• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
@tanyja vieš čo,vtedy to vynášalo celkom slušne :grinning: ked tam zarátam všetky tie sladkosti od bonboniér cez čokolády,lízatká,tak hej :grinning: .... a ešte ked som si privyrábala tým,že som písala osprevedlnenky,tak som si celkom slušne vyžila :grinning: ... čo máte nové ?
12. máj 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova malý zase nechce papať... to tie soplíky nešťastné a dnes som s natešením objavila v skrini minule kúpené 3/4- ky v tescu, tak som sa potešila :grinning: :grinning: normálne som na ne zabudla a stihla som už dnes celotýždňové riadenie, takže pokoj na týždeň máme zase

@zabka60 mali sme 3x náhodnú trizómiu, nič príjemné...
12. máj 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja veru,aj ja by som mala upratať,ale nie je čas nejako :grinning: ... tak o nechám na pracovnú sobotu :sunglasses:
hm,teraz ked je také super počasie má nádchu ? ... dúfam,že mu to čoskoro prejde a začne zasa pekne papať :slight_smile:
12. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to nemam potuchy co to je :unamused: ale asi nic dobre....boze kiez by sa uz aj nam zadarilo mat babatko :cry:
12. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova to nie je počasím, ale zubami... posledné stoličky sa chcú pretlačiť a vtedy je oslabená imunita a malý na to reaguje soplíkmi a kašľom a hlavne tým, že nechce papať :frowning2:

@zabka60 veru, nič dobré , je toho o tom veľa na internete - proste zle sa naviaže chromozóm a je z toho galiba :unamused:
a bábo budete mať, keď nie hneď, ale príde, hovorí sa, že všetko má svoj čas :wink:
12. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja jasnacka,kamoska mi poslala posvateny krizik do penazenky,tak hadam nam da aspon silu a nadej
13. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 a pracuješ niekde? alebo si doma? teraz je to bieda za prácu
ja veriaca nie som a po tom všetkom, čím sme prešli by som už vonkoncom nebola, ale každý má svoj názor a vieru a nikomu ju nevyvraciam, každý si veríme v to svoje :wink:
13. máj 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 a pracuješ niekde? alebo si doma? teraz je to bieda za prácu
ja veriaca nie som a po tom všetkom, čím sme prešli by som už vonkoncom nebola, ale každý má svoj názor a vieru a nikomu ju nevyvraciam, každý si veríme v to svoje :wink:
13. máj 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja pracujem s autami,demontaz kiackych aut...nic moc,ale uzivi to,aspon tak :confounded: no a co sa tyka vieri,kazdy veri len vtedy,ked nieco potrebuje,moja mama chodila dennodenne do kostola ked nam oco umrel a panbozko sa asi na nu vykaslal,kedze sa na nu kadejaka choroba nalepi,ako na lepiacu pasku,takze toto moja viera....ked potrebujes,nic ine ti neostava len verit :angry:
13. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 no vidíš, ty demontuješ a u nás sa montujú dokopy kábliky...len tu nedajú zarobiť: 320€ to je nič :angry:
jasné, každý máme svoju vieru a dobre padne, keď niečo existuje, na koho by sme sa mohli obrátiť
13. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja zas 370e viac sa nepohnem aj keby som robila or rana do vecera a aj s vikendmi...takze tak a strasne ma psychicky ubija ta praca,su tam strasne zly majstry a sliapu po tebe ako po handre,no nic moc veru,pokila niesi silna antura,tak tam nemas sancu prezit :cry: :cry:
14. máj 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja čáááááááu :grinning:
máte niečo nové ? malý sa má ako ? čo plánujete na víkend ?
my ideme večer na oslavu ku kamoške ... na chvíľu trošku do spoločnossti,len som zistila,že nemám čo na seba,tak dnes absolvujeme aj nákupy,už sa teším ... pekný deň,pa
14. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova už si sa rozrástla, malý má veľkú obývačku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes bola pri starkej, bolo krásne počasie a malého som vozila v kočíku po dedine, aby si pospal, tak som si užila prírodu, koníky, krásne domčeky, no nááááádherný deň som mala a aj malý, vybehal sa poriadne :dizzy_face: :dizzy_face: a potom sme ešte všetci boli teda ako rodinka na oslave, ale to len do 19hod, malý už bol unavený, takže krááááááááásny deň za nami :wink:
a malý sa už pustil papať, konečne, po týždni :slight_smile: :slight_smile:

@zabka60 podobne je to aj u nás a jednej majsterke sa to vypomstilo : zhodili ju a teraz je obyčajná robotníčka a ženy jej to teraz vracajú :wink: a teda poriadne :sunglasses:
14. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no ani nie,ale tie veci čo som mala,sú mi malé,to je jasné ... ale aj tak sa mi zdá,že mám malé bruško oproti iným...
a aké ste mali počasie ? u nás chvíľu svietilo slniečko ale potom aj pršalo ...
my sme už doma z oslavy :slight_smile: bolo celkom fajn,pokecali sme,postretali starých známych a tak ... padlo to celkom vhod :slight_smile:
14. máj 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja aj u nas sa to stalo,jedneho majstra zhodili a mal sa po prdeli ale my vsetci cakame na jedneho,tohho najhorsieho a potom mu ukazeme co s nami robil,sa bude po veceroch pomdlit,aby este prezil den s nami
15. máj 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova my sme mali náááádherné počasie, opálená som ako od mora - teda ruky tvár a krk, nohy nie , tie boli skryté, opálila som sa pri prechádzke s malým v kočíku a aj večer bolo pekne, keď sme išli na oslavu, takže deti mohli behať po vonku na dvore :wink:
a aj nám to dobre padlo, trocha zmeniť vzduch :slight_smile:

@zabka60 pomsta býva sladká :slight_smile: :slight_smile: , alebo príde na psa mráz..
neboj, jemu sa to všetko krásne vypomstí :wink:
15. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja verim na bozie mlyny aj sa to par krat vypomstilo a videla som to na vlastne oci,ja nikomu nic neprajem,lebo viem,ze sa mu to vrati...vsak potom bude inak lutovat co s nami robil
15. máj 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 tak presne a ako víkendujete? malý je teraz u vás? tu sa dnes poriadne zatiahlo a aj v noci pršalo, takže asi sa veľmi von nedostaneme, maximálne k mojej mamine, tá je blízko :wink:
15. máj 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja nie nie,maly je s matkou az na dalsi vikend bude s nami :dizzy_face: konecne sa tesime vzdy moc nanho...mno a u nas taky lejak,sme sa akurat vratili s kostola,boly u ans take mensie hody a deticky tam mali vystupenia skoda toho pocasia,keby svietilo slniecko mohlo byt aj lepsie :confounded:
15. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 my sa na dážď hneváme a záhradkári tešia... len nech poprší, my sme v sobotu sadili priesady paradajok a nosili vodu a polievali
my sme dnes ani von neboli, nebolo kedy, doobedu varenie a poobede aj popršalo, ale mali sme návštevu ..a potom som malého už len zase do pyžamka šupla a šiel spinkať :slight_smile: a krásny deň za nami :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ale aj tak pekny den,hlavne,ze bol klidek,ze :grinning: a kolko ma synacik??ja som asi prechladla na tej akcii v kostole bo idem zemrrret,ako ma boli strasne vsetko zo spodu zvnutra :cry: jaaaaj,ale aj po tej laparke som ako stare zelezo,cela dokazena och jooooj
15. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 malý má 19 mesiacov, no už veľký chlap, dnes sa do plienky ani raz nevycikal...pýtal sa na nočník, no zlatý je :slight_smile: mám z neho radosť a v albume mám aj malého fotky, kukni, síce staršie, ale pekné :grinning:
a len sa kuríruj, teplý kúpeľ by nepomohol?
15. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja @zabka60 ahojte. u nás pršalo v sobotu večer. práve sme betonovali základy pod terasu, ale spravili sme. a dnes pršalo skoro celý deň. tak sme nemohli robiť a boli sme nakupovať. ale zima otrasná. tiež dúfam, že nebudem zajtra prechladnutá. ale dala som si sprchu a ležím.
15. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mala som a nepomohlo,idem hajat a dufat,ze cez noc bbolest odie sama oooch no to je velky pekny chlapisko hehe,to je pekne,ze sa uz pyta cikat,len tak dalej
15. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 mno ani nevrav o prechladnuti,mna tie vnutorrnosti tak bolia to je nieco strasne co si my zeny vytrpime
15. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 treba nato teplo. a určite ťa to prejde. ja som mávala také problémy tiež časo. ale snažím sa dobre obliekať. u mňa to je najhoršie cez nohy. tak ja nosím stále ponožky bavlnené a dobré topánky a v zime aj dvoje ponožky. cez leto, ked je teplo, tak jasné aj šlapky...
15. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 bre ranko,uz je dobre,som sa nababusila na noc a uz je dobre fuu,konecne necitim tu strasnu bolest,ako novy clovek :dizzy_face:
16. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ahoj, super teda, že sa ti ulavilo. teplo a klud robí svoje.
16. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 možno si to niekde vyššie písala, ale nepamätám si... ty pracuješ? alebo si doma? čo vlastne robíš?
16. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 pracujem s autami,demontujeme a deportujeme do ruska...tazka praca za malo penazi,ale momentalne nieje na vyber :unamused: a teraz som na marodke bo soom po laparoskopii,koli neplodnosti,ale povedali po,ze som uplne v poriadku a len prefukli a prepichli vajecniky,aby tomu pomohli a zee suo na to a nic zatial mno a som uz dva mesiace po laparke,ale tak snazime sa a milovanie nam chuti,chvala bohu,ze to nieje len vyroba babatka,to nie :grinning: tak asi taaak nooo
16. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 bratovej priateľke tiež robili laparoskopiu, ale ona nebola tak dlho doma. to je dobre, že si v poriadku. neboj sa, raz sa podarí. hlavne nato nemyslieť. lebo väčšinou to, čo človek najviac chce, nemôže mať.ja pracujem v zahraničnej firme na finančnom. vyrábame veci potrebné k rozvodu elektrickej energie.
17. máj 2011 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok