlavne, že budeš so svojim mužom....
30. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 Ja neviem čo stále máš, proste je to tak ako to je a je nám dobre takto a keď sa dačo inšie vyvinie, budeme to zase ináč riešiť ... My riešíme veci podľa okolností ...
30. nov 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612
@stanca22 tak ja mám dieťa a dieťa je nádherné stvorenie, dáva lásku, pokoj, nehu ... a kopu výdavkov: mlieko, plienky, čaj, krémiky na ritku, kozmetika, kočík, oblečenie, topánočky , len tie stoja 15€ najlacnejšie
ja neplánujem nikdy ale myslím do budúcnosti
30. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanče sa nechce do práce a keď sa niekomu nechce,tak to je ťažko ... načo hľadať výhovorky...keď im to tak vyhovuje,jej a jej manželovi a ceje ich rodine,tak budiš...my im nemáme čo do toho kecať,veď sú dospelí ľudia a predpokladám,že vedia,čo robia..ak nie,tak to je smutné...
30. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja A my tiež moc neplánujeme ale tak riešíme až keď sa deje daná vec ,,,
30. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova Ďakujem Ti, to som chcela konečne takého človeka, aby ma presne tak pochopil ako si ma pochopila Ty a budiš :wink:
30. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova ahoj moja, som rada, že si hodila slovko k dnešnej téme, zajtra budeme preberať napríklad vianočné pečivo :dizzy_face:
@stanca22 žite si ako chcete, nás do toho nič, len to, čo sme napísali, boli a sú naše názory, ktoré nemeníme
30. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova Ty ešte nebúvaš? Čo robkáš?
30. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja vas nazor beriem taky aky ste ho napisali ale stale do mna rypat za to nemusite ...
30. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mňa tak príšerne bolí už od včerajška hrdlo,žeto až pekne nie je...už mám aj nádchu,tak dúfam,že tak ako to rýchlo prišlo,tak rýchlo to aj odíde,lebo nemám náladu byť chorá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vianočné pečivo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý rok chodievam k mamine piecť rôzne vianočné koláčiky,takže už sa neviem tento rok dočkať,kedy nastane ten správny čas :grinning:
30. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vtipy - Niekoho stači zahrnuť kvetmi, niekoho horúcimi bozkami, niekho peknou rečou, niekoho laskou...a teba? Teba stači jebnut lopatou a zahrnut hlinou
30. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja a búvať o takomto čase ??? blázniš ? ja chodievam spávať veľmi neskoro :grinning: :grinning: ja som nočná sova,nikdy nemôžem zaspať,prehadzujem sa a neviem nájsť tú správnu polohu a keď konečne zaspím,tak už mi zvoní budík do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o koľkej chodievaš spávať ty ??
Vtip - Vydel som kona vracat, hada plut, lietadlo po zabradli cuvat, zabu do kamena pätou trieskat ale co ty si za svinu to som este nevydel
preboha,dúfam,že tie vtipy nie sú adresované práve pre mňa,lebo to by ma asi urazilo :zipper_mouth:
30. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z akej stránky máš tie vtipy ? sú gramaticky dosť zle,aspoň predtým,ako si to skopírovala,ak si to vôbec kopírovala,si to mohla opraviť :wink:
30. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova ja okolo 22 hodke ale ked nie je pri mne muž tak aj okolo 24 hodke :grinning: a co takto robis cez noc, chatujes?
30. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova tak si urob čaj s medom a nejaký paralen, nech to troška prejde
ja rozmýšľam, že by som skúsila perníčky, len nemám formičky, musím kúpiť, ľúbime ich nadovšetko a malému by sa tiež dobre jedli
@stanca22 my do teba nerýpeme, my sme napísali len svoj názor nič viac a drahého kde máš? už je doma, alebo ešte pracuje? nevadí mu, že si stále pri pc? ten môj je tu u mňa a vypisuje si firemné papiere a pozerám ordináciu
30. nov 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova sorry tie vtipi mi pise byvali kolega tak reku skopirujem ich a dam sem nech odlahcom temu :grinning: adresovana nie je pre nikoho !!! to len tak :grinning:
30. nov 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 :grinning: :grinning: :grinning: más dobrý zmysel pre humor...hej presedím celú noc za počítačom a potom nemôžem ráno do práce vstať , vieš ? :dizzy_face:
a čo robíš ty do polnoci hore ?
30. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja hej,už som nasadila liečbu čajom a paralenom,zatiaľ žiadna zmena,tak uvidím .... a aj ja mám rada perníčky,mňam ... tie formičky nemám ani ja,lebo tak často nepečiem,že by som také veci potrebovala,ale mamina má
30. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 jeminenku "vydel" , preboha, veď len už keď na to pozriem, tak mi je zle, správne je to takto: videl, vidieť
30. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova No ja chatovať a inak to dosť vyzerá zle s Tebou, myslíš že budeš chorá? Či si myslíš že už aj si?
30. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova veď ja tiež nevypekávam často,ale perníčky by som skúsila, máme ich radi
a ja neviem, prečo vysedávaš celé večere pri pc, máš sa venovať mužíkovi :wink: :wink:
30. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vtip - Letí Fico a Slota v lietadle, bavia sa o tažkej finančnej situacii u nas, ked Fico povie: ,,Ja vyhodim z okna 20x 100korunaciek a urobim 20tim ludom radost.Slota sa nato zasmeje a povie : ,,To je nič ja vyhodim z okna 10x 200korunaciek a urobim desiatim ludom radost". V tom sa zrazu otoci nasraty pilot a povie: ,,Radsej si zavrite huby, lebo vyhodim z okna vás dvoch, a urobím radosť všetkým
30. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš prečo su homosexuali taky štastný ludia? Lebo sa im štastie boji otočit zadkom
30. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 v množnom čísle nie je : tí sú šťastný ale šťastní !!
30. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 chorá ? akože to,že stále len chatujem ?? no jasné,že som..myslíš,že by som mala navštíviť aj nejakého odborníka alebo to nechať len na náhodu ?
@tanyja prosím ťa,čo tam po manželovi,vy ste pre mňa prvoradé :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš aky je rozdiel medzi mladym mužom a starim?
mlademu beha p... po rozume a staremu po kuchyni
Alebo, vieš prečo vždy chodievaju dvaja policajti a nie iba jeden?
Lebo jeden vie pisat a druhy čitat
30. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja Keď Ťa to baví opravovať, tak kľudne si to aj prepíš
30. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok